Sosyal Destek Ödemeleri

Sosyal Destek Ödemeleri

Son dakika sosyal destek ödemeleri haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan sosyal destek ödemeleri ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını sosyal destek ödemeleri haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sosyal Destek Ödemeleri

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sosyal destek ödemeleri gelişmeleri de dahil olmak üzere 685 sosyal destek ödemeleri haberi bulunmuştur. Tüm sosyal destek ödemeleri haberleri aşağıda listelenmiştir.
Mayıs ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak? Aile destek programı zamlı mı yatacak, aile destek ödemesi ne kadar oldu 2023, aile destek paketi uzatıldı mı?
Mayıs ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak? Aile destek programı zamlı mı yatacak, aile destek ödemesi ne kadar oldu 2023, aile destek paketi uzatıldı mı?Mayıs ayı Aile Destek ödemeleri ne zaman yatacak 2023, aile destek paketi uzatıldı mı? sorularının yanıtı yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere verilen Aile Destek ödemeleri her ayın ilk 10 gününde yatırılıyor. Hanedeki gelir durumuna göre 850-1250 TL arasında yapılan ödemelerin yapılacağı tarih merak konusu oldu.
Geri ödemesiz destek! Başvuranın hesabına yatıyor: Aylık 1.000 TL
Geri ödemesiz destek! Başvuranın hesabına yatıyor: Aylık 1.000 TLSosyal destek ödemeleri birçok kalemde yapılıyor. Devlet başkasının bakımına muhtaç yoksul ya da kimsesi olmayanlara, yaşlılara, hastalara, asker ailelerine, asker çocuğuna, yetime, doğum yapanlara, eşi vefat edene destek ödemesinde bulunuyor. Tamamen geri ödemesiz olan bu destekler belli periyotlarda ya da aylık olarak ödeniyor. İşte haberin detayları...
18.04.2023Ekonomi
Lise üniversite 5500 TL yardım başvurusu nasıl yapılır, şartları neler? Öğrenci başarı teşviğini kimler alabilir? e devlet 5500 TL başvuru ekranı açıldı mı?
Lise üniversite 5500 TL yardım başvurusu nasıl yapılır, şartları neler? Öğrenci başarı teşviğini kimler alabilir? e devlet 5500 TL başvuru ekranı açıldı mı?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lise üniversite 5500 TL yardım başvurusu müjdesini verdi. İlkokul, lise ve üniversite öğrencileri 5500 TL yardım başvurusunda bulunabilecek. Peki, Lise üniversite 5500 TL yardım başvurusu nasıl yapılır? İşte Öğrenci teşvik programı başvurusu hakkında merak edilenler…
14.12.2022Eğitim
Doğal gaz desteği başvuru e-devlet ekranı 2022! Doğal gaz desteği başvurusu nasıl yapılır, doğal gaz şartları neler, kimlere verilir, ne kadar?
Doğal gaz desteği başvuru e-devlet ekranı 2022! Doğal gaz desteği başvurusu nasıl yapılır, doğal gaz şartları neler, kimlere verilir, ne kadar?Doğal gaz ne kadar, doğal gaz desteği başvuru nasıl yapılır? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada doğalgaz destek ödemeleri için ücretin arttığını duyurmuştu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlı Derya Yanık doğal gaz desteği paketini de kapsayan sosyal destek yardımlarına ilişkin detayları aktardı. Söz konusu açıklamaların ardından doğalgaz yardımı başvurusu, ihtiyaç sahibi vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, Doğal gaz desteği başvurusu nasıl yapılır, doğal gaz şartları neler, kimlere verilir, ne kadar? İşte Doğal gaz desteği başvuru e-devlet ekranı 2022 ve diğer merak edilenler…
28.09.2022Ekonomi
Çocuk destek bileşeni nedir, 1-2-3-4-5 çocuk sayısına göre ne kadar destek verilecek? Çocuk destek bileşeni paketine kimler, nasıl başvuracak, şartlar neler?
