Mossad

Mossad

Son dakika mossad haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mossad ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mossad haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mossad

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mossad gelişmeleri de dahil olmak üzere 397 mossad haberi bulunmuştur. Tüm mossad haberleri aşağıda listelenmiştir.
İsrail gizli servisi Mossad'ı sarsan yasak aşk skandalı! Ülkesinin gizli sırlarını sevgilisi ve onun kocasıyla paylaştı...
İsrail gizli servisi Mossad'ı sarsan yasak aşk skandalı! Ülkesinin gizli sırlarını sevgilisi ve onun kocasıyla paylaştı...İsrail basının ortaya attığı iddia bomba etkisi yarattı. İstihbarat servislerinin adının son karıştığı skandalda İsrail gizli servisi Mossad başrolde! Mossad’ın eski şefi Yossi Cohen’in 2018 yılı sonlarında gizli aşk yaşamaya başladığı kadın ile kocasına, devlet sırlarını anlattığı öne sürüldü. Şaşırtıcı ancak istihbarat dünyasını sarsan bu skandal ilk değil...
29.12.2021Dünya
6 Rus casusun yakalandığı operasyonun detayları ortaya çıktı
6 Rus casusun yakalandığı operasyonun detayları ortaya çıktıTürk istihbaratının aylar süren takibiyle başlatılan ikiz casusluk operasyonunda Mossad'ın 15, Rusya'nın 6 casusu peş peşe yakalandı. Geçmişte de Çeçen muhalifleri öldüren Rus casusların hedefinde, Türkiye'de yaşayan 'Abdülhâkim' isimli bir Çeçen muhalif lider vardı. Rus casus şebekesinin planlarına ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Şebeke üyesi Ravshan Akhmedov ifadesinde, şebeke elebaşı Bislan Rasaev'in suikast talimatını aldığı Çeçenistan Devlet Başkanı Ramazan Kadirov'un kuzeni Adam Delimkhanov ve Kazbek Dukuzov'la görüntülü haberleştiğini gördüğünü iddia etti.
3.11.2021Gündem
6 Rus casusu yakalandı! İşte hedefleri
6 Rus casusu yakalandı! İşte hedefleriTürk istihbaratının aylar süren takibiyle başlatılan ikiz casusluk operasyonunda Mossad'ın 15, Rusya'nın 6 casusu peş peşe yakalandı. Geçmişte de Çeçen muhalifleri öldüren Rus casusların hedefinde, Türkiye'de yaşayan 'Abdülhâkim' isimli bir Çeçen muhalif lider vardı Suikast girişiminde kullanılacak susturuculu silahlar, casusların baskın yapılan evinin banyosunun tavanındaki gizli bölmeden çıktı.
2.11.2021Yaşam
MİT yakalamıştı! MOSSAD ajanının ifadesi ortaya çıktı! Yalan makinesi
MİT yakalamıştı! MOSSAD ajanının ifadesi ortaya çıktı! Yalan makinesiİsrail gizli servisi MOSSAD’ın Türkiye’deki 15 kişilik şebekesine düzenlenen operasyonla örgütün çalışma sistemine ilişkin önemli ayrıntılar ortaya çıktı. MOSSAD’ın Avrupa ve Türkiye’de ajanlarını yalan makinesi testine tabi tuttuğu da belirlendi. Yakalanan casuslardan R.A.A. ifadesinde, 'Oda içinde oda vardı. Bana Türkiye’de hedef şahıslarla ilişki kurmam ve bilgi almam söylendi. 28 Haziran’da Türkiye’ye döndüm.' şeklinde konuştu.
25.10.2021Gündem
MİT'in MOSSAD operasyonu ilk değil! İşte 'Teşkilat'ın casus filmlerini aratmayan operasyonları...
MİT'in MOSSAD operasyonu ilk değil! İşte 'Teşkilat'ın casus filmlerini aratmayan operasyonları...Milli İstihbarat Teşkilatı, MOSSAD'ın 15 kişilik casusluk şebekesini önceki gün çökertti. Ancak bu ilk değil. Teşkilat son 6 yıl içinde 20'ye yakın kritik operasyona imza attı; yurtiçinde ve sınır ötesinde istihbarat servislerini, teröristleri, devlet sırlarını satanları yakalayarak adalete teslim etti.
23.10.2021Gündem
