Su Kesintisi

Su Kesintisi

Son dakika su kesintisi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan su kesintisi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını su kesintisi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Su Kesintisi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan su kesintisi gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.003 su kesintisi haberi bulunmuştur. Tüm su kesintisi haberleri aşağıda listelenmiştir.
İstanbul depreme hazır mı? ‘Bu binaların altında kalırız!’
İstanbul depreme hazır mı? ‘Bu binaların altında kalırız!’Bugünlerde tek gündemlerinin kentsel dönüşüm olduğunu belirten Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, “İstanbul’daki deprem senaryosuna Bağcılar olarak böyle yakalanırsak biz bu binaların altında kalırız. Çoluğumuz çocuğumuz canlı canlı ölümü bekler, kimse bizi gelip çıkarmaz” diyor. Dönüşüme engel olan en büyük etken ise metrekare hesabı...
28.03.2023Gündem
BUSKİ su kesintisi! Bursa'da sular ne zaman gelecek?
BUSKİ su kesintisi! Bursa'da sular ne zaman gelecek?BUSKİ (Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü) sosyal medya üzerinden su kesintisi açıklamasında bulundu. Peki, Bursa'da sular ne zaman gelecek? İşte BUSKİ su kesintisi…
15.12.2022Yaşam
İtalya’nın Ischia Adası’nda heyelan: 8 ölü
İtalya’nın Ischia Adası’nda heyelan: 8 ölüİtalya'nın Tiren Denizi'nde yer alan Ischia Adası'nda şiddetli yağışın yol açtığı heyelanda 8 kişi hayatını kaybetti.
26.11.2022Dünya
29 Eylül su kesintisi! Avcılar’da sular ne zaman gelecek, saat kaçta, sular kaç gün yok? Avcılar su kesintisi, 29-30 Eylül!
29 Eylül su kesintisi! Avcılar’da sular ne zaman gelecek, saat kaçta, sular kaç gün yok? Avcılar su kesintisi, 29-30 Eylül!İstanbul Büyükşehir Belediyesine (İBB) bağlı İSKİ Genel Müdürlüğü, Avcılardaki 10 mahalleden 8'ine 24 saat su verilmeyeceğini açıkladı. Kesintinin Haramidere'deki su baskınlarının önüne geçmek amacıyla sürdürülen çalışmalar kapsamında isale hatlarının deplase edilmesinden kaynaklandığı belirtildi. Peki, sular ne zaman, saat kaçta gelecek? İşte, 29-30 Eylül İSKİ Avcılar planlı su kesintisi ile merak edilen diğer detaylar…
29.09.2022Yaşam
Avcılar’ın 10 mahallesinden 8’ine 24 saat su verilmeyecek
Avcılar’ın 10 mahallesinden 8’ine 24 saat su verilmeyecekİstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) bağlı İSKİ Genel Müdürlüğü, Avcılar’daki 10 mahalleden 8’ine 24 saat su verilmeyeceğini açıkladı. Kesintinin Haramidere’deki su baskınlarının önüne geçmek amacıyla sürdürülen çalışmalar kapsamında isale hatlarının deplase edilmesinden kaynaklandığı belirtildi.
28.09.2022Gündem
Japonya'yı vuran Talas Tayfunu'nda bilanço netleşti
Japonya'yı vuran Talas Tayfunu'nda bilanço netleştiJaponya'da etki gösteren Talas Tayfunu nedeniyle Shizuoka eyaletinde 4 bin 30 yapının sular altında kaldığı, 63 bin hanede ise su kesintisi yaşandığı açıklandı.
26.09.2022Dünya
Sivas’ta sular ne zaman gelecek, saat kaçta? Sivas’ta su kesintisi!
Sivas’ta sular ne zaman gelecek, saat kaçta? Sivas’ta su kesintisi!Sivas’ta sular ne zaman gelecek, Sivas’ta su kesintisi kaç saat sürecek? Sivas'ın pek çok ilçesinde ve mahallesinde sular kesildi. Vatandaşlar su kesintisinin belirlenen süreden daha uzun sürmesi nedeniyle tepkilerini sosyal medya üzerinden gösteriyor. 22 Eylül tarihinde saat 06.00'da başlayacak olan su kesintisi saat kaçta gelecek, Sivas’ta su kesintisi kaç saat sürecek? Sivas su kesintisi…
23.09.2022Yaşam
Sular ne zaman gelecek? Su kesintisi ne zaman bitecek? İstanbul’da nerelerde su kesintisi var? İşte 20 Eylül İSKİ su kesintisi listesi
Sular ne zaman gelecek? Su kesintisi ne zaman bitecek? İstanbul’da nerelerde su kesintisi var? İşte 20 Eylül İSKİ su kesintisi listesiİstanbul’da 8 ilçede su kesintisi! İSKİ tarafından bakım, onarım ve arıza çalışmaları nedeniyle Arnavutköy, Ataşehir, Başakşehir, Beyoğlu, Esenyurt, Küçükçekmece, Sancaktepe, Tuzla ilçelerinin bazı mahallelerinde su kesintisi yapılacak. Peki, Sular ne zaman gelecek? Su kesintisi ne zaman bitecek? İşte detaylar…
20.09.2022Gündem
İSKİ'den 14 saatlik su kesintisi açıklaması
İSKİ'den 14 saatlik su kesintisi açıklamasıİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin çalışmaları çerçevesinde Sarıyer'de bazı mahallerde 14 saat süreyle su kesintisi yaşanacağı belirtildi.