Çocuk destek bileşeni nedir, 1-2-3-4-5 çocuk sayısına göre ne kadar destek verilecek? Çocuk destek bileşeni paketine kimler, nasıl başvuracak, şartlar neler?Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, yeni sosyal yardım miktarlarını duyurdu. Yeni programda, sosyal yardımlara 'Çocuk destek bileşeni' ismiyle yeni bir program dahil edilirken aile desteği ve doğal gaz desteklerinde ödeme miktarı da artırıldı. Bakan tarafından yapılan duyurunun ardından “Çocuk destek bileşeni” hakkında yapılan aramalar arttı. Peki, Çocuk destek bileşeni nedir, kimler, nasıl başvuracak? Çocuk destek bileşeni kapsamında çocuk sayısına göre ne kadar destek verilecek, başvuru şartları belli mi? İşte Çocuk destek bileşeni yeni sosyal yardım paketi hakkında merak edilenler ve e devlet Çocuk destek bileşeni başvurusu detayları…
28.09.2022Ekonomi
Aile destek paketi ne kadar oldu, sosyal yardım parası (destek ödemeleri) ne zaman yatacak? Yeni Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sosyal yardım paketi!
Aile destek paketi ne kadar oldu, sosyal yardım parası (destek ödemeleri) ne zaman yatacak? Yeni Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sosyal yardım paketi!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, yeni sosyal yardım miktarlarını açıkladı. Sosyal yardımlara 'Çocuk destek bileşeni' ismiyle yeni bir program dahil edildi. Aile destek programı ile doğalgaz desteklerinde ödeme miktarı da arttı. Peki, Sosyal yardım parası ne kadar? Aile destek paketi ne kadar oldu? Aile Sosyal yardım paraları ne zaman yatacak 2022? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı destek ödemesi hakkında merak edilenler…
28.09.2022Ekonomi
Yaşlı, engelli, ihtiyaç sahibi, çalışan milyonları ilgilendiriyor! Devlet karşılıyor, ödeme yapılacak...
Yaşlı, engelli, ihtiyaç sahibi, çalışan milyonları ilgilendiriyor! Devlet karşılıyor, ödeme yapılacak...Yaşlılar, ödeme gücü olmayanlar, kadınlar, engelli vatandaşlar, ihtiyaç sahibi çocuk ve aile milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiriyor. Sosyal desteklerle ilgili açıklama geldi ve harekete geçildi. Her ay düzenli olarak ödeme yapılıyor, devlet karşılıyor. Desteklere ilişkin detaylı bir bütçe rehberi hazırlandı. Ödeme gücü olmayan vatandaşların sağlık prim giderlerini devlet karşılayacak. 65 yaşını doldurmuş vatandaşların aylık ödemeleri için kaynak aktarılırken, çocuklar için koruyucu ailelere de ödeme yapılacak. Engelli vatandaşların evde bakımına ilişkin destek verilecek. İhtiyaç sahibi çocuklar ve ailelerine sosyal ve ekonomik destek ödemeleri bu yıl da devam ediyor. Öte yandan çiftçiler için de destek açıklaması geldi. Geçen yıl tarımsal destek ödemeleri, gelir vergisinden muaf tutulmuş ve son beş yılda yapılan kesintiler iade edilmişti. İşte 2022 yılına ilişkin sosyal destek rehberi..
