Hamsi Ne Kadar

Hamsi Ne Kadar

Son dakika hamsi ne kadar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan hamsi ne kadar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını hamsi ne kadar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Hamsi Ne Kadar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan hamsi ne kadar gelişmeleri de dahil olmak üzere 142 hamsi ne kadar haberi bulunmuştur. Tüm hamsi ne kadar haberleri aşağıda listelenmiştir.
Mayınlara inat hamsi ve istavritin kilosu 25 liraya düştü
Mayınlara inat hamsi ve istavritin kilosu 25 liraya düştüKaradeniz’de mayın görülmesi üzerine birçok balıkçı denizden çekilirken, Tekirdağ’da hamsi ve istavritin kilogramı 25 TL'den satılmaya devam ediyor. Balığın kilosunu 25 liraya gören vatandaşlar ise balıkçı tezgâhlarının başında kuyruklar oluşturdu.
7.04.2022Ekonomi
Kilosu 40 liradan tezgahlarda! Hamsi, İstavrit, Kolyoz...
Kilosu 40 liradan tezgahlarda! Hamsi, İstavrit, Kolyoz...Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve kar yağışı ile "Hamsinin kulağına kar suyu kaçtı" deyimi gerçek oldu. Hamsi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bandırma Balık Halinde tezgahlarda yerini alırken kilosu 40 liradan satılıyor
16.03.2022Ekonomi
Balık fiyatları ile ilgili flaş uyarı! Hamsi, mezgit, istavrit, levrek, çipura...
Balık fiyatları ile ilgili flaş uyarı! Hamsi, mezgit, istavrit, levrek, çipura...Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Soğuk hava ve fırtına etkili oldu, balık çeşitleri azaldı. Balıkçıların verdiği bilgiye göre; hamsi kilo 25, mezgit 20, istavrit 25, barbun 20, somon 70, levrek 90 ve çipura da 75 lira oldu.
9.03.2022Ekonomi
Fiyatlar düştü! En ucuzu 20, en pahalısı 200 TL... Herkes oraya akın etti
Fiyatlar düştü! En ucuzu 20, en pahalısı 200 TL... Herkes oraya akın ettiBalık fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. En ucuzu 20, en pahalısı 200 TL.. Balık tezgâhlarında en çok rağbeti hamsi, istavrit ve mezgit görüyor. Kilogramı 20-25 TL’den satılan hamsi, istavrit ve mezgit yoğun rağbet görüyor.
5.03.2022Ekonomi
Balıkta tek fiyat! Hepsi aynı, hamsi, istavrit, uskumru, mezgit...
Balıkta tek fiyat! Hepsi aynı, hamsi, istavrit, uskumru, mezgit...Geçtiğimiz günlerde olumsuz hava şartları nedeniyle Eskişehir’de boş kalan balık tezgahlarında, hafta sonunun gelmesiyle birlikte bolluk yaşandı. Fiyatlar değişti. , hamsi, istavrit, uskumru, mezgit aynı fiyata satılıyor.
23.01.2022Ekonomi
Kasası 500 liraya yükseldi! Tezgahlarda neredeyse kalmadı... 'Türkiye'yi terk etti'
Kasası 500 liraya yükseldi! Tezgahlarda neredeyse kalmadı... 'Türkiye'yi terk etti'Karadeniz Bölgesi’nde aralık ayı içerisinde etkili olan hava sıcaklıkları ve erken avlanma, hamsinin Gürcistan tarafına yönelmesine neden oldu. Balıkçılar bölgede artık hamsinin kalmadığını belirterek, tezgahlarda yok denecek kadar az olan hamsinin kasa fiyatının ise 500 liraya satıldığını söyledi.
9.12.2021Ekonomi
Hamsi fiyatlarının düşmesini bekleyenlere kötü haber: 20 TL oldu
Hamsi fiyatlarının düşmesini bekleyenlere kötü haber: 20 TL olduBirçok balıksever hamsi fiyatlarının düşmesini beklerken Samsun’da geçen hafta 10 TL olan hamsinin kilosu 20 TL’ye çıktı.
