Hayali

Hayali

Son dakika hayali haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan hayali ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını hayali haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Hayali

haberleri sayfasında son dakika yaşanan hayali gelişmeleri de dahil olmak üzere 5.425 hayali haberi bulunmuştur. Tüm hayali haberleri aşağıda listelenmiştir.
Temizlik personeli olarak çalıştığı hastaneye doktor olarak dönecek! Melisa Metin'in ilham veren hikayesi...
Temizlik personeli olarak çalıştığı hastaneye doktor olarak dönecek! Melisa Metin'in ilham veren hikayesi...Malatya’da İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrin Servisi'nde temizlik görevlisi olarak çalışan Melisa Metin, küçüklük hayali olan doktorluk mesleği için ilk adımını attı. Çalıştığı hastanenin tıp fakültesini kazanan Metin’in şimdiki hedefi ise derslerinde başarılı olup çalıştığı servise doktor olarak gelebilmek.
18.09.2023Haber
Temizlik personeli olarak çalıştığı hastaneye doktor olarak dönecek! Çocukluk hayalini yaşıyor
Temizlik personeli olarak çalıştığı hastaneye doktor olarak dönecek! Çocukluk hayalini yaşıyorMalatya’da İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrin Servisi'nde temizlik görevlisi olarak çalışan Melisa Metin, küçüklük hayali olan doktorluk mesleği için ilk adımını attı. Çalıştığı hastanenin tıp fakültesini kazanan Metin’in şimdiki hedefi ise derslerinde başarılı olup çalıştığı servise doktor olarak gelebilmek.
18.09.2023Yaşam
Afyonkarahisar’da helikopter iniş yaptığı sırada ağaçlara takılarak düştü
Afyonkarahisar’da helikopter iniş yaptığı sırada ağaçlara takılarak düştüAfyonkarahisar'da 5 yıldızlı bir otelin bahçesine iniş yapmak isteyen helikopter, kırım geçirdi. Özel bir kliniğe ait olan helikopterdeki N.C. ve B.C. kazayı yara almadan atlattı.
16.09.2023Gündem
Romanya Bayrağı Anlamı Nedir? Romanya Bayrağı Nasıl Oluştu, Renkleri Ne Anlama Geliyor?
Romanya Bayrağı Anlamı Nedir? Romanya Bayrağı Nasıl Oluştu, Renkleri Ne Anlama Geliyor?Romanya, Orta Avrupa'nın güney doğusunda konumlanmış olan bir ülkedir. Avrupa birliğine üye olan Romanya'nın başkenti ise Bükreş'tir.
14.09.2023Eğitim
Avrupa Şampiyonu Filenin Sultanları yurda döndü! Yeni hedefi açıkladı
Avrupa Şampiyonu Filenin Sultanları yurda döndü! Yeni hedefi açıkladıAvrupa şampiyonluğuna ulaşan A Milli Kadın Voleybol Takımı, Türkiye'ye döndü. TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ yeni hedefi açıklarken başantrenör Daniele Santarelli ve kaptan Eda Erdem de duygularını paylaştı.
4.09.2023Voleybol
Bakan Kacır ve Selçuk Bayraktar CNN Türk'te: Yarış devam ediyor
Bakan Kacır ve Selçuk Bayraktar CNN Türk'te: Yarış devam ediyorSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Kacır ve BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar CNN Türk ekranlarında açıklamalarda bulundu. Bayraktar TB3'ün yakında havalanacağını açıklayan Selçuk Bayraktar " Katlanır kanatlı ilk SİHA olmuş olacak. Deniz havacılığında yeni bir çığır açacak. Binlerce km'lik keşif yapabilecek." ifadelerini kullandı.
31.08.2023Gündem
TEKNOFEST heyecanı Ankara'da başlıyor! Selçuk Bayraktar: Hayali bile kurulamayan projeler gerçek oldu
TEKNOFEST heyecanı Ankara'da başlıyor! Selçuk Bayraktar: Hayali bile kurulamayan projeler gerçek olduSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar canlı yayında açıklamalarda bulundu. Selçuk Bayraktar "Millileşme vizyonu ile ortaya çıkan eserleri gösterdiğimizde zamanla TEKNOFEST kuşağının oluşmaya başladığını gördük." ifadelerini kullandı.
