Kilo Verme

Kilo Verme

Son dakika kilo verme haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kilo verme ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kilo verme haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kilo Verme

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kilo verme gelişmeleri de dahil olmak üzere 837 kilo verme haberi bulunmuştur. Tüm kilo verme haberleri aşağıda listelenmiştir.
İştahı 7 saniyede bastıran kilo verme tekniği: Zayıflamaya bu kadar basit çözüm bulunamadı
İştahı 7 saniyede bastıran kilo verme tekniği: Zayıflamaya bu kadar basit çözüm bulunamadıKahve ile ilgili son araştırmalar gelmeye devam ediyor. Buna göre yeni bir özellik keşfedildi. Uzmanlara göre iştahı 7 saniyede bastıran bu viral kilo verme tekniği oldukça işe yarayabilir.
8.07.2024Yaşam
Türk kahvesinin içine limon damlatınca ne olur? Bu kürü uygulayanın metabolizması uçuyor
Türk kahvesinin içine limon damlatınca ne olur? Bu kürü uygulayanın metabolizması uçuyorTürk kahvesinin içine birkaç damla limon suyu ekleyince metabolizmanın uçtuğunu tahmin bile edemezsiniz. Araştırmalarla kanıtlanmış bu kür hızlıca zayıflamaya yol açıyor.
30.06.2024Yaşam
Yaz diyetleriyle ilgili uzman psikologdan Adanalılara önemli uyarı! "Zamanla azalacak"
Yaz diyetleriyle ilgili uzman psikologdan Adanalılara önemli uyarı! "Zamanla azalacak"Yaz gelirken artan kilo kaygılarına dair konuşan Psikolog Tara Çapar, neden kilo vermek istediğimize dair bir liste hazırlamanın diyeti çok etkili bir hale getireceğini belirterek “Her yemekten önce bu listeye bakın. Bazı yiyeceklere duyulan aşırı isteğiniz zamanla azalacak” dedi.
8.05.2024Adana
Adana'da yetişiyor! Kilo vermeden uykusuzluğa kadar her derde deva
Adana'da yetişiyor! Kilo vermeden uykusuzluğa kadar her derde devaHünnap Çin tıbbının geleneksel bir unsuru olarak kabul edilen ve pek çok sağlık avantajı sunan bir bitkidir. Ayrıca Çin hurması ya da kırmızı hurma olarak da tanınır. Hünnap meyvesi uykusuzluk, öksürük, bağışıklık sistemi zayıflığı ve kabızlık gibi çeşitli hastalıkların ve sorunların tedavisinde kullanılır. Lif, potasyum ve C vitamini bakımından zengindir. Yüksek besin değeri sebebiyle insanları uzun süre tok tutar ve kilo verme sürecine destek olur. Hünnap ülkemizde en çok Antalya, Mersin ve Adana'da yetişiyor. Dünyada ise Genellikle Doğu Asya'da, özellikle de Çin ve Kore'de yaygın olarak bulunuyor.
6.05.2024Adana
Diyetsiz iğne ipliğe döndürüyor; Kalça ve göbek yağlarını 1 haftada eritiyor! Bu 3 yöntem kilo vermeyi işkence olmaktan çıkardı!
Diyetsiz iğne ipliğe döndürüyor; Kalça ve göbek yağlarını 1 haftada eritiyor! Bu 3 yöntem kilo vermeyi işkence olmaktan çıkardı!Birçok kişi için kilo verme süreci tam bir işkencedir. Bu yüzden denenen yöntemlerin işe yaraması önemlidir. Canan Karatay da diyetsiz iğne ipliğe döndüren formülleri verdi.