Mossad casuslarına kritik operasyon! Gizli serveis elemanından itiraf: Bilgileri Zürih’te verdim...
Mossad casuslarına kritik operasyon! Gizli serveis elemanından itiraf: Bilgileri Zürih’te verdim...Türkiye gündemine bomba gibi düşen, “Mossad casuslarına MİT operasyonu”nda ayrıntılar ortaya çıktı. Türkiye’deki Filistinliler’le ilgili bilgiler topladığını, çeşitli fişleme dosyaları karşılığında binlerce euro aldığını anlatan M.A.S., “Mossad yetkilisiyle İsviçre’de yüz yüze görüştüm. Bana dizüstü bilgisayarda dosya şifrelemeyi öğretti” dedi
22.10.2021Gündem
Mossad nedir? Mossad ajanları nasıl yakalandı? İşte Mit'in operasyonunun detayları!
Mossad nedir? Mossad ajanları nasıl yakalandı? İşte Mit'in operasyonunun detayları!Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), casusluk amacıyla faaliyet gösteren üçer kişilik hücreler halinde örgütlenmiş 15 kişilik bir MOSSAD şebekesini çökertti. Mossad ajanlarına yapılan MİT operasyonunun detayları merak ediliyor. Peki, Mossad nedir? Mossad ajanları nasıl yakalandı? İşte Mit'in operasyonunun tüm detayları!
21.10.2021Gündem
MİT'ten Mossad casuslarına müthiş operasyon! 15 kiralık katil şebekesi çökertildi...
MİT'ten Mossad casuslarına müthiş operasyon! 15 kiralık katil şebekesi çökertildi...Milli İstihbarat Teşkilatı'nın 200 kişilik ekibi, Mossad'ın Türkiye'deki İsrail muhalifleri ve ülkemiz aleyhine faaliyet yürüttüğünü tespit etti. 3'er kişilik 5 ayrı hücre bir yıl boyunca gölge gibi izlendi. Bilgiler emniyetle paylaşıldı. 7 Ekim'de terörle mücadele polisleri 4 ilde 15 casusu kıskıvrak yakaladı Aralarında arap kökenlilerin de olduğu 15 kiralık casusun faaliyetleriyle ilgili önemli ayrıntılara ulaşıldı. Casuslar, Türkiye'deki üniversitelerden özellikle ileride savunma sanayiinde görev alabilecek yabancı öğrencilerin bilgilerini Mossad'a servis ediyordu.
21.10.2021Gündem
Ünlü nükleer fizikçiyi robot öldürmüş!
Ünlü nükleer fizikçiyi robot öldürmüş!İran’ın nükleer programının kilit isimlerinden biri olan Muhsin Fahrizade suikastının, uydudan kontrol edilen ve “yapay zekaya” sahip bir makineli tüfekle gerçekleştirildiği öne sürüldü.
20.09.2021Dünya
Bomba iddia: İran'da nükleer kazanın arkasında Mossad var
Bomba iddia: İran'da nükleer kazanın arkasında Mossad varİsrail Kamu Yayın Kuruluşu (KAN), İran'ın İsfahan eyaletindeki Natanz Nükleer Tesisi'nde meydana gelen kazanın arkasında İsrail istihbarat servisi Mossad'ın olduğunu iddia etti.
11.04.2021Dünya
İran'ı sarsan suikastte gizli ses kaydı ortaya çıktı! Mossad ve...
İran'ı sarsan suikastte gizli ses kaydı ortaya çıktı! Mossad ve...İsrail medyası, Tahran'da uğradığı suikast sonucu hayatını kaybeden İranlı nükleer bilimci Muhsin Fahrizade'nin İsrail istihbarat servisi Mossad tarafından 2008 öncesinden bu yana takip edildiğini yazdı. Yediot Ahronot gazetesi, Fahrizade'ye ilişkin ses getirecek ayrıntılara haberinde yer verdi.
4.12.2020Dünya
İran şokta! Nükleer program mimarına suikast
İran şokta! Nükleer program mimarına suikastİran'ın nükleer programının mimarlarından Muhsin Fahrizade suikasta uğradı! İran devlet televizyonu Fahrizade'nin ağır yaralandığını bildirirken bazı kaynaklar hayatını kaybettiğini iddia ediyor.
27.11.2020Dünya
Dün gizlice görüştüler! Netanyahu ve Veliaht Prens Bin Selman...
Dün gizlice görüştüler! Netanyahu ve Veliaht Prens Bin Selman...İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun dün gizlice Suudi Arabistan'a giderek Veliaht Prens Muhammed Bin Selman ile görüştüğü bildirildi.