29.08.2023Ekonomi
Bakan Mehmet Fatih Kacır'dan Togg açıklaması: Milletimiz rekor siparişle sahiplendi
Bakan Mehmet Fatih Kacır'dan Togg açıklaması: Milletimiz rekor siparişle sahiplendiSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Milli otomobilimiz Togg, artık ülkemizin yollarında. İnşallah kısa süre içinde uluslararası pazarda da yerini alacak. Milli otomobilimizi, 177 bin gibi rekor seviyede bir siparişle çok şükür milletimiz de sahiplendi" dedi.
26.08.2023Ekonomi
Sosyal konut hamlesinde flaş gelişme! Dev projede evler hızla tamamlanıyor
Sosyal konut hamlesinde flaş gelişme! Dev projede evler hızla tamamlanıyorTOKİ, deprem bölgesindeki şehirlerde konutlar inşa ederken, diğer taraftan "İlk Evim" projesi konutlarının inşaat çalışmalarını da sürdürüyor. 6 Şubat depremlerinin ardından talep patlamasının yaşandığı Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde de TOKİ konutları hızla yükseliyor.
21.08.2023Ekonomi
Aşkları Türkiye'yi yasa boğdu! Bir tokat yüzünden 2 can toprağa düştü, Dilan ve Yakup sonsuza kadar yan yana...
Aşkları Türkiye'yi yasa boğdu! Bir tokat yüzünden 2 can toprağa düştü, Dilan ve Yakup sonsuza kadar yan yana...Muş'un Korkut ilçesine bağlı Tan köyünde karşılıklı sevgi besleyen Dilan Tuna (21) ve Yakup Sönmez (26), 3 gün arayla hayatına son verdi. Yıllarca kavuşma hayaliyle yaşayan Dilan ve Yakup, genç kızın babasının attığı tokatın ardından peşpeşe ölüme gitti. Şimdi hem Dilan’ın, hem Yakup’un babası üzgün. Ama giden gitti. Yan yana toprağa verilen Tuna ve Sönmez’in mezar taşlarına tülbent bağlandı.
20.08.2023Yaşam
YKS tercih sonuçları ÖSYM e-devlet sorgulama ekranı || osym.gov.tr giriş e devlet sınav sonuçları nasıl sorgulanır? ÖSYM tercih sonuçları sorgulama ekranı
YKS tercih sonuçları ÖSYM e-devlet sorgulama ekranı || osym.gov.tr giriş e devlet sınav sonuçları nasıl sorgulanır? ÖSYM tercih sonuçları sorgulama ekranıYKS tercih yerleştirme sonuçları merakla bekleniyor. Üniversite sınavını geride bırakan öğrenciler, tercih sonuçlarını beklemeye başladı. Üniversite hayali kuran adaylar gözlerini ÖSYM tarafından açıklanacak YKS tercih sonuçlarının açıklandı, duyurusuna çevirdi. Peki, 2023 YKS tercih sonuçları açıklandı mı? osym.gov.tr giriş e devlet sınav sonuçları nasıl sorgulanır? İşte ÖSYM tercih sonuçları sorgulama ekranı…
18.08.2023Eğitim
Emine Erdoğan'dan AK Parti'nin kuruluşunun 22. yıl dönümü mesajı
Emine Erdoğan'dan AK Parti'nin kuruluşunun 22. yıl dönümü mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, AK Parti'nin 22'nci Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla bir video mesaj paylaştı.
