Mizah

Mizah

Son dakika mizah haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mizah ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mizah haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mizah

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mizah gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.344 mizah haberi bulunmuştur. Tüm mizah haberleri aşağıda listelenmiştir.
Nurdisina kimdir, erkek mi, kaç yaşında? Nurdisina’nın gerçek sesi ve yüzü belli mi?
Nurdisina kimdir, erkek mi, kaç yaşında? Nurdisina’nın gerçek sesi ve yüzü belli mi?Son dönemde sosyal medyanın dikkat çeken isimlerinden biri haline gelen Nurdisina, internette yüzünü göstermemesiyle merak uyandırıyor. Peki, Nurdisina kim ve yüzünü neden göstermiyor? Nurdisina'nın ardındaki sesin sahibi kim? İşte bu gizemli içerik üreticisi hakkında merak edilen tüm detaylar...
23.05.2024Magazin
Bülent Üstün kimdir? Cemil olabilir mi Cemil, röportajıyla gündem oldu: Kötü Kedi Şerafettin’in yaratıcısı karikatürist Bülent Üstün kaç yaşında, nereli?
Bülent Üstün kimdir? Cemil olabilir mi Cemil, röportajıyla gündem oldu: Kötü Kedi Şerafettin’in yaratıcısı karikatürist Bülent Üstün kaç yaşında, nereli? “Cemil olabilir mi, Cemil?” açıklamasıyla sosyal medyada trend olan Bülent Üstün’ün hayatı merak konusu oldu. YouTube’da yayınlanan Ahsen TV’ye ait sokak röportajında İblis’in cennetteki ismi nedir? sorusuna “Cemil olabilir mi cemil, Suat, Yusuf, Orhan bilemiyorum” cevabını veren Üstün yaşadığı bu olayın hikayesini anlattı. Peki, Bülent Üstün kimdir, kaç yaşında, nereli?
22.05.2024Gündem
Telif Hakları Genel Müdürü Erkin Yılmaz: Haberin internet ortamında kullanımı için izin zorunluluğu getirilmeli!
Telif Hakları Genel Müdürü Erkin Yılmaz: Haberin internet ortamında kullanımı için izin zorunluluğu getirilmeli!Dijital Mecralar Komisyonu, Dijital Telif Yasası için toplandı. Tarihi toplantıda sunum yapan Telif Hakları Genel Müdürü Erkin Yılmaz, Türkiye’deki mevcut telif hakları mevzuatından bahsetti ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda (FSEK) AB Direktifine uygun olarak yapılabilecek değişikliklere yönelik maddeler paylaştı.
22.05.2024Gündem
Baby Reindeer Darrien kim, Sean Foley mi? Komedyen Sean Foley kimdir, kaç yaşında, Richard Dadd Sean Foley olayı nedir?
Baby Reindeer Darrien kim, Sean Foley mi? Komedyen Sean Foley kimdir, kaç yaşında, Richard Dadd Sean Foley olayı nedir?Baby Reindeer dizisi, gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenerek kara mizah ve gerilim unsurlarını bir araya getirerek büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Dizi hakkında konuşulanlar devam ederken, dizide ana karakteri taciz eden kişinin Sean Foley olduğu iddia edildi. Söz konusu iddiaların ardından Sean Foley’in kim olduğu araştırılırken, Foley’den açıklama geldi.
1.05.2024Magazin
Giray Altınok'dan Haluk Bilginer espirisi!
Giray Altınok'dan Haluk Bilginer espirisi!Oyuncu Giray Altınok, geçirdiği ciğer enfeksiyonu sonrası sesinin henüz düzelmediğini açıkladı. Altınok, değişen sesiyle yaptığı Haluk Bilginer taklidiyle takipçilerini güldürdü. Altınok, "Umarım sesim böyle kalır, umarım hiç değişmez" dedi.
