Saadet

Saadet

Son dakika saadet haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan saadet ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını saadet haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Saadet

haberleri sayfasında son dakika yaşanan saadet gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.399 saadet haberi bulunmuştur. Tüm saadet haberleri aşağıda listelenmiştir.
Akşener: Bu seçimi almak zorundayız
Akşener: Bu seçimi almak zorundayızİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bu, partili cumhurbaşkanlığının yerine güçlendirilmiş parlamenter sistem adına mücadele ederek, bunu konuşarak yaptığımız son seçimdir. Bu seçimi almak zorundayız. Bu seçimde başarmak zorundayız. Türkiye ölmez, bitmez. Ama varsayın kaybettik, ondan sonra bir daha parlamenter sistem konuşulamaz" dedi.
23.09.2022Siyaset
Çocuk istismarından 636 yıl hapis cezası aldığı davada yeniden yargılanan sanık beraat istedi
Çocuk istismarından 636 yıl hapis cezası aldığı davada yeniden yargılanan sanık beraat istediAntalya'da öğretmen olarak görev yaptığı ilkokulda 27 öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle yargılandığı davada toplam 636 yıl hapis cezası alan Mahmut Aydın Köksar, dosyanın istinaftan dönmesi üzerine yeniden hakim karşısına çıktı. Duruşma dosyadaki eksiklerin tamamlanması için ertelenirken, UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği Antalya Temsilcisi Füsun Ergün Öztürk, "İstismarcı '5 yıldır içeride tutukluyum, çok uzun oldu beraatımı istiyorum' diye ifade verdi. 636 yıl ceza almış bu kişinin ömür boyu dışarı çıkmamasını istiyoruz" dedi.
9.09.2022Yaşam
Kılıçdaroğlu: 6 lider bir aradayız, aynı şeyleri söylüyoruz
Kılıçdaroğlu: 6 lider bir aradayız, aynı şeyleri söylüyoruzCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 6 muhalefet partisinin oluşturduğu bloğa değinerek, “6 lider bir aradayız. 6 lider aynı şeyleri söylüyoruz. 6 lider de kararlıyız" dedi.
30.08.2022Siyaset
Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama: ‘Yüzde 30 düşme olur’
Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama: ‘Yüzde 30 düşme olur’Yeni balık av sezonu Akdeniz’de 15 Eylül, diğer tüm denizlerde ise 1 Eylül’de başlayacak. Denizlerdeki av yasağının bitmesine sayılı günler kala açıklamalarda bulunan Balıkçılık Teknolojisi ve Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Saadet Karakulak hem balıkçıların hem de tüketicilerin bilinçli olması gerektiği uyarısında bulunarak balık boyutlarına dikkat edilmesi yönünde çağrıda bulundu. Karakulak, “Hamsi 9, sardalya 1, istavrit 13, palamut ise 25 santim ve üstündeyse satın alınmalıdır. Bu sayede yasa dışı avcılık önlenebilir” dedi.
29.08.2022Ekonomi
Temel Karamollaoğlu partisinin piknik programına katıldı
Temel Karamollaoğlu partisinin piknik programına katıldıSaadet Partisi (SP) İstanbul İl Başkanlığı Çekmeköy'de 'Yaz Şenliği' pikniği düzenledi. Pikniğe katılan SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yoğun katılımdan memnuniyet duyduğunu dile getirerek, "İnşallah bu da bize yeni bir motivasyon vesilesi olacak" dedi.
28.08.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Tel Aviv'e gösterilen hoşgörünün hiç olmazsa binde biri Şam'a gösterilmeli
Karamollaoğlu: Tel Aviv'e gösterilen hoşgörünün hiç olmazsa binde biri Şam'a gösterilmeliSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "AK Parti iktidarının, Tel Aviv'e gösterdiği hoşgörünün hiç olmazsa binde birini de Şam'a göstermesi gerekir kanaatindeyiz" dedi.
