Paşinyan

Paşinyan

Son dakika paşinyan haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan paşinyan ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını paşinyan haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Paşinyan

haberleri sayfasında son dakika yaşanan paşinyan gelişmeleri de dahil olmak üzere 231 paşinyan haberi bulunmuştur. Tüm paşinyan haberleri aşağıda listelenmiştir.
Paşinyan: Ermenistan ile Azerbaycan arasında barış anlaşması olacak
Paşinyan: Ermenistan ile Azerbaycan arasında barış anlaşması olacakErmenistan Başbakanı Nikol Paşinyan bugün Ermenistan ile Azerbaycan arasında bir barış anlaşması olacağını duyurdu.
23.03.2023Dünya
Paşinyan: Dağlık Karabağ’da gerilimin tırmanma ihtimali yüksek
Paşinyan: Dağlık Karabağ’da gerilimin tırmanma ihtimali yüksekErmenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Azerbaycan ile Dağlık Karabağ bölgesinde gerilimin artma ihtimalinin yüksek olduğunu ifade etti.
14.03.2023Dünya
Azerbaycan ve Ermenistan liderleri Münih’te bir araya geldi
Azerbaycan ve Ermenistan liderleri Münih’te bir araya geldiAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken’ın arabuluculuğuyla Almanya’nın Münih şehrinde bir araya geldi.
18.02.2023Dünya
Dünyadan Türkiye'ye yardım eli! Özel ekipler geliyor, işte liste liste o ülkeler
Dünyadan Türkiye'ye yardım eli! Özel ekipler geliyor, işte liste liste o ülkelerÜlkeler tek tek harekete geçti. Türkiye'ye akın akın geliyorlar. Havalimanlarına teker teker inen uçaklarda arama kurtarma ekiplerinin yanı sıra özel eğitilmiş köpekler de var. Dünyanın dört bir yanından ekipler depremzedeler için koştu. Öte yandan ABD'li ekibin 1999 Marmara depreminden sonra da Türkiye'ye geldiği ortaya çıktı. İşte haberin detayları...
7.02.2023Dünya
Dünyadan Türkiye'ye başsağlığı ve yardım mesajları yağdı!
Dünyadan Türkiye'ye başsağlığı ve yardım mesajları yağdı!Türkiye'de meydana gelen büyük depremin ardından ABD, İsrail, Azerbaycan, Ukrayna, Yunanistan, Finlandiya ve Pakistan gibi ülkelerden peş peşe açıklamalar geldi. Azerbaycan, ilk yardım gönderen ülke oldu.
6.02.2023Gündem
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem; 5 bölge sallandı, çok sayıda il etkilendi
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem; 5 bölge sallandı, çok sayıda il etkilendiKahramanmaraş'ta sabah saat 04.17'de 7,7; saat 13.24'te 7,6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan son açıklamaya göre depremler; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı. 10 ilde toplam can kaybı 2 bin 921'e yükseldi.
7.02.2023Gündem
2022 yılı böyle geçti: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan küresel barış için yoğun diplomasi trafiği
2022 yılı böyle geçti: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan küresel barış için yoğun diplomasi trafiğiUluslararası temaslarını 2022 yılı boyunca yoğun şekilde sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 ülkeye 27 ziyaret gerçekleştirdi. Dünya liderleriyle yaklaşık 200 telefon görüşmesi gerçekleştiren Erdoğan, çok sayıda devlet ve hükümet başkanını ağırladı.
30.12.2022Gündem
Putin: Aliyev ve Paşinyan ile üçlü görüşme yapmayı başardık
Putin: Aliyev ve Paşinyan ile üçlü görüşme yapmayı başardıkErmenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile görüşme gerçekleştiren Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, "Aliyev ve Paşinyan ile üçlü görüşme yapmayı başardık" ifadelerini kullandı.
27.12.2022Dünya
Rusya Devlet Başkanı Putin: Bakü ve Erivan arasında barış anlaşması imzalanmasını umuyoruz
Rusya Devlet Başkanı Putin: Bakü ve Erivan arasında barış anlaşması imzalanmasını umuyoruzRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ermenistan'ın başkenti Erivan'da düzenlenen Kolektif Güvenlik Anlaşması Örgütü (KGAÖ) Liderler Zirvesi'ne katıldıktan sonra yaptığı açıklamada, "Bakü ve Erivan arasında barış anlaşması imzalanmasını umuyoruz" dedi.
