İnci Taneleri

İnci Taneleri

Son dakika inci taneleri haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan inci taneleri ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını inci taneleri haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İnci Taneleri

haberleri sayfasında son dakika yaşanan inci taneleri gelişmeleri de dahil olmak üzere 127 inci taneleri haberi bulunmuştur. Tüm inci taneleri haberleri aşağıda listelenmiştir.
Seda Sayan Hazar Ergüçlü’nün pozuna kayıtsız kalmadı! ‘Ben de çorap kadınıyım’
Seda Sayan Hazar Ergüçlü’nün pozuna kayıtsız kalmadı! ‘Ben de çorap kadınıyım’ Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan İnci Taneleri dizisinde 'Dilber' karakterini canlandıran başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü, sosyal medya hesabından yeni pozunu paylaştı. Seda Sayan, fotoğraflara kayıtsız kalamadı.
5.06.2024 Magazin
İnci Taneleri final mi yapıyor? İnci Taneleri yeni sezon var mı, ne zaman başlıyor?
İnci Taneleri final mi yapıyor? İnci Taneleri yeni sezon var mı, ne zaman başlıyor? İnci Taneleri final mi yapıyor sorusu gündemdeki yerini aldı. Kanal D'de Perşembe akşamları yayınlanan dizinin başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç yer alıyor. Baba kız kavuşmasıyla sezon finali yapacak olan İnci Taneleri yeni sezon ne zaman başlıyor? Detaylar haberimizde.
31.05.2024 Magazin
İnci Taneleri'nden nefes kesen sezon finali! Baba-kız yıllar sonra karşı karşıya
İnci Taneleri'nden nefes kesen sezon finali! Baba-kız yıllar sonra karşı karşıya Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünü üstlendiği ‘İnci Taneleri’ 16'ncı bölümüyle ekrana geldi. Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Güven Kıraç ve Kubilay Aka’yı kadrosunda buluşturan dizi sezon finaliyle nefes kesti.
31.05.2024 Magazin
İnci Taneleri sezon finali yapıyor! Nehir ile ilk kez yüz yüze geldi
İnci Taneleri sezon finali yapıyor! Nehir ile ilk kez yüz yüze geldi Kanal D’nin Yılmaz Erdoğan imzalı dizisi “İnci Taneleri” sezon arası veriyor. Sırların bir bir ortaya çıktığı bölüm baba kız kavuşması ile de hafızalardan silinmeyecek.
30.05.2024 Magazin
“Azem Yücedağ” deşifre oldu! Gerçekleri öğrenen Piraye ne yapacak?
“Azem Yücedağ” deşifre oldu! Gerçekleri öğrenen Piraye ne yapacak? Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı İnci Taneleri yeni bölümü ile ekrana geldi. Dilber’in Zahir’den kurtulmak için planlar yaparken çıkmaza girmesi izleyicileri gözyaşlarına boğarken, Piraye’nin Azem hakkında öğrendiği gerçekler ise büyük hayal kırıklığı yarattı.
24.05.2024 Magazin
İnci Taneleri son bölümüyle büyük ilgi topladı! Azem'in sırrı ortaya çıktı
İnci Taneleri son bölümüyle büyük ilgi topladı! Azem'in sırrı ortaya çıktı Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 16. bölümü yayınlandı. Aleyna'yı Reyyaz'ın evinden kaçıran Necmi otele geldi. Piraye, Cenk'in evlilik teklifini reddetti. Zahir'den kurtulmak isteyen Dilber, kiralık katil aramaya başladı. Talip, Azem'in onlardan sakladığı gerçekleri öğrendi. Piraye abisinin anlattıkları karşısında şoke oldu. İşte İnci Taneleri'nin merak uyandıran son bölüm özeti...
23.05.2024 Magazin
İnci Taneleri yine zirvede! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak?
İnci Taneleri yine zirvede! Kızına çok yaklaşan Azem ne yapacak? Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı İnci Taneleri yeni bölümü ile ekrana geldi. Nehir’in kardeşi Cihan ile kavuştuğu anlar seyircileri gözyaşlarına boğdu. Final sahnesinde ise Azem ve kızı Nehir’in yıllar sonra aynı mekanda denk gelmesi dizinin yeni bölümünde yaşanacaklara dair merakı iyice artırdı.
17.05.2024 Magazin
Cihangir Ceyhan dileğini açıkladı! ‘Adana’da almak daha kıymetli bizim için’
Cihangir Ceyhan dileğini açıkladı! ‘Adana’da almak daha kıymetli bizim için’ Cihangir Ceyhan, eski rol arkadaşı Hazar Ergüçlü’nün “İnci Taneleri” dizisindeki performansına övgüler yağdırdı. “Karakterle enerjisi çok tutmuş.” İfadelerini kullanan başarılı oyuncu Adana’ya heykelinin dikilmesini istedi.