24.08.2022Siyaset
e-Devlet'ten başlatılan ad ve soyadı değişiklik başvurularında en çok düzeltilen isim ve soyadlar belli oldu
e-Devlet'ten başlatılan ad ve soyadı değişiklik başvurularında en çok düzeltilen isim ve soyadlar belli olduNüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, 24 Aralık 2022'ye kadar e-Devlet aracılığıyla da yapılabilecek isim ve soyisim değişikliği uygulamasında en çok düzelttirilen isimleri paylaştı. Buna göre erkeklerde 946 "Yunis" ismi Yunus'la, 588 "Ümüt" ise Ümit ile değiştirildi. Kadınlarda ise 971 "Sümeyya" ismi Sümeyye oldu, 276 "Keziban" ismi ise Kezban oldu. En çok düzeltilen soyadları ise 6 bin 550 ile "Top", 3 bin 531 ile "Koyun", 2 bin 432 ile "Satılmış" oldu.
23.08.2022Gündem
İçişleri Bakanlığı'ndan ad ve soyadı değişikliği açıklaması
İçişleri Bakanlığı'ndan ad ve soyadı değişikliği açıklamasıİçişleri Bakanlığı'ndan e-Devlet üzerinden yapılan ad ve soyadı değişiklik başvurularıyla ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada, düzenlemenin sonradan Türk vatandaşı olanları kapsamadığı bildirildi.
23.08.2022Gündem
'Deterjan Pazarı'nı kuran Kocabaş'tan pişkin savunma! Ünlü isimlere 9 milyon lira...
'Deterjan Pazarı'nı kuran Kocabaş'tan pişkin savunma! Ünlü isimlere 9 milyon lira...‘Deterjan Pazarı Kimya Sanayi A.Ş.’ fabrikasını kuran Süleyman Kocabaş, deterjan hammaddesini satarak bunu ‘Banyo Topu’ haline getirildikten sonra üç katı fiyatla geri almayı garanti eden bir sistem kurdu. İlk üyeler yüksek kazanç sağlayınca Türkiye’nin 81 ilinden binlerce kişi sisteme dahil oldu. Ancak üretim olmadan sadece sıcak para girişine dayalı sistem bir süre sonra çöktü. Cumhuriyet Savcılığı, dolandırıcılıktan soruşturma açtı. Ankara Emniyet Mali Suçlarla Mücadele ekipleri, sistemin deşifresine yönelik 6 aylık teknik ve fiziki takip yaptı. Ardından yapılan operasyonda gözaltına alınan sistemin kurucusu Süleyman Kocabaş ve şirket ile ilgili imza yetkisi bulunan akrabası Osman Kocabaş, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Üyelerin getirdikleri ‘banyo topları’nın fabrikada atıl bırakıldığı, yağmurdan köpük olduğu ve hiçbir şekilde üretime dönüştürülmediği belirlendi.
22.08.2022Gündem
6'lı masa, 6'ncı kez toplandı
6'lı masa, 6'ncı kez toplandıCHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti genel başkanlarınca oluşturulan 6'lı masanın son toplantısı, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun ev sahipliğinde Ankara'da başladı.
21.08.2022Siyaset
Hakkı Bulut'tan 60. evlilik yıldönümünü paylaşımı!
Hakkı Bulut'tan 60. evlilik yıldönümünü paylaşımı!Sahnelerin güçlü sesi Hakkı Bulut eşi Saadet Bulut ile 60. evlilik yıl dönümlerini kutladı. Hakkı Bulut eşiyle pozunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.
19.08.2022Magazin
'Deterjan Pazarı' saadet zinciri çöktü! Firmanın sahibi ve yöneticileri gözaltına alındı
'Deterjan Pazarı' saadet zinciri çöktü! Firmanın sahibi ve yöneticileri gözaltına alındıTürkiye'de yeni saadet zinciri vakası yaşandı. Ünlü isimlerle reklam filmi çeken Deterjan Pazarı adlı saadet zinciri çöktü. Vurgunun boyutunun 500 milyon lira olduğu ve on binlerce kişinin parasını kaptırdığı iddia ediliyor. Deterjan Pazarı firmasının sahibi Süleyman Kocabaş ve 7 yöneticisi, dolandırıcılık soruşturması kapsamında gözaltına alındı. 4'ü firmaya ait iş yeri, toplam 14 adreste arama yapılıyor.
