Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Şafak Mahmutyazıcıoğlu

Son dakika Şafak Mahmutyazıcıoğlu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Şafak Mahmutyazıcıoğlu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan şafak mahmutyazıcıoğlu gelişmeleri de dahil olmak üzere 221 şafak mahmutyazıcıoğlu haberi bulunmuştur. Tüm şafak mahmutyazıcıoğlu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ece Erken eşi öldükten sonra ilk kez konuştu! 'Yaşanabilecek en büyük acılardan biri'
Ece Erken eşi öldükten sonra ilk kez konuştu! 'Yaşanabilecek en büyük acılardan biri'Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu Yeşilköy'de bir balıkçıda silahlı saldırı sonucu kaybeden sunucu Ece Erken eşinin vefatından sonra ilk kez olay yaratan açıklamalarda bulundu. Evlilik fikrine sıcak bakmadığını söyleyen Erken, '"Şafak ile her şeyin daha çok başındayken onu kaybettim. Yaşanabilecek en büyük acılardan biri. Beni Şafak gibi sevecek birini bulmam zor' dedi.
10.04.2023Magazin
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davası görülmeye başlandı! Ece Erken adliyede
Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davası görülmeye başlandı! Ece Erken adliyedeBakırköy'de Ece Erken'in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun 27 Ocak günü ortak olduğu balık restoranında vurularak öldürülmesine ilişkin olayın davasının görülmesine devam ediliyor. Ece Erken de duruşmaya katılmak için Bakırköy Adliyesi’ne geldi. Erken, dava öncesi eşiyle paylaştığı fotoğrafına duygusal bir not düştü.
28.03.2023Magazin
Ece Erken eski eşiyle önce tatil yaptı sonra yeniden mahkemelik oldu!
Ece Erken eski eşiyle önce tatil yaptı sonra yeniden mahkemelik oldu!Geçtiğimiz sene eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybedip zor günler geçiren sunucu Ece Erken, 8 yıl önce boşandığı Serkan Uçar ve oğlu Eymen’le geçen haftalarda Katar’da tatil yapmış, ikili aralarındaki buzların eridiği haberleriyle gündeme gelmişti. Fakat Erken, eski eşiyle mahkemelik oldu. Sunucu, Uçar’ın çocuğunun eğitim giderlerini karşılamadığını iddia etti.
22.03.2023Magazin
Ece Erken eski eşi Serkan Uçar ile barıştı mı?
Ece Erken eski eşi Serkan Uçar ile barıştı mı?Ocak 2022'de avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesiyle yıkılan Ece Erken, 2014–2015 yılları arasında evli kaldığı Serkan Uçar ve oğulları Eymen ile yurt dışına tatile gitti. Ünlü sunucu, olaylı şekilde boşandığı eski eşiyle barıştığı yönünde çıkan haberlere açıklık getirdi.
1.03.2023Magazin
Ece Erken 'Şafak'ın en istediği şeydi' diyerek duyurdu!
Ece Erken 'Şafak'ın en istediği şeydi' diyerek duyurdu!Ünlü sunucu Ece Erken kendisini, 'Behzat Ç. rol yapar, Erdal Ç. öldürür. Susmaya devam edersen yanına gelmek zorunda kalacağım, aksiyonu severim' diye tehditler savuran sapığı hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Çınar hakkında iddianame düzenlenmişti. Mahkemenin kararını verdiğini duyuran Erken, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
28.02.2023Magazin
Ece Erken: Herkes neden köylere yerleşiyor şimdi çok iyi anlıyorum
Ece Erken: Herkes neden köylere yerleşiyor şimdi çok iyi anlıyorumGeçtiğimiz yıl Yeşilköy'de sahibi olduğu balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken, tüm Türkiye'yi yasa boğan depremin ardından bir paylaşım yaparak, "Herkes neden köylere yerleşiyor, daha iyi anlıyorum" diye yazdı.