17.05.2024 Magazin
İnci Taneleri'nde Cihan babasından kaçıyor, Azem'le Nehir aynı mekanda! Yine heyecan doruktaydı
İnci Taneleri'nde Cihan babasından kaçıyor, Azem'le Nehir aynı mekanda! Yine heyecan doruktaydı Kanal D’nin; çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri 15. Bölümüyle ekranlara geldi. Nehir babasına karşı Cihan'ı uyarırken, Azem defalarca telefonla arayarak oğluyla konuşmak istedi ancak Cihan telefonu açmadı. Necmi çektiği aşk acısına dayanamayarak Aleyna'nın yanına gitti. Zahir, Dilber'le arayı düzeltmek için otelde oda tuttu. Öte yandan Nehir ile Azem aynı mekana geldi.
17.05.2024 Magazin
İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Nehir, babasıyla görüşmeyi kesinlikle reddediyor
İnci Taneleri'nde heyecan dorukta! Nehir, babasıyla görüşmeyi kesinlikle reddediyor Kanal D’nin Yılmaz Erdoğan imzalı sevilen dizisi “İnci Taneleri” bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor.
16.05.2024 Magazin
İnci Taneleri’nde gözyaşları sel oldu! Abla kardeş yıllar sonra yan yana geldi
İnci Taneleri’nde gözyaşları sel oldu! Abla kardeş yıllar sonra yan yana geldi Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı İnci Taneleri yeni bölümü ile ekrana geldi. Azem’i gizli gizli takip eden kişinin kızı Nehir olduğunun ortaya çıktığı bölüme, Cihan ve Nehir kavuşması damga vurdu. Abla kardeşin yıllar sonra yan yana geldiği o sahneler izleyicileri gözyaşlarına boğdu.
10.05.2024 Magazin
İnci Taneleri'nde duygu dolu anlar! Yıllar sonra yan yana geldiler
İnci Taneleri'nde duygu dolu anlar! Yıllar sonra yan yana geldiler Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 14. bölümü yayınlandı. Azem'in kızını arayışının önüne kimin tarafından engel konulduğu ortaya çıktı. Reyyaz, Sırat'tan kalan her şeyin başına Cihan'ı geçirdi. Yıllar sonra abla kardeş yan yana geldi. İşte detaylar...
9.05.2024 Magazin
İnci Taneleri Mahun hanım kim? Gülenay Kalkan kimdir, kaç yaşında? Gülenay Kalkan hangi dizilerde oynadı?
İnci Taneleri Mahun hanım kim? Gülenay Kalkan kimdir, kaç yaşında? Gülenay Kalkan hangi dizilerde oynadı? İnci Taneleri dizisine Mahun karakteri geliyor. Kanal D'nin başarılı dizisi İnci Taneleri'ne Gülenay Kalkan da dahil oldu. Yılmaz Erdoğan'ın başrolünde olduğu dizi reytinglerde de başarılı bir ivme yakaladı. Peki Gülenay Kalkan kimdir, kaç yaşında? Gülenay Kalkan hangi dizilerde oynadı?
9.05.2024 Magazin
İnci Taneleri'ne iki yeni isim dahil oldu! Nehir’in yaşadıkları netleşiyor
İnci Taneleri'ne iki yeni isim dahil oldu! Nehir’in yaşadıkları netleşiyor Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen dizisi “İnci Taneleri”ne iki yeni isim dahil oldu. Yılmaz Erdoğan imzalı dizide Gülenay Kalkan ve Bora Cengiz, anne-oğul rolünde izleyici karşısına çıkacak.
9.05.2024 Magazin
Elif Reyyan'ın kızı çıktı! Cihan şoke oluyor
Elif Reyyan'ın kızı çıktı! Cihan şoke oluyor Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem başrolünde yer aldığı İnci Taneleri yeni bölümü ile ekrana geldi. Seyircilerin ilk bölümden itibaren merak ettiği Nehir nerede sorusu da bu bölümde cevap buldu. Gecenin bir başka çok konuşulan gelişmesi ise Doktor Elif’in üvey babasının Reyyaz olduğunun ortada çıkmasıydı.
3.05.2024 Magazin
İnci Taneleri yine ekrana kilitledi! İtiraf geldi: O benim üvey babam
İnci Taneleri yine ekrana kilitledi! İtiraf geldi: O benim üvey babam Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 13. bölümü yayınlandı. Güngör gördüğünde sarılarak hasret gidermek isteyen Nusret'e ağır sözler söyledi. Azem biri tarafından takip edildiğini fark etti. Necmi, Aleyna'ya olan duyguları yüzünden hata yaptı. Cihan, Reyyaz'ın yanına geldiğinde neye uğradığını şaşırdı. İşte detaylar...
2.05.2024 Magazin
'İnci Taneleri'nde Anadolu Ateşi sürprizi
'İnci Taneleri'nde Anadolu Ateşi sürprizi Kanal D’nin sevilen dizisi “İnci Taneleri”nin bu akşamki bölümünde Anadolu Ateşi Kıvılcım Çocuk Dans Topluluğu yer alıyor.