29.11.2021Ekonomi
Fiyatlar düştükçe düştü! 10 liradan satışta
Fiyatlar düştükçe düştü! 10 liradan satışta Fiyatlar indi! 40 liradan satılıyordu. 10 TL'ye tezgahlarda yerini aldı. Karadeniz'de balık avı sezonu bereketli geçerken Sinop'ta hamsinin kilogramı 10 liraya geriledi.
13.10.2021Ekonomi
Zam geldi, fiyatlar yükseldi! Kilosu 60 lira...
Zam geldi, fiyatlar yükseldi! Kilosu 60 lira...Yurdun büyük kısmında son bir haftadır etkili olan soğuk hava balık fiyatlarına olumsuz yansıdı. İstanbul’da çok sayıda balıkçı denize açılamazken, bu durum balık fiyatlarına yansıdı. Beylikdüzü’ndeki Gürpınar Balık Hali’nin bu geceki gözdesi ise çinekop ve hamsi oldu.
25.03.2021Ekonomi
Balık fiyatları yükseldi! İşte nedeni...
Balık fiyatları yükseldi! İşte nedeni...Balık fiyatları arttı. Balıkhanede levrek 70, çipura 50, somon 90, hamsi 40, orkinos 50, deniz çipura 70, kefal 35, yeşil istavrit 40, sarı kanat 100, uskumru 80, karides 50, sardalyanın kilosu ise 30 TL'den satılıyor. Çanakkale Boğazı'nı kaplayan müsilaj nedeniyle balıkçılar denize açılamayınca, balık fiyatları zamlandı. Balıkçı Hasan Tunç, “Son dönemde müsilaj nedeniyle denizlerimizde gırgır tekneleri ve diğer balıkçılar çalışamadı. Bu da balığın fiyatının artmasına neden oldu" dedi.
23.03.2021Ekonomi
Palamut avında son 11 yılın en verimli dönemi yaşanıyor
Palamut avında son 11 yılın en verimli dönemi yaşanıyorPalamut avında bu sezon son 11 yılın en bereketli dönemi yaşanıyor. Av yasağının 1 Eylül’de kalkmasının ardından tekneleriyle denize açılan balıkçılar özellikle son 1 haftada bol miktarda palamut avladı.
2.10.2016Ekonomi
Asgari ücret zammında son dakika gelişmesi! Ve belli oluyor, tarih ve saat verildi, temmuz zammında kritik gün...
Asgari ücret zammında son dakika gelişmesi! Ve belli oluyor, tarih ve saat verildi, temmuz zammında kritik gün...Asgari ücret zammında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Emekli ve memur maaşlarına gelecek temmuz zamları ve artan enflasyonla birlikte asgari ücrete de ara zam beklentisi oluştu. Açıklamalar art arda geldi, detaylar netleşmeye başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘vatandaşı enflasyona ezdirilmeyeceğiz’ mesajı sonrası başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olmak üzere birçok ilgili kurumu harekete geçirdi. Bu doğrultuda Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 29 Haziran Çarşamba günü saat 14.00'te Çalışma Bakanlığı'nda toplanacak. Masada ise çeşitli formüller yer alıyor. Peki asgari ücrete zam gelecek mi? Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Net ve brüt 2022 asgari ücret ne kadar olacak? İşte asgari ücret zammı 2022 temmuz son dakika gelişmeleri...
28.06.2022Ekonomi
Kilosu 25 liraya düştü! Talep resmen patladı, kuyruklar oluştu
Kilosu 25 liraya düştü! Talep resmen patladı, kuyruklar oluştuKaradeniz’de mayın görülmesi üzerine birçok balıkçı denizden çekilirken, Tekirdağ’da hamsi ve istavritin kilogramı 25 TL'den satılmaya devam ediyor. Balığın kilosunu 25 liraya gören vatandaşlar ise balıkçı tezgâhlarının başında kuyruklar oluşturdu.
7.04.2022Ekonomi
Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Altında kritik gün, tüm  gözler orada, saat 21.30 bekleniyor,  gram altın, çeyrek altın, yarım altın...
Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Altında kritik gün, tüm gözler orada, saat 21.30 bekleniyor, gram altın, çeyrek altın, yarım altın...Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Altında kritik gün. Altın fiyatları bugün belli oluyor. Geride kalan haftada altın fiyatlarında rekorun kapısından dönüldü. Fiyatlarda en belirleyici aktör yine Rusya-Ukrayna arasında yaşanan savaş oldu. Gelişmelerden etkilenen altın fiyatları önce sert yükseldi ardından da tekrar düşüş trendine girdi. Yatırımcılar uzun süredir bugünü bekliyordu. Gözler o saate çevrildi. ABD Merkez Bankası Fed’in politika faizini yıllar sonra artırması bekleniyor. ABD’de yükselen enflasyonu kontrol altına almak için tahvil alımlarından vazgeçen ve faiz artırma söylemlerinde bulunan Fed’in bu akşamki toplantıdan 25 baz puanlık faiz artışı çıkması ihtimali yüksek seyrediyor. Piyasalar da faiz artırımına göre fiyatlamalarını yapmaya başladı. Fed'de bulunan 11 kişi dünyadaki ekonomik gidişatı belirlemek için bu akşam oy kullanacak. Altın fiyatları fed kararı sonrası belli olacak. Peki Fed kararı altını ne yönde etkileyecek?
16.03.2022Ekonomi
Hamilelikte kaçınmanız gereken 5 önemli beslenme hatası!
Hamilelikte kaçınmanız gereken 5 önemli beslenme hatası!Hamilelik döneminde anne adayının doğru beslenme alışkanlığı edinmesi, bu sürecin sağlıklı atlatılmasında kilit role sahip. Öyle ki anne karnındaki bebeğin gelişimini sağlıklı tamamlaması, annenin hamilelik dönemini sorunsuz geçirmesi, doğumun sağlıklı geçmesi ancak yeterli, dengeli ve kaliteli beslenmeyle sağlanabiliyor. Aslında sağlıklı beslenme programına hamilelik öncesinde başlanması çok daha doğru bir yaklaşım oluyor. Doğru beslenme alışkanlığı sayesinde; erken doğum, düşük doğum ağırlığı ve bebekte oluşabilecek pek çok önemli sağlık problemine karşı önlem alınabildiği gibi, anne adayında da diyabet, yüksek tansiyon, gebelik zehirlenmesi, kemik erimesi, obezite ve lohusalık depresyonu gibi ciddi komplikasyonlar engellenebiliyor.
22.02.2022Sağlık
Balık fiyatlarına zam geldi! Sardalye, hamsi, barbun, çupra, levrek, mezgit, gümüş, istavrit...
Balık fiyatlarına zam geldi! Sardalye, hamsi, barbun, çupra, levrek, mezgit, gümüş, istavrit...Balık fiyatları ile ilgili flaş gelişme! Kar yağışı sonrası yüzde 15 ile 20 arası zam geldi, eskiden 100-150 kasa balıkla dönen balıkçılar, şimdi 20-30 kasa ile dönebiliyor. Balık fiyatları hakkında bilgi veren sektör temsilcisi, “Sardalye, hamsi, barbun, çupra, levrek, mezgit, gümüş, istavrit gibi balıklarımız var. Akdeniz'de yeterince balığımız var. Şu an sardalye 20-25, hamsi 25-30, istavrit 20-25, çupra-levrek 50-60, kefal 25-30, gümüş 40-50 lira arasında gidiyor. Fiyatlarımız bir önceki aya göre hava şartlarından dolayı bir yüzde 20'lik artışımız var. Ancak 15-20 gün içinde havalar düzelirse bu fiyatlar geri eski haline dönecektir" dedi.
1.02.2022Ekonomi
Hamsi fiyatlarında büyük düşüş! 20 gün sürecek! Kilosu 80TL'ye satılıyordu, şimdi ise...
Hamsi fiyatlarında büyük düşüş! 20 gün sürecek! Kilosu 80TL'ye satılıyordu, şimdi ise...Tezgahlarda uzun bir süreden beri pek görülmeyen hamsi, Gürcistan’da Türk balıkçılar tarafından bolca avlanıp Trabzon’a gönderilince tezgahlar şenlendi. Bir kaç gün öncesine kadar kilogram fiyatı 80 TL olan hamsinin fiyatı bir anda 25 TL'ye üştü.
18.01.2022Ekonomi
Tezgahlar doldu taştı! Kilosu 20 lira
Tezgahlar doldu taştı! Kilosu 20 liraHamsinin İğneada ve Doğu Karadeniz kıyılarında bol miktarda çıkması tezgahları şenlendirdi. Tezgahta 20 liradan yerini alan Karadeniz hamsisi hem esnafın hem de vatandaşın yüzünü güldürüyor.
