Meb Tatil Takvimi

Meb Tatil Takvimi

Son dakika meb tatil takvimi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan meb tatil takvimi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını meb tatil takvimi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Meb Tatil Takvimi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan meb tatil takvimi gelişmeleri de dahil olmak üzere 54 meb tatil takvimi haberi bulunmuştur. Tüm meb tatil takvimi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Okullar ne zaman tatil olacak? 2023’te yarıyıl tatili ne zaman? Okulların ikinci ara tatili hangi tarihte?
Okullar ne zaman tatil olacak? 2023’te yarıyıl tatili ne zaman? Okulların ikinci ara tatili hangi tarihte? 2022-2023 MEB tatil takvimi yıl sonuna yaklaştığımız bugünlerde öğrenci, öğretmen ve veliler tarafından merak ediliyor. 2023 yılında okulların ne zaman tatil olacak, yarıyıl tatili ile ara tatil tarihleri sık araştırılan konular arasında geliyor. Peki, Okullar ne zaman tatil olacak? 2023’ye yarıyıl tatili ne zaman? Okulların ikinci ara tatili hangi tarihte? İşte okullarda 2023 yarıyıl tatili ve ara tatil takvimi!
15.12.2022Eğitim
Okullar ne zaman tatil olacak? Okullarda birinci ara tatil ne zaman? 1 haftalık tatil ne zaman? İşte MEB tatil takvimi!
Okullar ne zaman tatil olacak? Okullarda birinci ara tatil ne zaman? 1 haftalık tatil ne zaman? İşte MEB tatil takvimi!Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ilk ve orta derceli okullarda sınavlar başladı. Okullarda sınav yoğunluğu devam ederken öğrenciler, okullarda birinci ara tatilini ne zaman başlayacağını, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan tatil takvimini merak ediyor. Peki, Okullar ne zaman tatil olacak? Okullarda birinci ara tatil ne zaman? 1 haftalık tatil ne zaman? İşte okul tatil günleri!
10.10.2022Eğitim
Kasım ara tatili ne zaman? Okullara ilk tatil ne zaman? 15 tatil hangi tarihte?  MEB tatil takvimi
Kasım ara tatili ne zaman? Okullara ilk tatil ne zaman? 15 tatil hangi tarihte? MEB tatil takvimi2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı başladı. Okullarda ilk hafta geride kalırken milyonlarca öğretmen, veli ve öğrenci okulların tatil olacağı tarihleri araştırıyor. Şimdiden gözler kasım ayındaki ara tatile çevrildi. Peki, Kasım ara tatili ne zaman? Okullara ilk tatil ne zaman? 15 tatil hangi tarihte? MEB tatil takvimi
17.09.2022Eğitim
2022 - 2023 Eğitim Öğretim yılında okullar ne zaman açılacak? İşte okulların açılacağı tarih ve tatil takvimi!
2022 - 2023 Eğitim Öğretim yılında okullar ne zaman açılacak? İşte okulların açılacağı tarih ve tatil takvimi!Yaz tatilinin bitmesine kısa süre kala okulların ne zaman açılacağı milyonlar tarafından merak ediliyor. Sıklıkla Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) 2022-2023 eğitim öğretim yılına ait takvimi araştırılıyor. Peki, Yaz tatili ne zaman bitiyor? 2022 - 2023 Eğitim Öğretim yılında okullar ne zaman açılacak? İlk ara tatil ne zaman? 15 tatil ne zaman? 2023 MEB tatil takvimi!
3.08.2022Eğitim
Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlıyor? 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı ne zaman başlıyor? İşte okulların kapanış tarihi!
Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlıyor? 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı ne zaman başlıyor? İşte okulların kapanış tarihi!2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı’nın sona ermesine sayılı günler kaldı. Okullarda eğitim yılı geride kalırken, yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte okulların ne zaman tatil olacağı da merak ediliyor. Milyonlarca öğrenci ve velinin gözü karnelerin dağıtılacağı tarihe çevrildi. Peki, Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlıyor? Haziran’ın kaçında okullar tatil olacak? 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı ne zaman başlıyor? İşte detaylar…
25.05.2022Eğitim
Yarıyıl tatili ne zaman? Okullar ne zaman tatil olacak? 15 tatil (sömestr) ne zaman başlıyor?
