Rapor

Rapor

Son dakika rapor haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan rapor ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını rapor haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Rapor

haberleri sayfasında son dakika yaşanan rapor gelişmeleri de dahil olmak üzere 16.680 rapor haberi bulunmuştur. Tüm rapor haberleri aşağıda listelenmiştir.
2 Şubat evde bakım maaşı yatan iller güncel liste belli mi? Evde bakım maaşı yatan iller hangileri, zamlı evde bakım maaşı yattı mı?
2 Şubat evde bakım maaşı yatan iller güncel liste belli mi? Evde bakım maaşı yatan iller hangileri, zamlı evde bakım maaşı yattı mı?2 Şubat evde bakım maaşı yatan iller hangileri, zamlı evde bakım maaşı ne kadar oldu, yattı mı? Evde bakım maaşı yatan iller sorgulama ekranı için aramalar arttı. Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar ocak ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, 2 Şubat güncel zamlı evde bakım maaşı yattı mı, ne kadar oldu, ne zaman kaç TL yatacak? İşte Evde bakım maaşı yatan iller 2 Şubat 2023 sorgulama ekranı…
2.02.2023Ekonomi
Konkordato talep edenlere Yargıtay'dan kötü haber!
Konkordato talep edenlere Yargıtay'dan kötü haber!Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, konkordato talep edenleri ilgilendiren emsal bir karara imza attı. Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, "Covid-19 pandemisinin sebep olduğu olumsuz etki, konkordatonun tasdiki için bir neden olarak kabul edilemez" dedi.
2.02.2023Ekonomi
Evde bakım maaşı yatan iller 1 Şubat 2023 güncel liste belli mi? 1 Şubat evde bakım maaşı yatan iller hangileri, zamlı evde bakım maaşı yattı mı?
Evde bakım maaşı yatan iller 1 Şubat 2023 güncel liste belli mi? 1 Şubat evde bakım maaşı yatan iller hangileri, zamlı evde bakım maaşı yattı mı?1 Şubat evde bakım maaşı yatan iller hangileri, zamlı evde bakım maaşı ne kadar oldu, yattı mı? Evde bakım maaşı yatan iller sorgulama ekranı için aramalar arttı. Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar ocak ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, 1 Şubat güncel zamlı evde bakım maaşı yattı mı, ne kadar oldu, ne zaman kaç TL yatacak? İşte Evde bakım maaşı yatan iller 1 Şubat 2023 sorgulama ekranı…
1.02.2023Ekonomi
Uzman isim UFO'larla ilgili gerçekleri tek tek açıkladı: Cinsel organları belli olmuyor
Uzman isim UFO'larla ilgili gerçekleri tek tek açıkladı: Cinsel organları belli olmuyorUFO'lar ile ilgili haberler dünya gündemindeki sıcaklığını korumaya devam ediyor. Uzaylılar ve UFO'lar (Tanımlanamayan Uçan Cisim) hemen hemen herkesin ilgisini çekiyor, haberlere ve filmlere konu oluyor. 45 yıldır uzaylılar üzerine çalışmalar yapan Malcolm Robinson UFO'larla ilgili gerçekleri tek tek açıkladı. İşte haberin detayları...
31.01.2023Dünya
İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü durduruldu
İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü durdurulduİstanbul Boğazı'ndaki yoğun sis nedeniyle gemi trafiği çift yönlü olarak askıya alındı.
31.01.2023Gündem
Doğal gazda yeni müjde beklentisi! 'Çok kuvvetli teknik nedenlerimiz var'
Doğal gazda yeni müjde beklentisi! 'Çok kuvvetli teknik nedenlerimiz var'TPAO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Melih Han Bilgin, Karadeniz’de açıklanan doğal gaz rezervlerinin yanı sıra yeni gaz alanları için de, “Ümit beslemek için çok kuvvetli teknik nedenlerimiz var” dedi.
