Kolonya

Kolonya

Son dakika kolonya haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kolonya ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kolonya haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kolonya

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kolonya gelişmeleri de dahil olmak üzere 608 kolonya haberi bulunmuştur. Tüm kolonya haberleri aşağıda listelenmiştir.
Çırak olarak başlamışlardı! Şimdi ürünlerini Avrupa’ya ihraç ediyorlar
Çırak olarak başlamışlardı! Şimdi ürünlerini Avrupa’ya ihraç ediyorlarMardin’de kolonya ve sabun üretimi işine çırak olarak başlayan iki kardeş, açtıkları kendi iş yerlerinde ürettikleri ürünleri Avrupa’ya ihraç ediyor.
23.11.2022Ekonomi
Homojen Karışım Nedir, Özellikleri Nelerdir? Homojen Karışım Örnekleri Nelerdir?
Homojen Karışım Nedir, Özellikleri Nelerdir? Homojen Karışım Örnekleri Nelerdir?Birden fazla maddenin kimyasal özellikleri korunmadan yeni bir maddeye dönüştürülmesine homojen karışım denmektedir. Homojen karışım örnekleri en çok sıvılar, çözeltiler ve gazlarda görülmektedir. Homojen karışım maddeleri arasındaki gurup maddeleri homojen karışım yapılarak bütünlük kazanması gerekmektedir.
10.11.2022Eğitim
3 yaşındaki Lina Nazlı'nın cesedini derin dondurucuya atmışlardı! Korkunç ayrıntıyı ilk ifadelerinde itiraf ettiler
3 yaşındaki Lina Nazlı'nın cesedini derin dondurucuya atmışlardı! Korkunç ayrıntıyı ilk ifadelerinde itiraf ettilerGaziantep'te, kayıp olarak aranırken cesedi derin dondurucuda bulunan Lina Nazlı Erbay'ın (3) öldürülmesine ilişkin tutuklanan Mehmet Aksu ile sevgilisi Muhabbet Toz'un ifadeleri ortaya çıktı. Aksu ile Toz'un, Lina''nın cesedini derin dondurucuya koymadan önce yakıp, parçalarını gömmeyi tartıştıkları belirlendi. Lina'nın öldüğü sırada kardeşi Naime Ceyda'nın ise diğer odada uyuduğu ifade edildi.
28.09.2022Gündem
Okullar açıldı! Talep yağıyor, 22 liradan satılıyor
Okullar açıldı! Talep yağıyor, 22 liradan satılıyorKoronavirüs salgınında hijyen amaçlı büyük ilgi gören kolonya, okulların açılmasıyla birlikte yoğun talep almaya başladı. Kolonya şirketinde başkan yardımcısı Şendoğan Susesi, "Koronavirüs vakaları azaldıktan sonra kolonya satışlarımız düştü. Fakat okulların açılmasıyla beraber her öğrencinin çantasına bir tane kalemtraş ve silgi girerken, şimdi bir tane de kolonya girmeye başladı. Şu anda ciddi derecede artış var okulların açılmasıyla beraber. Çantalara giren 100 gramlık spreylerde çok büyük derecede artış var. Özellikle de öğrenci kesiminin çantalarına girdiği için. 100 gramlık sprey kolonyalar 22 liradan satılıyor." dedi.
20.09.2022Yaşam
KPSS'ye gireceklere kolonya ve çikolata ikram edildi
KPSS'ye gireceklere kolonya ve çikolata ikram edildiBağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, hafta sonu yapılacak KPSS’ye girecek öğrencilere kolonya ve çikolata ikramında bulundu. Özdemir, heyecanlı gençlere başarılar diledi.
17.09.2022Gündem
Aedes sivrisinek ısırığı belirtileri nelerdir, nasıl geçer, tedavisi ne? Aedes sivrisinek nedir?
Aedes sivrisinek ısırığı belirtileri nelerdir, nasıl geçer, tedavisi ne? Aedes sivrisinek nedir?İstanbul'da sivrisinek ısırığı nedeniyle hastanelere başvuranların sayısı arttı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zekai Kutlubay, "Son zamanlarda bazı sivrisinek cinslerinin değişmeye başladığını en çok görülen 'Aedes' cinsi sivrisineklerin ise daha saldırgan bir tür olduğunu dile getirdi. Alerjisi olan kişilerin dikkatli olması gerektiğini vurgulayan Kutlubay, "Mümkün olduğu kadar uzun kollu giysiler giyeceğiz, sivrisinek kovucu kullanacağız, lavanta yağı vücuda sürülebilir, pencerelere sineklik takılabilir" önerisinde bulundu.