1.05.2024Magazin
Aziz Nesin'e göre en iyi 10 Türk romanı: Kitaplığınızda mutlaka bulunması gerekir
Aziz Nesin'e göre en iyi 10 Türk romanı: Kitaplığınızda mutlaka bulunması gerekirTürk Edebiyatının en önemli yazarlarından olan ve aynı zamanda yazdığı tiyatro oyunları ve şiirleriyle de hafızalara kazınan Aziz Nesin, geçmişten günümüze en iyi 10 Türk romanını katıldığı bir söyleşide açıklamıştı. İşte Aziz Nesin'in mutlaka kitaplığınızda olmasını istediği en iyi 10 Türk romanı...
3.04.2024Gündem
Modern Tiyatro Nedir, Özellikleri Nelerdir? Modern Tiyatro Temsilcileri Kimlerdir?
Modern Tiyatro Nedir, Özellikleri Nelerdir? Modern Tiyatro Temsilcileri Kimlerdir?Genellikle iki ya da üç perdeden oluşan, gösteri sanatlarına tiyatro denir. Her tiyatro oyunu "teks" adı verilen senaryolara bağlı kalınarak sahnelenir. Şiir ve müzik gibi kökü Antik Yunan dönemine dayanan bu sanat dalı geleneksel / klasik ve modern olmak üzere iki ayrılır. Geleneksel tiyatro başta üç birlik kuralı olmak üzere birçok kurala bağlıyken, modern dünya çok daha özgür bir yapıya sahiptir.
31.01.2024Gündem
MHP Lideri Devlet Bahçeli: Kilisede gerçekleştirilen saldırıyı lanetliyorum
MHP Lideri Devlet Bahçeli: Kilisede gerçekleştirilen saldırıyı lanetliyorumMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor. Bahçeli, Sarıyer'de kilisede gerçekleşen terör saldırısına tepki gösterirken, 'Bu eylemi lanetliyorum. Teröre ve destekçilerine asla fırsat verilmemeli. Karanlık ellere karşı uyanık olunmalı.' dedi.
30.01.2024Gündem
Harname- Şeyhi, Şeyhinin Harnamesi Özellikleri Nelerdir?
Harname- Şeyhi, Şeyhinin Harnamesi Özellikleri Nelerdir?Osmanlı İmparatorluğu döneminde divan edebiyatı saraylı edebiyatı olarak tanımlanmaktaydı. Bu anlamda oldukça anlaşılması zor edebi bir dil kullanılmaktaydı. Sadece Divan edebiyatı eğitimi alan ve bu konuda araştırma yapanların anlayacağı bir edebiyat türüdür. Harname- Şeyhi, tarafından yazılan bir Edebiyatı eseridir.
29.01.2024Gündem
Sosyal medyada, camide içki şişeli fotoğraf paylaşan şüpheli için istenen ceza açıklandı
Sosyal medyada, camide içki şişeli fotoğraf paylaşan şüpheli için istenen ceza açıklandıSosyal medyada, camide içki şişeli fotoğraf paylaşan Safa Yasin Ö.(19) hakkında "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" ve "Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme" suçlarından 4 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması istendi.
28.09.2023Gündem
Ahmet Mithat Efendi Eserleri Nelerdir? Ahmet Mithat Efendi Eserleri'nin Özellikleri
Ahmet Mithat Efendi Eserleri Nelerdir? Ahmet Mithat Efendi Eserleri'nin ÖzellikleriAhmet Mithat Efendi, 1844 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Yazarlık dışında yayıncılık, devlet memurluğu ve valilik yaptı. Ahmet Mithat Efendi, Türk edebiyatında en fazla kitabı olan yazardır. Yazarın toplam 178 eseri bulunmaktadır. Bu eserlerden yaklaşık 90 tanesi roman ve öykü, geri kalanları ise anlatı, araştırma, gezi ve denemedir. Yazarın "Eyvah" ve "Çengi" adlı iki tiyatro oyunu da bulunmaktadır.
12.08.2023Eğitim
3 burç var ki bu özellikleri para basıyor! Dünyanın en gözde zenginleri onlar olacak!
3 burç var ki bu özellikleri para basıyor! Dünyanın en gözde zenginleri onlar olacak!Hangi özelliğiniz para basardı? Fiziksel ya da karakteristik fark etmez hangi özelliğiniz paraya para demezdi, hiç merak ettiniz mi? Biz, burçları araştırırken özellikleri bakımından en zenginlerini bulduk. Öyle 3 burç var ki bu özellikleri adeta para basıyor.