23.11.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin'i nasıl ikna etti? İbrahim Kalın krizi çözen görüşmeyi CNN Türk'te anlattı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin'i nasıl ikna etti? İbrahim Kalın krizi çözen görüşmeyi CNN Türk'te anlattıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın CNN TÜRK'te Gece Görüşü programında gündeme dair merak edilen soruları yanıtladı. Kalın, Rusya ve Ukrayna savaşı devam ettiği sürece nükleer tehdidin de var olacağını söyledi.
3.11.2022Siyaset
Talebini bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletti! TOGG siparişi veren ilk devlet başkanı belli oldu
Talebini bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletti! TOGG siparişi veren ilk devlet başkanı belli olduAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı arayarak Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile Rusya’nın Soçi kentinde yaptığı görüşmeye ilişkin bilgi vererek, Togg'un seri üretime başlaması münasebetiyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tebrik etti. Aliyev'in de Togg'u çok beğendiği ve satın almak için sipariş verdiği konuşuldu. Aliyev'in bu talebini Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bizzat ilettiği öğrenildi.
2.11.2022Siyaset
Rusya, Azerbaycan ve Ermenistan’dan ortak bildiri
Rusya, Azerbaycan ve Ermenistan’dan ortak bildiriRusya, Azerbaycan ve Ermenistan, gerçekleştirdikleri üçlü zirvenin ardından yayınladıkları ortak bildiride, “Ermenistan ve Azerbaycan güç kullanımından ve güç kullanma tehdidinden kaçınma konusunda anlaşmışlardır” dedi.
31.10.2022Dünya
Putin, Aliyev ve Paşinyan arasındaki üçlü zirve Soçi'de başladı
Putin, Aliyev ve Paşinyan arasındaki üçlü zirve Soçi'de başladıRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan arasındaki üçlü zirve Rusya’nın Soçi kentinde başladı.
31.10.2022Dünya
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Azerbaycan-Ermenistan ilişkilerinin normalleşmesi için harekete geçme zamanı geldi
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Azerbaycan-Ermenistan ilişkilerinin normalleşmesi için harekete geçme zamanı geldiAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Soçi kentinde bir araya geldi. Aliyev görüşmede, “Azerbaycan-Ermenistan ilişkilerinin normalleşmesi için harekete geçme zamanı geldi” dedi.
31.10.2022Dünya
Ermenistan Başbakanı Paşinyan: Azerbaycan ile bu yılın sonuna kadar barış anlaşmasının imzalanmasını diliyorum
Ermenistan Başbakanı Paşinyan: Azerbaycan ile bu yılın sonuna kadar barış anlaşmasının imzalanmasını diliyorumErmenistan Başbakanı Nikol Paşinyan Ermenistan parlamentosunda yaptığı konuşmada, "Azerbaycan ile bu yılın sonuna kadar barış anlaşmasının imzalanmasını diliyorum" dedi.
26.10.2022Dünya
Azerbaycan’dan Fransa Cumhurbaşkanı Macron’a tepki
Azerbaycan’dan Fransa Cumhurbaşkanı Macron’a tepkiAzerbaycan Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Azerbaycan karşıtı ifadelerine ilişkin, “Fransa'nın, tek taraflı tutumu ve asılsız suçlamaları, bu ülkenin arabuluculuk çabalarının gözden geçirilmesini gerektiriyor” ifadelerine yer verildi.
14.10.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücret açıklaması: Öncekilerden çok daha farklı bir hazırlık
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücret açıklaması: Öncekilerden çok daha farklı bir hazırlıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Kazakistan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi Dördüncü Toplantısı’na katılmak üzere Kazakistan'da temaslarda bulundu. Erdoğan, Kazakistan dönüşünde gazetecilere gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Putin'in 'Avrupa için Türkiye’de büyük bir gaz merkezi kurulabilir’ açıklamasına ilişkin Erdoğan, 'Böyle bir dağıtım merkezi için, bu iş için tabii ki Trakya en önemli yer olarak görülüyor. Biz başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımıza ve Rusya tarafında ilgili kuruma müşterek bir çalışma yapmaları talimatını Sayın Putin ile birlikte verdik' dedi. Ege Adaları'ndaki silahlanma konusunda net mesaj veren Erdoğan, 'Biz zırhımızı kuşandıktan sonra tedbirlerimizi aldıktan sonra bize bunlar hiç ürküntü vermez' ifadelerini kullandı. Başörtüsü düzenlemesi hakkında olayın sadece başörtüsü olayı olmadığının altını çizen Erdoğan, aile konusunu da bu düzenlemenin içerisine koymak istediklerini belirtti. Milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret konusunda da önemli mesajlar veren Erdoğan, 'Başta Vedat hocamız olmak üzere arkadaşlarımız yapıyorlar. İnşallah bundan öncekilerden çok daha farklı bir hazırlığın içinde olduğunu biliyorum' açıklamasında bulundu.