18.02.2023Magazin
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davasında Seren Serengil kararı!
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davasında Seren Serengil kararı!Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili davada tanıkların dinlenmesine devam edildi. Mahkeme önceki duruşmada hakkında zorla getirilme kararı çıkartılan ancak, duruşmaya katılmayan Seren Serengil ve diğer tanıklar hakkında zorla getirilme kararı çıkartılmasına karar verdi.
30.01.2023Magazin
Ece Erken'den duygulandıran Şafak Mahmutyazıcıoğlu paylaşımı!
Ece Erken'den duygulandıran Şafak Mahmutyazıcıoğlu paylaşımı!Ece Erken, geçtiğimiz yıl Yeşilköy'de sahibi olduğu balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını haybeden avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu birinci ölüm yıl dönümünde andı. Eşinin vefatının ardından zor günler geçiren 44 yaşındaki sunucu, sosyal medya hesaplarından duygusal paylaşımlar yaptı.
27.01.2023Magazin
Ece Erken'den dikkat çeken paylaşım! 'Her şeyin vakti gelecek'
Ece Erken'den dikkat çeken paylaşım! 'Her şeyin vakti gelecek'Avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybettikten sonra zor günler geçiren Ece Erken, son olarak aktif olarak kullandığı Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.
26.11.2022Magazin
Ece Erken: Birçok insan ifadesini değiştirdi ama, ben bir kadın olarak bu davanın arkasındayım
Ece Erken: Birçok insan ifadesini değiştirdi ama, ben bir kadın olarak bu davanın arkasındayımEce Erken, öldürülen eşi Beşiktaş'ın eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun davasına katılmak için Bakırköy Adalet Sarayı'na geldi. Beşiktaş'ın eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayet davasında ifade veren eşi Ece Erken, "Fatih Sipahi bir arkadaşımı aradı ve 'Ece ile görüşmem lazım ona çok önemli bir bilgi vereceğim. Hayatının bilgisini vereceğim' dedi. Benimle konuştuğundaysa, bu olayın kasıtlı, planlı yapıldığını söyledi. Bana 'Bu insanlar Şafağı Cunda'da görünce, gidip silah temin ettiler sonra da öldürdüler' dedi. Ben de bu konuşma üzerine organize şubeden komiseri aradım. Bu konuşmaya Seren Serengil de şahittir" ifadelerini kullandı. Erken, "Burada herkes çok kibar, çok efendi. Sanki benim eşim öldürülmemiş, yerlerde sürüklenmemiş gibi davranılıyor. Benim kocam öldü, ben eksiğim, ben kırmızı reçeteli ilaçlarla ayakta duruyorum, uyuyamıyorum." dedi.
7.11.2022Gündem
Ece Erken'den takipçisine sert cevap: Baydınız be!
Ece Erken'den takipçisine sert cevap: Baydınız be!Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybettikten sonra zor günler geçiren Ece Erken, aktif olarak kullandığı Instagram hesabından paylaştığı son fotoğraflara yapılan bir yoruma kayıtsız kalamadı. Bir sosyal medya kullanıcısının, "Giden gidene, hayat devam ediyor" diye yazdığı mesaja sinirlenen ünlü isim; verdiği sert cevapla gündem oldu.
23.10.2022Magazin
Ece Erken ile Benan Kocaderili karşı karşıya! Şikayetçi oldu
Ece Erken ile Benan Kocaderili karşı karşıya! Şikayetçi olduSunucu Ece Erken'den önce Benan Kocadereli ile evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz şubat ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli ve Ece Erken arasında sular durulmuyor. Kocadereli'nin kendisi hakkında söylediği sözlerle ilgili Erken, mahkemeye başvurdu.
1.09.2022Magazin
Ece Erken 'Acılar çabuk unutuluyor' yorumuna kayıtsız kalamadı!