20.07.2023Yaşam
Buzdan soğuk espriler 2023: Sorulu cevaplı en iyi, en komik, en kötü, iğrenç, kusma isteği uyandıran, baş ağrıtan soğuk espriler nelerdir? İşte soğuk espriler 2023…
Buzdan soğuk espriler 2023: Sorulu cevaplı en iyi, en komik, en kötü, iğrenç, kusma isteği uyandıran, baş ağrıtan soğuk espriler nelerdir? İşte soğuk espriler 2023…Soğuk espri severler, can sıkmak için güncel soğuk esprileri araştırıyor. Espri, günlük hayatta insanlar arasında bir eğlence aracı olarak sıkça kullanılır. Arkadaş veya aile ortamlarında atmosferi hafifletmek, gülme ve neşe sağlamak amacıyla paylaşılan espiriler komik, absürt veya beklenmedik bir şekilde sunulup, insanları güldürmeyi amaçlar. Espri yapma ve espri anlama becerisi insanların mizah anlayışlarına, kişiliklerine ve yaş gruplarına göre değişse de soğuk espri herkesi kucaklar, aynı zamanda can sıkarken yüzde tebessüm ettirir. Biz de yazımızda sorulu cevaplı en iyi, en komik, en kötü, iğrenç, kusma isteği uyandıran, baş ağrıtan soğuk espriler derledik. İşte buzdan soğuk espriler 2023…
6.07.2023Gündem
Eda Ece'nin ödül töreninde depremzedelerle ilgili sözleri tepki topladı! Açıklama geldi
Eda Ece'nin ödül töreninde depremzedelerle ilgili sözleri tepki topladı! Açıklama geldiEda Ece katıldığı ödül töreninde depremzedelerle ilgili yaptığı konuşma tepki çekti. Ece, konuşmasında depremzedelerin oy tercihine değinerek yaptıkları yardımların başkaları tarafından yapıldığını söyledi.
14.06.2023Magazin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kirada fahiş artışları çözeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kirada fahiş artışları çözeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Kepez Turgut Özal Spor Salonu'nun önünde düzenlenen mitingde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Yeni konut projeleriyle, hukuki yaptırımlarla kiralarda yaşanan fahiş artışların yol açtığı sıkıntıyı yine biz çözeceğiz." dedi.
2.05.2023Gündem
Pınar Deniz'in farklı bir karakterle karşımıza çıkıyor!
Pınar Deniz'in farklı bir karakterle karşımıza çıkıyor!Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi 'Yargı'da 'Avukat Ceylin'i oynayan ve başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz, farklı bir karakterle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
28.03.2023Magazin
Eda Ece'nin duygusal anları! 'Bütün bu dolmuşlukla gözyaşımı tutamadım!'
Eda Ece'nin duygusal anları! 'Bütün bu dolmuşlukla gözyaşımı tutamadım!'Türkiye'yi hüzne boğan deprem felaketinin ilk gününden beri afet bölgesine ihtiyaç malzemeleri gönderen ve sosyal medya hesaplarından yardım çağrıları yapan Eda Ece, Anıtkabir ve depremzedeleri ziyaret etti. Sosyal medyada duygularını paylaşan oyuncu, "Böyle duygusal bir ay geçirirken Anıtkabir'de olmak çok iyi geldi" dedi.
3.03.2023Magazin
Ünlü oyuncu Cindy Williams hayatını kaybetti!
Ünlü oyuncu Cindy Williams hayatını kaybetti!ABD'de 1970'li yıllarda şöhret olan ve çok sayıda dizide oynayan ünlü oyuncu Cindy Williams, 75 yaşında hayata veda etti. 1976'dan başlayıp 8 sezon süren "Laverne & Shirley" dizisindeki rolüyle parlayan Williams, George Lucas'ın yönettiği "American Graffiti" ve Francis Ford Coppola imzalı "The Conversation" filmlerindeki rolüyle de tanınmıştı.