5.09.2022Gündem
Avrupa'nın göbeğinde kriz üstüne kriz! İngiltere kıyamet senaryosuna hazırlanıyor: Gaz, su ve elektrik...
Avrupa'nın göbeğinde kriz üstüne kriz! İngiltere kıyamet senaryosuna hazırlanıyor: Gaz, su ve elektrik...  Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan savaş sonrası yaşanan enerji krizi nedeni ile planlı elektrik kesintilerine hazırlanan İngiltere şimdi de kuraklık ve kaynakların azalması nedeni ile su kullanımında kısıtlama kararı aldı. İngiliz hükümeti bu kışa adeta bir' kıyamet senaryosu'na hazırlanır gibi hazırlanıyor. Acil durum planı kapsamında enerjinin karneye bağlanması, tren istasyonları ve hükümet binalarının kapatılması gündemde. Gıda endüstrisinden boş kalacak raflar için şimdiden plan hazırlamaları istendi.
10.08.2022Dünya
Doğal gaz krizi Avrupa'yı vuracak! Türkiye'nin depolar dolu
Doğal gaz krizi Avrupa'yı vuracak! Türkiye'nin depolar doluDoğal gaz ile ilgili flaş açıklama. Avrupa Rusya ile yaşanan enerji krizi sebebiyle bugüne kadar görülmemiş tasarruf tedbirlerine gidiyor. Almanya’da Zafer Takı gibi kamu kurumlarının ışıkları kapanırken, sıcak su kullanımının azaltılması gündemde. Fransa’da maçların gece oynanması tartışılıyor. Hırvatistan toplu taşımayı teşvik ederken, İngiltere’de kışın ‘evcil hayvanlarınıza sarılın’ kamu spotları yayınlanıyor. Türkiye ise kışa gaz depoları tam kapasite giriyor.
30.07.2022Ekonomi
Rusya, Ukrayna'nın Donetsk'te bir cezaevini vurduğunu duyurdu! 40 kişi hayatını kaybetti
Rusya, Ukrayna'nın Donetsk'te bir cezaevini vurduğunu duyurdu! 40 kişi hayatını kaybettiAyrılıkçı Donetsk bölgesi yetkilileri Ukrayna'nın gerçekleştirdiği bir bombardıman sırasında esir tutulan 40 Ukrayna askerinin öldüğünü açıkladı. Hayatını kaybeden askerlerin Mariupol'de esir alınan Ukraynalı askerler olduğu öğrenildi.
29.07.2022Dünya
Avrupa'da doğal gaz krizi! Sıcak su kesintisi başlıyor
Avrupa'da doğal gaz krizi! Sıcak su kesintisi başlıyorAlmanya'nın kuzey şehirlerinden Hannover, Rusya ile yaşanan gaz krizinden doğrudan etkilenen bölgeler arasında başı çekiyor. Kentteki kamu binalarının yanı sıra, yüzme havuzlarında ve spor komplekslerinde de sıcak su kesintisi uygulanacak.
28.07.2022Dünya
Bodrum’da ilginç görüntüler! Muhtar, tankerle su dağıttı
Bodrum’da ilginç görüntüler! Muhtar, tankerle su dağıttıMuğla’nın Bodrum ilçesinde su kesintisinin yaşandığı mahallede, muhtar tankerle su dağıttı. Mahalleli damacanalarla tankerden su aldı.
18.07.2022Yaşam
İl Sağlık Müdürü uyardı! Aşırı yağışlar sonrası buna dikkat edin!
İl Sağlık Müdürü uyardı! Aşırı yağışlar sonrası buna dikkat edin!Zonguldak İl Müdürü Ertuğrul Güner, son günlerde yaşanan aşırı sağanak yağış nedeniyle vatandaşları uyardı. Sel ve su taşkınları gibi olağandışı durumlarda çevre sağlığı açısından salgın riskini azaltmak için içme-kullanma sularına dikkat çekti.
27.06.2022Sağlık
Esenyurt su kesintisi (11 Mayıs) Bugün Esenyurt'ta sular ne zaman gelecek? İSKİ arıza!
