Hamsi Ne Kadar

Hamsi Ne Kadar

Son dakika hamsi ne kadar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan hamsi ne kadar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını hamsi ne kadar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Hamsi Ne Kadar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan hamsi ne kadar gelişmeleri de dahil olmak üzere 155 hamsi ne kadar haberi bulunmuştur. Tüm hamsi ne kadar haberleri aşağıda listelenmiştir.
Beklenen Gürcü hamsisi tezgâhlara yansımadı
Beklenen Gürcü hamsisi tezgâhlara yansımadıKaradeniz’de bu günlerde hamsi avında belirgin bir azalma yaşanırken, özellikle 1 Ocak itibariyle Gürcistan sularında başlayan hamsi avı şu ana kadar beklentileri karşılamadı.
9.01.2023Gündem
Hamsi ile ilgili 'tehlike' uyarısı! Gittikçe azalıyor, fiyatları da vurabilir
Hamsi ile ilgili 'tehlike' uyarısı! Gittikçe azalıyor, fiyatları da vurabilirHamsi fiyatları ile ilgili dikkat çeken açıklama! Av yasağı çağrısı geldi, şikayetler artmaya başladı. Stokların tükenme aşamasına geldiğini belirten uzmanlar, hamsi neslinin de tehlikede olduğunu ifade etti. Peki balık fiyatlarında son durum ne? Hamsi ne kadar oldu? İşte detaylar...
7.12.2022Ekonomi
Mayınlara inat hamsi ve istavritin kilosu 25 liraya düştü
Mayınlara inat hamsi ve istavritin kilosu 25 liraya düştüKaradeniz’de mayın görülmesi üzerine birçok balıkçı denizden çekilirken, Tekirdağ’da hamsi ve istavritin kilogramı 25 TL'den satılmaya devam ediyor. Balığın kilosunu 25 liraya gören vatandaşlar ise balıkçı tezgâhlarının başında kuyruklar oluşturdu.
7.04.2022Ekonomi
Kilosu 40 liradan tezgahlarda! Hamsi, İstavrit, Kolyoz...
Kilosu 40 liradan tezgahlarda! Hamsi, İstavrit, Kolyoz...Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve kar yağışı ile "Hamsinin kulağına kar suyu kaçtı" deyimi gerçek oldu. Hamsi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bandırma Balık Halinde tezgahlarda yerini alırken kilosu 40 liradan satılıyor
16.03.2022Ekonomi
Balık fiyatları ile ilgili flaş uyarı! Hamsi, mezgit, istavrit, levrek, çipura...
Balık fiyatları ile ilgili flaş uyarı! Hamsi, mezgit, istavrit, levrek, çipura...Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Soğuk hava ve fırtına etkili oldu, balık çeşitleri azaldı. Balıkçıların verdiği bilgiye göre; hamsi kilo 25, mezgit 20, istavrit 25, barbun 20, somon 70, levrek 90 ve çipura da 75 lira oldu.
9.03.2022Ekonomi
Fiyatlar düştü! En ucuzu 20, en pahalısı 200 TL... Herkes oraya akın etti
Fiyatlar düştü! En ucuzu 20, en pahalısı 200 TL... Herkes oraya akın ettiBalık fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. En ucuzu 20, en pahalısı 200 TL.. Balık tezgâhlarında en çok rağbeti hamsi, istavrit ve mezgit görüyor. Kilogramı 20-25 TL’den satılan hamsi, istavrit ve mezgit yoğun rağbet görüyor.
5.03.2022Ekonomi
Balıkta tek fiyat! Hepsi aynı, hamsi, istavrit, uskumru, mezgit...
Balıkta tek fiyat! Hepsi aynı, hamsi, istavrit, uskumru, mezgit...Geçtiğimiz günlerde olumsuz hava şartları nedeniyle Eskişehir’de boş kalan balık tezgahlarında, hafta sonunun gelmesiyle birlikte bolluk yaşandı. Fiyatlar değişti. , hamsi, istavrit, uskumru, mezgit aynı fiyata satılıyor.
23.01.2022Ekonomi
Kasası 500 liraya yükseldi! Tezgahlarda neredeyse kalmadı... 'Türkiye'yi terk etti'
Kasası 500 liraya yükseldi! Tezgahlarda neredeyse kalmadı... 'Türkiye'yi terk etti'Karadeniz Bölgesi’nde aralık ayı içerisinde etkili olan hava sıcaklıkları ve erken avlanma, hamsinin Gürcistan tarafına yönelmesine neden oldu. Balıkçılar bölgede artık hamsinin kalmadığını belirterek, tezgahlarda yok denecek kadar az olan hamsinin kasa fiyatının ise 500 liraya satıldığını söyledi.
9.12.2021Ekonomi
Hamsi fiyatlarının düşmesini bekleyenlere kötü haber: 20 TL oldu
Hamsi fiyatlarının düşmesini bekleyenlere kötü haber: 20 TL olduBirçok balıksever hamsi fiyatlarının düşmesini beklerken Samsun’da geçen hafta 10 TL olan hamsinin kilosu 20 TL’ye çıktı.