Ece Erken 'Acılar çabuk unutuluyor' yorumuna kayıtsız kalamadı!Ünlü sunucu Ece Erken, avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu geçtiğimiz aylarda silahlı bir saldırıda kaybetmişti. Zor günleri geride bırakmaya çalışan Erken, oğlu Eymen ile tatil yapıyor. Bu süreçte bazı sosyal medya kullanıcıları Erken'i takdir edip, oğlu için ayakta durması gerektiğini söylerken; bazıları da Erken'i eleştirmeye devam ediyor. Erken, bu eleştirilere adeta isyan etti.
29.08.2022Magazin
Ece Erken, Alişan'ın paylaşımına gönderme yaptı! 'Bizimki altta kalır mı?'
Ece Erken, Alişan'ın paylaşımına gönderme yaptı! 'Bizimki altta kalır mı?'27 Ocak günü Bakırköy’de ortaklığını yaptığı balıkçı restoranında vurularak öldürülen eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun acısını her daim yüreğinde yaşayan ünlü sunucu Ece Erken zor günleri geride bırakmaya çalışıyor. Ünlü sunucu Ece Erken, yaptığı paylaşım ile Alişan ve eşine göndermede bulundu.
23.08.2022Magazin
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davasında 3 sanığa tahliye kararı
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti davasında 3 sanığa tahliye kararıBeşiktaş eski yöneticisi ve Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davada mahkeme, 3 sanığın tahliyesine 7 sanığın ise tutukluluk halinin devamına karar verdi.
18.08.2022Gündem
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin en yakın şahidi konuştu! Mahkeme salonu buz kesti
Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin en yakın şahidi konuştu! Mahkeme salonu buz kestiBakırköy'de 27 Ocak'ta Beşiktaş'ın eski yöneticisi, Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davanın ikinci gününde, olay günü Mahmutyazıcıoğlu'nun yanında olan şoförü Murat Bilmez, "Olay öncesinde 'Ece yenge Şafak Ağabeyi aradı. Şafak Ağabey de '10-15 dakikaya kalkarız' demişti. Olay esnasında da Kadir elini Şafak Ağabeyinin omzuna attı. Şafak Ağabeyi de küfürlü bir şekilde sanıkları kovdu. Kadir o esnada Şafak Ağabeye sıktı" dedi. Duruşmada Celal Mahmutyazıcıoğlu'nun avukatı Murat Akyüzoğlu ise, "Maktul aynı zamanda benim yeğenimdir. Karşı taraf soruşturmanın doğru yürütülmediğini söylüyor. Benim yeğenim yerlerde sürüklenerek katledildi. Bütün dünya bunu izledi" diye konuştu. Mahkeme duruşmayı yarına erteledi.
17.08.2022Gündem
Ece Erken duruşmada baygınlık geçirmişti! Son durumu...
Ece Erken duruşmada baygınlık geçirmişti! Son durumu...Ece Erken, eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davanın ilk duruşmasında fenalık geçirdi. Kadir Yasak’ın savunmasını ağlayarak dinleyen Erken, duyduklarına dayanamayarak bayıldı. Salondan çıkarılan Ece Erken'in son durumuna ilişkin açıklama avukatından geldi
17.08.2022Magazin
Şafak Mahmutyazıcıoğlu katilleri hakim karşısına çıktı! Ece Erken duruşma salonunda bayıldı
Şafak Mahmutyazıcıoğlu katilleri hakim karşısına çıktı! Ece Erken duruşma salonunda bayıldıBeşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in eşi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu'nun cinayet davasında ilk duruşma başladı. Duruşma öncesi gözyaşlarına boğulan Ece Erken, eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davanın ilk duruşmasında, sanık Kadir Yasak savunma yaparken fenalaştı. Baygınlık geçiren Erken, duruşma salonundaki sandalyeye başını çarptı.
16.08.2022Magazin
Ece Erken bu sefer Benan Kocadereli'yi hedef aldı: Abiyle anlaşmalı mı yürüyor her şey?
