İkinci El Fiyatları

İkinci El Fiyatları

Son dakika İkinci el fiyatları haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan İkinci el fiyatları ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını İkinci el fiyatları haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İkinci El Fiyatları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ikinci el fiyatları gelişmeleri de dahil olmak üzere 517 ikinci el fiyatları haberi bulunmuştur. Tüm ikinci el fiyatları haberleri aşağıda listelenmiştir.
İkinci el araba alacaklar dikkat! Böylesi ilk kez oluyor, fiyatlar uçtu ve...
İkinci el araba alacaklar dikkat! Böylesi ilk kez oluyor, fiyatlar uçtu ve...Sıfır araçlarda çip krizi nedeni ile yaşanan üretim aksamaları devam ediyor. Birçok firma dönemsel olarak üretimi durdurduğunu açıklıyor. Sıfır araçlarda yaşanan kriz ikinci el arabalara da fiyat artışı olarak yansıdı. 2. el araba fiyatlarının her geçen gün artması nedeni ile kar yapmak isteyen araç sahipleri arabalarını satışa çıkarıyor. Araba artık yatırım aracı olarak görülüyor. Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu Başkanı Aydın Erkoç, vergi yükü de olmayan ‘ayakta al sat’ yöntemine dikkat çekerek, bu kayıt dışılık yüzünden fiyatların uçtuğunu söyledi.
6.12.2021Otomobil
Fiyatlar belli oldu! Araç sahibi herkes için geçerli! Resmen duyuruldu, indirimler ve...
Fiyatlar belli oldu! Araç sahibi herkes için geçerli! Resmen duyuruldu, indirimler ve...Araç sahibi olan herkes için geçerli. 1 Nisan'a kadar zorunlu. Fiyatlar belli oldu. Yaptırmayan otomobil sahipleri için cezası 835 TL. Markalar kampanyalarını tek tek duyurdu. Zorunlu kış lastiği uygulaması kışın gelmesiyle birlikte tüm araç sahipleri için 1 Aralık tarihinde başlıyor. Birçok marka ise kış lastiğinde şimdiden yaptığı kampanyaları duyurdu. Peki kış lastiğinde fiyatlar ve taktırmayanlar için ceza nedir? İşte yanıtı...
17.11.2021Ekonomi
Sıfır ve ikinci el arabada büyük skandal! Zam üstüne zam geliyor! Rant kapısına dönüştü
Sıfır ve ikinci el arabada büyük skandal! Zam üstüne zam geliyor! Rant kapısına dönüştüAraba fiyatlarıyla ile ilgili flaş gelişme! Araba fiyatlarının yükselmesinin sebebi belli oldu. Çip krizi nedeniyle arzı giderek azalan ve kura bağlı olarak fiyatı sürekli artan otomobil, en cazip yatırım araçlarından biri haline geldi. Memuru, emeklisi, esnafı para kazanmak için oto alım-satımına yöneldi. Bu kişiler, bayilerin sipariş listesine adını yazdırıyor, teslimat sırası geldiğinde ise sıfır otomobili piyasa değerinin üzerinde satarak kâr etmeye çalışıyor.
15.11.2021Ekonomi
Para kazanmak, ev, araba almak isteyen herkesi ilgilendiriyor! Ödemeler...
Para kazanmak, ev, araba almak isteyen herkesi ilgilendiriyor! Ödemeler...Pandeminin ekonomik etkileri hem kişiler hem de ülkeler üzerinde devam ediyor. Aşı uygulamalarının yaygınlaşması ile koronavirün etkilerinin azalması, iş yaşamının canlanmaya başlamasını sağladı. Şimdi hemen herkes pandemi borçlarından kurtulmanın yollarını arıyor. Borcu olmayanlar da bu süreçte tasarruf etmenin önemini kavradı. Para biriktirmek ve yatırım yapmak isteyenler nasıl bir yol izlemelerini gerektiğini ise tam olarak bilmiyor. En kazançlı yatırım araçları aranırken yanlış yapılan yatırımlar kişinin zarar etmesine yol açabiliyor. Yatırım için ev ya da araba almak mantıklı mı? Yatırım yapman için kredi kullanmak doğru bir yöntem mi? İşte tüm merak edilenler...
4.11.2021Ekonomi
İkinci el araba alacaklar dikkat! Beklenen olmadı! Fiyatlar...
İkinci el araba alacaklar dikkat! Beklenen olmadı! Fiyatlar...Koronavirüs salgınına rağmen geçen yıl pazarda yüzde 18,9 oranında artış yaşanmıştı. Yeni yıl itibarıyla ise sektör durağan bir sürece girdi. Araç temininde problem yaşandı. İkinci el fiyatları fırladı. Belirsizlik nedeniyle vatandaşlar ihtiyaçlarını erteledi. Normalleşme ile canlanma bekleniyordu ama olmadı. Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç, ikinci el otomobil sektöründe 2021 yılının ilk yarısını değerlendirdi.