11.08.2022Gündem
Tanesi 35 liradan satılıyor! Büyük tepki
Tanesi 35 liradan satılıyor! Büyük tepkiPalamutun balıkçı tezgâhlarına çıkması büyük tepki topladı. Tanesi 35 liradan satılan palamutla ilgili uzmanlar ise uyardı. Şu anda tezgâhta bulunan palamutun av sezonunu olumsuz etkileyeceğini belirten İ.Ü. Su Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Saadet Karakulak, Akdeniz havzasında en çok palamut avcılığı yapan ülkelerin başında Türkiye’nin olduğunu ama av baskısı ve iklim değişikliği etkisiyle son yıllarda palamut stoklarında büyük azalma olduğunu belirtti. Prof. Dr. Karakulak, “2005 yılında yaklaşık 71 bin ton avlanan palamut 2021 yılında 2600 tona kadar düştü. 2021 yılındaki azalmanın en büyük nedeni, Marmara Denizi’ndeki müsilajın balıkçılık faaliyetlerine yansıması. Palamut balığını korumak ve sürdürülebilir avcılığı için balıkçılık yönetiminde daha ciddi kuralların getirilmesi ve denetimlerin yapılması gerekir. Palamut avcılığı 1 Nisan 31 Ağustos tarihleri arasında yasaktır." dedi.
11.08.2022VtLab
25 bin kişinin dolandırıldığı olayda 4 tutuklama
25 bin kişinin dolandırıldığı olayda 4 tutuklamaBalıkesir'de saadet zinciri mantığı ile çalışan ve 25 bin kişinin dolandırıldığı Turgo Shared adlı dolandırıcılık olayıyla ilgili soruşturmada 109 kişinin ifadesine başvurulurken, gözaltına alınan 26 şüpheliden 4’ü tutuklandı.
5.08.2022Yaşam
Karamollaoğlu: Yüz binlerce gencimizin umudu çalındı
Karamollaoğlu: Yüz binlerce gencimizin umudu çalındıSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) ile ilgili iddialara yönelik, "KPSS sınavları yeni bir skandala sahne oldu. Çalındı mı, verildi mi, belli kesimlere torpil mi geçildi; ne yapıldıysa yapıldı. Maalesef yine burada bir hile gündeme geldi. İktidar bu konuda da sınıfta kaldı. Yüz binlerce gencimizin umudu çalındı, hayalleri yıkıldı" dedi.
3.08.2022Siyaset
6'lı masada kavga! Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın partileri birbirine girdi...
6'lı masada kavga! Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ın partileri birbirine girdi...Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın, "Sayın Ahmet Davutoğlu, 'Saadet, Gelecek ve DEVA ittifak yapalım' diye önerdi. Partinin yetkili organlarına götürdük. Başkanlık kurulunda 21'de 21 reddedildi. Bir kişi bile desteklemedi. O bizim kendimizi nasıl tanımladığımızla ilgili bir konu. İstemiyor arkadaşlarımız" şeklindeki sözleri Gelecek Partisi'nin tepkisine neden oldu.
26.07.2022Siyaset
Karamollaoğlu: Türkiye, Kırbıs'ta askeri varlığını daha da güçlendirmeli
Karamollaoğlu: Türkiye, Kırbıs'ta askeri varlığını daha da güçlendirmeliSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ''Yunanistan'ın boyunu aşan hareketlerine karşılık atılacak en akıllıca adım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) bir bağımsız devlet olarak dünyadaki bütün ülkeler tarafından kabul görmesini sağlamaktır. Bu yolda her türlü çaba gösterilmelidir. Türkiye, Kıbrıs’tan asker çekmek bir yana tam tersine askeri varlığını daha da güçlendirmelidir" dedi.
20.07.2022Siyaset
4,5 yaşındaki Eymen'in cesedi tandırda bulunmuştu... Katillerinin cezası belli oldu!
4,5 yaşındaki Eymen'in cesedi tandırda bulunmuştu... Katillerinin cezası belli oldu!İzmir'in Bornova ilçesinde, cesedi tandırda bulunan 4,5 yaşındaki Eymen Sadık Durak’ın öldürülmesi davasında sanıkların cezaları belli oldu. Sanıklar, Eymen'in annesi Mine Durak ve onun erkek arkadaşı Serkan Elçetin, üç farklı suçtan ağırlaştırılmış müebbet ve toplam 38'er yıl hapis cezasına çarptırıldı. Kararın ardından mahkeme başkanının yazdığı gerekçeli kararda, "Dileğimiz Eymen bebeğin bu dünyaya sığan kısacık ve acılar dolu ömrünün diğer dünyada ödüllendirilmesi ve hak ettiği mutluluğu diğer dünyada yaşaması olacaktır" ifadelerine yer verildi.
