Tobb

Tobb

Son dakika TOBB haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan TOBB ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını TOBB haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Tobb

haberleri sayfasında son dakika yaşanan tobb gelişmeleri de dahil olmak üzere 712 tobb haberi bulunmuştur. Tüm tobb haberleri aşağıda listelenmiştir.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Devletimle gurur duyuyorum
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Devletimle gurur duyuyorumTOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Dün üretemezsin diyenler, bunu dünyaya satamazsın diyorlar. Sayın Cumhurbaşkanım sizin huzurunuzda milletimizin şahitliğinde bir söz daha veriyoruz. Önce Avrupa’ya sonra tüm dünyaya Türkiye’nin otomobilini satacağız” dedi.
29.10.2022Ekonomi
TOGG için geri sayım başladı! Bir detay çok dikkat çekti
TOGG için geri sayım başladı! Bir detay çok dikkat çektiMODEF EXPO 2022 47. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı, düzenlenen tören ile açıldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOGG Otomobil Fabrikası'nın 29 Ekim'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla açılacağını hatırlatarak, "Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımıyla beraber 29 Ekim’de Gemlik’te fabrikanın açılışını hep beraber yapacağız. Milletimize hayırlı uğurlu olsun. Her tarafta şarj istasyonları da kurulmaya başladı. Hiç problem olmayacak. Zaten evde de şarj edilebilecek. Hem evde hem yolda şarj edilebilecek. Dur bakalım daha fiyatı açıklanmadan o yüksek fiyat nereden çıktı" dedi.
3.10.2022Ekonomi
Hisarcıklıoğlu: Mart ayında TOGG arabasını hep beraber göreceğiz
Hisarcıklıoğlu: Mart ayında TOGG arabasını hep beraber göreceğizTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "TOGG fabrikamızı 29 Ekim'de Gemlik'te açılışını yapıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Allah nasip ederse de mart ayında inşallah Afyonkarahisar'da TOGG arabasını hep beraber göreceğiz” dedi.
26.09.2022Ekonomi
TOGG'da geri sayım başladı! Türkiye için dönüm noktası
TOGG'da geri sayım başladı! Türkiye için dönüm noktasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Türk insanının 120 yıllık hayali, 60 yıl önce yarım kalan bir rüyamız vardı, Türkiye'nin otomobili. Bu görevi üstlendikten sonra Allah nasip ederse 29 Ekim'de hep beraber TOGG fabrikasını açıyoruz" dedi.
24.09.2022Ekonomi
Hisarcıklıoğlu: Dünyadaki borsalarla yarışır hale geldik!
Hisarcıklıoğlu: Dünyadaki borsalarla yarışır hale geldik!Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ''Dünyadaki bütün borsalarla yarışır hale geldik. Bugün itibariyle Karaman Ticaret Borsası, batıdaki Londra'daki İngiltere, Berlin ve Fransa'daki bütün borsalarla aynı standartta hizmet verdiğinin kalitesini almış oldu." dedi.
11.09.2022Ekonomi
Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü, bazı gayrimenkullerin TOBB’a devredildiğine yönelik iddiaları yalanladı
Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü, bazı gayrimenkullerin TOBB’a devredildiğine yönelik iddiaları yalanladıAtatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü (AOÇ), bazı gayrimenkullerin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) devredildiğine yönelik iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yalanladı.
10.09.2022Gündem
Yerli otomobil Togg ile ilgili müjde! Satışlar başlıyor, Togg fiyatı ne kadar olacak?
Yerli otomobil Togg ile ilgili müjde! Satışlar başlıyor, Togg fiyatı ne kadar olacak?Togg için nefesler tutuldu. Vatandaşlar yerli otomobil hakkında birçok detayı merak ediyor. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Togg’un mart ayında Togg satışlarının başlayacağı bilgisini paylaştı. Öte yandan Togg'un ortalama fiyatı ortaya çıktı. İşte son dakika haberinin detayları...
31.08.2022 Ekonomi
Nefesler tutuldu! TOGG'da flaş gelişme
Nefesler tutuldu! TOGG'da flaş gelişmeTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Allah nasip ederse mart ayından itibaren inşallah Bursa'nın yollarında da ülkemizin haklı gururu, ilk yerli ve bütün hakları bize ve Türkiye'ye ait olan otomobilini hep beraber göreceğiz. TOGG, inşallah mart ayında Bursa'da yola çıkmış olacak" dedi.
30.08.2022Ekonomi
Yerli otomobil Togg ile ilgili müjde! Tarih belli oldu
Yerli otomobil Togg ile ilgili müjde! Tarih belli olduTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Rifat Hisarcıklıoğlu, 60 yıl önce yarım kalan, yerli ve milli otomobil üretme rüyasını Bursada gerçekleştirmenin heyecanını duyduklarını söyledi. Hisarcıklıoğlu, "Bu tarihi girişim, 29 Ekimde kapılarını açıyor ve fabrikada üretim resmen başlıyor. 2023ün ilk çeyreğinde de, yurt içinde satışa çıkıyor. Yani çok yakında Bursa caddelerinde, TOGGu görmeye başlıyoruz dedi.
