Motorlu Taşıtlar Vergisi

Motorlu Taşıtlar Vergisi

Son dakika motorlu taşıtlar vergisi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan motorlu taşıtlar vergisi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını motorlu taşıtlar vergisi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan motorlu taşıtlar vergisi gelişmeleri de dahil olmak üzere 682 motorlu taşıtlar vergisi haberi bulunmuştur. Tüm motorlu taşıtlar vergisi haberleri aşağıda listelenmiştir.
İkinci el, sıfır araba ve akaryakıt fiyatlarındaki artış sonrası yeni formül açıklandı! MTV, bakım ve kasko...
İkinci el, sıfır araba ve akaryakıt fiyatlarındaki artış sonrası yeni formül açıklandı! MTV, bakım ve kasko...Araba almak isteyen milyonları ilgilendiren gelişme! Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), yılda bir kasko, zorunlu trafik sigortası, araba muayene ve egzoz emisyon ölçümü, yıllık periyodik bakım, kış lastiği, akü masrafı, yıkatma, park, köprü ve otoyol geçiş ücreti... Hepsinin masrafları sona eriyor, bu yöntem maliyeti en aza indiriyor. Dakikalık ya da saatlik olarak kiralanıyor, istediğiniz yere bırakabiliyorsunuz. Özellikle ikinci el araba fiyatlarına ve akaryakıt fiyatlarına gelen zamlardan sonra pek çok kişi artık bu yöntemi tercih ediyor. Uzun süreli kiralama sözleşmesi yok, istediğiniz marka, model ve rengi bulabiliyorsunuz. Sarı taksiden katbekat ucuz, şehir dışına bile çıkılabiliyor. İşte araba almayı düşünenleri büyük masraftan kurtaracak yöntemin detayları....
24.06.2022Otomobil
İkinci el araç sahiplerini ilgilendiriyor! TSB’den Araç Kasko Değer Listesi kararı!
İkinci el araç sahiplerini ilgilendiriyor! TSB’den Araç Kasko Değer Listesi kararı!Kasko bedeli yüksek ikinci el araç sahiplerini ilgilendiriyor! Türkiye Sigorta Birliği (TSB) duyurdu! Türkiye Sigorta Birliği; otomotiv sektöründeki sık değişen koşullar nedeniyle, tarafların mağduriyetini en aza indirmek için ‘Araç Kasko Değer Listesi’nin ayda üç kez güncelleyecek. Peki, Araç kasko değer listesi nereden bakılır? Araç kasko değeri sorgulama nasıl yapılır? Kasko Değer Listesi sorgulama ekranı!
21.06.2022Ekonomi
MTV son ödeme tarihi 2022! MTV 2. taksit ödemeleri ne zaman başlıyor, son ödeme 2022 ne?
MTV son ödeme tarihi 2022! MTV 2. taksit ödemeleri ne zaman başlıyor, son ödeme 2022 ne?MTV ne zaman ödenecek, MTV 2. taksit ödeme tarihi ne? Motorlu Taşıtlar Vergisi 2022 için yapılan aramalar arttı. Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren karar kapsamında en yüksek Motorlu Taşıtlar Vergisi 62 bin 633 TL oldu. En düşük fiyat ise 136.25 TL olarak belirlendi. MTV 2. taksit ödemeleri ne zaman başlıyor, MTV son ödeme tarihi 2022 ne?
20.06.2022Ekonomi
Emeklilikte yaş şartı yok! Erken emeklilik için prim yetiyor! On binlerce kişiyi kapsıyor...
Emeklilikte yaş şartı yok! Erken emeklilik için prim yetiyor! On binlerce kişiyi kapsıyor...Emekli olmak isteyen on binlerce kişiye güzel haber geldi. Emeklilik için yaş şartı aranmıyor. Engelli çalışanlar için emeklilikte yaş şartı yok. Belli bir süreyi ve primi doldurduklarında emekli olma imkanına kavuşuyorlarSosyal güvenlik mevzuatımızda bazı rahatsızlıkları ya da engelleri bulunan vatandaşlar için erken emeklilik imkânları bulunuyor. Bunlar malulen emeklilik ve engelli emekliliği. Bu iki emeklilik arasında önemli farklar var. Ancak çoğu zaman karıştırılıyor. Malulen emeklilik sigortalı olduktan sonra ortaya çıkan rahatsızlıklarla gerçekleşiyor. Ya da iş kazası ile oluyor.