5.05.2024Yaşam
Az uyumak abur cubur yemeği tetikliyor! Diyetisyenden uyarı: Kilo veremiyorsanız, uyku düzeninizi kontrol edin
Az uyumak abur cubur yemeği tetikliyor! Diyetisyenden uyarı: Kilo veremiyorsanız, uyku düzeninizi kontrol edinKilo verme sürecinde sıkça vurgulanan diyet ve egzersiz, sağlıklı yaşamın temel taşları olarak kabul edilir. Ancak, az bilinen bir faktör de uyku düzenidir. Uyku, kilo verme sürecini etkileyen önemli bir unsurdur ve doğru uyku alışkanlıklarıyla desteklendiğinde, kilo verme hedeflerine ulaşma şansını artırır. Uzman Diyetisyen Aslıhan Küçük Budak da uykunun kalitesi ve miktarının vücutta salgılanan hormonlar üzerinde derin bir etkiye sahip olduğuna dikkat çekerek yanlış uyku alışkanlıklarının kilo verme çabalarını olumsuz yönde etkilediğinin altını çizdi ve az uyumanın abur cubur yeme alışkanlıkları üzerindeki etkisinden bahsetti.
13.04.2024Yaşam
Zara 9 kilo verdi! Sırlarını tek tek anlattı
Zara 9 kilo verdi! Sırlarını tek tek anlattıZara, 9 kilo verdiğini açıkladı. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı:
27.03.2024Magazin
Nurgül Yeşilçay'dan kilo verme tüyosu: Gözaltı torbası için yumurta akı, selülitlerim için filtre kahve...
Nurgül Yeşilçay'dan kilo verme tüyosu: Gözaltı torbası için yumurta akı, selülitlerim için filtre kahve...Oyuncu Nurgül Yeşilçay, verdiği kilolar ile gündemden düşmüyor. Sosyal medyada 30 günde 17 kilo verdiğine yönelik haberleri paylaşan Yeşilçay, 30 günde 17 kilo verilmez kızlar! 2 yılda 15 kilo! Hatta ilk aylar hiç veremeyip vazgeçmek istiyorsun, vazgeçmezsen vermeye başlıyorsun." dedi.
26.03.2024Magazin
Karnınızı içeri çekmeye son: Bu karışım karnı dümdüz yapıyor! Tek şart var: Yatmadan önce için
Karnınızı içeri çekmeye son: Bu karışım karnı dümdüz yapıyor! Tek şart var: Yatmadan önce içinHer yaştan kişi kilo vermek için uğraşır. Kalori yakmak söz konusu olunca da karın bölgesi özellikle ilk aklan gelen bölgedir. Gün sonunda yatağa girdiğinizde ya da güne yeni başlarken içeceğiniz bu karışım karnınızı dümdüz yapacak.
24.03.2024Yaşam
Hadise’nin sırrı ortaya çıktı! Hazırladığı kür metabolizmasını hızlandırıyor
Hadise’nin sırrı ortaya çıktı! Hazırladığı kür metabolizmasını hızlandırıyorSahne şovları ve aşklarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Hadise en son verdiği kilo ve fit vücuduyla gündem oldu. Hadise'nin kilo verme yöntemi merak edildi. İşte Hadise'nin kilo verdiren kürü...
6.03.2024Magazin
Japonları zayıflatan bitki Türkiye'den çıktı! Her öğün tüketilebiliyor, iğne ipliğe döndürüyor!
Japonları zayıflatan bitki Türkiye'den çıktı! Her öğün tüketilebiliyor, iğne ipliğe döndürüyor!Japonya'da kilo verme sürecinde oldukça sık kullanılan bir yöntem Türkiye'den çıktı. Geleneksel tıpta da sıklıkla kullanılan bu bitki Japonya'da da rağbet görüyor.
18.02.2024Yaşam
Tartılmak için en iyi zaman belirlendi! O saatte yapılmazsa yanlış çıkıyor
Tartılmak için en iyi zaman belirlendi! O saatte yapılmazsa yanlış çıkıyorÖzellikle kilo verme sürecinde en çok kullanılan tartı, eğer doğru zamanda kullanılmazsa gerçek kilonuzu göstermeyebilir. İşte uzmanların belirlediği tartılmak için en doğru zaman...