Esenyurt su kesintisi (11 Mayıs) Bugün Esenyurt'ta sular ne zaman gelecek? İSKİ arıza!İstanbul Esenyurt’ta dün akşam saatlerinden bu yana bazı mahallelerde su kesintisi yaşanıyor. Suların kesik olmasından dolayı olumsuz etkilenen vatandaşlar suyun yeniden ne zaman verileceğini araştırıyor. Peki, Esenyurt'ta sular ne zaman gelecek? İşte Esenyurt su kesintisi…
11.05.2022Yaşam
Denizli’de su kesintisi! 10, 11 ve 12 Mayıs tarihlerinde...
Denizli’de su kesintisi! 10, 11 ve 12 Mayıs tarihlerinde...Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, içme suyu iletim hatlarında yapacağı çalışmalar nedeni ile 10, 11 ve 12 Mayıs tarihlerinde bazı mahallelerde su kesintisine gideceğini duyurdu.
9.05.2022Yaşam
İstanbul'da suya zam geldi mi, İSKİ suya zam mı yapacak?
İstanbul'da suya zam geldi mi, İSKİ suya zam mı yapacak?Suya zam mı yapıldı, suya zam mı gelecek? Su zammı da kapıda. İSKİ olağanüstü zam gündemiyle toplanacaklarını duyurdu. "En ucuz İSKİ'nin faturası" diyen İSKİ Genel Müdürü Raif Mermutlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Peki, İSKİ suya zam mı yapacak?
24.03.2022Gündem
KOSKİ’den su kesintisi yaşatmayan teknoloji
KOSKİ’den su kesintisi yaşatmayan teknolojiKonya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Türkiye’ye model olan ve ilk kez Konya’da uygulanan HOT-TAP makinesi sayesinde, abonelere su kesintisi yaşatmadan şebeke arıza çalışmalarını gerçekleştiriyor.
MGM'den Marmara Bölgesi için soğuk ve yağışlı hava uyarısı! Sıcaklık 6- 8 derece düşecek
MGM'den Marmara Bölgesi için soğuk ve yağışlı hava uyarısı! Sıcaklık 6- 8 derece düşecekMarmara Bölgesi için son dakika uyarısı! Sıcaklıklar 6-8 derece düşecek. Kar başlıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara Bölgesi için soğuk ve yağışlı hava uyarısı yaptı. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, çarşamba, gece saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve yükseklerde kar, perşembe gününden itibaren bölge genelinde kar şeklinde olması bekleniyor. Kar yağışının yer yer kuvvetli olması tahmin ediliyor.
7.03.2022Gündem
İstanbul'da 5 ilçede su kesintisi
İstanbul'da 5 ilçede su kesintisiİstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresince (İSKİ) Kağıthane Terfi Merkezi'nde gerçekleştirilecek bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın 5 ilçenin bazı mahallelerine 5 saat su verilemeyeceği öğrenildi.
7.03.2022Gündem
İSKİ su kesintisi: İstanbul’da yarın (8 Mart) hangi ilçelerde sular kesilecek, sular ne zaman gelecek?
İSKİ su kesintisi: İstanbul’da yarın (8 Mart) hangi ilçelerde sular kesilecek, sular ne zaman gelecek?İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresince (İSKİ) Kağıthane Terfi Merkezi'nde gerçekleştirilecek bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın 5 ilçenin bazı mahallelerine 5 saat su verilemeyeceği öğrenildi. Peki, hangi ilçelerde sular kesilecek, sular ne zaman gelecek? İşte İSKİ su kesintisi programı…
7.03.2022Yaşam
Bakan Bozdağ: İyi hal indirimi ucu açık nedenlerle olmayacak
Bakan Bozdağ: İyi hal indirimi ucu açık nedenlerle olmayacakAdalet Bakanı Bekir Bozdağ iyi hal indirimleriyle alakalı, "23 bıçak yiyen bir kadını bıçaklayan faili bizim kanunumuz adli kontrolle serbest bırakmaya izin vermez. O nedenle yeni düzenlemeleri hayata geçirmeye karar verdik. Bunlardan sonra iyi hal indirimi ucu açık nedenlerle olmayacak." dedi.
7.03.2022Gündem
İki katlı evin bahçesinde heyelan! Evi boşaltma kararı alındı
İki katlı evin bahçesinde heyelan! Evi boşaltma kararı alındıZonguldak’ta Mithatpaşa Mahallesi Dağyolu Sokak'ta iki katlı müstakil evde heyelan meydana geldi.
28.02.2022Yaşam
Bakan Koca açıkladı: Çok kısa bir zaman içinde başlatılacak
Bakan Koca açıkladı: Çok kısa bir zaman içinde başlatılacakSağlık Bakanı Fahrettin Koca, bakanlık tarafından yürütülen, evlilik öncesi tarama programına, dünyada sayılı ülkelerin yapabildiği genetik taramaların eklendiğini belirterek, "SMA taramasıyla başladığımız bu hizmet, tüm aile sağlığı merkezlerimizde ücretsiz olarak verilmektedir. SMA yenidoğan taramaları da çok kısa bir zaman içerisinde başlatılacaktır" dedi.
28.02.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Su Kesintisi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki su kesintisi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.