Serenay Sarıkaya Aşk

Serenay Sarıkaya Aşk

Son dakika Serenay Sarıkaya aşk haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Serenay Sarıkaya aşk ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Serenay Sarıkaya aşk haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Serenay Sarıkaya Aşk

haberleri sayfasında son dakika yaşanan serenay sarıkaya aşk gelişmeleri de dahil olmak üzere 163 serenay sarıkaya aşk haberi bulunmuştur. Tüm serenay sarıkaya aşk haberleri aşağıda listelenmiştir.
Serenay Sarıkaya'dan 'aşk' yanıtı! Umut Evirgen'in ailesi istemedi mi?
Serenay Sarıkaya'dan 'aşk' yanıtı! Umut Evirgen'in ailesi istemedi mi?Son günlerde takıntılı hayranı nedeniyle zor günler yaşayan Serenay Sarıkaya, önceki gün Arnavutköy'de görüntülendi. Bir süredir işletmeci Umut Evirgen'le aşk yaşadığı yönündeki iddialarla gündeme gelen ünlü oyuncu, Evirgen'in ailesinin kendisini istemediği yönündeki iddialara yanıt verdi. Öte yandan 'Şahmeran' dizisinde başrolü paylaştığı Burak Deniz'in aracının Sarıkaya'nın evinin önünde görüntülenmesi, "Aşk mı yaşıyorlar?" sorusunu akıllara getirdi. Deniz, iddialara noktayı koydu.
29.01.2022Magazin
Serenay Sarıkaya affetmedi! O dava sonuçlandı
Serenay Sarıkaya affetmedi! O dava sonuçlandıOyuncu Serenay Sarıkaya, kendisiyle ilgili ortaya atılan “Evli bir kulüp başkanıyla aşk yaşıyor” iddiasına ilişkin açtığı tazminat davasını kazandı. Mahkeme, Serenay Sarıkaya hakkında iddiayı köşesine taşıyan gazeteciyi tazminat ödemeye mahkum etti.
12.11.2021Magazin
Serenay Sarıkaya böyle görüntülendi
Serenay Sarıkaya böyle görüntülendiCem Yılmaz’dan ayrıldıktan sonra suskunluğa bürünen Serenay Sarıkaya önceki gün Etiler’deydi.
31.12.2020Magazin
Serenay Sarıkaya son noktayı koydu
Serenay Sarıkaya son noktayı koyduOyuncu Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin'le ayrılığının ardından Ali Koç ile aşk yaşadığı iddiasını ortaya atan Kadir Çetinçalı'ya dava açmıştı. Sarıkaya, Kerem Çetinçalı'yı bir kadın dayanışma derneğine bağışta bulunması karşılığında affetti.
25.09.2020Magazin
Serenay Sarıkaya hayatının şokunu yaşadı!
Serenay Sarıkaya hayatının şokunu yaşadı!Kadınların korkulu rüyası 'pişti olmak' Serenay Sarıkaya'nın başına geldi. Serenay, katıldığı davette Ece Sükan ile aynı elbiseyi giydi.
30.10.2017Magazin
Serenay Sarıkaya’nın paylaşımına sevgilisinden şaşırtan yorum!
Serenay Sarıkaya’nın paylaşımına sevgilisinden şaşırtan yorum!Oyuncu Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabından hayvanlara yapılan işkencelere ve hayvan ölümlerine tepki gösterdi.
27.10.2017Magazin
İşte Serenay Sarıkaya'nın babası!
İşte Serenay Sarıkaya'nın babası!Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, babasıyla tatil yapıyor.
16.08.2017Magazin
Serenay Sarıkaya dondu kaldı!
Serenay Sarıkaya dondu kaldı!Serenay Sarıkaya ile 1.5 yıldır aşk yaşadığı Kerem Bürsin önceki akşam İstinyePark’taydı. Alışveriş yapıp yemek yediler.
16.08.2017Magazin
Serenay Sarıkaya artık bıktı!
Serenay Sarıkaya artık bıktı!Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin çiftine huzur yok.
25.07.2017Magazin
Serenay Sarıkaya: Onun sevgilisi olduğum için...
Serenay Sarıkaya: Onun sevgilisi olduğum için...Serenay Sarıkaya'dan sevgilisi Kerem Bürsin ile ilgili çok özel sözler. İşte Serenay Sarkıya'nın sevgilise Kerem Bursin'e methiyeler düzdüğü açıklaması...
30.03.2017Magazin
Serenay Sarıkaya'nın bir yıllık emeği çöp oldu!
Serenay Sarıkaya'nın bir yıllık emeği çöp oldu!Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın bir yıllık emeği çöpe gitti. Haftanın 3 günü YGS'ye hazırlanan Sarıkaya, sınava giremedi. Peki sınava neden giremedi?
26.03.2017Magazin
Serenay Sarıkaya 3 ayda hazırlandı!