15.09.2022Sağlık
Marketlerde yüzde 30 indirim! Akın ettiler, sıvı yağ, süt, yumurta, peynir hepsinde geçerli
Marketlerde yüzde 30 indirim! Akın ettiler, sıvı yağ, süt, yumurta, peynir hepsinde geçerliBüyük indirim başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde temel tüketim ürünlerinde indirim yapılacağına ilişkin müjdesi vatandaşları sevindirdi. Birçok ilde vatandaşlar Tarım Kredi Kooperatifi marketlere akın etti. Vatandaşlar, “Daha ucuza alışveriş yapabileceğimiz bir seçeneğimiz olacak. Müthiş bir uygulama” dedi. Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından indirim uygulanacak ürünler şunlar: "Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ayçiçeği yağı, zeytinyağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi." Öte yandan Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinde yüzde 30’a varan indirim olduğunu, vatandaşların söylentilere takılmamasını istedi. İşte son dakika haberinin detayları...
26.08.2022Ekonomi
Tarım Kredi Kooperatif Market şubeleri ve indirim kataloğu! Tarım Kredi Kooperatif Marketi nerelerde var, indirimli ürünler neler, fiyat listesi belli mi?
Tarım Kredi Kooperatif Market şubeleri ve indirim kataloğu! Tarım Kredi Kooperatif Marketi nerelerde var, indirimli ürünler neler, fiyat listesi belli mi?Tarım Kredi Kooperatif Market şubeleri ve Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünler ile ilgili aramalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde 30'un üzerinde temel tüketim ürünlerinde indirim yapılacağının duyurulmasının ardından “Tarım Kredi Kooperatif Marketi nerelerde var, indirimli satılan ürünler neler? sorularına yanıt aranmaya başlandı.
16.08.2022Ekonomi
Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde indirim başladı mı? Hangi ürünler indirimde olacak?
Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde indirim başladı mı? Hangi ürünler indirimde olacak?Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde indirim başladı! 30’dan fazla üründe başlayan indirim temel ihtiyaç malzemelerini kapsıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan indirim kampanyasının zincir marketlere de yansıması bekleniyor. Peki, Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde hangi ürünlerde indirim olacak? Tarım Kredi Market indirim kataloğu 2022 yayınlandı mı? Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde ürün fiyatları ne kadar oldu? İşte detaylar…
15.08.2022Ekonomi
1400 markette ucuz ürün! Ayçiçek yağı, süt, şeker un, makarna, tavuk, et...
1400 markette ucuz ürün! Ayçiçek yağı, süt, şeker un, makarna, tavuk, et...Ucuz ayçiçek yağı, süt, şeker, makarna, tavuk, et ile ilgili son dakika gelişmesi. Market fiyatlarıyla ilgili flaş indirim açıklaması. Ve 1400 markette başladı. Tarım Kredi Marketleri’nin 30’un üzerinde temel ihtiyaç maddesinde yapacağı indirim başladı. Birkaç gün içinde tüm ürünlerde indirimler rafa yansımış olacak. Genel Müdür Aydın, “Vatandaş sepetini daha ucuza dolduracak” dedi. İşte ayçiçek yağı, süt, şeker, makarna fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi.
14.08.2022Ekonomi
Tarım Kredi Kooperatifi indirimleri ne zaman başlıyor? Hangi ürünlerde indirim olacak?
Tarım Kredi Kooperatifi indirimleri ne zaman başlıyor? Hangi ürünlerde indirim olacak? Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde indirim başlıyor! İndirim yapılacak ürünler belirlendi. 30’un üzerinde indirim ürün fiyatlarına yansıtılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın marketlerdeki fahiş fiyatlara karşı Tarım Kredi Kooperatif marketlerine indirim talimatı vermiş, 30 ila 40 ürün arasında indirim yapılacağı müjdesini duyurmuştu. Marketlerde hazırlıklar tamamlandı. Vatandaşın sepeti ucuza dolacak. Peki, Tarım Kredi Kooperatifi indirimleri ne zaman başlıyor? Hangi ürünlerde indirim olacak? İşte detaylar…
14.08.2022Ekonomi
Ayçiçek yağı, şeker, un fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Büyük indirim pazartesi başlıyor
Ayçiçek yağı, şeker, un fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Büyük indirim pazartesi başlıyorAyçiçek yağı, şeker, un fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması. Market fiyatlarına büyük indirim geliyor. İndirimler 15 Ağustos Pazartesi günü itibarıyla başlıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde temel tüketim ürünlerinde indirim yapılacağına ilişkin müjdesi vatandaşları sevindirdi. Vatandaşlar, “Daha ucuza alışveriş yapabileceğimiz bir seçeneğimiz olacak. Müthiş bir uygulama” dedi. Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından indirim uygulanacak ürünler şunlar: "Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ayçiçeği yağı, zeytinyağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi."
