Temizlik

Temizlik

Son dakika temizlik haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan temizlik ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını temizlik haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Temizlik

haberleri sayfasında son dakika yaşanan temizlik gelişmeleri de dahil olmak üzere 8.502 temizlik haberi bulunmuştur. Tüm temizlik haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yumurtalık Belediyesi çalışanları maaşlarını eksiksiz aldı
Yumurtalık Belediyesi çalışanları maaşlarını eksiksiz aldıYumurtalık Belediye Başkanı Erdinç Altıok, geçmiş yönetimden kalan borçlara rağmen işçi alacaklarını odağına aldı. Aylık ortalama geliri 5 milyon TL olan Yumurtalık Belediyesi’ni geçmişten kalan 205 milyon lira, yani gelirine oranla yüksek bir borçla devralan Başkan Altıok, borç yüküne rağmen işçi ve emekçilerin maaşlarını eksiksiz bir şekilde yatırdı.
21.07.2024Adana
Adana'da yaz boyu devam edecek spor okulları açıldı: 10 tesiste, 14 farklı branşta binlerce çocuğa ücretsiz spor eğitimi
Adana'da yaz boyu devam edecek spor okulları açıldı: 10 tesiste, 14 farklı branşta binlerce çocuğa ücretsiz spor eğitimiSeyhan Belediyesi bünyesinde bulunan Sarıhamzalı ve Hadırlı yüzme havuzları büyük bir ilgi görüyor. Belediye Başkanı Oya Tekin, yaz spor okulları kapsamında açılan havuzların çarşamba günü (temizlik ve ilaçlama günü) hariç haftanın altı günü ücretsiz olarak Seyhanlıların hizmetinde olduğunu söyledi.
19.07.2024Adana
Kadir Ezildi sevgilisini ilk kez paylaştı! 'Hayatımın her anı Türk sineması tadında’
Kadir Ezildi sevgilisini ilk kez paylaştı! 'Hayatımın her anı Türk sineması tadında’Temizlik programlarıyla ünlenen Kadir Ezildi, evlilik hazırlıklarıyla gündeme geldi. Ezildi, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Gamze Türkmen'i ilk kez paylaştı.
17.07.2024Magazin
Duşakabin camlarını tek dokunuşta pırıl pırıl yapıyor! Bu iki malzemeyi hiç kullanmadınız
Duşakabin camlarını tek dokunuşta pırıl pırıl yapıyor! Bu iki malzemeyi hiç kullanmadınızDuşakabin camları temizlenmezse leke oluşabilir. Banyonun kirli görünmesine de neden olan bu lekeleri temizlemek için kimyasallar kullanmak zorundasınız. Evinizin mutfağında kolaylıkla bulabileceğiniz yalnızca iki doğal ürün sayesinde duşakabin camınızı ilk günkü parlaklığına kavuşturabilirsiniz.
16.07.2024Yaşam
Bu ipucu binlerce yorum aldı! Ahşapta tek hamlede leke bırakmıyor
Bu ipucu binlerce yorum aldı! Ahşapta tek hamlede leke bırakmıyorAhşaptaki renklerin aynı kalacağını düşünmüşsünüzdür ancak sıcakla temas ettiğinde renk değişimi kaçınılmazdır. Ancak bir ev hanımı bu renk değişiminin çözümünü buldu.
15.07.2024Yaşam
3 metrekarelik dükkandan robotlara meydan okuyor! Kadınlar 400 liradan kapış kapış alıyor
3 metrekarelik dükkandan robotlara meydan okuyor! Kadınlar 400 liradan kapış kapış alıyorGeçmişte evlerin vazgeçilmez temizlik aracı olan çalı süpürgelerine rağbet, teknolojinin gelişmesi, çok farklı akıllı robotlar çıkmasına rağmen bitmiyor. Bursa'daki son süpürgecilerden olan Yüksel Başak, ailesinden miras kalan süpürgecilik mesleğini devam ettirip teknolojiye de meydan okuyor.