Ece Erken bu sefer Benan Kocadereli'yi hedef aldı: Abiyle anlaşmalı mı yürüyor her şey?Haziran 2021'de nikah masasına oturduğu avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünden sonra zor günler geçiren ve eski kayınbiraderi Celal Mahmutyazıcıoğlu ile birbirine giren sunucu Ece Erken, bu kez Mahmutyazıcıoğlu ilk eşi ve kızlarının annesi Benan Kocadereli'yi hedef aldı.
1.08.2022Magazin
Ece Erken yaptığı açıklama ile şaşırttı! 'Korumasız geziyorum'
Ece Erken yaptığı açıklama ile şaşırttı! 'Korumasız geziyorum'Ece Erken, 27 ocak 2022 tarihinde silahlı saldırıya uğrayan avukat eşi, Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybetmişti. Acı haberle sarsılan ünlü sunucu, sosyal medya üzerinden gelen mesajları ifşa edip, eşinin abisi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini açıklamıştı. Şimdilerde zor günleri atlatmaya çalışan Erken, Etiler'de objektiflere takıldı.
28.07.2022Magazin
Ece Erken gelen yoruma isyan etti! 'Ne çabuk unuttun?'
Ece Erken gelen yoruma isyan etti! 'Ne çabuk unuttun?'Sunucu Ece Erken, 2021 yılında evlendiği avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucunda kaybetmişti. Eşinin ölümüyle zor günler geçiren Erken, şu sıralar oğluyla birlikte tatil yapıyor. Geçtiğimiz günlerde eşinin ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini açıklayan ünlü isim, son olarak havuz başından pozlarını paylaştı. Erken gelen bir yoruma ise isyan etti.
24.07.2022Magazin
Ece Erken'e eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun acısını atlatmadan yeni şok!
Ece Erken'e eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun acısını atlatmadan yeni şok!Bir televizyon kanalında yayınlanan programda, Kerimcan Durmaz için iki yıl önce sarf ettiği sözler nedeniyle Ece Erken hakkında 3 yıl 9 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
22.07.2022Magazin
Ece Erken takipçileriyle dertleşti! "Bana acımı yaşatmadılar!"
Ece Erken takipçileriyle dertleşti! "Bana acımı yaşatmadılar!"Sunucu Ece Erken silahlı saldırıya uğrayan avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu ,ocak ayında kaybetmişti. Eşinin acısıyla sarsılan ve geçtiğimiz günlerde Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun abisi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini söyleyen ünlü sunucu, bir takipçisinin "Şafak Bey'in yokluğunun, ona olan özleminin üstesinden nasıl geliyorsun?" sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.
21.07.2022Magazin
Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun abisi tarafından tehdit ediliyor! Mesajları ifşa etti...
Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun abisi tarafından tehdit ediliyor! Mesajları ifşa etti...Ünlü sunucu Ece Erken, Beşiktaş'ın eski yöneticisi ve Avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu geçtiğimiz ocak ayında Yeşilköy'deki bir balıkçı restoranında silahlı saldırıda kaybetti. Ece Erken,eşinin ailesiyle yaşadığı gerilim sonrası reddi miras yaptığını açıkladı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nın abisi Celal Mahmutoğlu tarafından tehdit edildiğini söyleyen Erken, sosyal medya hesabından mesajları ifşa etti.
18.07.2022Magazin
Ece Erken'in acısı dinmedi! Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun doğum gününü kutladı...
Ece Erken'in acısı dinmedi! Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun doğum gününü kutladı...Ece Erken, ocak ayında Yeşilköy'de silahlı saldırıda öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun doğum gününde sosyal medyadan duygusal bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabından Mahmutyazıcıoğlu ile çektirdiği fotoğrafları paylaşan Erken, "İçimde korkunç bir boşluk var. Keşke son kez sarılabilseydim, elbet kavuşacağız" dedi.
13.07.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki şafak mahmutyazıcıoğlu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.