İkinci El Otomobil  Fiyatları

İkinci El Otomobil Fiyatları

Son dakika İkinci el otomobil fiyatları haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan İkinci el otomobil fiyatları ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını İkinci el otomobil fiyatları haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İkinci El Otomobil Fiyatları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ikinci el otomobil fiyatları gelişmeleri de dahil olmak üzere 316 ikinci el otomobil fiyatları haberi bulunmuştur. Tüm ikinci el otomobil fiyatları haberleri aşağıda listelenmiştir.
350-400 bin TL arası en iyi hangi arabalar alınır?
350-400 bin TL arası en iyi hangi arabalar alınır?Otomobil piyasasındaki inanılmaz artış alıcıları ikinci el piyasasına yönlendirdi. Dövizdeki yükseliş piyasaları olumsuz etkiledi. Biz de 2023 yılında bütçesi kısıtlı olanlar için 350-400 bin TL arasında alınacak en iyi arabaları araştırdık. Haydi gelin birlikte bakalım.
24.07.2023Ekonomi
Araba piyasasında kritik gün! Ucuz otomobil için son fırsat, tamamen değişiyor
Araba piyasasında kritik gün! Ucuz otomobil için son fırsat, tamamen değişiyorAraba almak isteyen milyonları ilgilendiren son dakika gelişmesi! İkinci el araba alım satım yapanlar dikkat, kritik kararın hayata geçmesi için son gün geldi çattı, tamamen zorunlu oluyor. 15 Eylül itibarıyla araç ticareti yapanlara 6 ay ve 6 bin kilometre zorunluluğu getiriliyor. Uygulama başlamadan önce ellerindeki araçları bir bir ucuz fiyattan çıkardıklarını ifade eden sektör temsilcileri “Kar olanlarından feragat edip elimizdeki o tarz araçların birçoğunu sattık" açıklamasında bulundu.
14.09.2022Otomobil
İkinci el ve sıfır araba fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! 100 bin TL indirim yapıldı
İkinci el ve sıfır araba fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! 100 bin TL indirim yapıldıSıfır ve ikinci el otomobil fiyatları araba alma planı yapanlar tarafından yakında takip ediliyor. Fiyatlardaki yükseliş trendi değişti. Araba fiyatları düşüyor. Yapılan açıklamada fiyatı 100 bin TL düşürülen arabalar bulunuyor. Ancak araba almak isteyenler 15 Eylül sonrasını bekliyor. Peki sıfır ve ikinci el araba fiyatlarındaki düşüş sürecek mi? Sektör temsilcileri açıkladı. İşte merak edilen detaylar....
4.09.2022Ekonomi
Araba fiyatları ile ilgili kötü haber! Böylesi görülmedi! Sadece 20 model kaldı, sıfır ve ikinci el arasında büyük fark, yüzde 35 artış ile...
Araba fiyatları ile ilgili kötü haber! Böylesi görülmedi! Sadece 20 model kaldı, sıfır ve ikinci el arasında büyük fark, yüzde 35 artış ile...Sıfır ve ikinci el otomobil fiyatları ile ilgili yeni açıklama! Sıfır ve ikinci elde makas açıldı. Sıfır otomobil fiyatları 2022'nin ilk aylarından bu yana yüzde 35 arttı. Artık 315 bin TL’nin altında sıfır araç kalmadı. 400 bin TL'nin altında ise yalnızca 20 model kaldı. Araçların bulunurluk sorunları devam ederken, sıfır araba satışları da yüzde 12 azalmış durumda. Vatandaşlar yetkili satıcılara gidiyor ancak 'Elimizde yok' yanıtı ile karşılaşıyor. Bu nedenle aracın gelmesini beklemek yerine galeriden daha yüksek fiyata alıyorlar. Alıcılar, ihtiyaç ya da yatırım nedenli alınan otomobillerin ileride fiyatının daha da artacağı düşüncesi ile rahat hareket ediyor. İkinci el araçta ise talep oldukça yüksek. Fiyat farkı giderek artınca ihtiyaç nedeni ile otomobil alacak vatandaşlar ikinci ele yöneldi. 'Sıfır ve ikinci el araba alımı için şu an doğru bir dönem mi? Sıfır ve ikinci el otomobil fiyatları artacak mı, düşecek mi?' soruları yanıt buldu. İşte fiyatlarla ilgili son gelişmeler...
11.06.2022Ekonomi
Sıfır ve ikinci el arabada yeni dönem! Böylesi ilk kez oldu, 5 yıl öncesine geri dönülüyor! Fiyatlar ve...