14.07.2024Gündem
Koroplast Temizlik'e Rekabet Kurumu'ndan soruşturma
Koroplast Temizlik'e Rekabet Kurumu'ndan soruşturmaKoroplast Temizlik ve Ambalaj Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret AŞ hakkında soruşturma açıldı.
12.07.2024Ekonomi
Kararan gümüş takılar için 2 malzeme işi 5 dakikada çözüyor; Gümüş takılarda donuk ve kirli görüntü son buluyor
Kararan gümüş takılar için 2 malzeme işi 5 dakikada çözüyor; Gümüş takılarda donuk ve kirli görüntü son buluyorGünlük hayatta sıkça kullanılan gümüş takılar, sabun ve el kremleri nedeniyle kararmalar oluşur. Bu durum takıların kirli ve donuk görünmesine neden olur. Can sıkan bu durumu 2 malzemeyle çözmek mümkündür. Gümüş takıları dakikalar içinde eski haline döndüren yöntem haberimizde.
11.07.2024Yaşam
Çukurova Belediye Başkanı Kozay: Çukurova’mızı çiçek gibi bir kent haline getirip parlatacağız
Çukurova Belediye Başkanı Kozay: Çukurova’mızı çiçek gibi bir kent haline getirip parlatacağızÇukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay, temizlik sorununu kalıcı olarak çözmek için Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte Çukurova’nın sokaklarında ter döküyor. Ekiplerle birlikte yer altı konteynerlerini kapatıp, konteyner yıkama çalışmalarını denetledikten sonra yolları süpüren Başkan Kozay, arazözle sokakları da yıkadı. Kozay, “Çukurova’mızı çiçek gibi bir kent haline getirip parlatacağız” dedi.
11.07.2024Adana
Adana Yumurtalık plajı baştan aşağı yenilendi! Turistlerin yeni gözdesi burası olacak
Adana Yumurtalık plajı baştan aşağı yenilendi! Turistlerin yeni gözdesi burası olacakYumurtalık Belediyesi, ilçe sahilinde düzenlemeler yaparak 6 dönümlük aile alanı oluşturdu. Şemsiye ve şezlongları yenileyerek nizami hale getiren belediye, kapsamlı temizlik yaptı. Aileler ve misafirler için de deneyimli personel görevlendirildi.
9.07.2024Adana
Adana'da ailelerin tercihi Yumurtalık sahilleri olacak! Yerli ve yabancı turistlerle dolup taşacak
Adana'da ailelerin tercihi Yumurtalık sahilleri olacak! Yerli ve yabancı turistlerle dolup taşacakYumurtalık Belediyesi, ilçe sahilinde düzenlemeler yaparak 6 dönümlük aile alanı oluşturdu. Şemsiye ve şezlongları yenileyerek nizami hale getiren belediye, kapsamlı temizlik yaptı. Aileler ve misafirler için de deneyimli personel görevlendirildi.
10.07.2024Adana
TBMM Başkanı Kurtulmuş, ABD'de Türk gazetecilerin sorularını yanıtladı: F-16 meselesi olumlu bir gelişme
TBMM Başkanı Kurtulmuş, ABD'de Türk gazetecilerin sorularını yanıtladı: F-16 meselesi olumlu bir gelişmeTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, “F-16 meselesi olumlu bir gelişmedir. Türkiye'nin savunma sanayide ihtiyaçlarının karşılanması olumlu bir gelişmedir. Ama şunu da çok açık söyleyeyim. Eğer dostlarımız Türkiye'nin savunma ihtiyaçlarını göz ardı ederlerse artık Türkiye savunma ihtiyaçlarını kendi başına üretecektir.” dedi. Kurtulmuş, "PKK'nın kolu olan Suriye'deki uzantısı PYD-YPG'nin, terör örgütlerinin varlığı, Türkiye için yaşamsal bir tehdittir. Ne yazık ki ABD, stratejik ortaklığımıza rağmen, birçok alanda çok yakın işbirliğimize rağmen PYD'ye hem lojistik hem istihbari hem de siyasi destek vermeyi sürdürmektedir. İlişkilerimizi zehirleyen en önemli farklılığın bu olduğunu ifade etmek isterim" ifadelerini kullandı.