10.02.2024Yaşam
Resmen yağları paramparça ediyor! Zayıflamak isteyenler tercih ediyor
Resmen yağları paramparça ediyor! Zayıflamak isteyenler tercih ediyorKilo vermek isteyenler çeşitli diyet listelerini uygulasa da ek tavsiyelere dikkat ediyor. Kilo vermeye yardımcı besin destekleri diyetisyenler tarafından açıklanıyor. )- Günümüzün en yaygın sağlık problemlerinden olan yağlı karaciğer hastalığının Türkiye’de her 2 kişiden birinde görüldüğünü belirten Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Merve Bayram, “Kızılcık meyvesiyle yaptığımız 8 haftalık çalışma sonucunda, kızılcık meyvesinin tüketiminin vücut ağırlığını, vücut yağ oranını ve bel çevresindeki yağlanmayı azalttığını gördük” dedi.
25.01.2024Yaşam
1000 TL öde tüm dertlerinden kurtul! İşte her şeyin uzmanı yaşam koçları ile ilgili gerçekler
1000 TL öde tüm dertlerinden kurtul! İşte her şeyin uzmanı yaşam koçları ile ilgili gerçeklerHayattan keyif almaktan ilişkilere, kilo vermekten güzelliğe yaşam koçları diyetisyenlerin, dermatologların hatta psikologların mesleki alanında faaliyet gösteriyor. Üstelik sağlığı doğrudan etkileyen birçok konuda uzmanlığa sahip olmadan seans başı 1000 lira karşılığında danışmanlık veriyor, hatta işlem yapıyorlar. Uluslararası Koçluk Federasyonu Türkiye Başkanı Yunus Emre Şentürk ise “Koçlukta tedavi, terapi gibi uygulamalar olamaz. Kişiye akıl vermek, tavsiyede bulunmak yasaktır” diyor.
18.01.2024Gündem
Kilo vermek için hasta olmayın: Yoğurda bir kaşık ekleyince omega 3, lignan, lif kaynağını vücuda yayıyor! Direnç yüzde 100'e çıkıyor
Kilo vermek için hasta olmayın: Yoğurda bir kaşık ekleyince omega 3, lignan, lif kaynağını vücuda yayıyor! Direnç yüzde 100'e çıkıyorSağlıklı besinlerle kilo verme sürecini hızlandırmak isteyenlerin işini kolaylaştıran bazı karışımlar mevcut. Yapmanız gereken ise bir kaseye yoğurda bir kaşık bu besinden eklemek. İşte Kilo verirken sağlığınızı da koruyan o karışım ve detaylar...
15.01.2024Yaşam
Protein İçeren Besinler Nelerdir? En Çok Protein Barındıran Gıdalar Listesi...
Protein İçeren Besinler Nelerdir? En Çok Protein Barındıran Gıdalar Listesi...Vücudun oldukça önemli yapı taşlarından biri olan protein pek çok gıda içerisinde bulunabilir. Ancak bazı gıdalarda diğerlerine oranla daha yüksek protein içermektedirler. .
12.01.2024Sağlık
İşte kış aylarında direnç artırmanın yolu
İşte kış aylarında direnç artırmanın yoluKış aylarında vatandaşlar soğuk havalara karşı zencefil tüketerek önlem alıyor.
12.01.2024Yaşam
Yeşil Elma Kaç Kalori? Yeşil Elma Besin Değerleri Ve Kalorisi...
Yeşil Elma Kaç Kalori? Yeşil Elma Besin Değerleri Ve Kalorisi...Yeşil elma diyet listelerinin vazgeçilmez besinlerinden biridir. Sağlıklı besin tüketimi için tercih edilen yeşil elma vitamin bakımından da en zengin üründür. Üstelik içerisinde bulunan lif ve karbonhidrat sayesinde kilo verme hızı da artmaktadır. % 79,84 karbonhidrat ve % 2,58 protein içeren yeşil elma sağlıklı bir besin grubu içerisinde yer almaktadır.
