Rıfat Hisarcıklıoğlu

Rıfat Hisarcıklıoğlu

Son dakika rıfat hisarcıklıoğlu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan rıfat hisarcıklıoğlu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını rıfat hisarcıklıoğlu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Rıfat Hisarcıklıoğlu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan rıfat hisarcıklıoğlu gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.035 rıfat hisarcıklıoğlu haberi bulunmuştur. Tüm rıfat hisarcıklıoğlu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg fabrikasını gezdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg fabrikasını gezdiSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank 'Togg'un üretim bandı yok' iddialarına cevaben Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 29 Ekim'de Togg fabrikasını gezdiği anları paylaştı.
8.11.2022Siyaset
Togg sahneye çıktı! Açılışa o fotoğraf damga vurdu
Togg sahneye çıktı! Açılışa o fotoğraf damga vurduBir otomobilden daha fazlası diyerek yola çıkan Togg’un Gemlik’teki kampüsünün açılışı, tarihe yönelik göndermeler ve tarihi karşılaştırmalara sahne oldu. Cumhuriyet’in 10’uncu yılında Uşak’ta çekilen, "Cumhuriyeti biz böyle kazandık.” pankartının yer aldığı unutulmaz fotoğraf ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gemlik’te “Yaşasın Cumhuriyet” yazısı önündeki karesi, törenin simgesel anlamına değer kattı.
31.10.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Togg talebi! Bir renk daha eklendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Togg talebi! Bir renk daha eklendiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Togg'un tarihi açılış töreninin ardından 6 renk olan araçların 7.’sinin de Karadeniz’i temsilen yeşil renkte olmasını istedi.
30.10.2022Ekonomi
60 yıllık rüya gerçek oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi Togg'a bir renk daha eklendi
60 yıllık rüya gerçek oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi Togg'a bir renk daha eklendiTürkiye'nin yerli ve milli otomobil TOGG'un dünya standartlarını yeniden belirleyen fabrikasının açılış töreni sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, otomobillerin renk serilerine yeşil rengin de eklenmesini istedi.
29.10.2022Ekonomi
Türkiye Yüzyılı'nın ilk eseri Togg! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ön satışı şubatta, ilk siparişi ben veriyorum
Türkiye Yüzyılı'nın ilk eseri Togg! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ön satışı şubatta, ilk siparişi ben veriyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togg Gemlik Kampüsü Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulundu.Cumhurbaşkanı Erdoğan togg için ön siparişlerin Şubat ayında başlayacağını duyururken otomobilin fiyatına ilişkin ise "Önümüzdeki senenin mart ayı sonunda pazara çıkacak ürünün fiyatının bugünden ilanı hem doğru hem de mümkün değildir. Ön satışın başlayacağı Şubat ayında Togg’un fiyatı da açıklanacaktır. Telaşa gerek yok" ifadelerini kullandı.
29.10.2022Gündem
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Devletimle gurur duyuyorum
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: Devletimle gurur duyuyorumTOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Dün üretemezsin diyenler, bunu dünyaya satamazsın diyorlar. Sayın Cumhurbaşkanım sizin huzurunuzda milletimizin şahitliğinde bir söz daha veriyoruz. Önce Avrupa’ya sonra tüm dünyaya Türkiye’nin otomobilini satacağız” dedi.
29.10.2022Ekonomi
Togg'dan heyecanlandıran paylaşım! İşte yeni modeli
Togg'dan heyecanlandıran paylaşım! İşte yeni modeliTogg yeni yaptığı paylaşım ile C-Sedan ve C-X Coupe modellerini görücüye çıkardı.
29.10.2022Ekonomi
Togg'u ilk kimlerin alacağı belli oldu! Bakan Yardımcısı Kacır duyurdu
Togg'u ilk kimlerin alacağı belli oldu! Bakan Yardımcısı Kacır duyurduSanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Fatih Kacır, yerli ve milli otomobil Togg'un ilk olarak yurt dışında görev yapan büyükelçilere tahsis edileceğini ve sonrasında da 81 ilin valisine verileceğini söyledi.
29.10.2022Ekonomi
Togg’un ortaklık yapısı nasıl? Togg’un ortakları kim, hisse oranları ne? Togg yönetim kurulu üyeleri ve ortak şirketleri!
Togg’un ortaklık yapısı nasıl? Togg’un ortakları kim, hisse oranları ne? Togg yönetim kurulu üyeleri ve ortak şirketleri!Türkiye’nin vizyon projesi Togg, ilk aracını banttan indirecek. Yüzde 51 yerlilik oranıyla dikkat çeken, 2025’e kadar yüzde 65 yerlilik oranına ulaşacak Togg seri üretime başlayacağı Gemlik Fabrikasını açıyor. Tasarımı, renkleri ve logosuna kadar her detayın anlamı Türkiye’yi yansıtıyor. Yerli şirketlerin ortaklığı ile Cumhuriyet’in 90’ıncı yılına armağan olarak sunulan Togg’da başta yönetim kurulu olmak üzere ortak şirketler ve hisse oranları merak ediliyor. Peki, Togg’un ortaklık yapısı nasıl? Togg’un ortakları kim, hisse oranları ne? Togg yönetim kurulu üyeleri ve ortak şirketleri!