30.01.2023Ekonomi
Taksilerde "akıllı tepe lambası" tartışması
Taksilerde "akıllı tepe lambası" tartışmasıİBB UKOME toplantısında kabul edilen, taksilere yönelik 'akıllı tepe lambası' uygulaması tartışma yarattı. Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, "Zaten var olan bir uygulamayı, yeniden getiriyorlar. Anlaşılan, kurallara riayet edilmiyor. Kötü niyetli sürücüler bu sistemi suistimal edebilir" dedi. İBB Ulaşım Daire Başkanı Utku Cihan ise, "Mevzuatta akıllı tepe lambası, öncesinde sadece sarı renkli zemin üzerinde 'Taksi' yazan bir tepe lambasıydı. Bunun dışındaki kullanımlar yasaktı. Taksicinin bu sisteme dışarıdan herhangi bir müdahale şansı yok" diye konuştu. Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu ise, "Bu konuyu suistimal eden taksiciler olursa İBB ve polis hassas denetimler yapabilir" dedi.
30.01.2023Gündem
Cinayeti yaşı küçük kızının üstüne atan babaya müebbet istemi
Cinayeti yaşı küçük kızının üstüne atan babaya müebbet istemiBursa'da, yüksek sesle müzik dinleme kavgasında Zeki Özezen'i (30) tabancayla vurarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Kıral Dalkıran’ın (34) ‘kasten öldürme’ suçlamasıyla yargılandığı davada savcı, esas hakkındaki mütalaasını açıkladı. Suçu o tarihte 14 yaşında olan kızı Ç.D.'nin üstüne atan babanın müebbet hapsi, Ç.D.’nin (16) ise ‘suçu üstlenmek’ten 2 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.
30.01.2023Yaşam
6 yaşındaki çocuğun istismarı davası başladı! Dikkat çeken rapor ayrıntısı ortaya çıktı
6 yaşındaki çocuğun istismarı davası başladı! Dikkat çeken rapor ayrıntısı ortaya çıktıİsmailağa cemaatine bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşındaki kız çocuğunun istismarıyla ilgili dava kapsamında baba Gümüşel ve 6 yaşındayken H.K.G. ile evlendiği iddia edilen Kadir İstekli bugün ilk kez hâkim karşısına çıktı. 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili Kadir İstekli, baba Yusuf Ziya Gümüşel ve anne Fatıma Gümüşel’in yargılandığı davanın duruşmasının kapalı yapılmasına ve yayın yasağı getirilmesine karar verildi. Öte yandan dava ile ilgili dikkat çeken rapor ayrıntısı ortaya çıktı.
30.01.2023Gündem
Galatasaray'ın dinamosu için 15 milyon euro! Bruno Cheyrou İstanbul'a geliyor
Galatasaray'ın dinamosu için 15 milyon euro! Bruno Cheyrou İstanbul'a geliyorDaha önce Kerem Aktürkoğlu için İstanbul'a gelen, fakat oyuncu hakkında olumsuz rapor veren Bruno Cheyrou bu sefer Galatasaray'ın bambaşka bir yıldızına talip oldu. Dün akşam Giresunspor maçında oynadığı futbolla yine alkış toplayan genç oyuncu 15 milyon euro'ları görürken, Sarı Kırmızılı yönetim görüşmeleri sezon sonuna bıraktığı bildirildi.
29.01.2023Galatasaray
Eş katili sanık: Silaha 3 gerçek, 3 ses mermisi koydum, sırasını karıştırdım
Eş katili sanık: Silaha 3 gerçek, 3 ses mermisi koydum, sırasını karıştırdımŞırnak’ın Uludere ilçesinde boşanma aşamasındaki Mihriban Altürk’ü (31) gitar kutusuna sakladığı pompalı silahla öldürüp, kızı T.Ş.’yi (8) de yaraladığı gerekçesiyle tutuklu yargılanan Metin Şengil (35), “Eşimi kasten öldürmedim. Kendimden çok eşimi seviyordum. Silaha 3 gerçek, 3 ses mermisi koydum. Mermileri silaha koyarken sırasını karıştırdım” dedi.
28.01.2023Yaşam
Akılalmaz olay! Saklambaç oynamak isterken ülke değiştirdi
Akılalmaz olay! Saklambaç oynamak isterken ülke değiştirdiBangladeş'te arkadaşlarıyla saklambaç oynadığı sırada bir yük konteynerinin içine saklanan ve uyuyakalan çocuk günler sona hayatının şokunu yaşadı. İşte haberin detayları...