29.11.2021Ekonomi
Fiyatlar düştükçe düştü! 10 liradan satışta
Fiyatlar düştükçe düştü! 10 liradan satıştaFiyatlar indi! 40 liradan satılıyordu. 10 TL'ye tezgahlarda yerini aldı. Karadeniz'de balık avı sezonu bereketli geçerken Sinop'ta hamsinin kilogramı 10 liraya geriledi.
13.10.2021Ekonomi
Zam geldi, fiyatlar yükseldi! Kilosu 60 lira...
Zam geldi, fiyatlar yükseldi! Kilosu 60 lira...Yurdun büyük kısmında son bir haftadır etkili olan soğuk hava balık fiyatlarına olumsuz yansıdı. İstanbul’da çok sayıda balıkçı denize açılamazken, bu durum balık fiyatlarına yansıdı. Beylikdüzü’ndeki Gürpınar Balık Hali’nin bu geceki gözdesi ise çinekop ve hamsi oldu.
25.03.2021Ekonomi
Balık fiyatları yükseldi! İşte nedeni...
Balık fiyatları yükseldi! İşte nedeni...Balık fiyatları arttı. Balıkhanede levrek 70, çipura 50, somon 90, hamsi 40, orkinos 50, deniz çipura 70, kefal 35, yeşil istavrit 40, sarı kanat 100, uskumru 80, karides 50, sardalyanın kilosu ise 30 TL'den satılıyor. Çanakkale Boğazı'nı kaplayan müsilaj nedeniyle balıkçılar denize açılamayınca, balık fiyatları zamlandı. Balıkçı Hasan Tunç, “Son dönemde müsilaj nedeniyle denizlerimizde gırgır tekneleri ve diğer balıkçılar çalışamadı. Bu da balığın fiyatının artmasına neden oldu" dedi.
23.03.2021Ekonomi
Palamut avında son 11 yılın en verimli dönemi yaşanıyor
Palamut avında son 11 yılın en verimli dönemi yaşanıyorPalamut avında bu sezon son 11 yılın en bereketli dönemi yaşanıyor. Av yasağının 1 Eylül’de kalkmasının ardından tekneleriyle denize açılan balıkçılar özellikle son 1 haftada bol miktarda palamut avladı.
2.10.2016Ekonomi
Karadeniz’de ‘hamsi avı 1 yıl ertelensin’ çağrısı
Karadeniz’de ‘hamsi avı 1 yıl ertelensin’ çağrısıKaradeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ahmet Cemal Dinçer, bu sezon tezgahlarda bir görünüp bir kaybolan hamsinin popülasyonunu kurtarmak için 1 yıl av yasağı önerisinde bulunarak, “Sürdürülebilir kaliteli hamsi avcılığında gerçekten dikkatli olmamız lazım. Bu stoku tekrar eski günlerine kavuşturmak için gerekli duyarlılığı göstermemiz lazım. Naçizane önerim, hamsi avcılığının hiç olmazsa bir yıl gene durdurulmasında ısrar ediyorum” dedi.
18.03.2023Gündem
'Denizin prensi' lüferin kilosu dudak uçuklatıyor
'Denizin prensi' lüferin kilosu dudak uçuklatıyorMarmara Denizi'nde geçen yıl yoğun olarak görülen ve 'denizin prensi' olarak bilinen lüfer, bu sezon beklenen bolluğa ulaşmadı. Tezgahlarda çok az rastlanılan lüferin kilo fiyatı ise dudak uçuklattı.
19.01.2023Ekonomi
Balık tezgahlarında hamsinin ardından istavrit bekleniyor
Balık tezgahlarında hamsinin ardından istavrit bekleniyorKaradeniz’de palamudun ardından bol miktarda avlanan hamsi sezonunun sonuna yaklaşılıyor. Balıkçılar, tezgahlarda istavrit ile birlikte dip balıklarının bereketlenmesini bekliyor.
17.01.2023Ekonomi
Havalar geç soğudu, az çıkan lüfer ve çinekopun fiyatı arttı
Havalar geç soğudu, az çıkan lüfer ve çinekopun fiyatı arttıHavaların geç soğuması nedeniyle Çanakkale’de az çıkan lüfer ve çinekopun fiyatı arttı.
25.12.2022Ekonomi
Asgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Bilgin duyurdu
Asgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Bilgin duyurduAsgari ücretle ilgili son dakika gelişmesi! Milyonlarca vatandaşın beklediği açıklama geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, “Salı günü asgari ücretin müzakeresinde uzlaşmaya varacağız. Emekçilerimizin beklediği, işverenlerimizin de ödeyebileceği bir ücret seviyesinde uzlaşma sağlayacağız" ifadelerini kullandı.