13.08.2022Ekonomi
Market fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Tarih verildi! İndirim başlıyor
Market fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Tarih verildi! İndirim başlıyorMarket fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Market fiyatlarına büyük indirim geliyor. Market fiyatlarının indirime gireceği tarih belli oldu. Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde ayçiçek yağı, süt, un gibi ürünleri de içeren 30'un üzerinde temel tüketim ürününde 15 Ağustos 2022 Pazartesi günü itibarıyla indirimli fiyat uygulamasına geçilecek. Et ürünlerinde ise Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilecek ürünler paketli olarak en kısa sürede indirimli şekilde satışa sunulacak.
12.08.2022Ekonomi
İzmir'deki cami imamı gündem oldu! Turistlerle İngilizce sohbet edip hediye veriyor
İzmir'deki cami imamı gündem oldu! Turistlerle İngilizce sohbet edip hediye veriyorİzmir'in Selçuk ilçesindeki İsa Bey Camisi'nin imamı İbrahim Taşdemir, gelen yabancı turistleri kolonya ve şeker ikram ederek karşılıyor. Misafirperverliği ile dikkat çeken Taşdemir, turistlere ayrıca İslam dinini anlatıp, Kuran-ı Kerim hediye ediyor.
8.08.2022Yaşam
Alerjen madde ve stres egzamayı tetikliyor! Farklı belirtilerle ortaya çıkıyor
Alerjen madde ve stres egzamayı tetikliyor! Farklı belirtilerle ortaya çıkıyorAlerjen madde ve stres faktörünün egzamayı tetiklediğini söyleyen Dermatoloji Uzmanı Dr. Ayşegül Alpay, hastalığın belirtileri ve tedavi yöntemiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
4.08.2022Sağlık
Herkes oraya akın etti! 24 saatte 40 bin araç giriş yaptı
Herkes oraya akın etti! 24 saatte 40 bin araç giriş yaptıBayram tatilinde Bodrum’a 1 günde 40 bin araç giriş yaptı. Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Musa Çitil Bodrum’a araçlarıyla bayram tatiline gelenlere uyarılarda bulunarak, çikolata ikram edilirken kadınlara gül verdi, çocuklara ise oyuncak dağıtarak bayramlarını kutladı.
8.07.2022Yaşam
Kurban keserken nelere dikkat edilmeli? Kurban kesim yerlerinde kesim nasıl yapılır? Uzmanlar uyarıyor!
Kurban keserken nelere dikkat edilmeli? Kurban kesim yerlerinde kesim nasıl yapılır? Uzmanlar uyarıyor!Kurban Bayramı’na kısa süre kaldı! Hazırlıklar Türkiye’nin dört bir yanında devam ederken uzmanlar kurban kesimi konusunda uyarıyor. Özellikle kurban kesiminin uzman kasaplara yaptırılması gerektiğini hatırlatan uzmanlar olası kazalara da dikkat çekiyor. Kesim sırasında hijyen kurallarına özen gösterilmesi gerektiğini belirten uzmanlar, kesimde kullanılacak tüm aletlerin antiseptikle yıkanmasını, kesim sırasındaki olası kazaların önlenmesi için en az 1 metre mesafeye dikkat edilmesi ve çelikten kasap eldiveni kullanılması gerektiğini söyledi. Uzmanlar kurban eti saklanmasında plastik kapların kullanılmaması yine kurban etinin sıcakken poşetlere konulmaması gerektiğinin de altını çiziyor.
4.07.2022Gündem
Babasının yaktığı evde ağır yaralanmıştı! 3 yaşındaki Fırat'tan acı haber
Babasının yaktığı evde ağır yaralanmıştı! 3 yaşındaki Fırat'tan acı haberManisa'nın Kula ilçesinde bunalıma girdiği iddia edilen bir babanın evi yakması sonucu kendisi yaşamını yitirmiş, anne ve 2 çocuğu da ağır yaralanmıştı. Ağır yaralı çocuklardan 3 yaşındaki Fırat'tan acı haber gelirken anne ve 6 yaşındaki kardeşin hayati tehlikeleri devam ediyor.
1.06.2022Yaşam
Samsun’daki olay Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı! Yargıtay hapis cezasını onadı
Samsun’daki olay Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı! Yargıtay hapis cezasını onadıSamsun’da sokak ortasında eski eşinin çocuğunun gözleri önünde öldüresiye darp ettiği gerekçesiyle tutuklanan ve yargılandığı mahkemece 10 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan kocaya verilen hapis cezasını Yargıtay onadı.