3.08.2021Ekonomi
Araba fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Fiyatlar düşecek mi? Ve belli oldu
Araba fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Fiyatlar düşecek mi? Ve belli olduAraba alacak milyonları ilgilendiriyor. Araba fiyatları ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı. İkinci el araba almayı düşünenler araba fiyatlarına zam yapılıp yapılmayacağını merak ediyordu. Ve belli oldu. İkinci el araba fiyatlarına zam geliyor. İşte detaylar...
18.07.2021Otomobil
Dolarlar havada uçuşuyor! Hava parası dudak uçuklattı...
Dolarlar havada uçuşuyor! Hava parası dudak uçuklattı...Döviz bürolarında devir işlemleri sırasında uygulanan hava parası 400 bin dolara kadar çıkınca yasal düzenleme yapıldı. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edilen düzenlemeyle hava parası yerine kamuya ödeme yapılması amaçlanıyor. İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta da, sistemin taksi plakası sistemine benzediğini belirtti. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Şakir Ercan Gül de, 2019’dan bu yana yeni döviz bürosuna izin verilmediğini belirtti.
14.07.2021Ekonomi
İkinci el araba fiyatları düşecek mi? Ve belli oldu
İkinci el araba fiyatları düşecek mi? Ve belli olduAraba almayı planlayan pek çok kişi yaşanan pandemi süreci ve fiyatlardaki artış nedeni ile bu planlarını erteledi. Özellikle ikinci el araba almak isteyenler fiyatların düşmesini bekliyor. Peki önümüzdeki süreçte ikinci el araba fiyatları düşecek mi? Uzun süredir sıfır araçlarda yaşanan çip krizi nedeni ile otomotiv sektöründe üretimde aksamalar yaşandı. Çip krizi devam ediyor. Üretimin durma noktasına gelmesi, fiyatların yükselmesine yol açtı. Sıfır aramalarda yaşanan bu olumsuzluk 2. el araba fiyatlarında az da olsa fiyat artışı yarattı. Araba sahibi olmak isteyenler fiyat artışının devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Bursa Oto Galericiler Odası Başkanı Yanık, bugünlerde ikinci el araç piyasasında fiyatların düşmesine yönelik beklentinin aksine artışlar görülebileceği uyarısında bulundu.
19.04.2021Otomobil
Araba alım satımında yeni düzenleme! Tamamen değişiyor, artık...
Araba alım satımında yeni düzenleme! Tamamen değişiyor, artık...İkinci el araba alacak herkesi çok yakından ilgilendiriyor. İkinci el araba ile ilgili yeni karar! Kayıt dışı ekonomi ile mücadele kapsamında İkinci el araba satışında yeni düzenlemeler hayata geçiriliyor. İkinci el araba alım satımı tamamen değişiyor. ikinci el araçlara noter satışının yolu açılacak. Buna göre; Buna göre harç, araçların ilk tescilinden sonraki birinci satış ve devir işlemlerinde alım satım bedeli üzerinden alınacak. Harç, aracın ilk sahibinden noterdeki ikinci el satışı sırasında ödenecek. Peki ikinci el araba fiyatlarında son durum ne? İkinci el araba fiyatları yükselecek mi? Baharla birlikte tatil planlarının ikinci el piyasasını hareketlendireceğini ve fiyatlara zam geleceği açıklandı.
31.03.2021Ekonomi
İkinci el araba fiyatları ile ilgili yeni gelişme! Belli oldu, zam oranı ve tarihi...
İkinci el araba fiyatları ile ilgili yeni gelişme! Belli oldu, zam oranı ve tarihi...Araba alacak milyonlarca kişi İkinci el araba fiyatları ile ilgili araştırma yapıyor. Bir süre düşüş eğiliminde seyreden İkinci el araba fiyatları yükselişe geçti. İkinci el araba fiyatları ile ilgili son durum ne? İkinci el araç fiyatlarındaki yükselme devam edecek mi? İkinci el araba almak için doğru zaman mı? Geçen yıl pandemi nedeniyle fiyatların artış gösterdiği ikinci el otomobil piyasasında, düşüş yaşandı. Baharla birlikte tatil planlarının ikinci el piyasasını hareketlendireceğini ve fiyatlara zam geleceğini belirten Garaj Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan, “Önümüzdeki ay itibariyle ikinci elde yüzde 5 ila 10 arası zam yapılabilir” dedi.
28.03.2021Otomobil
İkinci el arabada yeni gelişme! Fiyatlar ilk kez...
İkinci el arabada yeni gelişme! Fiyatlar ilk kez...Araba alacak yüz binlerce kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. 2020'den beri ilk kez gerçekleşti. İkinci el araba piyasası hareketlendi. İkinci el araba fiyatları yüzde 20'ye kadar düşmüştü. Araba fiyatları yükselmeye başladı. Otomobil alacakların, ikinci el araç tercih etmeleri durumunda fiyat yükselişinden daha az etkilenmeleri için bir an önce karar vermeleri gerekiyor. Çünkü ikinci el arabalarda fiyatların yükselemeye devam edeceği düşünülüyor.