19.11.2021Ekonomi
Hamsi avı azaldı, fiyatı arttı! Kilosu 20 lira
Hamsi avı azaldı, fiyatı arttı! Kilosu 20 liraTrabzon'da geçen hafta 10TL’ye gerileyen hamsinin kilosu, az miktarda avlanınca 20 TL’ye çıktı.
23.10.2021Ekonomi
Karadeniz'de araştırıldı! İşte sağlığa en faydalı balık...
Karadeniz'de araştırıldı! İşte sağlığa en faydalı balık...Ordu Üniversitesi'nde yürütülen iki yıllık çalışma sonrası Karadeniz'de en çok avlanan balık türlerinden hamsinin biyoaktif özelliğinin yüksek olduğu belirlendi.
15.10.2021Sağlık
Kilosunun fiyatı 5 TL'ye düştü! Anons yapıldı, herkes oraya koştu
Kilosunun fiyatı 5 TL'ye düştü! Anons yapıldı, herkes oraya koştuKilosunun fiyatı 5 TL'ye düştü! Hoparlörden anons yapıldı, duyan herkes almak için oraya koştu. Artvin'in Hopa ilçesinde hamsinin kilogram fiyatının 5 liraya düşürülmesi nedeniyle balıkçı tezgahı önünde uzun kuyruk oluştu.
12.10.2021Ekonomi
Bu balıklardan uzak durun! Müsilaj sonrası kritik uyarı
Bu balıklardan uzak durun! Müsilaj sonrası kritik uyarıİstanbul Üniversitesi (İÜ) Su Bilimleri Fakültesi Balıkçılık ve Su Ürünleri İşleme Teknolojisi Bölümü Gıda Güvenliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Nuray Erkan ve ekibi, yürüttükleri TÜBİTAK projesi kapsamında müsilajın Marmara Denizi'ndeki su ürünlerinin insan sağlığına etkilerini araştırıyor. Yaklaşık 9 ay sürecek araştırmanın ilk verilerine göre, patojen bakteri çeşitliliğin arttığı, başta et verimi ve besin kompozisyonun zayıfladığı belirlendi. Hamsi, istavrit gibi dolaşan balıkların müsilajdan biraz daha az etkilendiğini belirten uzmanlar, haftada 2-3 defa hamsi ve istavrit yemekte hiçbir sakınca yokken, dil balığı, mezgit, karides, barbun gibi dip canlılarının daha tüketilmesini tavsiye ediyor.
8.10.2021Gündem
Lüferin kilosu ne kadar? Boğaz'da lüfer akını başladı!
Lüferin kilosu ne kadar? Boğaz'da lüfer akını başladı!Boğaz'da lüfer akını tezgahları şenlendirdi! Hem İstanbul'da hem de Karadeniz'de balıkçılar tarafından avlanan lüferdeki bolluk hem fiyatlara hem de tezgaha yansıdı. Peki, Lüferin kilosu ne kadar? Ekim'de hangi balıklar yenir? İşte detaylar...
6.10.2021Gündem
Kilosu 10 TL'den tezgahlarda! Alan memnun, satan memnun
Kilosu 10 TL'den tezgahlarda! Alan memnun, satan memnunDenizlerde bir hafta önce başlayan balık avı sezonunda Karadeniz'de balıkçıların ağlarına takılan az miktarda hamsi Trabzon'da tezgahları süsledi.
7.09.2021Ekonomi
Balık fiyatları ne kadar, av yasağı sonrası balık fiyatları düştü mü? İşte güncel balık fiyatları 2021 ve haldeki balık fiyatları
Balık fiyatları ne kadar, av yasağı sonrası balık fiyatları düştü mü? İşte güncel balık fiyatları 2021 ve haldeki balık fiyatlarıBalık avı yasağı 1 Eylül’de sona erdi. Hazırlıklarını günler öncesinden tamamlayan balıkçılar da "Vira Bismillah" diyerek denize açıldı. Peki, Balık fiyatları ne kadar, av yasağı sonrası balık fiyatları düştü mü? İşte güncel balık fiyatları 2021…
2.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hamsi Ne Kadar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki hamsi ne kadar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.