30.08.2022Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan TOGG'la ilgili flaş açıklama
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan TOGG'la ilgili flaş açıklamaTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bir dizi açılış ve programlara katılmak üzere Hatay'a geldi. TOGG'la ilgili konuşan Hisarcıklıoğlu, "Türk insanının hayali, 1960’da yarım kalan bir rüyamız vardı. Dünya ile teknolojik alanda aynı zamanda yarışacak, dünyanın gerisinden değil yüzde 100 elektrikli IP hakları bize ait olan ilk çıkışta yüzde 51 yerli olan bir otomobili yapacağız” dedi.
24.08.2022Ekonomi
Hisarcıklıoğlu: Tarım ve hayvancılıkta tekelleşen ülkeler gelecekte dünyanın liderleri olacak
Hisarcıklıoğlu: Tarım ve hayvancılıkta tekelleşen ülkeler gelecekte dünyanın liderleri olacakTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, dünyada en stratejik sektörün tarım ve hayvancılık olduğunu belirterek, "Tarım ve hayvancılıkta tekelleşen ülkeler, dünyanın gelecekte liderleri olacak" dedi.
20.08.2022Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Mart ayında TOGG’u göreceğiz ve hep beraber bineceğiz
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Mart ayında TOGG’u göreceğiz ve hep beraber bineceğizBingöl’de Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binasının açılışında konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “İnşallah Mart ayında da TOGG’u burada göreceğiz ve hep beraber bineceğiz değerli kardeşlerim” dedi.
19.08.2022Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan vakıf üniversitelerinde indirim açıklaması
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan vakıf üniversitelerinde indirim açıklamasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yükseköğretim Meclisi İstişare Toplantısı’na ilişkin, “Vakıf üniversitelerimizin öğrenim ücretleri konusunda kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimize imkanları ölçüsünde destek verilmesi kararlaştırıldı” dedi.
17.08.2022Gündem
Hisarcıklıoğlu: Dünyanın en stratejik sektörü tarım ve hayvancılık
Hisarcıklıoğlu: Dünyanın en stratejik sektörü tarım ve hayvancılıkTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Dünyanın en stratejik sektörü, en çok kazandıracak sektörü hangisidir, derseniz, tarım ve hayvancılık. Yıllardır biz bunu ifade ediyorduk, ne zaman pandemi çıktı, Rusya-Ukrayna savaşı çıktı, bütün dünya yeni anladı” dedi.
13.08.2022Ekonomi
TOGG'da geri sayım başladı! İki kritik tarih heyecanla bekleniyor
TOGG'da geri sayım başladı! İki kritik tarih heyecanla bekleniyorTürkiye'nin yerli ve milli elektrikli aracı TOGG hakkında da konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "60 yıl önce yarıda kalmış bir rüyamız vardı. Bu neydi? Türkiye'nin otomobilinin üretilmesi. Türk markasıyla üretilmesi. Bize bu görev verilince Türk özel sektörüne, yani sizlere güvenerek dedik ki; ‘Biz bu işi yaparız. Türk iş dünyası olarak yaparız’ dedik. Allah nasip ederse bütün IP hakları bizim. Yüzde 51'i yerli ve milli. Türkiye'nin ilk otomobilini, TOGG'u, teknolojik anlamda da dünyayla aynı zamanda yapıyoruz. Artık fosil yakıt devri bitiyor. Ne başlıyor? Elektrikli otomobiller. Bunu Avrupa'da da yapan 2-3 ülke var. Başka yok. Amerika'da var, Çin'de var. Başka da yok. Türkiye'nin ilk yer ve milli arabası TOGG'un fabrikasını 29 Ekim'de açacağız. Allah nasip ederse de inşallah mart ayında Keşan'da TOGG'a hep beraber bineceğiz" ifadelerini kullandı.
12.08.2022Ekonomi
TOGG için geri sayım: Mart ayında Tekirdağ yollarında
TOGG için geri sayım: Mart ayında Tekirdağ yollarındaTOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin yerli otomobili TOGG hakkında yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin yollarında Tekirdağ’da da inşallah Mart ayında TOGG’umuzu hep beraber göreceğiz” dedi.