14.10.2022Siyaset
ABD Dışişleri Bakanı Blinken, Aliyev ve Paşinyan ile görüştü
ABD Dışişleri Bakanı Blinken, Aliyev ve Paşinyan ile görüştüABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile ayrı ayrı telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
10.10.2022Dünya
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Her seferinde barışa biraz daha yaklaşıyoruz
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Her seferinde barışa biraz daha yaklaşıyoruzAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev Çekya'nın başkenti Prag'da Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ile gerçekleşen dörtlü zirvenin ardından yaptığı açıklamada, "Her seferinde barışa biraz daha yaklaşıyoruz" dedi.
6.10.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Prag'da önemli mesajlar: Esed'le görüşme mümkün değil diyemem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Prag'da önemli mesajlar: Esed'le görüşme mümkün değil diyememCumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Siyasi Topluluğu Zirvesi'nin ardından açıklama yaptı. "Suriye Başkan ile şu an için bir görüşmem mümkün değil" diyen Erdoğan, "Vakti saati geldiğinde biz Suriye'nin Başkanı ile de görüşme yoluna gidebiliriz" ifadelerini kullandı. Paşinyan ile görüşmesinin samimi bir havada geçtiğini belirten Erdoğan, "Görüşmede bazı talepler söz konusu oldu. Bu talepleri özel temsilcilerimize ve bakanlarımıza ilettik. Görüşmeler gerçekleştikten sonra biz de gereken adımları atacağız" dedi. Erdoğan, daha önce sarf ettiği "Bir gece ansızın gelebiliriz" sözlerini soran Yunan gazeteciye, "Konuyu anlamışsın aslında. Bu sadece Yunanistan için geçerli değil. Bizi rahatsız eden, bize saldıran hangi ülke olursa olsun, onlara cevabımız 'bir gece ansızın geliriz' Bunu böyle bilmeleri anlamaları lazım. Şu an itibariyle siz anladığınıza göre onlar da anlamıştır." yanıtını verdi.
6.10.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Prag'da diplomasi trafiği
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Prag'da diplomasi trafiğiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çekya’nın başkenti Prag’da Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev'i kabul etti. Erdoğan ayrıca, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile bir araya geldi. Türkiye-Ermenistan arasında 13 yıl sonra liderler düzeyinde ilk görüşme gerçekleşti.
6.10.2022Siyaset
Aliyev, Paşinyan, Macron ve AB Konseyi Başkanı Michel'den Prag'da dörtlü zirve
Aliyev, Paşinyan, Macron ve AB Konseyi Başkanı Michel'den Prag'da dörtlü zirveÇekya’nın başkenti Prag’da düzenlenen Avrupa Siyasi Topluluğu Zirvesi kapsamında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ve Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel bir araya geldi.
6.10.2022Dünya
Erdoğan'ın teklifi zirveye damga vurdu: Macron seni de alalım
Erdoğan'ın teklifi zirveye damga vurdu: Macron seni de alalımAvrupa Siyasi Topluluğu’nun (AST) ilk liderler toplantısı, AB Dönem Başkanı Çekya’nın başkenti Prag’da bugün başladı. Zirvede Erdoğan, ortak masada Aliyev ile Paşinyan'ı buluşturdu. Zirvede Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Macron ile diyalogu da dikkat çekti.
6.10.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev ve Paşinyan ile Prag'da bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev ve Paşinyan ile Prag'da bir araya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan lideri Aliyev ve Ermenistan Başbakanı Paşinyan ile Prag'da bir araya geldi. Zirveye katılan 44 lider zirve kapsamında aile fotoğrafı çektirdi.
6.10.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çekya'ya gidecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çekya'ya gidecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Çekya'nın başkenti Prag'da yapılacak Avrupa Siyasi Topluluğu Zirvesi'ne katılacak.
6.10.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Paşinyan ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki paşinyan haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.