23.11.2020Dünya
Yunan profesörün Türkiye sözleri stüdyoyu karıştırdı! Yabancıların arkasına saklanarak...
Yunan profesörün Türkiye sözleri stüdyoyu karıştırdı! Yabancıların arkasına saklanarak...Yunanistan'da bir televizyon programına konuk olan Yunan profesörün Türkiye hakkındaki sözleri stüdyoyu karıştırdı. Ülkesinin tutumunu eleştiren Yunan profesörün sözlerini kabullenemeyen spikerler programı erken bitirmek zorunda kaldı.
29.08.2020Dünya
Mossad Başkanı Cohen BAE’de
Mossad Başkanı Cohen BAE’deİsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri arasındaki normalleşme anlaşmasının ardından İsrail istihbarat servisi Mossad’ın Başkanı Yossi Cohen ilk defa resmi bir şekilde BAE'yi ziyaret etti.
18.08.2020Dünya
Türkiye'den BAE'ye büyük tepki!
Türkiye'den BAE'ye büyük tepki!İsrail-BAE arasında ilişkileri normalleştirmek üzere imzalanan anlaşma dünyadan tepki topladı. Türk Dışişleri, “BAE’nin bu riyakâr davranışını tarih unutmayacak ve asla affetmeyecektir” derken, İran anlaşmayı ‘Stratejik aptallık’ diye nitelendirdi.
15.08.2020Dünya
Türkiye Pençe-Kartal operasyonuyla dünyaya mesaj verdi
Türkiye Pençe-Kartal operasyonuyla dünyaya mesaj verdiTürkiye'nin Kuzey Irak'taki terör yuvalarına yönelik operasyonu dünyada ses getirdi. Türkiye operasyonla PKK’yı koruyup, kollayan CIA, MOSSAD gibi istihbarat örgütlerine de mesaj vermiş oldu.
18.06.2020Gündem
Merkel’in İsrail’in solunum cihazı talebini reddettiği öne sürüldü
Merkel’in İsrail’in solunum cihazı talebini reddettiği öne sürüldüİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun, yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Almanya’dan solunum cihazı talep ettiği ancak Başbakan Angela Merkel tarafından söz konusu talebin reddedildiği iddia edildi.
28.03.2020Dünya
EDHO yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?
EDHO yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla izleyiciler yayın gününü öğrenmiş oldu. Başrolünde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı proje kaldığı yerden takipçileriyle buluşacak. Peki, EDHO yeni bölüm bu akşam yayınlanacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar…
28.01.2020Gündem
İran: ABD'den, daha sert bir intikam alacağız!
İran: ABD'den, daha sert bir intikam alacağız!İran Genelkurmay Başkanlığı Güvenlik Dairesi Başkanı Adbullah Iraki, ABD ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Yakın gelecekte daha sert bir intikam alacağız." dedi.
9.01.2020Gündem
Tel Aviv'den Riyad'a giden "gizemli uçak" tartışma yarattı
Tel Aviv'den Riyad'a giden "gizemli uçak" tartışma yarattıBen Gurion Havalimanı'ndan kalkan ve Riyad'a indikten 55 dakika sonra doğrudan Tel Aviv'e dönen "gizemli uçağın" Netanyahu ya da MOSSAD Başkanı'nı ABD-Suudi Arabistan-İsrail üçlü toplantısına taşımış olabileceği ileri sürüldü.
23.10.2019Dünya
Real Madrid'de MOSSAD paniği! Veri toplama...
Real Madrid'de MOSSAD paniği! Veri toplama...Real Madridli futbolcular, MOSSAD tarafından geliştirilen yazılımı kullandığı için fitness antrenörü Vidal ile çalışmayı kabul etmedi. Yıldızlar kendilerine ait verilerin İsrail'in eline geçmesini istemedi.
31.07.2019İspanya

Benzer Haber Etiketleri

mossadMİTİsrailcasusajan

Mossad ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mossad haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.