7.04.2022Ekonomi
İhtiyaç sahibi ailelere 1100 TL yardım! Sosyal yardım başvurusu nasıl yapılır? 1100 TL devlet desteği
İhtiyaç sahibi ailelere 1100 TL yardım! Sosyal yardım başvurusu nasıl yapılır? 1100 TL devlet desteği1100 TL sosyal yardım parası yüzbinlerce kişinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) aracılığıyla koronavirüs salgını nedeniyle hanelere 1100 TL destek verilecek. Bakanlık dönemsel ihtiyaç sahibi olduğu değerlendirilen hanelere yönelik olarak yardım kampanyası başlatıyor. Salgının başladığı ilk dönemlerde yaşanan kapanmada, hükümet sosyal yardım kararı almış, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca pandemi destek başvurusu e-devlet üzerinden alınmıştı. Tam kapanma kararının ardından hükümet 2 milyonun üzerinde ihtiyaç sahibi haneye, hane başı 'Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı' ile 1100 TL tutarında nakdi destek programını devreye aldı. 1100 TL sosyal yardım için başvuru süreci merak ediliyor. Peki, İhtiyaç sahibi ailelere 1100 TL devlet yardımı nasıl alınır? Sosyal yardım başvurusu nasıl yapılır? 1100 TL sosyal yardım parası kimlere verilecek? İşte Hane başı 1100 TL yardım şartları!
3.05.2021Gündem
Emekli maaşı ve ikramiye ödemeleri ile ilgili son dakika açıklaması! İçişleri Bakanlığı duyurdu...
Emekli maaşı ve ikramiye ödemeleri ile ilgili son dakika açıklaması! İçişleri Bakanlığı duyurdu...İçişleri Bakanlığı tek tek açıkladı. Emekli, yaşlı ve engelli aylıklarının ödemesiyle ilgili yeni gelişme. Belli oldu. Engelli ve yaşlı aylıkları ile sosyal destek ödemeleri hak sahiplerine nasıl ulaştırılacak? sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından aranıyor. İçişleri Bakanlığı konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: 5-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek engelli ve yaşlı aylıkları ile sosyal destek ödemeleri kapsamında; PTT kartına ya da İban numarasına gönderilecek olanların haricindeki toplam 1 milyon 633 bin 094 hak sahibinin ödemeleri; valilerimizin koordinasyonunda ve Vefa sosyal destek grupları bünyesinde, PTT dağıtıcıları, kolluk görevlileri ve diğer kamu personeli aracılığıyla hak sahiplerine ikametlerinde teslim şeklinde yapılacaktır.Öte yandan İçişleri Bakanlığınca Çalışma İzinleri Görev Belgelerine ilişkin genelge yayımlandı. Çalışan ve iş yeri yetkilisinin imzasıyla düzenlenen manuel çalışma izni görev belgesinin geçerlilik süresi 7 Mayıs Cuma 24.00'e kadar uzatıldı.
2.05.2021Gündem
3. faz pandemi ödemeleri ne zaman yapılacak? 1000 TL 3. faz ödemeleri nereden alabilirim, başvuru sonucu sorgulama…
3. faz pandemi ödemeleri ne zaman yapılacak? 1000 TL 3. faz ödemeleri nereden alabilirim, başvuru sonucu sorgulama…3. faz ödemeleri ne zaman yapılacak? 3.faz başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yürütülen 3.faz pandemi sosyal destek ödemeleri araştırmaları devam ediyor. Öte yandan 3. faz ödemeleri için başvuru yapanlar ödemelerin ne zaman yapılacağını araştırıyor. Peki; 1000 TL pandemi sosyal destek başvuruları nasıl ve nereden yapılır? 3.faz ödemeleri ne zaman yapılacak? E-devlet 3. faz pandemi sosyal destek başvuru sonuçlarını sorgula…
6.01.2021Arşiv
Hesaplara yatıyor! E-devlet üzerinden kontrol edebilirsiniz
Hesaplara yatıyor! E-devlet üzerinden kontrol edebilirsinizE-Devlet 1000 TL sosyal yardım başvurusu ile pandemi sürecindeki destek devam ediyor. Faz 3 olarak ilan edilen E-Devlet 1000 TL yardım başvurusu, birkaç adımda kolayca gerçekleştirilebiliyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un bitiş tarihinin olmadığını duyurduğu süreç, değerlendirme işleminin ardından kişinin uygun görülmesi halinde hesabına 1000 TL pandemi destek parası yatırılması ile tamamlanıyor. Peki, E-Devlet 1000 TL pandemi destek başvurusu nasıl yapılır? İşte, başvuru ve sorgulama detayları
9.11.2020Ekonomi
Ekim ayı nakdi ücret desteği ne zaman yatacak? 5 nakdi destek ödeme tarihi belli oldu!