25.12.2023Sağlık
Yaşam Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...yaşam Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Yaşam Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...yaşam Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?Yaşam kürü ile zayıflamak isteyenler kendi damak zevkine göre tarif denemektedir. Yapılan her bir tarif hem lezzetli hem de vücut için oldukça faydalıdır. Metabolizma hızlandırıcı etkisi bulunan maydanoz ve limon kürü en sık tüketilen ve hazırlaması pratik olan kür çeşitlerinden biridir.
25.12.2023Sağlık
Yağ Yakan Yoğurt Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...yağ Yakan Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Yağ Yakan Yoğurt Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...yağ Yakan Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?Zayıf ve fit görünüme sahip olmak isteyen kişiler için kısa sürede yağ eriten kür tarifleri bulunmaktadır. Özellikle göbek bölgesinden şikayetçi olan kişilere önerilen yoğurt kürü kısa sürede yağları parçalamaktadır. Göbek yağlarından kurtulmak isteyen kişiler için 1 kase yoğurt içerisinde pul biber ve limon eklenir.
25.12.2023Sağlık
Üzüm Kaç Kalori? Üzüm Besin Değerleri Ve Kalorisi...
Üzüm Kaç Kalori? Üzüm Besin Değerleri Ve Kalorisi...Üzüm, Dünya'da en çok tüketilen meyvelerden birisidir. Üzüm meyvesi, mevsiminde tüketilirse antioksidan etkisi yaratacaktır. Birçok hastalığa da iyi gelen üzüm, saç ve cilt sağlığı için de oldukça önemlidir.
24.12.2023Sağlık
Şekeri hayatınızdan çıkarınca bunlar oluyor: Azı karar çoğu zarar!
Şekeri hayatınızdan çıkarınca bunlar oluyor: Azı karar çoğu zarar!"Şekeri hayatımdan çıkardım" sözünü mutlaka duymuşsunuzdur. Sağlıklı beslenmeye karar verenlerin ilk yaptığı da genellikle şekeri kesmektir. Sebze ve meyvelerden alınan şeker bazen yeterli olmayabilir. Suçluluk duymadan makul miktarda şeker almak vücudu savunmasız bırakmıyor. İşte şekeri bırakında vücutta meydana gelen değişimler...
21.12.2023Yaşam
Bu suyu içen iğne ipliğe dönüyor! Yıllanmış göbek yağlarından kurtaran karışım...
Bu suyu içen iğne ipliğe dönüyor! Yıllanmış göbek yağlarından kurtaran karışım...Kış mevsiminde kilo vermek daha zordur. Aslına bakarsanız uzun süren diyet programları, açlık oyunları da kilo verme konusunda etkili olmayabilir. Bu durumdan kurtulmak için daha fazla hareket etmek, doğru beslenmek gerekir. Bunun yanısıra kilo vermeyi destekleyici besinler eklendiğinde ortaya mucize sonuçlar çıkar. Özellikle göbek yağlarından kurtaran bir karışımı yağ yakımını hızlandırıyor..
20.12.2023Sağlık
Sarımsak Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...sarımsak Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Sarımsak Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...sarımsak Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?Sarımsak kürü antibiyotik etkili en sağlıklı besinlerden biridir. Pek çok hastalığı tedavi eden sarımsak kilo vermek isteyen kişiler için de ideal bir seçimdir. Yapılan sarımsak kürü vücuttaki tüm ödemi atmaya yardımcı olur. Limon ve sarımsak ile yapılan bu tarif kısa sürede istenen kiloya ulaşımı sağlar.
20.12.2023Sağlık
Safra Kesesi Temizleme Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...safra Kesesi Temizleme Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Safra Kesesi Temizleme Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...safra Kesesi Temizleme Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?Safra kesesi temizleme kürü ile daha sağlıklı vücut sistemi oluşturmak mümkündür. Tüketilen her bir yiyecek içerisinde besin değerleri ve vitaminleri bulunmaktadır. Kilo vermek isteyen fakat bir türlü istediği kiloya ulaşamayan kişiler için safra kesesinde çeşitli sorunlar fark edilmektedir.
20.12.2023Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

Kilo Verme ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kilo verme haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.