Sıfır ve ikinci el arabada yeni dönem! Böylesi ilk kez oldu, 5 yıl öncesine geri dönülüyor! Fiyatlar ve...Sıfır ve ikinci el arabalarla ilgili flaş açıklamalar! Böylesi ilk kez oluyor. Otomobilde en az 5 yıl öncesine geri dönülüyor. Çip krizi ve tedarik sorunu nedeniyle otomotiv sektörü büyük sorun yaşıyor. Bununla birlikte bazı markalar da farklı önlemler alıyor. Parça sıkıntısı nedeniyle bazı dev markalar, otomobillerin konfor ve güvenlik donanımını standart halinden çıkarıp isteğe bağlı sunmaya başladı. Dijital göstergenin yerini analog gösterge, dokunmatik ekranın yerini düğmeli ekranlar aldı. Bunun en önemli nedeni ÖTV matrahına göre vergilendirme uygulaması. Anahtar teslim satış fiyatını etkileyen bu unsur nedeniyle otomobiller daha az aksesuarla getiriliyor. Peki çip krizi, tedarik sorunu, savaş gibi gelişmelerden araç fiyatları şu anda nasıl etkileniyor? Araç fiyatlarında düşüş bekleniyor mu? İşte sıfır ve ikinci el otomobilde son açıklamalar...
30.03.2022Ekonomi
İkinci el araba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Yüzde 70 zam sonrası...
İkinci el araba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Yüzde 70 zam sonrası...İkinci el fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! 2022 Ocak ayına da yavaş giriş yapan ikinci el araba ticaretinin yılın ikinci yarısından sonra canlanması bekleniyor. 2021’in son çeyreğinde ikinci el araba satışlarının bir önceki yıla göre %50 artış yakaladığı görüldü. Ancak aralık ayından sonra dolar kurunun önce yükselip sonra bir miktar gerilemesi satışları frenledi. İkinci el araba ticareti neredeyse durma noktasına geldi ve 2021 yılı bir önceki seneye göre %7 daralma ile sonuçlandı. Değişken döviz kuruyla yükselen fiyatlar 2022’nin ilk ayında da tüketiciyi bekle-gör politikasına yöneltti. Ancak Nisan ayından itibaren ikinci el araç satışlarının yükselerek geçtiğimiz yılın bir miktar üzerinde kapanmasın bekleniyor. Öte yandan 2021 son çeyreğinde artan talep ve kur artışı ile ikinci el araba fiyatları bir ay içinde %70 yükseldi. Sonrasında dövizdeki düşüşe paralel olarak %20-25 oranında geri geldiği görüldü. İşte ikinci el araba fiyatlarıyla ilgili tüm gelişmeler...
7.02.2022Ekonomi
Kasko ve trafik sigortası ile ilgili flaş açıklama! 50 bin lira...
Kasko ve trafik sigortası ile ilgili flaş açıklama! 50 bin lira...Kasko ve trafik sigortasıyla ilgili son dakika açıklaması! Her taşıt sahibinin yaptırması zorunlu olan trafik sigortası, sigortalıyı tam anlamıyla güvenceye almıyor. Dr. Öğretim Görevlisi Oya Turhaner, trafik sigortasının karşı tarafa verilen hasarın yalnızca 50 bin lirasını karşıladığını ve oluşabilecek hasarlarda mağduriyet yaşamamak için ek olarak ‘İhtiyari mali mesuliyet’ teminatı yaptırılması gerektiğini belirterek, “Kasko sigortasına, fark ödeyerek ihtiyari mali mesuliyet limitsiz olarak ekletilirse ortaya çıkacak olumsuzluklar için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalınmayacaktır” dedi.
2.01.2022Gündem
Araba alacaklara güzel haber! Tarih verdi! Büyük indirim geliyor! Yüzde 50...
Araba alacaklara güzel haber! Tarih verdi! Büyük indirim geliyor! Yüzde 50...Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Araba fiyatlarıyla ilgili tarih verildi! Büyük indirim geliyor. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan otomobil data şirketi Genel Müdürü Hüsamettin Yalçın, “2022 hem sıfır hem de ikinci el arabalar için daha hareketli, fiyatların bugünküne göre daha makul seyrettiği bir yıl olacak. Döviz kurunun da gerilemesiyle 1 ay sonra ikinci el araba fiyatlarında yüzde 50’lik bir düşüş öngörüyoruz” dedi.
28.12.2021Ekonomi
İkinci el araba fiyatlarında inanılmaz değişim! Yoğun talep görüyor
İkinci el araba fiyatlarında inanılmaz değişim! Yoğun talep görüyorİkinci el otomobil fiyatları inanılmaz şekilde değişkenlik gösteriyor. Türkiye genelinde otomotiv sektöründe yaşanan fiyat artışı ikinci el piyasasını da etkilemeye devam ediyor. İkinci elde talep gören otomatik vitesli hatcback araçların gördüğü talep yüksek olunca, fiyatlar da buna bağlı olarak artıyor. 1 ila 3 yaş arası sıfır diye tabir edilen otomatik vites arabalar en çok tercih edilenler arasında.