Serenay Sarıkaya 3 ayda hazırlandı!Güzzel oyuncu Serenay Sarıkaya, yeni dizisi Fİ için 3 ay özel hazırlandı.
23.03.2017Magazin
Serenay'dan ilan-ı aşk
Serenay'dan ilan-ı aşkSerenay Sarıkaya, facebook profiline koyduğu bir fotoğrafla rol arkadaşına aşkını ilan etti
27.09.2010Magazin
Nur Fettahoğlu: İnsanları genellememek gerek
Nur Fettahoğlu: İnsanları genellememek gerekÜnlü oyuncu Nur Fettahoğlu, önceki gün Etiler'de bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşan Fettahoğlu, Kerem Bürsin'in yurt dışındaki oyuncular için "Onlar 'dünyaları ben yarattım, burası benim setim kardeşim' diye bağırmıyorlar" demesinin hatırlatılması üzerine, dikkat çeken bir açıklama yaptı.
5.06.2022Magazin
Şeyma Subaşı'dan kafaları karıştıran fotoğraf!
Şeyma Subaşı'dan kafaları karıştıran fotoğraf!Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı'nın adı Hakan Sabancı ile anılıyordu. İddialar karşısında sessiz kalan Subaşı sosyal medya hesabından Mehmet Germiyanlıgil ile pozunu paylaştı. Subaşı'nın bu hamlesi kafaları karıştırdı.
29.04.2022Magazin
Serenay Sarıkaya'ya Umut Evirgen soruldu! Aşk sorusuna...
Serenay Sarıkaya'ya Umut Evirgen soruldu! Aşk sorusuna...Alice Müzikali ile izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, son olarak sevgilisi Umut Evirgen ile gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde bir kez daha objektiflere yakalanan ikilinin samimi halleri, "aşk belgelendi" şeklinde yorumlanmıştı. Önceki akşam Nişantaşı'nda dokuz saat süren bir çekimden çıkan Sarıkaya'ya, ısrarla reddettiği Evirgen konusu tekrar hatırlatıldı. Serenay Sarıkaya ise kaçtı.
20.03.2022Magazin
Cem Yılmaz'ın sürpriz aşkı! Rüya Demirbulut ile birlikte...
Cem Yılmaz'ın sürpriz aşkı! Rüya Demirbulut ile birlikte...Cem Yılmaz, yeni projesi “Erşan Kuneri”de rol alan 27 yaşındaki genç oyuncu Rüya Demirbulut’la birlikte görüntülendi.
18.03.2022Magazin
Enis Arıkan'dan Camdaki Kız paylaşımı!
Enis Arıkan'dan Camdaki Kız paylaşımı!Kanal D'nin sevilen dizisi 'Camdaki Kız'da rol alan Enis Arıkan, dizideki rol arkadaşlarıyla verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü oyuncu, paylaşımına "Bizimki büyük bir aşk hikayesi" notunu düştü.
23.02.2022Magazin
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşkı belgelendi! İlk fotoğraf...
Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşkı belgelendi! İlk fotoğraf...Takıntılı hayranı nedeniyle zor günler atlatan Serenay Sarıkaya'nın işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşadığı konuşuluyordu. Bir süredir birlikte olduğu iddia edilen Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen aşkı sonunda belgelendi.
13.02.2022Magazin
Umut Evirgen'den Serenay'a büyük jest!
Umut Evirgen'den Serenay'a büyük jest! Takıntılı hayranı yüzünden zor günler geçiren Serenay Sarıkaya'nın işletmeci Umut Evirgen ile yaşadığı konuşuluyor. Aracına yapılan saldırı sonrası Serenay'a Evirgen destek oluyor. Umut Evirgen, Atina’da Marianna Papamakariou’nun konserine gidemediği için üzülen Serenay Sarıkaya için İstanbul’da 'Yunan Gecesi' organize etti.
31.01.2022Magazin
Burak Deniz ilk kez konuştu! Deniz İrem ile aşk mı yaşıyor?
Burak Deniz ilk kez konuştu! Deniz İrem ile aşk mı yaşıyor?Serenay Sarıkaya ile başrolünü paylaştığı Şahmeran dizisinin çekimleri biter bitmez İstanbul’a dönen Burak Deniz, önceki gün Maslak’ta görüntülendi. Ünlü oyuncu, adının aşk dedikodularına karıştığı Deniz İrem hakkında ilk kez sessizliğini bozdu.
23.01.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Serenay Sarıkaya Aşk ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki serenay sarıkaya aşk haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.