İkramiye Tarih

İkramiye Tarih

Son dakika ikramiye tarih haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ikramiye tarih ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ikramiye tarih haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İkramiye Tarih

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ikramiye tarih gelişmeleri de dahil olmak üzere 236 ikramiye tarih haberi bulunmuştur. Tüm ikramiye tarih haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emekli ikramiyeleri ile ilgili son dakika açıklaması! 27 Nisan'da başlıyor
Emekli ikramiyeleri ile ilgili son dakika açıklaması! 27 Nisan'da başlıyorEmekli bayram ikramiyesi son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Milyonlarca vatandaşın beklediği ramazan bayramı emekli ikramiyesi için tarih verildi. Sadece emekliler değil dul ve yetim maaşı alanlar da ikramiye ödemelerinden yararlanacak.Yaklaşık 12 milyon emeklinin 2022 yılı Ramazan Bayramı ikramiyeleri 27-29 Nisan tarihlerinde hesaplara yatırılacak.
22.04.2022Emekli
Paralar yarın hesaplarda! En düşüğü 1.108 TL...
Paralar yarın hesaplarda! En düşüğü 1.108 TL...Yüz binlerce kişi bekliyordu. Tarih netleşti. Ödemeler yarın yapılıyor. Vatandaşların banka hesaplarına en az 1.108 lira yatırılıyor. Kamu işçilerine 2021'de yapılacak ek ödemenin ilk yarısı yarın, diğer yarısı ise 17 Aralık'ta ödenecek.
15.07.2021Ekonomi
Paralar hesaplara yatırılıyor! En düşüğü 1.108 TL...
Paralar hesaplara yatırılıyor! En düşüğü 1.108 TL...Binlerce kişi bekliyordu. Ve belli oldu. Resmi Gazete'de yayımlandı. Tarih netleşti. Vatandaşların banka hesaplarına yatırılacak. 1.108 TL'lik ödeme 16 Temmuz'da yapılacak. Kamu işçilerine 2021'de yapılacak ek ödemenin ilk yarısı 16 Temmuz'da, diğer yarısı ise 17 Aralık'ta verilecek.
7.07.2021Ekonomi
Emeklilere zam müjdesi! 1162 lira...
Emeklilere zam müjdesi! 1162 lira...Milyonlarca emekli merakla bekliyordu zam, iyileştirme ve erken ödeme müjdesi geldi. Kuruşu kuruşuna hesaplandı. 13 milyon emekliyi çok yakından ilgilendiren kararı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu. Bayram ikramiyesinin yatırılacağı tarih belli oldu. Emekli, dul ve yetim aylığı alan vatandaşların yararlandığı bayram ikramiyesinde bu yıl bir ilk yaşanacak. İkramiyeler enflasyon oranında zamlı ödenecek. Üstelik emekliler bu yıl ikramiyeleri bayramdan 1 hafta, önce alacak. Eğer son açıklanan yüzde 16.19 yıllık enflasyon baz alınırsa ikramiye 162 lira artışla 1.162 liraya yükselecek.
12.04.2021Emekli
Kurban Bayramı emekli maaşları, ikramiyeleri ne zaman yatacak? SSK, Bağ-Kur emekli bayram ikramiyesi ne kadar?
Kurban Bayramı emekli maaşları, ikramiyeleri ne zaman yatacak? SSK, Bağ-Kur emekli bayram ikramiyesi ne kadar?Emeklilerin Kurban Bayramı ikramiyesini alacağı tarih belli oldu. Ramazan ve Kurban Bayramı olmak üzere yılda iki kere verilen ikramiye için açıklama geldi. Kurban Bayramı'na günler kala emekli maaş ve ikramileri hakkında karar çıktı. Peki emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak, SSK, Bağ-Kur bayram ikramiyesi ne kadar 2023?
6.06.2023Ekonomi
EYT'liye çifte ikramiye fırsatı! Tarih netleşti, detaylar belli oldu
EYT'liye çifte ikramiye fırsatı! Tarih netleşti, detaylar belli olduEmeklilikte yaşa takılan milyonlarca vatandaşın emeklilik başvurusu, çalışmaya devam edecekler için çıkış ve giriş işlemleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) yasası kapsamında 1 milyon 700 başvurunun büyük bölümüne emekli aylığı bağlanırken, diğer başvurular da ay sonuna kadar tamamlanacak. Bütün emeklilere 28 Haziran'dan önce Kurban bayramı ikramiyesi yatırılacak. Mayıs sonuna kadar aylık başvurusu yapanlar da bu ödemeden yararlanacak. Aylıkları henüz bağlanmayanlar ise önceki bayram da dâhil çift ikramiye alacak.