19.07.2022Yaşam
Saadet Işıl Aksoy kızıyla birlikte koronavirüse yakalandı!
Saadet Işıl Aksoy kızıyla birlikte koronavirüse yakalandı!Ekranlardan bir süredir uzak olan ve ABD'de yaşayan Saadet Işıl Aksoy, tatil için ailesiyle Türkiye'ye gelmişti. Marmaris'te tatil yapan oyuncu, kızıyla birlikte koronavirüse yakalandığını duyurdu.
18.07.2022Magazin
'Demir Yumruk' operasyonunda dikkat çeken rapor! Saadet zincirine dönmüş
'Demir Yumruk' operasyonunda dikkat çeken rapor! Saadet zincirine dönmüşAnkara merkezli 29 ilde düzenlenen ve 29 şüphelinin tutuklandığı 'Demir Yumruk' soruşturması kapsamında, Melih Karabacak grubu ile ilgili hazırlanan bilirkişi raporunda, örgütün paravan olarak kurduğu ve milyonlarca lira işlem hacmine ulaşmış firmalara ait tek bir çalışan, depo ve nakliye aracının olmadığı bilgisi yer aldı. Raporda, organizasyonun neredeyse saadet zincirine döndüğü, aynı aileden bazen birkaç kuşak üzerine şirketler kurulduğu belirtildi.
10.07.2022Yaşam
Karamollaoğlu: Cenabı Hak, bundan sonraki Kurban Bayramı'na kavuşmayı nasip etsin
Karamollaoğlu: Cenabı Hak, bundan sonraki Kurban Bayramı'na kavuşmayı nasip etsinSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Cenabı Hak, kardeşlerimizden kurban kesenlerin kurbanlarını kabul eylesin, bundan sonraki Kurban Bayramı'na daha büyük bir huzur içinde kavuşmayı bizlere nasip etsin" dedi.
9.07.2022Siyaset
Son oy oranları belli oldu! Çarpıcı sonuç! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Yavaş, İmamoğlu...
Son oy oranları belli oldu! Çarpıcı sonuç! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Yavaş, İmamoğlu...Oy oranlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Son anket sonuçları ortaya çıktı. Optimar’ın 23-28 Haziran tarihleri arasında 1613 kişi ile yüz yüze anket yöntemiyle yaptığı araştırmada siyasilerin oy oranları belirlendi. ‘Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy vereceksiniz?’ sorusuna ankete katılanların yüzde 33.7’si Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, yüzde 14.9'u Yavaş'a, yüzde 8.3'a Kılıçdaroğlu'na, yüzde 5.8'i Akşener'e, yüzde 5.5'i ise İmamoğlu'na oy vereceğim cevabını verdi. Öte yandan partilerin de oy oranları açıklandı. İşte son seçim anketiyle ilgili son dakika tüm detaylar...
8.07.2022Siyaset
Liderlerin Kurban Bayramı programı belli oldu
Liderlerin Kurban Bayramı programı belli olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, bayramı İstanbul'da karşılayacağı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ankara'da, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in de İstanbul'da olacağı öğrenildi.
7.07.2022Siyaset
Dodurga seçiminin kesin sonuçları açıklandı! İşte kazanan isim ve aldığı oy sayısı...
Dodurga seçiminin kesin sonuçları açıklandı! İşte kazanan isim ve aldığı oy sayısı...Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Dodurga beldesinde 3 Temmuz'da gerçekleştirilen belediye başkanlığı seçiminin kesin sonuçları açıklandı.
6.07.2022Siyaset
Dodurga seçim sonuçları 2022! Dodurga nerede, Belediye Başkanı hangi partiden oldu? Dodurga'da seçimi kim kazandı?
Dodurga seçim sonuçları 2022! Dodurga nerede, Belediye Başkanı hangi partiden oldu? Dodurga'da seçimi kim kazandı?Dodurga seçim sonuçları 2022 merak ediliyor. Çankırı Dodurga, yeniden belde statüsü kazanmasının ardından 13 yılın sonra belediye başkanını seçti. Peki, Dodurga'da seçimi kim kazandı? Dodurga Belediye Başkanı hangi partiden oldu?
4.07.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Saadet ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki saadet haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.