Esnaf Kredisi

Esnaf Kredisi

Son dakika esnaf kredisi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan esnaf kredisi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını esnaf kredisi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Esnaf Kredisi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan esnaf kredisi gelişmeleri de dahil olmak üzere 239 esnaf kredisi haberi bulunmuştur. Tüm esnaf kredisi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Depremde hasar gören evlerini güçlendirmek için biriktirdikleri altınları çalındı: 'Ev başımıza yıkılacak diye korkuyoruz'
Depremde hasar gören evlerini güçlendirmek için biriktirdikleri altınları çalındı: 'Ev başımıza yıkılacak diye korkuyoruz'Adana'da depremde hasar alan müstakil evlerini güçlendirmek için esnaf kredisi de çeken Sacile (56)- Şaban (58) Tavan çiftinin biriktirdiği 37 cumhuriyet altını çalındı. Yaklaşık 350 bin TL değerindeki altınları için ağlayan Sacile Tavan, "Sürekli deprem oluyor, ev başımıza yıkılacak diye korkuyoruz" dedi.
25.05.2023Yaşam
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnafa yeni müjde: 150 milyar liraya çıkartıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnafa yeni müjde: 150 milyar liraya çıkartıyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüz Yüze Türkiye Esnaf Buluşması'nda önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 136 bin esnafın faydalandığı 100 milyar liralık esnaf kredisi destek paketinin limitinin artırıldığını duyurdu. Esnafa sağlanan desteklerle ilgili yeni düzenlemeleri sıralayan Erdoğan, haziran ayı sonuna kadar esnaf başına verilen 500 lira olan kredi üst limitinden 1. ve 2. risk grupları dışındaki esnafların da yararlanabileceğini açıkladı.
10.01.2023Gündem
Devletten küçük esnafa yüzde 70 destek! 4 bin kişiye iş kapısı olacak
Devletten küçük esnafa yüzde 70 destek! 4 bin kişiye iş kapısı olacakBingöl’de Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın yüzde 70 desteği ile yapımına başlanan 501 dükkanlı 3. Kısım Küçük Sanayi Sitesi inşaatı hızla yükseliyor. Sanayi sitesinin bitmesiyle birlikte 4 bin kişinin istihdam edilmesi planlanıyor.
3.11.2022Ekonomi
Esnaf kefalet kredi başvurusu nasıl yapılır? Esnaf kefalet kredi şartları ne? İşte esnaf kredisi faiz oranı ve vade sayısı!
Esnaf kefalet kredi başvurusu nasıl yapılır? Esnaf kefalet kredi şartları ne? İşte esnaf kredisi faiz oranı ve vade sayısı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı esnaf kredisi merak ediliyor. Esnaflar için başlatılan kredi kampanyasında, faiz oranı, vade sayısı ve başvuru şartları sıklıkla araştırılıyor. Peki, Esnaf kefalet kredi başvurusu nasıl yapılır? Esnaf kefalet kredi şartları ne? İşte esnaf kredisi faiz oranı!
3.11.2022Ekonomi
Ucuz kredi desteği geliyor! Kime ne kadar kredi verilecek? İşte aylık ödeme tutarı
Ucuz kredi desteği geliyor! Kime ne kadar kredi verilecek? İşte aylık ödeme tutarıKonut, iş yeri ve arabada ucuz kredi imkanı! Detaylar belli oldu. Esnafa 60 ay vade ve yüzde 7,5 faiz oranıyla kullandırılacak, 100 milyar liralık bir kredi paketi resmen açıklandı. İşyeri edinme ya da işyeri yenileme kredisi almak isteyenler, 1.5 milyon TL’ye kadar, 10 yıl vadeli, yıllık yüzde 7.5 faizli kredi kullanabilecek. Sıfır taşıt almak isteyenlere de yine 1.5 milyon TL’ye kadar, 7 yıl vadeli, yıllık yüzde 7.5 faizle kredi verilecek. Peki, esnaf kredi destek paketi kimlere verilecek? Aylık ödemesi ne kadar olacak? İşte ucuz kredi ile ilgili son dakika gelişmesi...
12.10.2022Ekonomi
Kredi müjdesi! Düşük faizli, 12 ay geri ödemesiz 60 ay vadeli!
Kredi müjdesi! Düşük faizli, 12 ay geri ödemesiz 60 ay vadeli!Kredi ile ilgili son dakika müjdesi! Düşük faizli, 12 ay geri ödemesiz 60 ay vadeli kredi fırsatı. Kredi fırsatı ile ilgili detaylar belli oldu. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, girişimcilere yönelik yeni kredi paketlerini açıkladı. Bakan Nebati avantajlı faiz oranlarıyla azami 12 ay anapara ödemesiz dönem ve 60 aya varan vade imkanı sunulacağını duyurdu.
30.04.2022Ekonomi
Halkbank'tan kredi müjdesi
Halkbank'tan kredi müjdesiHalkbank esnafa müjde verdi. Genel Müdür Arslan, “2021’de yaklaşık 250 bin esnafımıza Hazine destekli 33 milyar TL’lik esnaf kredisi sağladık. 2022’de en az 30-35 milyar TL’ye varan ilave kredi imkânı sunacağız” dedi.