14.08.2023Gündem
KPSS başarı sözleri ve mesajları | KPSS’ye gireceklere motive edici, başarı dileyen KPSS başarı mesajları ve sözleri… KPSS’de başarılar
KPSS başarı sözleri ve mesajları | KPSS’ye gireceklere motive edici, başarı dileyen KPSS başarı mesajları ve sözleri… KPSS’de başarılarKPSS A Grubu ve Öğretmenlik, Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) sınavı  6 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. Sınava girecek adaylara başları dilemek ve onları motive etmek isteyenler ise KPSS başarı sözleri ve mesajları araştırmasına başladı. Biz de KPSS’ye gireceklere motive edici, başarı dileyen KPSS başarı mesajları ve sözleri bir araya getirdik.
5.08.2023Eğitim
EYT ile ilgili kredi müjdesi! Flaş erken emeklilik detayı
EYT ile ilgili kredi müjdesi! Flaş erken emeklilik detayıEYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) yasasının ardından, kıdem tazminatı ödemeleri artan işletmelere sağlanan kredi olanaklarından, kar amacı gütmeyen kurumlar da yararlanabilecek. Vakıf, vakıf üniversitesi, dernek ve bağlı şirketleri ile ticaret ve sanayi odaları, meslek örgütleri ve birlikler de Kredi Garanti Fonu (KGF) destekli kıdem tazminatı kredisi çekebilecek. Öte yandan EYT'den yararlanmak isteyen vatandaşlar için yeni fırsatlar ortaya çıktı. İş Kanunu'ndaki önemli detaylar emeklilik hayali kuran çalışanlara büyük fırsatlar sunuyor. Çalıştığı halde girişi yapılmayan, sigortaya girişi geç bildirilenler için emeklilik hakkı yasalarla mümkün. İşte EYT hakkın kazanmayla ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
5.08.2023Ekonomi
Erken emeklilik müjdesi! Primlere yeni ayar, sigorta girişi detayı
Erken emeklilik müjdesi! Primlere yeni ayar, sigorta girişi detayıEYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. EYT'den yararlanmak isteyen vatandaşlar için yeni fırsatlar ortaya çıktı. İş Kanunu'ndaki önemli detaylar emeklilik hayali kuran çalışanlara büyük fırsatlar sunuyor. Çalıştığı halde girişi yapılmayan, sigortaya girişi geç bildirilenler için emeklilik hakkı yasalarla mümkün. İşte EYT hakkın kazanmayla ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
4.08.2023Ekonomi
Binlerce dolar harcayıp köpek olmuştu! İlk görüntüler geldi
Binlerce dolar harcayıp köpek olmuştu! İlk görüntüler geldiEn büyük hayali köpek olmak isteyen Japon adam binlerce dolar harcayarak bu hayaline kavuştu. Ülkeden gelen görüntüler ise sosyal medyada viral oldu.Sosyal Medya Japonya'da yaşayan Toko-san isimli adamı konuşuyor.
30.07.2023Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kızılelma çığır açacak, 6 milyar dolarlık ihracat hedefliyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kızılelma çığır açacak, 6 milyar dolarlık ihracat hedefliyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu yıl 16'ncısı düzenlenen IDEF'23 16'ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı Kapanış Töreni'ne katıldı. Burada konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Son 21 yılda dünyada belki de hiçbir ülkenin karşılaşmadığı engellerle karşılaştık. Gizli açık ambargolara maruz bırakıldık. Haksız ve hukuksuz kısıtlamaların muhatabı olduk. Çifte standardın, adaletsizliğin ahde vefasızlığın daniskasını yaşadık ama bunlar karşısında yılmadık, pes etmedik, yolumuzdan asla dönmedik. Kendi göbeğimizi kendimiz kesmek zorunda olduğumuzu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadık Her zaman şu inançla olduk. Korkaklar, zafer anıtı dikemez"
28.07.2023Gündem
Galatasaray'da yeni sponsorluk anlaşması
Galatasaray'da yeni sponsorluk anlaşmasıGalatasaray Kulübü, GKN Kargo ile sponsoruk anlaşması imzaladı.
27.07.2023Galatasaray
Burslara zam gelecek mi 2023? KYK bursu ne kadar, KYK burs zammı olacak mı, burslara zam ne zaman gelecek, KYK bursu ne kadar olacak?