16.12.2021Ekonomi
Sıfır kilometre arabada görülmemiş olay! Bayiler el altından satıyor
Sıfır kilometre arabada görülmemiş olay! Bayiler el altından satıyor Karabük merkezli 50 ilde bayilerden yeni araçları toplayarak, tekel oluşturdukları ve araç fiyatlarındaki artışı etkiledikleri iddiasıyla 51 kişi hakkında SEGBİS aracılığıyla ifadeleri alınmak üzere gözaltı kararı verildi. 51 şüpheli ise TCK’nin 237. maddesi uyarınca ‘fiyatları etkileme’ suçu kapsamında gözaltına alındı.
16.12.2021Ekonomi
Araba alacaklar dikkat, fiyatlar değişti! İşte en ucuz sıfır otomobiller
Araba alacaklar dikkat, fiyatlar değişti! İşte en ucuz sıfır otomobillerAraba alacakları yakından ilgilendiren haber, zam geldi. Otomobil fiyatları her ay değişiyor. Kasım ayı fiyatları belli oldu. Talebin artması ve çip krizinin etkisi de yükselişte büyük rol oynuyor. 200 bin liranın altında satışta olan sıfır araç ise sadece 2 markada kaldı. İşte marka marka en ucuz otomobil listesi...
28.11.2021Otomobil
ÖTV indirimi 2. el araçları etkiler mi, ÖTV indirimi 2. eli nasıl etkiler? 2. el araba fiyatları düşecek mi?
ÖTV indirimi 2. el araçları etkiler mi, ÖTV indirimi 2. eli nasıl etkiler? 2. el araba fiyatları düşecek mi?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre, binek araç Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) matrahları değişti. Buna göre; yüzde 45'lik ÖTV dilimindeki matrah limiti 85 bin TL'den 92 bin TL'ye, yüzde 50'lik ÖTV dilimindeki matrah limiti ise 130 bin TL'den 150 bin TL'ye yükseldi. ÖTV indirimi 2.el araçları etkiler mi 2021? İkinci el otomobil fiyatları düşer mi?
13.08.2021Gündem
İkinci el araba fiyatları düşecek mi? Belli oldu
İkinci el araba fiyatları düşecek mi? Belli olduAraba alacakları ilgilendiriyor. İkinci el araba fiyatlarına zam geldi. Yapılan zam oranı belli oldu. 2. el araba piyasasındaki hareketlilik sürerken araba alma planı yapanlar 'ikinci el araba fiyatları düşecek mi?' diye merak ediyor. Mart ayında ikinci el araba fiyatlarına bir miktar zam geldi. Peki ikinci eldeki fiyat artışı sürecek mi? İkinci el araba almak isteyenler için kritik uyarı!
14.04.2021Ekonomi
İkinci el araba almak isteyenlere çağrı! Tam zamanı
İkinci el araba almak isteyenlere çağrı! Tam zamanıMotorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç, ikinci el otomobil fiyatları ve piyasadaki gelişmelere ilişkin açıklamalarda bulundu. Aydın Erkoç, corona virüs salgını ve normalleşme adımlarına da dikkat çekerek, "Araç almak isteyenlere kesinlikle şu anda araç almalarını tavsiye ederiz." dedi. Erkoç, otomobil alım-satımında gerçekleşen dolandırıcılık olaylarına karşı da vatandaşları uyardı.
4.03.2021Ekonomi
İkinci el araba fiyatlarında düşüş sürüyor! 50 bin - 100 bin TL aralığında satışa sunuldu…
İkinci el araba fiyatlarında düşüş sürüyor! 50 bin - 100 bin TL aralığında satışa sunuldu…İkinci el otomobil fiyatları aralık ayından bu yana yaklaşık yüzde 3 düşüş gösterdi. Marka sıralamasında en çok ilan verilen marka Renault Clio- Araçlarda en çok ilan verilen otomobillerin model yılı 2016 oldu. Otomobil ilanlarının yüzde 25,4'ü ise 50 bin - 100 bin TL aralığında satışa sunuldu.
3.03.2021Ekonomi
Araba alacakları ilgilendiren flaş açıklama! Fiyatlar...