24.05.2023Emekli
EYT ile emekli olanlarla ilgili SGK'dan bayram ikramiyesi açıklaması! Ödeme tarihleri belli oldu
EYT ile emekli olanlarla ilgili SGK'dan bayram ikramiyesi açıklaması! Ödeme tarihleri belli olduEYT ile emekli olan milyonlara müjdeli haber geldi. Emeklilerin aldığı ikramiye tutarı Ramazan Bayramı itibarıyla 1100 liradan yüzde 82 oranında artışla 2000 liraya çıkarılmıştı. İkramiye ödemeleri ile ilgili son dakika açıklaması geldi. SGK’dan EYT kapsamında emekli olanlarla ilgili Ramazan Bayramı ikramiyeleri ile ilgili tarih verdi.
7.05.2023Ekonomi
EYT'de son dakika açıklaması! Emekli maaşlarında gecikme olacak mı? EYT'lilere ikramiye için tarih verildi
EYT'de son dakika açıklaması! Emekli maaşlarında gecikme olacak mı? EYT'lilere ikramiye için tarih verildiEYT ile ilgili son dakika açıklamaları gelmeye devam ediyor. EYT'lilerin ilk emekli maaşlarının yatacağı tarih açıklandı. Buna göre; SSK'lı EYT'lilerin aylıkları 17-26 Nisan, Bağ-Kur'luların da 25-28 Nisan'da yatacak. Bayrâm ikramiyeleri için de tarih verildi. EYT’den emekli olacakların maaşlarının temmuz ya da eylüle sarkacağı da bir süredir gündemde. Peki böyle bir maaş gecikmesi olacak mı? İşte Emeklilikte Yaşa Takılanlarla ilgili son gelişmeler...
5.04.2023Emekli
İstanbul depreme ne kadar hazır?  'Sefer görev emri' çağrısı
İstanbul depreme ne kadar hazır? 'Sefer görev emri' çağrısıKİPTAŞ eski Genel Müdürü, Ümraniye Belediye Başkanı Yıldırım, 1999 öncesi yapılan yapıların yüzde 65’nin yenilendiğini belirtti. Sefer görev emri için çağrıda bulunan Yıldırım, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kentsel dönüşüm başvurularının beş kat arttığını dile getirdi.
5.04.2023Gündem
Emekli aylıkları ve ikramiyede kritik detay! 1 Nisan'da hesaplara yatıyor
Emekli aylıkları ve ikramiyede kritik detay! 1 Nisan'da hesaplara yatıyorEmekli maaşları ve emekli ikramiyesi ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Emekli bayram ikramiyeleriyle ilgili kritik tarih açıklandı. Buna göre; 1 Nisan’dan itibaren geçerli olmak üzere 15.6 milyon emeklinin bayram ikramiyesi 2 bin liraya çıkacak. Ramazan ve Kurban Bayramı’nda toplamda emeklilere 62.4 milyar lira ikramiye yatırılacak. İşte emekli milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar...
27.03.2023Emekli
Depremde tüm ailesini kaybetti! "Annem, kardeşim, ablam, üç kızım..."
Depremde tüm ailesini kaybetti! "Annem, kardeşim, ablam, üç kızım..."Deprem binlerce ailenin hayatını kararttı. 50 binden fazla kişinin yaşamını yitirmesinin ardından yüreklerde acı var. CNN TÜRK ekibinden Fulya Öztürk ve Doğukan Yıldırım, Hatay'da tüm ailesini kaybeden Leyla Kokusever'e mikrofon uzattı. Depremzedenin gözyaşları ve anlattıkları yürekleri dağladı.
25.03.2023Gündem
EYT'de emeklilik başvuruları nasıl yapılacak? Vatandaşa 'bekleyin' uyarısı yapıldı
EYT'de emeklilik başvuruları nasıl yapılacak? Vatandaşa 'bekleyin' uyarısı yapıldıEYT ilgili düzenlemeleri içeren Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile 375 sayılı Kanun Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Böylece emekli olmak isteyenler için başvuru süreci de başladı. Sosyal Güvenlik Uzmanı Dilek Ete, Bağ-Kur'lu olup emeklilik başvurusu yapacaklar için uyarılarda bulunarak, "Meclis'e gelmesi beklenen bir yasa tasarısı daha var. O Bağ-Kur borçlarının taksitlendirilerek ödenmesi şartlarını içeriyor. Dolayısıyla Bağ-Kur'lular emeklilik başvurusu yapacaklarsa ve borçları da varsa beklemelerini öneririm." dedi.