25.03.2021Otomobil
Araba alacakları ilgilendiren flaş açıklama! Fiyatlar...
Araba alacakları ilgilendiren flaş açıklama! Fiyatlar...Araba almayı planlayan herkes araba fiyatlarında düşüş olup olmayacağını merak ediyor. Pandemi ile araba satışlarında ciddi bir talep patlaması yaşanmıştı. Özellikle ikinci el araba satışlarındaki artış nedeni ile birçok model aracı bulmak zorlaştı. İkinci el otomobil fiyatları bir hali yükseldi. Mart itibarı ile kademeli normalleşmenin başlaması bekleniyor. Normalleşme süreci ile birlikte araba fiyatlarında nasıl bir değişiklik yaşanacak? İkinci el araba fiyatları ve sıfır araçlardaki oluşması öngörülen fiyat değişiklikleri ile ilgili önemli bir açıklama yapıldı.
1.03.2021Ekonomi
Normalleşmelerle birlikte 2.ele talep artacak!
Normalleşmelerle birlikte 2.ele talep artacak!Pandemi sebebi ile tekrar daralma yaşayan sıfır araç üretiminin bir süredir fiyatı düşüşte olan ikinci ele yansımaları merak konusu. Açılmalarla birlikte 2. ele talebin artması bekleniyor.
22.02.2021Otomobil
Araba alacak herkesi ilgilendiriyor! Tamamen değişiyor
Araba alacak herkesi ilgilendiriyor! Tamamen değişiyorPandemi ile birlikte birçok kişi toplu ulaşım araçlarını kullanmak istemediği için araba almaya yöneldi. Özellikle Aralık ayında pandemi kaynaklı kısıtlamalar, fiyatlardaki artış ve yüksek kurlar, hem ikinci el araba satışlarının hem de fiyatlarının düşmesine yol açmıştı. Ancak geçtiğimiz ay aşılama çalışmalarının başlaması, vaka sayılarının düşmeye başlaması, kurlarda gerilemeler olması, tüketicilerin ikinci el araçlara yeniden ilgi göstermeye başlamasını sağladı. Bununla birlikte dikkat çeken bir başka unsur da, uygun fiyata araba sahibi olmak isteyenlerin giderek “çok kilometre yapmış” araçlara yönelmesi oldu. Bu dönemde araba almayı planlayan herkesi yakından ilgilendiren değişiklikler de yaşandı. Kişilerin ihtiyaçları değiştiği gibi otomobil firmaları da bu ihtiyaçlar doğrultusunda farklılıklar yaptı. Özellikle son dönemlerde araba firmalarının isimleri ile teknoloji firmalarının isimleri fazlasıyla yan yana kullanılmaya başladı.
8.02.2021Otomobil
Arabası olana güzel haber! 12 asgari ücret net kar
Arabası olana güzel haber! 12 asgari ücret net karArabası olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Çoğu kişi bilmiyor. Önemli bir gider kalemi ortadan kaldırılacağı gibi aynı zamanda kazanç da elde edilebiliyor. Garajda duran arabanız hiç hareket ettirmeseniz bile 6 ayda bir Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), yılda bir kasko, zorunlu trafik sigortası, otomobil 3 yaş üstü ise 2 yılda bir araç muayene ve egzoz emisyon ölçümü, yıllık periyodik bakım, kış lastiği, araç uzun süre kullanılmadığı için boşalan akü masrafı gibi pek gider oluşmasına neden oluyor. Bu noktada arabayı satmak bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor fakat arabasından vazgeçmek istemeyenler de çoğu zaman kullanmadıkları arabaları ile gelir sağlayabilirler.
5.02.2021Ekonomi
İkinci el araba fiyatları düştü! Acele edin çünkü...
İkinci el araba fiyatları düştü! Acele edin çünkü...Araba alacak milyonlarca kişiyi çok yakın ilgilendiren bir açıklama geldi. İkinci el araba fiyatları uzun süre yüksek seviyelerde seyretmişti. Yapılan açıklama araç almayı düşünenleri sevindirecek. İkinci el araba fiyatları düştü. 2. el araç pazarıyla ilgili de konuşan Pilot Garage Genel Koordinatörü Cihan Emre, "Geçen yıl yaşadığımız suni fiyat artışları, kısıtlamaların tekrar hayatımıza girmesiyle Kasım ayında son bulmuş oldu. Şu anda tüm ikinci el otomobillerde ortalama yüzde 10'luk bir fiyat düşüşü hakim; bazı modellerdeyse yüzde 20'ye ulaştı. İkinci el araba almak isteyenler için önemli bir uyarıda bulunan Emre, satılan 8,2 milyon ikinci el araçtan yüzde 65'inin ekspertiz işlemi gördüğünü söyledi.
1.02.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

arabaaraba fiyatlarıikinci elikinci el araba fiyatlarıikinci el fiyatları

İkinci El Fiyatları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ikinci el fiyatları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.