27.01.2023Dünya
Bakan Bozdağ: AYM'nin HDP kararı oybirliği ile alınmış isabetli bir karardır
Bakan Bozdağ: AYM'nin HDP kararı oybirliği ile alınmış isabetli bir karardırAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Anayasa Mahkemesi'nin (AYM), HDP'nin kapatma davasının seçim sonrasına bırakılması talebini reddetmesinin oybirliği ile alınmış isabetli bir karar olduğunu söyledi.
26.01.2023Gündem
Merkez Bankası'ndan flaş enflasyon tahmini!
Merkez Bankası'ndan flaş enflasyon tahmini!TCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu Enflasyon Raporu 2023-I Bilgilendirme Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulunarak,"Enflasyondaki düşüş ile birlikte fiyatlama davranışlarının ekonomik temellerle uyumlu hale geldiğini göreceğiz. 2023 yılında enflasyonun tahminlerimizle uyumlu seviyelerle gerçekleşmesi için tüm politikalarımızı kararlılıkla uygulayacağız." dedi.
26.01.2023Ekonomi
Dursun Özbek'ten Gattuso'ya: Zaten oynatmıyorsunuz bize verin Okan Buruk parlatsın
Dursun Özbek'ten Gattuso'ya: Zaten oynatmıyorsunuz bize verin Okan Buruk parlatsınAbdülkerim Bardakcı ve Victor Nelsson'a alternatif bir stoper arayan ve genelde yerli oyunculara bakan Galatasaray, Valencia'nın kapısını çaldı. Emin Bayram'a fazla güvenmeyen teknik heyet defans hattına takviye yapılması için yönetime rapor sunarken, Dursun Özbek'in Cenk Ergün aracılığıyla İtalyan teknik adam Gattuso'nun kapısını çaldığı öğrenildi...
25.01.2023Galatasaray
Şentop: Kur'an'a karşı alçak eylemin devlet korumasında gerçekleşmesi vahim
Şentop: Kur'an'a karşı alçak eylemin devlet korumasında gerçekleşmesi vahimTürkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, "İsveç'te alçak eylemi yapan türden insanlar dünyanın her yerinde çıkabilir; ama Kur'an'a karşı yapılan alçakça eylemin devletin koruması altında gerçekleşmesi çok vahimdir" dedi.
24.01.2023Gündem
Kız çocuğuna iğrenç istismar! Detayları kan dondurdu
Kız çocuğuna iğrenç istismar! Detayları kan dondurduKahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde kendisini 'öğretmen' olarak tanıtıp, okula götürme bahanesiyle otomobiline aldığı H.Y. (10) adlı kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Mustafa Gökot (27) hakkında '12 yaşından küçük çocuğun cinsel istismarı', 'cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' suçlarından 54 yıl 9 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı.
23.01.2023Gündem
Özel hastanede 'gizli ve paralı' aşı yapıldığı iddiası! 'Doktor bana belki de virüs enjekte etti'
Özel hastanede 'gizli ve paralı' aşı yapıldığı iddiası! 'Doktor bana belki de virüs enjekte etti'İstanbul’da otel işleten Emre Eken, yılbaşından önce genel kontrollerini yaptırmak için Türkiye’nin önde gelen özel hastanelerinden birine gitti. Doktor ise kendisine hastane yönetiminden habersiz 'evden getirdiği' bir aşı yaptı. Psikolojisi bozulan Eken, aşının içeriğini merak ediyor. 'Kulağınıza ütopik gelebilir ama bana yapılan aşı belki bir virüstü' diyen Emre Eken'e karşılık olarak aşıyı yapan o doktordan da iddialara yanıt geldi.
23.01.2023Gündem
18 ilde sahte engelli raporu operasyonu!  21 kişi tutuklandı
18 ilde sahte engelli raporu operasyonu! 21 kişi tutuklandıİzmir merkezli 18 ilde sahte engelli raporu hazırladığı tespit edilen suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan ve emniyetteki işlemleri tamamlanan 51 şüpheli, adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkartılan 51 şüpheliden 21'i tutuklanırken, 8'i savcılık ifadesinin ardından 22'si ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. tutuklular arasında doktor olmadığı öğrenildi. Öte yandan, suç örgütü üyelerinin, göstermelik danışmanlık şirketi açtıkları ve burada sahte rapor alacak kişilerle anlaştıkları ortaya çıktı.