4.03.2023Gündem
EYT'de ikramiye detayı! Emekli olacak milyonlar için tarih verildi
EYT'de ikramiye detayı! Emekli olacak milyonlar için tarih verildiEYT'de son dakika gelişmesi yaşandı. EYT'de ikramiye detayı ortaya çıktı. İlk maaşın ne zaman hesaplara yatacağı için tarih verildi. Öte yandan EYT'de bayram ikramiyesi detayı da ortaya çıktı. EYT düzenlemesi Meclis Genel Kurulu'nda oylanarak yasalaşacak. Meclis'in gündeminde yapılandırma yasası ile EYT'liye emeklilik hakkını verecek kanun teklifi bulunuyor. Yapılandırma yasası EYT'linin emekliliğini de kolaylaştıracak İşte EYT ile emekli olacak olan milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar...
27.02.2023Emekli
EYT'de kademeli prim gün şartı olacak mı? Uzman isim tek tek açıkladı
EYT'de kademeli prim gün şartı olacak mı? Uzman isim tek tek açıkladıEmeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)de merak edilenleri CNN Türk'te Ekonomist Muhammet Bayram ve osyal Güvenlik Uzmanı Özgür Kaya yanıtladı. Bayram, "EYT'de başlangıç prim günü 5000 olacak, 5975'e çıkabilecek. Prim günü ve çalışma süresini dolduran emekli olacak." dedi.
Sözleşmeliye kadro müjdesi! EYT detayı ve 3 yıl şartı belli oldu
Sözleşmeliye kadro müjdesi! EYT detayı ve 3 yıl şartı belli olduSözleşmeliye kadro müjdesi. Sözleşmeli kamu personellerinin kadroya girişiyle ilgili düzenlemede kritik gün geldi. Yaklaşık 500 bin sözleşmeli kamu personelin kadroya girişinin yolunu açacak düzenlemenin detayları belli oldu. AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş canlı yayında işe başlama tarihini açıkladı. Öte yandan Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) ile ilgili son dakika gelişmesi belli oldu. İşte haberin detayları...
Takvim Gazetesi Carrefoursa Akbank çekiliş sonuçları 2022! 3000 TL Carrefoursa çekiliş sonuçları açıklandı mı? Asil ve yedek liste Takvim gazetesi çekiliş sonuçları sorgulama!
Takvim Gazetesi Carrefoursa Akbank çekiliş sonuçları 2022! 3000 TL Carrefoursa çekiliş sonuçları açıklandı mı? Asil ve yedek liste Takvim gazetesi çekiliş sonuçları sorgulama!Takvim Gazetesi 15 Aralık çekiliş sonuçları açıklanma tarihi sorgulaması başladı. 3.000 TL değerinde CarrefourSA çekilişi sonuçları merak ediliyor. Juzdan’a giriş yaparak 1 çekiliş hakkı 30 Kasım’a kadar her gün giriş yaparak toplamda 31 adet daha çekiliş hakkı ile elde edilen çekilişin sonuçları hakkında yapılan araştırmalar arttı. Peki, Takvim Gazetesi Carrefoursa çekiliş sonuçları açıklandı mı, Carrefoursa çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır? 15 Aralık Takvim Gazetesi Carrefoursa çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak, asil liste belli oldu mu?
16.12.2022Ekonomi
2023 tütün ikramiyesi ne zaman yatacak? 2023 tütün ikramiyesi ne kadar oldu, zam geldi mi?
2023 tütün ikramiyesi ne zaman yatacak? 2023 tütün ikramiyesi ne kadar oldu, zam geldi mi?40 bin üzerinde hak sahibini ilgilendiriyor! SGK tarafından yapılan ek ödemeler kapsamında yer alan tütün ikramiyesinden vazife-harp malulü erbaş ve erler ile 2330 sayılı Kanun kapsamında aylık bağlanan korucu ve siviller ile bunlardan ölenlerin dul ve yetimlerine maluliyet dereceleri esas alınarak ödeniyor. SGK tarafından yapılan sosyal yardımlar kapsamında olan tütün ikramiyesinin ödeneceği tarih merak ediliyor. Peki, 2023 tütün ikramiyesi ne zaman yatacak? Tütün ikramiyesi 2023 miktarı ne kadar? 2023 tütün ikramiyesi için başvuru yapmak gerekiyor mu? 2023 tütün ikramiyesine zam gelecek mi? İşte tütün ikramiyelerinin yatacağı tarih…
21.11.2022Ekonomi
40 bin TL ikramiye ödemesi için tarih belli oldu! THY çalışanlarının hesaplarına yatacak
40 bin TL ikramiye ödemesi için tarih belli oldu! THY çalışanlarının hesaplarına yatacakTürk Hava Yolları (THY) iştirak şirketlerinde ve diğer görevlerde çalışan personellerin ikramiyelerin ay sonunda hesaplara yatacağını açıkladı.