9.07.2024Gündem
Airpods kulaklığı bu yöntemle temizleyince kutudan yeni çıkmış gibi oluyor!
Airpods kulaklığı bu yöntemle temizleyince kutudan yeni çıkmış gibi oluyor!Airpods temizliği, kulak kiri, tozu ve mikroplar açısından önemlidir. Ses kalitesi de buna bağlı olarak artar. İşte kulaklık temizliğinde bulunan o yöntem.
7.07.2024Yaşam
Seyhan Belediyesi harekete geçti, ilk kez düzenlendi! Başkan Tekin: Bizlere vereceğiniz fikirler yol gösterici olacak
Seyhan Belediyesi harekete geçti, ilk kez düzenlendi! Başkan Tekin: Bizlere vereceğiniz fikirler yol gösterici olacakSeyhan Belediyesi 2025-2029 Stratejik Planlama hazırlıklarının Muhtarlar Çalıştayı etabında mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Yoğun katılım ile gerçekleşen çalıştayda Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin önemli açıklamalarda bulundu. Tekin, " Ülkemizin yaşadığı büyük sorunları Seyhan’ımızda da görüyoruz. Mahallelerinizin acil ihtiyaçlarını, öncelikli olan gereksinimlerini, mahalle sakinlerimizin taleplerini ve çözüm önerilerini en yakındaki kişiler olarak sizler biliyorsunuz. Vereceğiniz fikirler, anlatacaklarınız bizlerin hizmet politikalarımızın belirlenmesinde yol gösterici olacak." ifadelerini kullandı.
5.07.2024Adana
Makinede bile çıkmıyorsa sararan yastıkları böyle beyazlatın; 2 malzemeyi aynı anda sürmeniz yeterli
Makinede bile çıkmıyorsa sararan yastıkları böyle beyazlatın; 2 malzemeyi aynı anda sürmeniz yeterliBeyaz yastıklarda oluşan sararma görüntü olarak rahatsız eder aynı zamanda sağlık açısından da risklidir. Bunlar makinede bile yıkandığında çıkmayabilir. Bu konuda uzmanların etkili bir çözümü var.
4.07.2024Yaşam
Çöp evi temizlemeye gelenlere bıçakla saldırdı! 1 polis yaralandı
Çöp evi temizlemeye gelenlere bıçakla saldırdı! 1 polis yaralandıBursa'da ‘çöp ev’ haline getirdiği evini temizlemeye gelen belediye ekiplerine bıçak çekerek direnen Feyzullah Yasa (68), kendisini ikna etmeye çalışan polis memuru T.K.'yi kolundan bıçakladı. Şüpheli, polisler tarafından güçlükle yakalanıp gözaltına alındı.
4.07.2024Gündem
Bu yöntem stor perdeyi çıkarmadan temizliyor; Önü arkası pırıl pırıl olacak
Bu yöntem stor perdeyi çıkarmadan temizliyor; Önü arkası pırıl pırıl olacakStor perdeler birçok eve şıklık kazandırır. Ancak bu mekanizma çoğu kez zahmetli bir temizlik demektir. Kirlendikleri zaman çıkarmak gerekir. Bu yöntemle stor perdeleri yerinden çıkarmadan 5 dakikada tertemiz yapabilirsiniz.
3.07.2024Yaşam
Sağanak sele neden oldu, alt geçitler suyla doldu
Sağanak sele neden oldu, alt geçitler suyla dolduErzurum’da akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış sele neden oldu. Alt geçitlerin suyla dolduğu kent merkezinde göle dönüşen caddelerde sürücüler trafikte ilerlemekte zor anlar yaşadı.