17.12.2022Ekonomi
İnternet üzerinden alışveriş yapanlara iade uyarısı! Dikkat çeken 14 gün detayı
İnternet üzerinden alışveriş yapanlara iade uyarısı! Dikkat çeken 14 gün detayıİnternet üzerinden alışveriş yapan herkesi ilgilendiren son dakika gelişmesi! Dikkat çeken 14 gün uyarısı geldi. Sorumluluk satıcıda oluyor. İşte e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan herkesi ilgilendiren kararın ayrıntıları...
18.11.2022Ekonomi
Hamsinin fiyatı yüzde 50 düştü! Bugün itibarıyla değişti
Hamsinin fiyatı yüzde 50 düştü! Bugün itibarıyla değiştiTrabzon'da bir hafta önce kilosu 65-70 TL’den satılan hamsi denizde bollaşınca bugün itibariyle kilosu 35-50 TL arasında satılmaya başlandı. Palamut fiyatları ise ikiye katlandı.
14.11.2022Ekonomi
Balık fiyatları düştü! 70 liraydı, 25 liraya indi
Balık fiyatları düştü! 70 liraydı, 25 liraya indiZonguldak’ın Ereğli ilçesinde palamut fiyatları dibe vurdu. Geçtiğimiz hafta büyüklüğüne göre tanesi 60-70 TL arasında değişen fiyatlardan satılan palamut bu hafta tanesi 25 TL’den satılmaya başladı.
22.10.2022Ekonomi
Balık fiyatları düştü! İlk 3 aya dikkat
Balık fiyatları düştü! İlk 3 aya dikkatAkdeniz'de av yasağının 15 Eylül'de tamamen kalkmasıyla birlikte Mersin'de her çeşit balık tezgahlarda yer almaya başladı. Geçtiğimiz aylarda el yakan balık fiyatları da ciddi oranda düşerken, balıkçılar balık bolluğundan memnun. Mersin Balıkçılar Derneği Başkan Yardımcısı Adnan Polat, "Şu anda çıkan balık miktarı iyi. Her zaman ilk 3 ay bolluk olur. O yüzden de bu aylarda fiyatlarımız çok uygun oluyor" dedi.
18.10.2022Ekonomi
Av yasağı ne zaman bitiyor? Av sezonu ne zaman açılıyor? Balık fiyatları ne kadar olur?
Av yasağı ne zaman bitiyor? Av sezonu ne zaman açılıyor? Balık fiyatları ne kadar olur? Yeni av sezonuna sayılı günler kaldı. Ege, Marmara ve Karadeniz’deki av yasağının bitmesine sayılı saatler kala hem balıkçılar hem de tüketiciler balık mevsiminin başlaması için gün sayıyor. Peki, Av yasağı ne zaman bitiyor? Av sezonu ne zaman açılıyor? 2022 ve 2023 av sezonu ne zaman açılıyor? Balık yasağı ne zaman kalkıyor? İşte detaylar…
30.08.2022Ekonomi
Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama: ‘Yüzde 30 düşme olur’
Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama: ‘Yüzde 30 düşme olur’Yeni balık av sezonu Akdeniz’de 15 Eylül, diğer tüm denizlerde ise 1 Eylül’de başlayacak. Denizlerdeki av yasağının bitmesine sayılı günler kala açıklamalarda bulunan Balıkçılık Teknolojisi ve Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Saadet Karakulak hem balıkçıların hem de tüketicilerin bilinçli olması gerektiği uyarısında bulunarak balık boyutlarına dikkat edilmesi yönünde çağrıda bulundu. Karakulak, “Hamsi 9, sardalya 1, istavrit 13, palamut ise 25 santim ve üstündeyse satın alınmalıdır. Bu sayede yasa dışı avcılık önlenebilir” dedi.
29.08.2022Ekonomi
Asgari ücret zammında son dakika gelişmesi! Ve belli oluyor, tarih ve saat verildi, temmuz zammında kritik gün...
Asgari ücret zammında son dakika gelişmesi! Ve belli oluyor, tarih ve saat verildi, temmuz zammında kritik gün...Asgari ücret zammında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Emekli ve memur maaşlarına gelecek temmuz zamları ve artan enflasyonla birlikte asgari ücrete de ara zam beklentisi oluştu. Açıklamalar art arda geldi, detaylar netleşmeye başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘vatandaşı enflasyona ezdirilmeyeceğiz’ mesajı sonrası başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olmak üzere birçok ilgili kurumu harekete geçirdi. Bu doğrultuda Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 29 Haziran Çarşamba günü saat 14.00'te Çalışma Bakanlığı'nda toplanacak. Masada ise çeşitli formüller yer alıyor. Peki asgari ücrete zam gelecek mi? Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Net ve brüt 2022 asgari ücret ne kadar olacak? İşte asgari ücret zammı 2022 temmuz son dakika gelişmeleri...
28.06.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Hamsi Ne Kadar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki hamsi ne kadar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.