1.06.2022Yaşam
Zorla fuhuş yaptırdıkları kadınlara düşük yaptırdılar! Müsilaj operasyonunda iğrenç detaylar...
Zorla fuhuş yaptırdıkları kadınlara düşük yaptırdılar! Müsilaj operasyonunda iğrenç detaylar...Müsilaj operasyonunda gözaltına alınan şüphelilerin, yabancı uyruklu kadınları iş vaadiyle Türkiye'ye getirip fuhşa zorladıkları, hamile kalanların bebeklerini düşürtüp, ceninleri sahipli mezarlara gömdükleri ortaya çıktı.
1.06.2022Gündem
Kolonya dökerek evini ateşe veren koca öldü, eşi ve 2 çocuğu ağır yaralandı!
Kolonya dökerek evini ateşe veren koca öldü, eşi ve 2 çocuğu ağır yaralandı!Manisa'nın Kula ilçesinde, 2 katlı binanın üst katındaki evini ateşe veren İbrahim Sancar (37) hastanede yaşamını yitirdi, ağır yaralanan eşi Zeliha (39), çocukları Kader (6) ve Fırat (3) Sancar ise hastanede tedaviye alındı.
1.06.2022Yaşam
Gizli kamera ile ilgili Yargıtay'dan flaş karar
Gizli kamera ile ilgili Yargıtay'dan flaş kararTemizlik için gittiği evden hırsızlık yaptığından şüphelenilen kadın, gizli kamerayla takibe alındı. Ev sahibinin cüzdanını karıştıran temizlikçi 'Hırsızlık' suçundan beraat etti. Gizli kamerayı delil saymayıp, sanığın beraatine hükmeden Asliye Ceza Mahkemesi'nin kararı Yargıtay'dan döndü.
7.05.2022Gündem
Ucuz tatil fırsatı! Günlük ücretler 40 ile150 lira arasında değişiyor, Antalya, Muğla, Çanakkale, Balıkesir dahil onlarca kentte geçerli
Ucuz tatil fırsatı! Günlük ücretler 40 ile150 lira arasında değişiyor, Antalya, Muğla, Çanakkale, Balıkesir dahil onlarca kentte geçerliHavalar ısındı. Tatil planları yapılmaya başladı. Artan fiyatlar nedeni ile herkes ucuz tatil yapmanın yollarını araştırıyor. Ülkemizde tatil için farlı bütçelere uygun pek çok alternatif bulunuyor. Günlük ücretler 40 liralardan başlıyor. İsteyen herkes ucuz tatil imkanından yararlanabiliyor. Çok sayıda il ve ilçede geçerli. Olimpos'tan Datça'ya, Bozcaada'dan Foça'ya çok geniş bir yelpazede ucuz tatil yapma imkanı bulunuyor. Uygun bütçeli tatil denildiğinde kamp tatili ön plana çıkıyor. Çadır ya da karavan kiralama seçenekleri özellikle kalabalık aileler için ekonomik avantaj sunuyor. Peki ilk kez kamp yapacaklar nelere dikkat etmeli? Kampa giderken alınması gereken malzemeler neler? İşte ucuz tatilin şifreleri...
24.04.2022Ekonomi
TESK: Hijyen ürünlerindeki vergi indirimi talebimizin karşılık bulması sevindirici oldu
TESK: Hijyen ürünlerindeki vergi indirimi talebimizin karşılık bulması sevindirici olduTESK Başkanı Bendevi Palandöken, dile getirdikleri bez, sabun gibi çeşitli hijyen ürünlerindeki vergi indirimi taleplerinin karşılık bulmasının sevindirici olduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hijyen ürünlerindeki KDV’yi yüzde 18’den yüzde 8’e indirme kararı için teşekkür ettiğini kaydetti.
29.03.2022Ekonomi
Ramazan öncesi umutlandıran açıklama! Bilim Kurulu Üyesi duyurdu
Ramazan öncesi umutlandıran açıklama! Bilim Kurulu Üyesi duyurduSağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, “Aşılamanın belli bir seviyeye gelmesi, bulaş ile ilgili insanların artık bilgi sahibi olması, kapalı ortamların temiz hava ile havalandırılmasına dikkat edilmesi ve kalabalıklar ile bir araya gelmeme durumu söz konusu olduğunda inşallah bayramda çok daha iyi rakamları görebileceğimizi düşünüyorum” dedi.
26.03.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kolonya ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kolonya haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.