Burslara zam gelecek mi 2023? KYK bursu ne kadar, KYK burs zammı olacak mı, burslara zam ne zaman gelecek, KYK bursu ne kadar olacak?17-18 Haziran'da düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (2023-YKS) sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından üniversitelerin açılış tarihi dışında burslara zam gelip gelmeyeceği de gündeme geldi. Üniversite tercihlerini yapacak adaylar burslara zam gelecek mi, KYK bursuna ara zam olacak mı? sorularına yanıt arıyor. Peki, burslara zam ne zaman gelecek, KYK bursu ne kadar?
25.07.2023Eğitim
Sahte doktor Ayşe Özkiraz'ın YSK puanı ortaya çıktı! En büyük hayalim hekim olmak demişti
Sahte doktor Ayşe Özkiraz'ın YSK puanı ortaya çıktı! En büyük hayalim hekim olmak demiştiTekirdağ'ın Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde kendisini 'pratisyen hekim' olarak tanıtan, sahte diploma ile görev yaptığı anlaşılınca tutuklanan Ayşe Özkiraz, hakkında toplam 13 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Son duruşmada Özkiraz için tahliye kararı çıkarken yeni bir gelişme daha yaşandı. Gerçek bir doktor olmak için YSK’ye giren Ayşe Özkiraz’ın aldığı puan ortaya çıktı
25.07.2023Gündem
Ekrem İmamoğlu'na Tevfik Göksu'dan tepki: Başarısızlığın hesabını İstanbul'a vermemek için kaçmak istiyor
Ekrem İmamoğlu'na Tevfik Göksu'dan tepki: Başarısızlığın hesabını İstanbul'a vermemek için kaçmak istiyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Balkan Vekili CNN Türk ekranlarında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Ekrem İmamoğlu'nun gerçekleştirdiği toplantıya yorum yapan Göksu "Bu kadar büyük bir kente siz arkanızı dönüp, başka bir yere giderseniz İstanbul'u başka bir alana taşımış olursunuz. İmamoğlu'nun İstanbul diye bir gündemi yoktur. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, İstanbullulara'a hesap vermeden kaçmak istiyor" ifadelerini kullandı.
21.07.2023Gündem
Nusret muradına erdi! Hayali gerçek oluyor
Nusret muradına erdi! Hayali gerçek oluyorNusret Gökçe, uzun süredir hayalini kurduğu restorana kavuşuyor. Gökçe, yeni Saltbae Burger’ini İstanbul Havalimanı’nda açıyor.
21.07.2023Magazin
Yeni saadet zinciri ortaya çıktı, oltalama yöntemini kullanıyorlar! '3 ay sonra çökecek'
Yeni saadet zinciri ortaya çıktı, oltalama yöntemini kullanıyorlar! '3 ay sonra çökecek'Dolandırıcılar yüksek gelir sağlamak isteyen vatandaşları tuzağına düşürmeye devam ediyor. Günlük 3 bin TL kazanma vaadine kapılanlar elinde olan parasını da kötü niyetli kişilere kaptırıyor. Dolandırıcılar bu kez de dijital platformları kullanıyor.
19.07.2023Gündem
3600 gün ile emeklilik imkanı! Kritik yaş ve yıl ayrıntısı
3600 gün ile emeklilik imkanı! Kritik yaş ve yıl ayrıntısıErken emekli olma imkanı doğdu. 3600 prim günü ile emekli olma imkanından belli şartları taşıyanlar yararlanabiliyor. Erken emeklilikte yaş ve yıl şartı dikkat çekiyor. İşte emeklilik hayali kuranlar için 3600 gün ile emekliliğin detayları...
17.07.2023Emekli
Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nde tarih yazdı
Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nde tarih yazdıA Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Voleybol Milletler Ligi'nin final maçında Çin ile karşı karşıya geldi. Heyecan dolu maçı Filenin Sultanları setlerde 3-1 kazanarak Milletler Ligi'nde şampiyonluğa ulaştı.
17.07.2023Voleybol

Benzer Haber Etiketleri

Hayali ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki hayali haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.