2.07.2024Gündem
Asil Bostancı kimdir? Adanaspor Başkanı Asil Bostancı nereli, kaç çocuğu var?
Asil Bostancı kimdir? Adanaspor Başkanı Asil Bostancı nereli, kaç çocuğu var?Trendyol 1. Lig ekiplerinden Adanaspor'da başkanlığa Asil Bostancı'nın getirildiği bildirildi. Peki, Asil Bostancı kimdir? Adanaspor Başkanı Asil Bostancı nereli, kaç çocuğu var?
2.07.2024Gündem
Dibi tutan tencereler için pratik temizlik önerileri! Kollarınızı yormayın, bu yöntemleri deneyin
Dibi tutan tencereler için pratik temizlik önerileri! Kollarınızı yormayın, bu yöntemleri deneyinTencerenizin dibi tuttuysa ve çıkarmakta zorlanıyorsanız, bu basit ve etkili yöntemlerle tencerelerinizi yeniden temiz ve parlak hale getirebilirsiniz.
29.06.2024Yaşam
Eskişehir'de akıllara durgunluk veren görüntü! Evinden 1 ton çöp çıktı
Eskişehir'de akıllara durgunluk veren görüntü! Evinden 1 ton çöp çıktıEskişehir’de komşuların kötü koktuğu gerekçesiyle isyan etmesi sonrası şikayet ettiği bir evden 1 ton çöp çıkarıldı.
27.06.2024Gündem
İşte Adana’daki barajların doluluk oranları! Su seviyesi alarm veriyor
İşte Adana’daki barajların doluluk oranları! Su seviyesi alarm veriyorHavaların ısınmasıyla artan su tüketimi, şehrin içme suyu ihtiyacını karşılayan barajlardaki doluluk oranlarını da düşürdü.
27.06.2024Adana
Adana'da Kurban Bayramı sonrası temizlik çalışmaları başladı
Adana'da Kurban Bayramı sonrası temizlik çalışmaları başladıAdana'da Kurban Bayramı’nın sona ermesi ile birlikte hummalı bir temizlik çalışması başlatıldı. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kurban kesim alanları başta olmak üzere ilçenin tüm mahallelerinde titiz bir çalışma yürütüyor.
21.06.2024Adana
Temizlik görevlisi para dolu çantayı polise teslim etti!
Temizlik görevlisi para dolu çantayı polise teslim etti!Bakırköy'de, temizlik görevlisi Mehmet Şerif Gün, temizlik yaptığı sokakta bulunan bir binanın bahçe duvarında, içinde yaklaşık 100 bin lira değerinde döviz ve 4 milyon 713 bin değerinde 16 adet çek bulunan bir çanta buldu. Sahibini bulamayınca, çantayı Şenlikköy Polis Merkezi'ne götürerek polise teslim etti. Polis çantayı, sahibi M.C.'ye teslim etti. M.C., Mehmet Şerif Gün'e teşekkür ederek hediye olarak 100 dolar verdi. Gün’ün çantayı bulduğu anlar, sokaktaki güvenlik kamerasına yansıdı.
20.06.2024Gündem
Evde toz derdini bitiren bitki! NASA tarafından onaylı, temizlik yükünü hafifletiyor
Evde toz derdini bitiren bitki! NASA tarafından onaylı, temizlik yükünü hafifletiyorMevsim geçişleri birçok kişiyi alerjilerle başa çıkmak zorunda bırakırken, bu sorunlar ev içinde de kendini gösterebiliyor. Yaz aylarında açık bırakılan camlar, evin daha hızlı tozlanmasına neden oluyor. Uzmanlar, bu bitkinin evdeki tozları emme özelliğine sahip olduğunu belirtiyor.
19.06.2024Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Temizlik ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki temizlik haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.