Yarıyıl tatili ne zaman? Okullar ne zaman tatil olacak? 15 tatil (sömestr) ne zaman başlıyor? Yeni yıla kısa bir süre kala milyonlarca öğrenci, veli ve öğretmen okullarda ilk dönemin ne zaman biteceğini ve 15 tatilin ne zaman başlayacağını merak ediyor. 2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci döneminin bitiminde öğrenciler ilk dönem notlarını yansitan karnelerini alacak ve yarıyıl tatili başlayacak. Peki, Yarıyıl tatili ne zaman? Okullar ne zaman tatil olacak? 15 tatil ne zaman başlıyor? İşte detaylar…
11.12.2021Eğitim
Okullarda ara tatil ne zaman, kaç gün olacak? Yarı yıl tatili ne zaman? İşte MEB tatil takvimi!
Okullarda ara tatil ne zaman, kaç gün olacak? Yarı yıl tatili ne zaman? İşte MEB tatil takvimi!Kasım ayı ile birlikte milyonlarca öğrenci, veli ve öğretmen okullarda ara tatilin tarihi ile ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Yarı yıl tatilini değerlendirmek ve en verimli geçirmek isteyen pek çok kişinin gündeminde MEB'in tatil takvimi merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı tatil ve eğitim takvimini paylaşmıştı. Peki, Okullarda ara tatil ne zaman, kaç gün olacak? Yarı yıl tatili ne zaman? İşte MEB tatil takvimi!
7.11.2021Eğitim
Okulların ilk dönem ara tatili ne zaman? Okulların ara tatil tarihleri ne zaman? İşte okulların tatil takvimi!
Okulların ilk dönem ara tatili ne zaman? Okulların ara tatil tarihleri ne zaman? İşte okulların tatil takvimi!2021-2022 eğitim öğretim yılı yüz yüze eğitimle başladı. Koronavirüs nedeniyle uzun bir süredir uzaktan devam eden eğitimde okulların tatil takvimi pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Öğrencilerin gözü şimdiden ara tatil tarihlerine çevrildi. Peki, Okulların ilk dönem ara tatili ne zaman? Okulların ara tatil tarihleri ne zaman? İşte okulların tatil takvimi!
29.09.2021Eğitim
2021 Yarıyıl tatili ne zaman? Sömestr tatili tarihi...
2021 Yarıyıl tatili ne zaman? Sömestr tatili tarihi...Yaklaşık 18 milyon öğrenci ara tatile girdi. Koronavirüs vaka sayılarının artış göstermesi nedeniyle ara tatilin uzatılması gündemde. Ara tatilde olan öğrenciler, ara tatilin uzatılıp uzatılmayacağını merak ederken 2021 yılı yarı yıl tatilinin ne zaman olacağını araştırıyor. İnternette sıklıkla 'Yarıyıl tatili ne zaman 2021? 15 tatil ne zaman? sorularını sorgulanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı 2020-2021 eğitim yılının başında okullarda uygulanacak tatil takvimini paylaşmıştı. Peki, Yarıyıl tatili ne zaman 2021? Sömestr tatili tarihi...
17.11.2020Eğitim
Okullarda ara tatil ne zaman? Okullarda kasım ara tatili olacak mı?
Okullarda ara tatil ne zaman? Okullarda kasım ara tatili olacak mı?Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından okullarda tatil takvimi belirlendi. Geçtiğimiz yıl başlayan okul yarı yıl ve ara tatillerinin bu yıl koronavirüs nedeniyle uygulanıp uygulanmayacağı merak ediliyor. Peki, Okullarda ara tatil olacak mı? Okullarda ara tatil ne zaman? Okullarda kasım tatili ne zaman? İşte okulların tatile gireceği tarihler...
11.11.2020Eğitim
2020 15 tatil için geri sayım! Yarıyıl tatili ne zaman başlıyor, kaç gün sürecek?
2020 15 tatil için geri sayım! Yarıyıl tatili ne zaman başlıyor, kaç gün sürecek?15 tatil için geri sayım başladı. Ocak ayının ilk haftasının bitmesi, öğrenciler, öğretmenler ve veliler tarafından yoğun bir şekilde yarıyıl tatilinin araştırılmasına neden oldu. Peki, On beş tatil ne zaman? Yarıyıl tatili kaç gün sürecek? İşte yarıyıl tatili hakkında hakkında merak edilenler…
9.01.2020Eğitim
Okullar haftada kaç gün olacak 2023? Yaz tatili sonrası okullar ne zaman açılıyor, Türkiye’de okullar 4 gün mü olacak 2023? Okullar 3 gün tatil mi oldu?