1.02.2023Magazin
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'Bay Kemal' yanıtı: Yeni sloganını vereyim, al tepe tepe kullan
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'Bay Kemal' yanıtı: Yeni sloganını vereyim, al tepe tepe kullanCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. 6'lı Masa'nın açıkladığı Ortak Politikalar Mutabakat Metni hakkında konuşan Erdoğan, "Vaatlerinden fazlası yapıldı, bakmaz olaydım çok üzüldüm. Türkiye böylesine sakil bir muhalefeti hak etmiyor" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Babacan ve Davutoğlu'na, "Siz dün benim yanımda değil miydiniz? Benim yanımdayken Merkez Bankası'nın Ziraat Bankası’nın İstanbul'a gidişini konuşmadık mı? O gün ne iş yapıyordunuz." tepkisinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Madem Bay Kemal bu ifadeyi çok sevdi. Bundan sonra kullanacağı yeni sloganını da vereyim: Bay Bay Kemal. Telifini de istemeyiz, bizden yana helali hoş olsun." ifadelerini kullandı
1.02.2023Gündem
Uykusuz Dergisi neden kapandı? Uykusuz Dergisi son kapak! Uykusuz Dergisi ilk ne zaman çıktı, nasıl kuruldu?
Uykusuz Dergisi neden kapandı? Uykusuz Dergisi son kapak! Uykusuz Dergisi ilk ne zaman çıktı, nasıl kuruldu? Uykusuz Dergisi kapandı mı, Uykusuz Dergisi neden kapandı, ilk ne zaman çıktı? Sorularının yanıtı merak ediliyor. Mizah dergisi Uykusuz, bugün son sayısının çıkacağını duyurdu. Yapılan açıklamada, "Kurulduğu günden bugüne dergimize emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve okuyucularımıza teşekkür ederiz. Hoşçakalın" denildi. İşte Uykusuz Dergisi hakkında merak edilenler…
25.01.2023Kültür Sanat
'Dedeye sahip çıkalım' paylaşımından sonra sert açıklama: Sen işine bak Jesus
'Dedeye sahip çıkalım' paylaşımından sonra sert açıklama: Sen işine bak JesusÜmraniyespor Başkanı Tarık Aksar, "Ümraniye Stadyumu'nda Süper Lig maçı oynanmamalı" açıklamasında bulunan Jorge Jesus hakkında çok sert ifadeler kullandı.
22.01.2023Ümraniyespor
Gonca Vuslateri'den gönderme!
Gonca Vuslateri'den gönderme!Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, “2023’te, askıntı eski tiyatroculardan, genç oyuncularımızı korusun Allah’ım” paylaşımıyla gündem oldu. İşte detaylar...
4.01.2023Magazin
Danimarka televizyonundan tam bir rezalet! 'Buna mizah diyorlar ama bildiğimiz ağır ırkçılık'
Danimarka televizyonundan tam bir rezalet! 'Buna mizah diyorlar ama bildiğimiz ağır ırkçılık'Katar'da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nda 4.olan ve taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin alkışını toplayan Fas Milli Takımı ile ilgili Danimarka televizyonu ırkçı söylemlerde bulundu.
18.12.2022Şampiy10
25 Kasım ne günü? 25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele Günü mü?
25 Kasım ne günü? 25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele Günü mü?25 Kasım ne günü, 25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele Günü mü? 25 Kasım günü, BM tarafından 1999 yılında kadına karşı şiddete önlemek ve farkındalık yaratmak amacıyla "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü" ilan edildi.
25.11.2022Gündem
Hamdi Alkan'dan güldüren Bülent Ersoy anısı!
Hamdi Alkan'dan güldüren Bülent Ersoy anısı!Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan, Hülya Koçyiğit'in sunduğu 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. 1995-2003 yılları arasında yayınlanan 'Reyting Hamdi' ile tanınan, sekiz yıl evli kaldığı şarkıcı Selen Görgüzel ile boşanma haberleriyle uzun süre konuşulan Alkan, yıllar önce usta sanatçı Bülent Ersoy ile yaptığı telefon görüşmesini anlattı.
13.11.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Mizah ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mizah haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.