29.10.2022Ekonomi
TOGG için büyük gün! 'Dünya çapında bir olay'
TOGG için büyük gün! 'Dünya çapında bir olay'TOGG'un Gemlik Kampüsü'nün açılışı için geri sayım sürerken Beykent Üniversitesi'nden Dr. Osman Simav, CNN Türk canlı yayınında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
29.10.2022Gündem
TOGG ile ilgili flaş gelişme! Yeni detaylar ortaya çıktı
TOGG ile ilgili flaş gelişme! Yeni detaylar ortaya çıktıTOGG ile ilgili son dakika tarihi verdi. TOGG satışa sunulacak. TOGG’un Gemlik’te bulunan üretim tesisi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla açılacak. Banttan inecek ilk model elektrikli C-SUV, 5 aylık testlerin ardından Mart 2023’te satışa sunulacak. 15-18 ay boyunca sadece iç pazara ardından da Avrupa’ya satılacak C-SUV’un nasıl satılacağı ise büyük merak konusu. Tahminler TOGG’un ne sadece online ne de bayilik yöntemiyle, tıpkı teknoloji devleri gibi deneyim merkezleri üzerinden satılacağı yönünde. Öte yandan Paycell ile işbirliğine giden TOGG, mobilite çözümlerine Paycell’in ödeme sistemleri ve dijital finansal çözümlerini de entegre edecek. Öte yandan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, sosyal medya hesabından TOGG ile ilgili açıklamada bulundu. Hisarcıklıoğlu, ''Milletimize bir söz verdik. Türkiye’nin otomobilini yaparız dedik. 29 Ekim’de bir fabrikadan fazlası olan TOGG tesisimizi açıyoruz'' dedi. İşte TOGG ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
22.10.2022Ekonomi
TOGG için geri sayım başladı! Bir detay çok dikkat çekti
TOGG için geri sayım başladı! Bir detay çok dikkat çektiMODEF EXPO 2022 47. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı, düzenlenen tören ile açıldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOGG Otomobil Fabrikası'nın 29 Ekim'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla açılacağını hatırlatarak, "Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımıyla beraber 29 Ekim’de Gemlik’te fabrikanın açılışını hep beraber yapacağız. Milletimize hayırlı uğurlu olsun. Her tarafta şarj istasyonları da kurulmaya başladı. Hiç problem olmayacak. Zaten evde de şarj edilebilecek. Hem evde hem yolda şarj edilebilecek. Dur bakalım daha fiyatı açıklanmadan o yüksek fiyat nereden çıktı" dedi.
3.10.2022Ekonomi
Hisarcıklıoğlu: Mart ayında TOGG arabasını hep beraber göreceğiz
Hisarcıklıoğlu: Mart ayında TOGG arabasını hep beraber göreceğizTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "TOGG fabrikamızı 29 Ekim'de Gemlik'te açılışını yapıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Allah nasip ederse de mart ayında inşallah Afyonkarahisar'da TOGG arabasını hep beraber göreceğiz” dedi.
26.09.2022Ekonomi
TOGG'da geri sayım başladı! Türkiye için dönüm noktası
TOGG'da geri sayım başladı! Türkiye için dönüm noktasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Türk insanının 120 yıllık hayali, 60 yıl önce yarım kalan bir rüyamız vardı, Türkiye'nin otomobili. Bu görevi üstlendikten sonra Allah nasip ederse 29 Ekim'de hep beraber TOGG fabrikasını açıyoruz" dedi.
24.09.2022Ekonomi
TOGG ile ilgili güzel haber! Hisarcıklıoğlu açıkladı
TOGG ile ilgili güzel haber! Hisarcıklıoğlu açıkladıİzmir'de Aliağa Ticaret Odasında (ALTO) 'Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri İstişare Toplantısı’na katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye’nin yerli otomobili TOGG ile ilgili müjde verdi. 29 Ekim’de TOGG’un fabrikasının açılışını yapacaklarını söyleyen Hisarcıklıoğlu, “Allah nasip ederse mart ayında Aliağa sokaklarında gezerken TOGG’u göreceksiniz” dedi.
21.09.2022Ekonomi
Hisarcıklıoğlu: Dünyadaki borsalarla yarışır hale geldik!
Hisarcıklıoğlu: Dünyadaki borsalarla yarışır hale geldik!Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ''Dünyadaki bütün borsalarla yarışır hale geldik. Bugün itibariyle Karaman Ticaret Borsası, batıdaki Londra'daki İngiltere, Berlin ve Fransa'daki bütün borsalarla aynı standartta hizmet verdiğinin kalitesini almış oldu." dedi.
11.09.2022Ekonomi
Yerli otomobil Togg ile ilgili müjde! Satışlar başlıyor, Togg fiyatı ne kadar olacak?