14.05.2022Emekli
Araba sahibi ve araba alacak milyonları ilgilendiriyor! Her yıl 47 bin lira ödeyecek! MTV, Trafik sigortası, kasko...
Araba sahibi ve araba alacak milyonları ilgilendiriyor! Her yıl 47 bin lira ödeyecek! MTV, Trafik sigortası, kasko...Arabası olan araba almak isteyen milyonları ilgilendiriyor. Araba fiyatlarının uçuşa geçmesinin ardından satın alınan arabaların masrafı da el yakıyor. Çekilecek kredinin geri ödeme tutarları, aylık yakıt gideri, Zorunlu Trafik Sigortası, kasko, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), araç muayene, park masrafı, yıkatma parası, olası trafik cezaları, periyodik bakım, lastik değişimi masraf listesi bu şekilde uzayıp gidiyor. Yıllık olarak araba sahibi olmanın maliyeti 47 bin lira olarak hesaplandı. Yani araba sahibi olan milyonlarca vatandaş her yıl 47 bin lira ödemek zorunda. İşte yakıt dahil araba sahibi olmanın kalem kalem masrafı...
13.05.2022Ekonomi
Hesaba yatıyor 2345 lira! İndirim, ücretsiz ulaşım, erken emeklilik ve...
Hesaba yatıyor 2345 lira! İndirim, ücretsiz ulaşım, erken emeklilik ve...Yüz binlerce kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Erken emeklilik, ücretsiz ulaşım otomobil alırken indirim yapılıyor. Engelli yaşlılara 1.084 lira ödenirken, evde bakım parası da 2 bin 345 lira. Ayrıca evde sağlık hizmeti de sunuluyor. İşkur, Engelli Hibe Desteği kapsamında, kendi işini kurmak isteyen engelli vatandaşların yararlanabilmesi için 65 bin liraya kadar hibe sağlıyor. Bunun 5 bin lirası işletme kuruluşu, 15 bin lirası işletme gideri, 45 bin lirası da demirbaş desteği oluyor. Elektrik şirketleri de engelli bireylere belli konularda destek oluyor.Yüzde 40’ın üzerinde engeli olanların elektriği, borcu nedeniyle 3 ay boyunca kesilemiyor.
13.05.2022Ekonomi
Sıfır araba alacaklara kötü haber! İki aydan uzun sürüyor, giden eli boş dönüyor! Araç fiyatları ise...
Sıfır araba alacaklara kötü haber! İki aydan uzun sürüyor, giden eli boş dönüyor! Araç fiyatları ise...Araba almak isteyenlere kötü haber! Adeta araç kalmadı. Otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar bayilere gidiyor ancak eli boş dönüyor. Firmalar siparişleri karşılamakta zorlanıyor. Otomobilde bekleme süresi yerli modellerde bir ay. İthal model ise iki ayı bile buluyor. Bazı modellerde süre daha da uzuyor. Tedarik sorunu Türkiye'de hala devam ediyor. Öte yandan otomobil fiyatlarına ilişkin de açıklama geldi. Otomobil fiyatlarının önümüzdeki dönemde nasıl seyredeceği de merak konusu olmayı sürdürüyor. Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Başkanı Ali Haydar Bozkurt, 2022’de Türkiye otomotiv sektöründeki ilk gündem maddesinin 'bulunurluk' olacağını belirterek değerlendirmelerde bulundu. İşte sektörde yaşanan son gelişmeler...