11.08.2022Ekonomi
TOGG'la ilgili yeni gelişme! Gözler o aya çevrildi
TOGG'la ilgili yeni gelişme! Gözler o aya çevrildiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Başkanı Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin 120 yıllık hayali ve 60 yıl önce yarıda kalmış rüyası olan TOGG için 1 milyon 800 bin tüccar ve sanayicinin adına görevi üstlendiğini belirterek, “Buraya Bursa Gemlik’ten geldim. Orada TOGG var. 1 milyon 800 tüccar ve sanayi adına bu görevi üstlendim. İnsanımızın 120 yıllık hayali ve 60 yıl önce yarıda kalmış bir rüyaydı. Cumhurbaşkanı ‘yapar mısın’ deyince ben Türk iş dünyasına güvendim. Allah’a şükürler olsun ilk defa Türkiye’nin markası olan, her şeyi yerli olan dünya otomobil teknolojisiyle aynı anda yarışa çıkacağımız yüzde 100 elektrikli otomobili ve yüzde 51 yerli ve milli olmak üzere 29 Ekim’de fabrikanın açılışını Gemlik’te yapacağız. İnşallah mart ayında Bitlis ve Tatvan yollarında TOGG arabasını göreceğiz” ifadelerini kullandı.
4.08.2022Ekonomi
TOGG'la ilgili flaş gelişme! Herkesin gözü o tarihe çevrildi
TOGG'la ilgili flaş gelişme! Herkesin gözü o tarihe çevrildiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, "Allah nasip ederse Türkiye'nin kendi markasını taşıyan yüzde 100 elektrikli otomobilinin açılışını 29 Ekim'de gerçekleştireceğiz" dedi.
3.08.2022Ekonomi
Yerli otomobil TOGG'la ilgili flaş gelişme! İşte yollarda olacağı tarih
Yerli otomobil TOGG'la ilgili flaş gelişme! İşte yollarda olacağı tarihTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yerli otomobil TOGG’un fabrikasının açılışının 29 Ekim’de gerçekleştirileceğini belirterek, 2023 yılının mart ayında TOGG’u yollarda göreceklerini söyledi.
26.07.2022Ekonomi
MOYSAD’tan fuar atağı!
MOYSAD’tan fuar atağı!Türkiye’nin önde gelen mobilya ve yatak markaları tarafından kurulan Mobilya ve Yatak Sanayicileri Derneği’nin (MOYSAD) dün Kayseri’de Erciyes Anadolu Holding ev sahipliğinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında önemli kararlara imza atıldı.
26.07.2022Advertorial
Gençler için istihdam fırsatı! Başvurular alınmaya başladı
Gençler için istihdam fırsatı! Başvurular alınmaya başladıGençlere güzel haber! İş ve staj başvuruları alınıyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından imzalanan Mesleğim Hayatım İş ve Staj Programı İş Birliği Protokolü kapsamında, şirketlerin stajyer ve istihdam talebi için başvuru süreci başladı.
2022’nin ilk 4 ayında kurulan şirket sayısı arttı
2022’nin ilk 4 ayında kurulan şirket sayısı arttıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 2022 yılı Nisan ayı kurulan ve kapanan şirketler istatistiklerini açıkladı. 2022’nin ilk 4 ayında kurulan şirket sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6,3 arttı.
27.05.2022Ekonomi
Bakan Çavuşoğlu'ndan Finlandiya ve İsveç'e NATO çağrısı!
Bakan Çavuşoğlu'ndan Finlandiya ve İsveç'e NATO çağrısı!Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO üyelik başvurularını görüşmek üzere Ankara’ya gelen İsveç ve Finlandiya heyetlerine, Türkiye’nin endişe ve beklentileri net şekilde kapsayan belgeyi verdiklerini belirterek, “Bir an önce üye olmak isteyen onlar. Bunu istiyorlarsa beklenen adımları atmalılar” dedi.
26.05.2022Siyaset
Bakan Nebati'den flaş döviz ve Türk Lirası açıklaması: İstikrar sağladık
Bakan Nebati'den flaş döviz ve Türk Lirası açıklaması: İstikrar sağladıkHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İstanbul Sanayi Odası nisan ayı olağan meclis toplantısında konuştu. Bakan Nebati, "Yatırım yapana, istihdam oluşturana kaynaklarımız açık." dedi. Bakan Nebati enflasyonla mücadele mesajı verdi "Fırsatçılara acımayacağız. Enflasyonla mücadele timleri denetimlere devam ediyor." ifadelerini kullandı. Bakan Nebati, döviz kurunda istikrar sağladıklarının altını çizerek 'dövizde yüksek oynaklıklar gündemimizden çıktı. Önümüzü görüyoruz' dedi.
27.04.2022Ekonomi
Kız Kardeşim kadınlarına destek ikiye katlandı! Hedef 700 bin kadına ulaşmak
Kız Kardeşim kadınlarına destek ikiye katlandı! Hedef 700 bin kadına ulaşmak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Habitat Derneği ve Coca-Cola Türkiye ortaklığında, kadınların ekonomik hayata katılımını desteklemek amacıyla yürütülen Kız Kardeşim Projesi’nin 700 bin kadına ulaşmayı hedeflediği açıklandı.
1.04.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Tobb ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki tobb haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.