Ekim ayı nakdi ücret desteği ne zaman yatacak? 5 nakdi destek ödeme tarihi belli oldu!Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 5 nakdi sosyal destek programıyla ihtiyaç sahiplerine yaklaşık 99 milyon TL ödeme yapılacağını açıkladı. Ekim ayı nakdi ücret desteği ne zaman yatacak? Ekim ayı sosyal destek ödemeleri hakkındaki detaylar…
24.10.2020Gündem
Pandemi sosyal destek sonucu sorgulama! Pandemi 3. Faz ödemeleri ne zaman yapılacak? Pandemi destek başvurusu nasıl yapılır?
Pandemi sosyal destek sonucu sorgulama! Pandemi 3. Faz ödemeleri ne zaman yapılacak? Pandemi destek başvurusu nasıl yapılır?Corona virüs salgını nedeniyle nisan ayında uygulamaya konulan Pandemi 3. Faz ödemeleri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. İlk iki Pandemi sosyal destek ödemesinden yararlanamayanlar, Pandemi 3. Faz ödemelerinden yararlanıp yararlanamacağını araştırıyor. Peki, Pandemi sosyal destek başvuruları nasıl yapılır? Pandemi 3. Faz ödemeleri ne zaman yapılacak? İşte pandemi sosyal yardım başvuru ve sorgulama ekranı!
13.10.2020Ekonomi
1000 TL pandemi sosyal destek başvuru sonucu sorgulama ekranı! 1000 TL pandemi sosyal destek başvurusu nasıl yapılır? Ödemeler ne zaman?
1000 TL pandemi sosyal destek başvuru sonucu sorgulama ekranı! 1000 TL pandemi sosyal destek başvurusu nasıl yapılır? Ödemeler ne zaman?Corona virüs nedeniyle işi etkilenen, kısa çalışma ödeneği alan ve ekonomik anlamda zorlanan vatandaşlara devlet tarafından 1000 TL sosyal yardım destek parası verilmeye devam ediyor. İlk olarak devlet tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara 1. ve 2. faz ödemeleri verildi. Başvuru yapan ve hak kazananların ödemeleri hesaplarına yatırılırken, pandemi nedeniyle işi etkilenen, çalışamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlar içinde üçüncü adım atıldı. 3. faz sosyal yardım parası başvurusu yapan vatandaşlar da ödemelerin kendilerine ne zaman yapılacağını merak ediyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı da pandemi sosyal yardım desteği olarak bilinen 3. faz ödemeleri ile ilgili açıklama yaptı. Pek çok vatandaş da 1000 TL pandemi sosyal destek başvuru sonucunu ve ödemelerin yapılacağı tarihleri araştırıyor. Peki, 1000 TL pandemi sosyal destek başvurusu nasıl yapılır? 1000 TL pandemi sosyal destek başvuru sonucu sorgulama nereden yapılır? Kimler 1000 TL pandemi sosyal destek yardımı alabilir? 1000 TL pandemi sosyal destek ödemeleri ne zaman verilecek? İşte, E Devlet ile 3. faz 1000 TL pandemi sosyal destek başvuru sonuç sorgulama ekranı...
2.06.2020Gündem
Bayram harçlığı başvuru 2020 formu araştırılıyor! Yetişkinlere 400 TL, çocuklara 100 TL bayram harçlığı dağıtılacak mı? 500 TL bayram harçlığı mı yatacak?