Yerli otomobil Togg ile ilgili müjde! Satışlar başlıyor, Togg fiyatı ne kadar olacak?Togg için nefesler tutuldu. Vatandaşlar yerli otomobil hakkında birçok detayı merak ediyor. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, Togg’un mart ayında Togg satışlarının başlayacağı bilgisini paylaştı. Öte yandan Togg'un ortalama fiyatı ortaya çıktı. İşte son dakika haberinin detayları...
31.08.2022Ekonomi
Nefesler tutuldu! TOGG'da flaş gelişme
Nefesler tutuldu! TOGG'da flaş gelişmeTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Allah nasip ederse mart ayından itibaren inşallah Bursa'nın yollarında da ülkemizin haklı gururu, ilk yerli ve bütün hakları bize ve Türkiye'ye ait olan otomobilini hep beraber göreceğiz. TOGG, inşallah mart ayında Bursa'da yola çıkmış olacak" dedi.
30.08.2022Ekonomi
Yerli otomobil Togg ile ilgili müjde! Tarih belli oldu
Yerli otomobil Togg ile ilgili müjde! Tarih belli olduTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Rifat Hisarcıklıoğlu, 60 yıl önce yarım kalan, yerli ve milli otomobil üretme rüyasını Bursada gerçekleştirmenin heyecanını duyduklarını söyledi. Hisarcıklıoğlu, "Bu tarihi girişim, 29 Ekimde kapılarını açıyor ve fabrikada üretim resmen başlıyor. 2023ün ilk çeyreğinde de, yurt içinde satışa çıkıyor. Yani çok yakında Bursa caddelerinde, TOGGu görmeye başlıyoruz dedi.
30.08.2022Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan TOGG açıklaması, tarihi verdi!
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan TOGG açıklaması, tarihi verdi!Türkiye’nin 60 yıl önce yarım kalan, yerli ve milli otomobil üretme rüyasını Bursa’da gerçekleştirmenin heyecanını duyduklarını belirten Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Bu tarihi girişim, 29 Ekim’de kapılarını açıyor ve fabrikada üretim resmen başlıyor. 2023’ün ilk çeyreğinde de, yurtiçinde satışa çıkıyor. Yani çok yakında Bursa caddelerinde, TOGG’u görmeye başlıyoruz” şeklinde konuştu.
29.08.2022Gündem
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan TOGG'la ilgili flaş açıklama
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan TOGG'la ilgili flaş açıklamaTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bir dizi açılış ve programlara katılmak üzere Hatay'a geldi. TOGG'la ilgili konuşan Hisarcıklıoğlu, "Türk insanının hayali, 1960’da yarım kalan bir rüyamız vardı. Dünya ile teknolojik alanda aynı zamanda yarışacak, dünyanın gerisinden değil yüzde 100 elektrikli IP hakları bize ait olan ilk çıkışta yüzde 51 yerli olan bir otomobili yapacağız” dedi.
24.08.2022Ekonomi
Hisarcıklıoğlu: Tarım ve hayvancılıkta tekelleşen ülkeler gelecekte dünyanın liderleri olacak
Hisarcıklıoğlu: Tarım ve hayvancılıkta tekelleşen ülkeler gelecekte dünyanın liderleri olacakTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, dünyada en stratejik sektörün tarım ve hayvancılık olduğunu belirterek, "Tarım ve hayvancılıkta tekelleşen ülkeler, dünyanın gelecekte liderleri olacak" dedi.
20.08.2022Ekonomi
TOGG fabrikası ne zaman açılıyor? TOGG ne zaman yollarda olacak? TOGG işçi alımı yapacak mı?
TOGG fabrikası ne zaman açılıyor? TOGG ne zaman yollarda olacak? TOGG işçi alımı yapacak mı? Yerli otomobil Togg ile ilgili sevindiren gelişmeler gelmeye devam ediyor. Togg fabrikasının açılış tarihi belli oldu. Tarihi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu açıkladı. Yerli otomobilde çalışmalar tüm hızıyla devam ederken Togg’un son durumu, ne zaman yollarda olacağı ve fabrikanın açılış tarihi pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, TOGG fabrikası ne zaman açılıyor? TOGG ne zaman yollarda olacak? TOGG işçi alımı yapacak mı? İşte detaylar…
20.08.2022Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Mart ayında TOGG’u göreceğiz ve hep beraber bineceğiz
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Mart ayında TOGG’u göreceğiz ve hep beraber bineceğizBingöl’de Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binasının açılışında konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “İnşallah Mart ayında da TOGG’u burada göreceğiz ve hep beraber bineceğiz değerli kardeşlerim” dedi.
19.08.2022Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan vakıf üniversitelerinde indirim açıklaması
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan vakıf üniversitelerinde indirim açıklamasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yükseköğretim Meclisi İstişare Toplantısı’na ilişkin, “Vakıf üniversitelerimizin öğrenim ücretleri konusunda kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimize imkanları ölçüsünde destek verilmesi kararlaştırıldı” dedi.
17.08.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Rıfat Hisarcıklıoğlu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki rıfat hisarcıklıoğlu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.