21.01.2023Gündem
Sahte engelli raporu skandalı ortaya çıktı! Şoke eden ‘joker’ detayı
Sahte engelli raporu skandalı ortaya çıktı! Şoke eden ‘joker’ detayıErken emeklilik, ÖTV indirimi ve ücretsiz ulaşım kartı imkanı sağlıyorlar, sahte engelli raporu almak için , doktorları yanlış yönlendirdiler. Kamu hastaneleri ile bazı özel hastanelerdeki kayıt sistemi üzerinden yapılan akılalmaz sahtekarlığın detayları ifşa oldu. Şüphelilerin rapor alabilmek için kullandığı 'joker'ler şoke ederken, olayla ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı.
20.01.2023Yaşam
Abdullah Avcı'ya karşı sadece 4 dakika oynadı Okan Buruk kurtarıcı gözüyle baktı!
Abdullah Avcı'ya karşı sadece 4 dakika oynadı Okan Buruk kurtarıcı gözüyle baktı!Mauro İcardi ve Bafetimbi Gomis'e alternatif bir golcü arayan Galatasaray'ın Fildişili yıldızı gözüne kestirdiği ve Erden Timur'un İngiliz deviyle masaya oturduğu bildirildi. Geçtiğimiz sezon UEFA Konferans Ligi 3.ön eleme turunda Trabzonspor'a karşı sadece 4 dakika forma giyen 20 yaşındaki forvet için Okan Buruk'un olumlu rapor sunduğu belirtilirken, Sarı Kırmızılı kulübün bu transfer için görüşmelere başladığı bildirildi.
20.01.2023Galatasaray
Arap Süleyman kimdir, soy ağacı belli oldu mu? Arap Süleyman Antalya davasında son durum ne?
Arap Süleyman kimdir, soy ağacı belli oldu mu? Arap Süleyman Antalya davasında son durum ne?Antalya kent merkezinde 5 milyar dolar değerinde 4 bin dönüme yakın arazinin üçte bir hisse sahibi Arap Süleyman'ın mirasına ilişkin dava kapsamında hazırlanan bilirkişi raporunda, kendini hak sahibi gösteren 2 bin 500 kişiden 700 kadarının gerçek mirasçı olduğu belirlendi. Söz konusu gelişmenin ardından Arap Süleyman ve davası hakkında aramalar arttı. Peki, Arap Süleyman kimdir, soy ağacı belli oldu mu? Arap Süleyman Antalya davasında son durum ne?
19.01.2023Gündem
5 milyar dolarlık arazi davasında gerçek mirasçılar belirlendi
5 milyar dolarlık arazi davasında gerçek mirasçılar belirlendiAntalya kent merkezinde 5 milyar dolar değerinde 4 bin dönüme yakın arazinin üçte bir hisse sahibi Arap Süleyman'ın mirasına ilişkin dava kapsamında hazırlanan bilirkişi raporunda, kendini hak sahibi gösteren 2 bin 500 kişiden 700 kadarının gerçek mirasçı olduğu belirlendi.
19.01.2023Yaşam
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç mahkemede karşı karşıya! 'Aynı havayı solumaktan rahatsızım'
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç mahkemede karşı karşıya! 'Aynı havayı solumaktan rahatsızım'Bir televizyon programında 3 yıl önce eski eşi Emre Aşık ve avukatına söylediği sözler nedeniyle "hakaret" ve "tehdit" suçlarından toplamda 6 yıl 8 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşması görüldü. Duruşmada Yağmur Sarnıç, "Sözlerde hakaret yoktur, hayatın olağan akışına aykırıdır." dedi. Emre Aşık ise ifadesinde, "Ben sanıkla kesinlikle sulh olmak istemiyorum. Karşı tarafla aynı yerde olmaktan ve aynı havayı solumaktan bile rahatsızım" diye konuştu.
18.01.2023Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Rapor ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki rapor haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.