Bayram harçlığı başvuru 2020 formu araştırılıyor! Yetişkinlere 400 TL, çocuklara 100 TL bayram harçlığı dağıtılacak mı? 500 TL bayram harçlığı mı yatacak?Cumhurbaşkanlığı ‘’Ekonomik İstikrar Kalkınma Paketi’’ kapsamında peş peşe sosyal destek ödemeleri yapınca, sosyal medya üzerinden bayram harçlığı dağıtılacağı iddia edildi. Sosyal medya üzerinden yayılan iddialara göre, yetişkinlere 400 TL, çocuklara 100 TL bayram harçlığı verilecek. Vatandaşlar bu haberler üzerine arama motorlarından bayram harçlığı ne zaman dağıtılacak? Bayram harçlığı verilecek mi? Yetişkinlere 400 TL, çocuklara 100 TL bayram harçlığı dağıtılacak mı? sorularına yanıt arandı.
24.05.2020Gündem
Pandemi sosyal destek başvuru sonuç sorgulama - 3. faz pandemi sosyal destek başvuru sonucu e-devlet sorgulama ekranı
Pandemi sosyal destek başvuru sonuç sorgulama - 3. faz pandemi sosyal destek başvuru sonucu e-devlet sorgulama ekranı1000 TL pandemi sosyal destek başvuruları devam ederken, 3 faz pandemi sosyal destek başvuru değerlendirme süreci de devam ediyor. 1000 TL sosyal destek başvurusu yapan vatandaşlar, başvurularının durumunu öğrenmek için 3. Faz pandemi sosyal destek başvuru sonucu nasıl sorgulanır sorusuna cevap arıyor. Peki, Pandemi sosyal destek sonuç nasıl öğrenilir? İşte 3. Faz pandemi sosyal destek başvuru sonucu e-devlet soğulama ekranı…
18.05.2020Gündem
Pandemi sosyal destek başvuru sonuçları açıklandı mı? e-Devlet sosyal yardım parası sorgulama ekranı
Pandemi sosyal destek başvuru sonuçları açıklandı mı? e-Devlet sosyal yardım parası sorgulama ekranıDevlet tarafından yapılacak 1000 TL pandemi sosyal yardım desteği için bir yandan başvurular devam ederken bir yandan da sonuç açıklama süreci için değerlendirmeler gerçekleşiyor. Corona virüs nedeniyle zor durumda kalan maddi desteğe ihtiyacı bulunan pek çok kişi de pandemi sosyal destek başvuru sonuçlarını öğrenmek istiyor. Peki, Pandemi sosyal destek başvuru sonuçları açıklandı mı? İşte e-Devlet sosyal yardım parası sorgulama ekranı...
17.05.2020Gündem
Ücretsiz izin maaş desteği şartları neler? Ücretsiz izin maaşı ne kadar?
Ücretsiz izin maaş desteği şartları neler? Ücretsiz izin maaşı ne kadar?Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın ücretsiz izne çıkarılanlar için maaş desteği başlatılacağını açıklamasının ardından internette ücretsiz izin maaş desteği şartları neler? Ücretsiz izin maaşı ne kadar? soruları gündem oldu. İşte ücretsiz maaş desteği ile ilgili merak edilenler...
13.04.2020Gündem
1000 TL sosyal yardım parası desteği devam ediyor mu? E-devlet sosyal yardım parası 1000 TL sorgulama ekranı nasıl açılır? İşte yardım parası sorgulama!
1000 TL sosyal yardım parası desteği devam ediyor mu? E-devlet sosyal yardım parası 1000 TL sorgulama ekranı nasıl açılır? İşte yardım parası sorgulama!1000 TL sosyal yardım desteği devam ediyor mu? 2 milyon 111 haneye, Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı kapsamında yapılan yardımlar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca, ‘Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu’ veya ‘65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında Kanun’ da düzenlendi. Corona virüsü nedeniyle yapılacak yardım başvurusu fiziki olarak alınmayacak. Sosyal yardım şartlarını taşıyan bütün hanelere yardım T.C. numaralarına PTT kanalıyla gönderilecek. E-devlet sosyal yardım parası 1000 TL sorgulama ekranı nasıl açılır? E-devletten 1000 TL sosyal yardım parası sorgulama nasıl yapılacak?İşte yardım parası sorgulama!