9.05.2022Ekonomi
Elektrikli araba ile büyük tasarruf!  90 TL'ye 200-300 km yol yapıyor
Elektrikli araba ile büyük tasarruf! 90 TL'ye 200-300 km yol yapıyorElektrikli otomobillerin pazar payı giderek artarken, Türkiye'de de her geçen gün trafiğe daha fazla elektrikli araç katılıyor. Peki elektrikli otomobil kullanıcıları eski araçlarına kıyasla ne gibi avantajlara sahip oluyor ya da en sık hangi sorunlarla karşılaşıyorlar? İstanbul gibi büyükşehirlerde normal şarj ünitelerindeki yetersizliğin ilk sırada olduğunu söyleyen sürücüler, araçlarının performansından ise oldukça memnun ve "Elektrikle tasarruf mümkün" diyor.
19.02.2022Ekonomi
İkinci el araba piyasası ile ilgili son dakika gelişmesi! Fiyatlar düşecek mi?
İkinci el araba piyasası ile ilgili son dakika gelişmesi! Fiyatlar düşecek mi?İkinci el araba satışları ile ilgili flaş açıklama! Otomobil alma planı yapanları çok yakından ilgilendiriyor. Fiyatlar değişecek. 2. el araba fiyatlarındaki artış nedeni ile pek çok kişi satın alma noktasında bekleme durumuna geçmişti. Birçok marka ve modelde fiyatlar sıfır araba fiyatlarının üzerine çıkmıştı. Hem fiyatların yüksek olması hem de taşıt kredisi faizinin yüzde 2’lere yaklaşması ve vadenin de kısa tutulmasından kaynaklı olarak ikinci el piyasasında büyük bir durgunluk yaşanıyor. Bu nedenle ikinci el araba fiyatları geri çekildi. Yüzde 30'a varan düşüş görüldü. İkinci el araba fiyatları ile ilgili gelen son dakika açıklamasında fiyat artışlarının başlayacağı, araba almak isteyenlerin bir an önce harekete geçmesi gerektiği vurgulandı.
31.01.2022Ekonomi
MTV için son gün! Arabası olan herkesi kapsıyor! Ücret tarifesi belli oldu! 1576 lira...
MTV için son gün! Arabası olan herkesi kapsıyor! Ücret tarifesi belli oldu! 1576 lira...2022 yılı motorlu taşıtlar vergisi (MTV) ilk taksiti için son ödeme tarihi geldi çattı. Araç sahipleri için ödeme süresi bugün sona eriyor. 2022 yılına ait MTV'nin birinci taksit ödeme dönemi 1 Ocak'ta başlamıştı. Uygulanan MTV, ocak ve temmuz olmak üzere eşit 2 taksitte ödeniyor. Araç sahiplerinin ilk taksit ödemelerinin süresi 31 Ocak Pazartesi günü sona eriyor. MTV ödemeleri, İnteraktif Vergi Dairesi'nden veya mobil uygulamasından 02.00-23.45 saatlerinde, anlaşmalı bankaların banka veya kredi kartı, banka hesabından havale yöntemi, yabancı ülkede faaliyet gösteren bankalara ait kartların yanı sıra vergi tahsiline yetkili bankaların vergi dairesi vezneleri aracılığıyla ve PTT şubeleri vasıtasıyla da yapılabiliyor.
31.01.2022Ekonomi
MTV son ödeme tarihi ne zaman? MTV borç ödeme nasıl ve nereden yapılır?
MTV son ödeme tarihi ne zaman? MTV borç ödeme nasıl ve nereden yapılır?Araç sahiplerini yakından ilgilendiriyor! MTV ilk taksit ödemeleri için verilen süre doluyor. Yılda 2 kez Ocak ve Temmuz aylarında ödenen MTV ödemeleri için yarın son günler. Yeni yılla birlikte yapılan düzenlemeyle en düşük MTV tutarı 109 liradan 136,25 liraya, en yüksek MTV tutarı ise 50 bin 107 liradan 62 bin 634 liraya çıkmıştı. Peki, MTV son ödeme tarihi ne zaman? MTV borç ödeme nasıl ve nereden yapılır? İşte MTV son ödeme tarihi ve ödeme ekranı!