2.05.2024 Magazin
İnci Taneleri'nde duygu dolu anlar... Dilber bu kez ağlattı, seyirci ekrana kilitlendi
İnci Taneleri'nde duygu dolu anlar... Dilber bu kez ağlattı, seyirci ekrana kilitlendi Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri’nin yeni bölümüne Azem’in gün geçtikçe kızı Nehir’e daha çok yaklaşması ve Dilber’in yaşadığı ayrılık acısı damga vurdu. Cezaevinde bulunan Nusret’in tahliye olmasının ardından heyecanın ikiye katlandığı son bölüm, tüm izlenme kategorilerinde birinci oldu.
26.04.2024 Magazin
Merakla beklenen Yalan’ın ilk tanıtımı yayınlandı! En korkunç yalan, anneye söylenen yalandır
Merakla beklenen Yalan’ın ilk tanıtımı yayınlandı! En korkunç yalan, anneye söylenen yalandır İnci Taneleri ve Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu gibi kaliteli yapımları izleyici ile buluşturan Kanal D, projelerine bir yenisini daha ekledi. Yakında seyirci ile buluşmaya hazırlanan yeni dizi Yalan’ın ilk tanıtım filmi izleyici ile buluştu.
26.04.2024 Magazin
İnci Taneleri yine gündeme oturdu! Nusret özgürlüğüne kavuştu
İnci Taneleri yine gündeme oturdu! Nusret özgürlüğüne kavuştu Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 12. bölümü yayınlandı. Azem gün geçtikçe kızına bir adım daha yaklaşıyor. Dilber ayrılığı kaldıramadı. Nusret özgürlüğüne kavuştu. Aleyne, Reyyaz'a rest çekti. Azem'in sözleri yüreklere dokundu. İşte detaylar...
25.04.2024 Magazin
İnci Taneleri dizisinde Nehir’i kim oynuyor, Azem’in kızı Nehir Sera Kutlubey kimdir, kaç yaşında?
İnci Taneleri dizisinde Nehir’i kim oynuyor, Azem’in kızı Nehir Sera Kutlubey kimdir, kaç yaşında? Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi 'İnci Taneleri'nde uzun süredir Azem’in kızı Nehir Yücedağ’ın kim olacağı merak ediliyordu. Nehir karakterine hayat verecek olan oyuncunun Serra Kutlubey olacağı iddia edildi.
25.04.2024 Magazin
Okan Kurt'tan Demet Akalın'a doğum günü sürprizi! Özel davetli olarak katıldı
Okan Kurt'tan Demet Akalın'a doğum günü sürprizi! Özel davetli olarak katıldı Şarkıcı Demet Akalın, önceki gece Etiler'de doğum gününü kutladı. Okan Kurt, Demet Akalın’a sürpriz kaparak mekânı kapattı. Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi 'İnci Taneleri'yle ünlenen Erkal Sonel de Okan Kurt'un davetini geri çevirmedi.
25.04.2024 Magazin
İnci Taneleri'ne olay transfer! Azem'in kızı Nehir'i oynayacak isim belli oldu
İnci Taneleri'ne olay transfer! Azem'in kızı Nehir'i oynayacak isim belli oldu Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan reyting rekortmeni dizi İnci Taneleri'nde, Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı 'Azem' karakterinin kızı Nehir'i kimin canlandıracağı merak konusu olmuştu. O isim belli oldu.
25.04.2024 Magazin
İnci Taneleri'nde büyük ayrılık! Piraye ve Dilber’in ilk kez karşılaştı
İnci Taneleri'nde büyük ayrılık! Piraye ve Dilber’in ilk kez karşılaştı Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri, iki hafta aranın ardından yeni bölümü ile ekrana geldi. Geceye Piraye ve Dilber’in ilk kez yüz yüze geldiği anlar damga vururken; Azem’in Dilber’den ayrıldığı final sahnesi ise izleyenleri gözyaşına boğdu. Dizide yaşanan bu büyük ayrılıktan sonra gözler, ikilinin tekrar bir araya gelip gelmeyeceğine çevrildi.
19.04.2024 Magazin
Dilber'le Azem ayrıldı! Gizemli birinden mesaj aldı
Dilber'le Azem ayrıldı! Gizemli birinden mesaj aldı Kanal D’nin; Yılmaz Erdoğan imzalı çok izlenen dizisi 'İnci Taneleri’nin 11. bölümü yayınlandı. Milyonları ekrana kilitleyen dizide, Cihan, Reyyaz'ı kurtardı, Sırat'a çok ağır ceza verildi. Azem müzikoldeyken Piraye geldi. Azem yaşadıklarından sonra ne yaptığını sorguladı. Azem hislerini kaleme alırken gizemli birinden mesaj geldi. İşte detaylar...
18.04.2024 Magazin

Benzer Haber Etiketleri

İnci Taneleri ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki inci taneleri haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.