Okullar haftada kaç gün olacak 2023? Yaz tatili sonrası okullar ne zaman açılıyor, Türkiye’de okullar 4 gün mü olacak 2023? Okullar 3 gün tatil mi oldu?Okullar kaç gün olacak, okullar ne zaman açılıyor? Ağustos ayı biterken gözler Eylül ayında açılacak okulların kaç gün olacağı sorusunun cevabına çevirdi. Uyum haftası kapsamında ilkokul 1. sınıf öğrencileri ve anaokulu öğrencileri döneme erken başlayacak. Öğretmen seminerleri ise 4 Eylül’de başlıyor. Peki, Okullar haftada kaç gün olacak 2023? Yaz tatili sonrası okullar ne zaman açılıyor, Türkiye’de okullar 4 gün mü olacak 2023? Okullar 3 gün tatil mi oldu?
25.08.2023Eğitim
1 Mayıs'ta ek ders ödenir mi 2023, resmi tatillerde ek ders ücreti ödenecek mi? Öğretmenlerin ek ders ücreti kesilecek mi? (1 Mayıs 2023 MEB ek ders açıklaması)
1 Mayıs'ta ek ders ödenir mi 2023, resmi tatillerde ek ders ücreti ödenecek mi? Öğretmenlerin ek ders ücreti kesilecek mi? (1 Mayıs 2023 MEB ek ders açıklaması)1 Mayıs'ta Destekleme Yetiştirme Kursu (DYK) ek ders ödemesi olup olmayacağı sorgulanıyor. Resmi tatillerde hizmete devam eden ya da eğitime ara vermek zorunda kalan öğretmenler DYK ek ders araştırmasına 1 Mayıs’a az bir süre kala araştırılıyor. Peki, 1 Mayıs'ta DYK ek ders ödemesi yapılacak mı?
Kasım tatili ne zaman, ilk ara tatil ne zaman? MEB 2022 Kasım tatili!
Kasım tatili ne zaman, ilk ara tatil ne zaman? MEB 2022 Kasım tatili!Kasım tatili için gün sayılıyor. MEB 2022 tatil takviminin yayınlanmasıyla hafta sonuyla 9 güne çıkacak ilk ara tatil tarihi sorgulanıyor. Ara tatil birinci dönemde 1 hafta ikinci dönemde 1 hafta olmak üzere devreye alındı. Peki, Kasım tatili ne zaman, ilk ara tatil ne zaman?
24.09.2022Eğitim
MEB 2022-2023 eğitim takvimi! Okullar ne zaman açılacak, ara tatil ve yarıyıl tatil hangi tarihlerde yapılacak?
MEB 2022-2023 eğitim takvimi! Okullar ne zaman açılacak, ara tatil ve yarıyıl tatil hangi tarihlerde yapılacak?Okullar ne zaman açılacak, ara tatil ve yarıyıl tatil hangi tarihlerde yapılacak? Sorularına MEB 2022-2023 eğitim takviminin açıklanmasının ardından yanıt aranmaya başlandı.
29.07.2022Eğitim
MEB yarıyıl tatiline günler kala resmen duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması, iki hafta...
MEB yarıyıl tatiline günler kala resmen duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması, iki hafta...Yarıyıl tatili için geri sayım başladı. Milli Eğitim Bakanlığı günler kala resmen duyurdu. MEB milyonlarca öğrenci için harekete geçti. Yüz yüze eğitim süreci ve yarıyıl tatili ile ilgili flaş karar! Sömestr tatiline günler kala Milli Eğitim Bakanı Mahmur Özer, öğrenci, öğretmen ve velileri çok yakından ilgilendiren bir açıklama yaptı. İki haftalık yarıyıl tatili ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Özer, "İnanıyorum ki öğretmenlerimiz öğrencilerimize ödev vermeyecekler, 2 hafta hem öğrencilerimiz hem öğretmenlerimiz dinlenecekler" diye konuştu. Uzmanlardan da Bakan Özer'in açıklamalarını destekleyen uyarılar geldi. Öğrencilerin tatil sürecini dinlenerek ve eğlenerek geçirmelerinin önemi vurgulandı. Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uzaktan eğitim sürecinde ortaya çıkan öğrenme kaybının telafisi için başlatılan çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik ücretsiz destekleme ve yetiştirme kurs hizmeti sunan MEB, 81 ilde ilk kez bu kursların verimliliğine yönelik izleme ve değerlendirme sınavı uyguladı.
18.01.2022Eğitim
MEB son dakika olarak duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan flaş karar, iki haftalık yarıyıl tatilinde ilk kez...