30.01.2022Ekonomi
Arabası olan milyonları kapsıyor! Kuruşu kuruşuna hesaplandı! Yarın son gün
Arabası olan milyonları kapsıyor! Kuruşu kuruşuna hesaplandı! Yarın son günArabası olan milyonları ilgilendiren son dakika açıklaması! Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin (MTV) bu yıla ilişkin ilk taksit ile olumsuz hava koşullarından dolayı ertelenen KDV, damga vergisi, muhtasar ve prim hizmet beyannamelerinin verilme ve ödeme süreleri yarın sona erecek. Cumhurbaşkanı Kararı gereği, MTV tutarları yüzde 36,20'lik yeniden değerleme oranı yerine, yüzde 25 olarak tespit edilmişti. Buna göre, 1-3 yaş otomobillerin 2022 yılındaki MTV'si, motor silindir hacmi 1300 santimetreküp ve aşağısında olanlar için taşıt değerlerine göre 1313 lira ile 1576 lira arasında değişiyor. Aynı yaşta, motor silindir hacmi 1301-1600 santimetreküp otomobillerin vergisi de 2 bin 287 lira ile 2 bin 746 lira arasında olacak. 4001 santimetreküp üzerinde motor silindir hacmine sahip otomobillerin vergisi ise 57 bin 415 lira ile 62 bin 633 lira arasında olacak. Motosikletlerde ise 1-3 yaş aralığındakilerin MTV'si silindir hacmine göre 245 lira ile 3 bin 168 lira arasında değişirken yıllık vergi tutarı 1-6 yaş minibüslerde 1570 lirayı, aynı yaştaki 25 kişiye kadar otobüslerde 3 bin 965 lirayı, azami ağırlığı 1500 kilograma kadar olan kamyonet, kamyon ve benzeri araçlarda 1408 lirayı buluyor. MTV'de ödemeler, Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi ya da İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden yapılabiliyor. Ayrıca, anlaşmalı bankalar ve PTT şubelerinden de ödeme gerçekleştirilebiliyor.
30.01.2022Ekonomi
Arabası olan herkesi ilgilendiren son dakika uyarısı! Son tarih yaklaşıyor, cezası var
Arabası olan herkesi ilgilendiren son dakika uyarısı! Son tarih yaklaşıyor, cezası varArabası olan herkesi ilgilendiren son dakika gelişmesi! Kar yağışı nedeniyle ertelenmişti, iki gün kaldı. Uyarı geldi, son düzenleme ile fiyatlar arttı, 2022 yılının ilk taksit ödemesi için çok az bir zaman kaldı. Tüm detayla belli oldu. Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde (MTV) en düşük tutar 109 liradan 136,25 liraya, en yüksek tutar ise 50 bin 107 liradan 62 bin 634 liraya çıktı. Peki 2022 yılında hangi araç sahibi ne kadar MTV ödeyecek? MTV ödemesi nasıl yapılır? MTV taksit ödeme tarihleri ne zaman? İşte detaylar...
28.01.2022Otomobil
Arabası olanları ilgilendiren gelişme! Son tarih belli oldu, tek tek açıklandı! Ödemeyene cezası var
Arabası olanları ilgilendiren gelişme! Son tarih belli oldu, tek tek açıklandı! Ödemeyene cezası varArabası olan herkesi ilgilendiren gelişme! Fiyatlar değişti, ödemeler için son gün yaklaşıyor. Bakanlık duyurdu cezası var. Resmi Gazete'de yayımlandı, yüzde 25 olarak uygulanacak. Motorlu Taşıtlar Vergisi’nde en düşük ve en yüksek ödeme oranları belli oldu. MTV’de en düşük tutar 109 liradan 136,25 liraya, en yüksek tutar ise 50 bin 107 liradan 62 bin 634 liraya çıktı. Ödemeler, internet bankacılığı, mobil bankacılık, PTT ve vergi dairelerinden yapılabiliyor. Peki 2022 yılında hangi araç sahibi ne kadar MTV ödeyecek? MTV ödemesi nasıl yapılır? MTV taksit ödeme tarihleri ne zaman? Tek tek açıklandı...