Araba alacakları ilgilendiren flaş açıklama! Fiyatlar...Araba almayı planlayan herkes araba fiyatlarında düşüş olup olmayacağını merak ediyor. Pandemi ile araba satışlarında ciddi bir talep patlaması yaşanmıştı. Özellikle ikinci el araba satışlarındaki artış nedeni ile birçok model aracı bulmak zorlaştı. İkinci el otomobil fiyatları bir hali yükseldi. Mart itibarı ile kademeli normalleşmenin başlaması bekleniyor. Normalleşme süreci ile birlikte araba fiyatlarında nasıl bir değişiklik yaşanacak? İkinci el araba fiyatları ve sıfır araçlardaki oluşması öngörülen fiyat değişiklikleri ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı.
1.03.2021Ekonomi
İkinci el otomobilde hangi hileler yapılıyor? İkinci el araçta yapılan ölümcül hile pes dedirtti!
İkinci el otomobilde hangi hileler yapılıyor? İkinci el araçta yapılan ölümcül hile pes dedirtti!Corona virüsle birlikte ikinci el otomobillere rağbet, dolandırıcıların da iştahını kabarttı. İkinci el araç fiyatları düşer mi, yükselir mi derken talep artınca dolandırıcılık yöntemleri devreye girdi. Hasarsız diye satılan birçok araç, müşterinin fark etmeyeceği hilelerle dolu. Peki, İkinci el otomobil alırken nelere dikkat edilmeli? İkinci el araçta yapılan hileler ne? İşte ikinci el araç alırken dikkat edilmesi gerekenler...
12.10.2020Gündem
İkinci el araç fiyatları düşer mi? İkinci el araba fiyatları ne olur?
İkinci el araç fiyatları düşer mi? İkinci el araba fiyatları ne olur?İkinci el araba fiyatları ne olacak, düşecek mi soruları vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Covid 19 salgını kapsamında dünya çapında sıfır araç sıkıntı yaşandığında, 2. el otomobil fiyatları da doğal olarak yükseldi. Artan ikinci el otomobil fiyatları ve araç piyasasında oluşan dengesizliğin sonrası ikinci el araç satışıyla ilgili yeni düzenleme yapıldı. Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan ikinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti hakkındaki yeni yönetmelik Resmi Gazete'de da yayımlandı. Peki, 2. el araba fiyatları ne zaman ne olacak? İkinci el araba fiyatları düşecek mi?
15.08.2020Gündem
2. el araç fiyatları artış gösterdi
2. el araç fiyatları artış gösterdi2. el araç fiyatları mayıs ayında yüzde 8,36 artış gösterirken pazar hareketlenmeye başladı
1.06.2020Otomobil
İkinci ele de zam
İkinci ele de zamApple ve Samsung’un telefonlara kur zammı yapması ikinci el piyasasına da yansıdı. İkinci el akıllı cihazların fiyatları 2 günde 300 lira ila 1.500 lira arasında artış gösterdi
16.07.2018Ekonomi
İkinci el otoda fiyat uyarısı: Yaza kadar artacak
İkinci el otoda fiyat uyarısı: Yaza kadar artacakDövize endeksli ithal araçların fiyatlarının artmasıyla ikinci elde adeta bahar havası esiyor. Sıfır ile 2-3 yıllık kullanılmış otomobiller arasındaki fiyat makasının olduğundan fazla açılması ile araba almanın tam zamanı olduğunu belirten ikinci el oto satıcıları, araç alacaklara yaza kadar fiyatların artabileceği uyarısında da bulunuyor.
21.03.2018Ekonomi
'İkinci el araç piyasasında satışlar arttı'
'İkinci el araç piyasasında satışlar arttı'Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu Başkanı Aydın Erkoç, "Yılbaşında artırılan ÖTV oranları ve dövizdeki kur farkı nedeniyle pahalanan sıfır araç pazarında daralma devam ediyor. İkici el araç piyasasında hem satışlar hem de fiyatlar yükseldi. Bahardan itibaren yüzde 10-15'lik artış söz konusu" dedi.
5.08.2017Ekonomi
İkinci el otomobilde şoke eden indirim!
İkinci el otomobilde şoke eden indirim!'10 bin liraya kadar indirim yapan bayiler var'
18.01.2014Ekonomi
İkinci el oto fiyatları el yakıyor
İkinci el oto fiyatları el yakıyorYaz tatiline sayılı günler kala ikinci el otomobil pazarı hareketlendi. Talep çok olunca fiyatlar da hızla tırmanmaya başladı
14.06.2010Ekonomi
İkinci el otomobilde bayram hareketliliği
İkinci el otomobilde bayram hareketliliğiRamazan Bayramı tatilini otomobilsiz geçirmekistemeyen vatandaşlar, ikinci el otomobil sektörünü hareketlendirdi.
14.09.2009Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

İkinci El Otomobil Fiyatları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ikinci el otomobil fiyatları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.