MEB son dakika olarak duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan flaş karar, iki haftalık yarıyıl tatilinde ilk kez...Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. MEB yeni kararı son dakika olarak duyurdu. Tarihler netleşti. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer detayları paylaştı. İlk kez 24 Ocak-4 Şubat 2022 tarihleri arasındaki iki haftalık yarıyıl tatilinde uygulanacak. e-Devlet ya da MEBBİS üzerinden giriş yapılabilecek. Millî Eğitim Bakanlığı, 22 Ocak-6 Şubat tarihlerindeki iki haftalık yarıyıl tatilinde öğretmenlere isteğe bağlı kapsamlı eğitim programı hazırladı. MEB, bu kapsamda yeni bir dijital platform oluşturdu ve ÖBA’yı (Öğretmen Bilişim Ağı) ilk kez yarıyıl tatilinde uygulayacak. Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencilerin başarısını artırmak için öğretmenlerin mesleki eğitimine öncelik veren düzenlemeyi hayata geçiriyor. Yeni düzenleme ile öğretmenlerin hem kıdemi hem de maaşı artacak.10 yıllık öğretmen, 180 saat meslek için eğitimden geçerek yazılı sınava girecek, başarılı olursa uzman öğretmen olarak 1 derece ve 1.000 lira maaş zammı alacak. 10 yıllık uzman öğretmenler ise, 240 saatlik mesleki eğitimi tamamlayıp, sınavı geçerse başöğretmen unvanıyla birlikte ilave 1 derece ve 2.000 lira maaş artışı kazanacak.
16.01.2022Eğitim
Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş karar! Peş peşe açıkladılar...
Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş karar! Peş peşe açıkladılar...Okullar kapanacak mı? Uzaktan eğitim yeniden mi başlayacak? Milyonlarca öğrenci bu soruların yanıtını merak ediyordu. Yüz yüze eğitim ile ilgili karar verildi. Açıklamalar art art arda geldi. Milli Eğitim Bakanlığı yüz yüze eğitim ile ilgili kararı açıkladı. MEB resmen duyurdu. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Omicron varyantının etkisi ile vakaların artması sonrası, 'Okullar kapanacak mı?' sorusunun yanıtını verdi. Özer'in ardından Sağlık Bakanı Koca da koronavirüs salgınında son durumu paylaşarak yüz yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Birçok üniversitede uzaktan eğitimin yeniden başlamasının ardından ilkokul, ortaokul ve liselerde de benzer bir uygulamanın gündeme gelip gelmeyeceği merak ediliyordu. Bakan Özer yaptığı açıklamada, "Şu anda okulların kapatılması söz konusu değil, süreci yakından takip ediyoruz" diye konuştu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise okullarda yüz yüze eğitimin ne şekilde devam edeceğini açıkladı. Koca, "Okullarımızda maske kullanımı, hijyen kurallarına uyum ve ortam havalandırma kurallarına tam uyum gerekmektedir. Okullarımızda Yüz Yüze Eğitim devam edecektir." ifadelerini kullandı.
6.01.2022Eğitim
Okullar ne zaman tatil olacak? Yarıyıl tatili ne zaman?
Okullar ne zaman tatil olacak? Yarıyıl tatili ne zaman? Milyonlarca öğrenci ve veli merak ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Takvimi'ni daha önce duyurmuştu. 2022'ye kısa süre kala okulların ne zaman tatile gireceği pek çok kişinin gündeminde yer alıyor. Peki, Okullar ne zaman tatil olacak? Yarıyıl tatili ne zaman? 5 tatil ne zaman? Karne tatili ile ilgili merak edilenler...
22.12.2021Eğitim
Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika kararı! Ve belli oldu, 15 Kasım'da...
Yüz yüze eğitim ile ilgili son dakika kararı! Ve belli oldu, 15 Kasım'da...Milyonlarca öğrenci ve veli bekliyordu. MEB'den son dakika açıklaması geldi. Tarih belli oldu. 15 Kasım'da başlıyor. Detaylar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. Geçtiğimiz yıllarda uygulanan ara tatil uygulaması Kasım'da başlıyor. Yarıyıl tatiliyse Ocak ile Şubat aylarında uygulanacak. Peki, Okullar ne zaman tatil olacak? İşte 2021- 2022 MEB tatil takvimi…
31.10.2021Eğitim
MEB'den flaş iptal kararı! Bu yıl yapılmayacak
MEB'den flaş iptal kararı! Bu yıl yapılmayacakMEB harekete geçti. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan karar resmen duyuruldu. Bakan Selçuk'un imzasıyla iptal edildi. Bu yıl yapılmayacak. MEB tarafından alınan karar binlerce öğretmeni sevindirecek. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2021 yılında öğretmenlerin zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme işleminin yapılmayacağını duyuruldu.