26.01.2022Otomobil
Araba alacaklara güzel haber! ÖTV'siz satılıyor
Araba alacaklara güzel haber! ÖTV'siz satılıyorAraba almak isteyenleri ilgilendiren son dakika gelişmesi! ÖTV indiriminden yararlanıp araba almak isteyenlere büyük fırsat. Araba fiyatlarındaki yükseliş devam ederken engelli vatandaşlara sağlanan kolaylıkla birlikte onlarca model mevcut fiyatından çok daha ucuza alınabiliyor. ÖTV'siz olarak engelli bireylerin alabileceği araçlarda bayi satış fiyatı sınırı 2022 yılı için 450 bin 500 lira oldu. Otomobil fiyatları 2021 yılının gelmesiyle birlikte yine artış yaşadı. Yeni modellerin satışa çıkmasına paralel olarak fiyatlarda yüzde 10-15 aralığında yükseliş gerçekleşti.
25.01.2022Ekonomi
MTV borç sorgulama! MTV ödeme nereden yapılır? Kim, ne kadar ödeyecek? MTV taksit ödeme tarihleri!
MTV borç sorgulama! MTV ödeme nereden yapılır? Kim, ne kadar ödeyecek? MTV taksit ödeme tarihleri!Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde (MTV) ilk taksit için son günlere girildi! Yılda iki kere ödenmesi gereken MTV'de ilk taksit ocak ayında ödeniyor. Yeni yılla birlikte MTV tutarları yükseltilmişti. Araç sahipleri MTV ödeme tarihlerini araştırıyor. Peki, MTV ödeme nereden yapılır? MTV son ödeme tarihi ne zaman? MTV borç sorgulama nasıl yapılır? İşte MTV taksit ödeme tarihleri!
21.01.2022Ekonomi
Arabası olanlar dikkat! MTV’de fiyatlar değişti, son tarih belli oldu
Arabası olanlar dikkat! MTV’de fiyatlar değişti, son tarih belli olduArabası olan milyonları ilgilendiren gelişme! Son düzenleme ile fiyatlar arttı, ilk taksit ödemeleri için çok az bir zaman kaldı. Tarihler tek tek açıklandı, tüm detayla belli oldu. Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde (MTV) en düşük tutar 109 liradan 136,25 liraya, en yüksek tutar ise 50 bin 107 liradan 62 bin 634 liraya çıktı. Peki 2022 yılında hangi araç sahibi ne kadar MTV ödeyecek? MTV ödemesi nasıl yapılır? MTV taksit ödeme tarihleri ne zaman? İşte detaylar...
21.01.2022Otomobil
Mirasçı, bağış, hediye alan herkesi ilgilendiriyor! Veraset ve İntikal Vergisi'ne zam geldi
Mirasçı, bağış, hediye alan herkesi ilgilendiriyor! Veraset ve İntikal Vergisi'ne zam geldiYeni yılda birçok vergide olduğu gibi, Veraset ve İntikal Vergisi’nde de (VİV) değerler değişti. Hem ne kadar vergi istisnası uygulanacağı, hem hangi değer üzerinden hangi oranda vergi uygulanacağı güncellendi. İşte mirasçılar ve bağış-hediye alan mükellefler için 2022 yılı vergileri...
11.01.2022Ekonomi
2022 MTV artışı ne kadar oldu? Yeni MTV oranları 2022 ne kadar oldu?
2022 MTV artışı ne kadar oldu? Yeni MTV oranları 2022 ne kadar oldu? 2022 yılında vergi, harç ve cezalara gelen zam oranı belli oldu! Yeni tarife Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayınlandı. Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde de (MTV) ise yeniden değerleme oranına göre artış oldu. Peki, 2022 MTV artışı ne kadar oldu? Yeni MTV oranları 2022 ne kadar oldu? 2022 MTV sorgulama!
21.12.2021Ekonomi
MTV, ÖTV, emlak vergisi, harç, değerli kağıtta yeni tarifeler belli oldu!
MTV, ÖTV, emlak vergisi, harç, değerli kağıtta yeni tarifeler belli oldu!Yeni yılın gelmesine sayılı günler kala vergi düzenlemeleri birer birer Resmi Gazete'de yayımlanmaya başladı. Buna göre vergi, harç, değerli kağıt, engelli otomobili tavanı gibi birçok kalemde yeni rakamlar belli oldu.