6.04.2020Gündem
1000 TL Sosyal yardım bilgileri sorgulama nasıl yapılır? Sosyal yardım desteği ne zaman yatırılacak?
1000 TL Sosyal yardım bilgileri sorgulama nasıl yapılır? Sosyal yardım desteği ne zaman yatırılacak?Corona virüs salgını nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan 'Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi' çerçevesinde ihtiyaç sahibi ailelere verilen sosyal yardım desteği ödemeleri devam ediyor. Salgın nedeniyle çalışmayanlar ve ihtiyaç sahibi aileler de internette sıklıkla Sosyal yardım destekleri kimlere verilecek? 1000 TL Sosyal yardım bilgileri sorgulama nasıl yapılır? Sosyal yardım desteği ne zaman yatırılacak? sorularını aratıyor. İşte 1000 TL Sosyal Yardım Desteği detayları ve e-Devlet ile sorgulama ekranı…
5.04.2020Gündem
Sosyal yardım ödemesi nedir, kimlere verilir? Sosyal yardım ödemeleri başladı mı?
Sosyal yardım ödemesi nedir, kimlere verilir? Sosyal yardım ödemeleri başladı mı?Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca ihtiyaç sahiplerine yapılacak sosyal destek ödemesi, 1 Nisan Çarşamba günü başladı. Çoğu vatandaş da sosyal destek ödemelerinden faydalanıp faydalanamayacağını ve sosyal yardım sorgulamalarını nereden yapacağını merak ediyor. Peki, Sosyal yardım ödemesi nedir, kimlere verilir? Sosyal yardım ödemesi ne zaman yapılacak? 1000 lira sosyal yardım ödemesinden kimler faydalanacak? Sosyal yardım ödemesi sorgulaması nasıl yapılır? İşte sosyal yardım ödemeleri hakkında merak edilen soruların cevapları...
3.04.2020Ekonomi
Corona virüs önlemleri için PTT'ler kapandı mı?
Corona virüs önlemleri için PTT'ler kapandı mı?Corona virüs önlemleri çercevesinde İstanbul PTT Bölge Başmüdürlüğünden açıklama geldi. PTT'de bugün ve önümüzdeki günlerde işlem yapmak isteyen müşteriler de internette PTT'ler kapandı mı? PTT şubeleri kapalı mı? Bugün PTT'ler açık mı? sorularını araştırıyor. İşte PTT ile ilgili son durum...
3.04.2020Gündem
En düşük SSK emekli maaşı 332 milyon oldu
En düşük SSK emekli maaşı 332 milyon olduSSK emeklilerine 75 milyon, Bağ-Kur emeklilerine 75-100 milyon lira arası seyyanen zam yapılacak. Ancak zammın 2003 sonuna kadar geçerli olması kafaları karıştırdı
3.01.2003Ekonomi
Paralar bugün hesaplarda olacak!  Bakan Göktaş duyurdu
Paralar bugün hesaplarda olacak! Bakan Göktaş duyurduAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Türkiye Aile Destek Programı kapsamında ödemelerin bugün itibarıyla hesaplara yatırılacağını açıkladı. Bakan Göktaş, bu kapsamda ihtiyaç sahibi hanelere bu ay toplam 4,3 milyar TL ödeme yapacaklarını duyurdu.
12.09.2023Ekonomi
Evde bakım aylığı zamlandı! İşte destek ödemeleriyle ilgili tüm detaylar...
Evde bakım aylığı zamlandı! İşte destek ödemeleriyle ilgili tüm detaylar...Aylıklara zam geldi. Devlet, ekonomik ve sağlık açısından durumu iyi olmayan yakınlarının bakımını üstlenen vatandaşlara evde bakım maaşıyla destek veriyor. Hasta, yaşlı bakımını üstlenenlere, raporla engelli olduğu tespit edilen, sosyal güvencesi olmayanlara destek ödemeleri yapılıyor.
11.09.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Sosyal Destek Ödemeleri ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sosyal destek ödemeleri haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.