14.03.2021Eğitim
MEB resmen duyurdu! Ve belli oldu, o tarihten sonra...
MEB resmen duyurdu! Ve belli oldu, o tarihten sonra...Milyonlarca öğrenci, öğretmen ve veli merak ediyordu. MEB harekete geçti. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından detaylar paylaşıldı. Koronavirüs nedeniyle eğitimde yaşanan değişimler sürüyor. Uzun süre çevirim içi eğitim alan öğrenciler için yüz yüze eğitim dönemi başladı. İllerdeki salgın durumuna göre farklılık gösterse de büyük ölçüde yüz yüze eğitim yapılmasına karar verildi. Değişen eğitim yılı takvimi ile ilgili merak edilen ise yaz tatilinin ne kadar süreceği ve okulların yeni dönemde ne zaman açılacağı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un “Okullar 2 Temmuz’a kadar açık, ara tatil yok” açıklaması gözlerin eğitimdeki ‘en kısa yaz tatili’ne çevrilmesine neden oldu. Normal takvime göre okullar 18 Haziran’da kapanacaktı, fakat bu tarih 2 Temmuz’a çekildi. Temmuz ve ağustos aylarında da ‘gönüllü okul’ olacak. Peki yazın okullarda yüz yüze eğitim nasıl ve hangi şartlarda yapılacak? İşte merak edilen tüm detaylar...
10.03.2021Eğitim
MEB resmen duyurdu! Ve belli oldu, 8700...
MEB resmen duyurdu! Ve belli oldu, 8700...Milyonlarca kişi merakla bekliyordu bakanlar tek tek duyurdu. MEB tarihi ve sayı açıklaması yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda yüz yüze eğitime ilişkin veri açıklandı. MEB'in yaptığı açıklamada Türkiye genelinde köy yerleşim yerlerinde bulunan ilkokul düzeyindeki yaklaşık 6 bin birleştirilmiş sınıf ile Türkiye genelindeki yaklaşık 2 bin 700 anaokulunda yüz yüze eğitime 15 Şubat'ta başlanacağı dile getirildi. Ülke gelindeki okulların yüzde 98,2'sini oluşturan 49 bin 361 okula "Okulum Temiz" belgesi verildi. Sınıflarda yüksek sesle etkinlik yapılmaması için düzenlemeler yapıldı. Okullara ziyaretçi yasağı getirildi. Yüz yüze eğitim ile ilgili konuşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da "Özellikle yüz yüze eğitimin bu dönemde risk teşkil ettiğini şimdiden söyleyebilirim. Yüz yüze eğitime geçecek özellikle ilköğretim okulları için MEB'den listeleri almış olduk. Muhtemelen ay sonuna doğru öğretmenlerimizi de özellikle eğitim başlanacak sınıflar için söylüyorum, aşılama takvimi başlamış olacak" ifadelerini kullandı.
11.02.2021Eğitim
MEB son dakika olarak duyurdu! Ve açıldı...
MEB son dakika olarak duyurdu! Ve açıldı...Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti ve internet sitesinden resmen duyurdu. MEB, binlerce kişinin beklediği açıklamayı yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı, bakanlığa bağlı resmi-özel eğitim kurumlarında öğrenciler için isteğe bağlı nakil ve geçiş işlemlerinin açıldığını duyurdu. Nakiller ortaöğretim düzeyindeki öğrenciler için isteğe bağlı öğrenci nakil işlemlerinin yarıyıl tatilinin ilk haftasından itibaren haftalık olarak yapılmasına karar verildi.Öte yandan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çevrim içi olarak bir araya geldiği 81 ildeki öğrencilere seslenerek, "15 Şubat'tan itibaren sizleri okullarımıza çağırmak, orada görmek istiyoruz. Baharı okullarımızda hep birlikte karşılayalım niyetindeyiz" dedi.
22.01.2021Eğitim
Bakan Selçuk duyurdu! Yüz yüze eğitim...
Bakan Selçuk duyurdu! Yüz yüze eğitim...Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitimin ne zaman başlayacağı tarih ile ilgili açıklama yaparak, "Öğrencileri 15 Şubat'ta okulda görmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.
22.01.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Meb Tatil Takvimi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki meb tatil takvimi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.