21.12.2021Ekonomi
Vergi, harç ve cezaların artış oranı ile ilgili flaş talep
Vergi, harç ve cezaların artış oranı ile ilgili flaş talepTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Bir defaya mahsus olmak üzere 2022 yılındaki vergi, harç ve cezaların artış oranı, kanunen hesaplanan yeniden değerleme oranının yarısını geçmemeli" dedi.
13.12.2021Ekonomi
1.315 liradan başlıyor! Otomobil, otobüs, kamyon, kamyonet, minibüs, motosiklet MTV fiyatları...
1.315 liradan başlıyor! Otomobil, otobüs, kamyon, kamyonet, minibüs, motosiklet MTV fiyatları...Arabası olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Ve değişti. 1 Ocak'ta başlıyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), 1 Ocak itibarıyla yüzde 25 artırımlı uygulanacak. Buna göre; otomobiller için MTV en düşük 136 lira, en yüksek 62 bin 635 lira olacak. 2018’den sonra trafiğe çıkan araçlarda motor hacmi 1.300 cc ve vergisiz fiyatı 70 bin 600 liranın altında olanlar 1.315 lira yıllık MTV ödeyecek. Motosikletler için tarife 33-3 bin 170 lira arasında değişecek. Minibüs, kamyon, kamyonet ve otobüste MTV tutarları da model yılına göre 506-7 bin 149 lira arasında olacak. İşte motor hacmine göre MTV fiyatları...
10.12.2021Ekonomi
2022 MTV fiyat listesi, MTV ne kadar oldu? Motor hacmi ve yaşa göre ödenecek 2022 MTV ücret listesi ve MTV hesaplama
2022 MTV fiyat listesi, MTV ne kadar oldu? Motor hacmi ve yaşa göre ödenecek 2022 MTV ücret listesi ve MTV hesaplamaMotorlu Taşıtlar Vergisi yeniden değerlendirildi. Cumhurbaşkanı kararıyla MTV yüzde 36,2'den yüzde 25'e indirildi. Böylece yeni MTV oranları belli oldu. Açıklamanın ardından araç sahipleri MTV 2022 fiyat listesi sorgulamasına başladı. Peki, hangi araç ne kadar MTV ödeyecek? 2022 MTV ne kadar, yaş ve motor hacmine göre MTV fiyat listesi ne? İşte modele ve yaşa göre MTV 2022 hesaplama…
9.12.2021Ekonomi
2022 MTV ne kadar? Yeni MTV fiyatları ve MTV 2022 tablosu
2022 MTV ne kadar? Yeni MTV fiyatları ve MTV 2022 tablosu2022 MTV fiyatları merak ediliyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde artış oranı yüzde 25 oldu. Cumhurbaşkanı kararıyla, Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin (MTV) yeniden değerleme oranı yüzde 36,2'den yüzde 25'e düşürüldü. İşte yeni MTV fiyatları ve MTV 2022 tablosu…
9.12.2021Ekonomi
Arabası olan milyonlara güzel haber! MTV 2022 indirimi Resmi Gazete'de yayımlandı! Hangi araç ne kadar MTV ödeyecek belli oldu
Arabası olan milyonlara güzel haber! MTV 2022 indirimi Resmi Gazete'de yayımlandı! Hangi araç ne kadar MTV ödeyecek belli olduMTV ile ilgili son dakika açıklaması! Motorlu Taşıtlar Vergisi(MTV)'nde önemli değişiklik Resmi Gazete'de yayımlandı. Yılbaşından itibaren geçerli olmak üzere Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde yeniden değerleme oranı yüzde 25 olarak belirlendi. Böylece otomobil grubu için en düşük MTV tutarı 109 liradan 136,25 liraya; en yüksek MTV tutarı ise 50 bin 107 liradan 62 bin 633 liraya çıkmış oldu. İşte MTV ile ilgili tüm detaylar...
9.12.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Motorlu Taşıtlar Vergisi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki motorlu taşıtlar vergisi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.