14.09.2022Ekonomi
THY'den ikramiye müjdesi! Tarih verildi
THY'den ikramiye müjdesi! Tarih verildiTürk Hava Yolları, (THY) operasyonlarında görev yapan yaklaşık 12 bin yardımcı destek personeline 20 bin lira ikramiye desteği verecek.
3.09.2022Ekonomi
Zam geldi! 5000 liraya çıktı, Hesaplara yatacak...
Zam geldi! 5000 liraya çıktı, Hesaplara yatacak...Emekli milyonlarca vatandaşa yeni zam müjdesi. Milyonlarca emeklinin hesabına yatacak. Bankaların emeklilere sunduğu promosyon ücretlerine zam geldi. Haziran ayında açıklanan enflasyon verilerinden sonra asgari ücret, emekli maaşları ve ardından da memur maaşlarında artışa gidildi. Emeklilere derin bir nefes aldıran bu zammın ardından promosyon tutarları da bazı bankalarda 5 bin lira seviyesinin üzerine çıktı. Yeni emekli olanlar da promosyon fırsatından yararlanıyor. Çoğunluk bankanın maaş aktarımı için verdiği süre 31 Temmuz’da doluyor. Yani, 31 Temmuz tarihine kadar emekli maaşınızı bir başka bankaya aktarıp, promosyon imkanından yararlanabilirsiniz. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor? Emekli maaşları başka bankaya nasıl taşınıyor? Bankadan alınan promosyon oranı nasıl yükselir? İşte emekli promosyonu ile ilgili milyonlarca emekliyi ilgilendiren detaylar...
22.07.2022Emekli
Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! Yüzde 41 zam geldi, 15 bin 371 lira...
Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! Yüzde 41 zam geldi, 15 bin 371 lira...Asgari ücretli çalışan veya yüksek maaş alan milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor. Kıdem tazminatı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Kıdem tazminatı üst sınırı yüzde 41.69 yükseldi. Her sene ocak-temmuz döneminde belirlenen çalışanların alacağı kıdem tazminatının üst sınırı, bu yıl yüzde 41.69 artarak 15 bin 371 lira oldu. Yeni sınıra göre, çalışan ne kadar yüksek maaş alırsa alsın tazminat hesabı 15 bin 371 lira üzerinden yapılacak. Örneğin, çalışan işyerinde 10 yıldır çalışıyorsa ve aylık giydirilmiş ücreti 20 bin liraysa; çalışan işten ayrıldığında tazminat olarak 200 bin lira değil, 153 bin 710 lira alabilecek. İşte milyonlarca çalışanı ilgilendiren detaylar...
Emekliye bayram ikramiyesi müjdesi! Ödemeler hesaplara yatmaya başladı
Emekliye bayram ikramiyesi müjdesi! Ödemeler hesaplara yatmaya başladıEmekliye bayram ikramiyesi müjdesi. Hesaplarını kontrol edin. Ödemeler başladı. Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiriyor. Kurban Bayramı'na günler kala emekli bayram ikramiyelerinin ne zaman yatacağı sorgulanıyor. Bayram ikramiyesi emeklilere Ramazan ve kurban Bayramı olmak üzere senede iki kez ödenmekte. Peki emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? 2022 Emekli bayram ikramiyesi ne kadar? İşte son dakika haberinin detayları...
6.07.2022Emekli
Bayram ikramiyesi için tarih verildi! Milyonlar bekliyordu
Bayram ikramiyesi için tarih verildi! Milyonlar bekliyordu Milyonlarca emekli bekliyordu. Bayram ilramiyesi ile ilgili son dakika açıklamnası geldi. Ödeme tarihi belli oldu. Bakanlık detayları paylaştı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 2022 yılı Kurban Bayramı Emekli Bayram İkramiyelerinin bayramdan önce 2-7 Temmuz’da hesaplara yatırılacağını duyurdu.
30.06.2022Emekli

Benzer Haber Etiketleri

İkramiye Tarih ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ikramiye tarih haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.