26.02.2022Ekonomi
Kredilerde yeni dönem, Merkez Bankası harekete geçti, resmen açıklandı...
Kredilerde yeni dönem, Merkez Bankası harekete geçti, resmen açıklandı...Kredilerde yeni dönem, resmen değişiyor. Merkez Bankası kolları sıvadı. Kredi başvurularıyla ilgili yeni uygulama devreye alınıyor. Cumhurbaşkanlığı 2022 Yıllık Programı'na, kritik projelerin yaşama geçirilmesi, büyüme, istihdamı artıran, sanayi hamlesi, esnafı, işletmeleri koruyan önemli adımlar damgasını vurdu.
27.10.2021Ekonomi
28 ilde dev operasyon! Sahte rapor, recete, PCR testi, yerine sınava girme ve dahası...
28 ilde dev operasyon! Sahte rapor, recete, PCR testi, yerine sınava girme ve dahası...Operasyon, sahte engelli raporu, reçete, PCR testi düzenleyen, dublör kullanarak başkasının yerine sınava girenler gibi nitelikli dolandırıcılık suçunu örgütlü olarak işledikleri tespit edilenlere yönelik düzenlendi.
12.10.2021Yaşam
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yangınlarla ilgili son dakika açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yangınlarla ilgili son dakika açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla'nın Marmaris ilçesinde halka hitap etti. Milas'taki yangınla ilgili 1 kişinin gözaltına alındığını açıklayan Erdoğan "Ormanlarımızı yakanları bulup ciğerlerini yakmak boynumuzun borcudur" dedi.
31.07.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan yangın bölgesinde duyurdu! İşte mağdurlara yapılacak yardımlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan yangın bölgesinde duyurdu! İşte mağdurlara yapılacak yardımlarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Antalya'nın Manavgat ilçesinde çıkan yangınlara ilişkin açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan acil ihtiyaçlar için 50 milyon lira ödenek gönderildiğini ve 1 ay içerisinde yanan evlerin yeniden inşasına başlanacağını açıkladı.
31.07.2021Siyaset
Kredi fırsatı, sıfır faiz, 6 ay ödemesiz, 100 bin TL...
Kredi fırsatı, sıfır faiz, 6 ay ödemesiz, 100 bin TL...Kredi kullanacaklar için sıfır faizli kredi fırsatı sunuluyor. 100 bin liraya kadar kredi kullanımı mümkün. 6 ay anapara ödemesiz kredide 36 ay vade imkanı bulunuyor. Halkbank tarafından kadın girişimcileri desteklemek amacı ile faizsiz kredi imkanı sunuluyor. Kendi işini kurmak isteyen ya da var olan işini büyütmek isteyen kadınlara 100 bin liraya kadar kredi desteği sağlanıyor.
15.06.2021Ekonomi
Sanayici, tüccar ve büyük şirketlere nefes kredisi! Hangi bankalar kredi verecek? Esnafa kredi desteği açıklandı!
Sanayici, tüccar ve büyük şirketlere nefes kredisi! Hangi bankalar kredi verecek? Esnafa kredi desteği açıklandı!Binlerce esnaf bekliyordu! Ve belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek açıkladı. Esnafa yeni destek paketi uygulamaya konulacak. Müjdeli haberi Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi. Kontrollü normalleşme dönemi ve 1 Haziran sonrası dönem Kabine toplantısında sürecin artıları ve eksileri masaya yatırıldı ve tüm detaylar görüşüldü. Hükümet esnafa nefes aldıracak yeni destek paketini devreye aldı. Sektöre can suyu olacak faizsiz kredi desteğinin detaylarını Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısı sonrasında açıkladı. Peki, Esnafa faizsiz kredi desteği nasıl verilecek? Hangi bankalar esnafa faizsiz kredi verecek? Esnafa destek kredisi şartları ne? Nasıl başvuru yapılır? Esnaf kredisinden kimler faydalanacak? İşte esnaf kredisi şartları ve ödeme koşulları!
17.05.2021Gündem
Paralar hesaba yatıyor! Yüz binlerce kişiyi ilgileniyor...
Paralar hesaba yatıyor! Yüz binlerce kişiyi ilgileniyor...Hesaplara yatıyor. Ödemeler başladı. Gelir kaybı yaşayan esnaf için 4 ayrı destek paketi devreye girdi. İlk olarak devreye küçük esnafa yönelik hibe ve kira desteği alındı. Böylece basit usulde vergilendirilen küçük esnafa ayda 1000'er lira destek ve büyükşehirlerde 750, diğerlerinde 500 lira olmak üzere kira yardımı başlatıldı. Bununla ilgili ilk başvuruyu tamamlayan esnafa Ocak ayı itibariyle ilk ödemeler yapıldı. İkinci başvuru ise 31 Mart'a kadar uzatıldı. Ardından işyerleri pandemi dolayısıyla tamamen kapanan esnafa yönelik mücbir sebep hali ilan edildi. Böylece bu esnafımız da 6 ay süreyle vergi beyannamesi verme ve ödeme yükümlülüğünden kurtuldu. İşte tüm detaylar...
31.01.2021Ekonomi
Halkbank esnaf kredisi erteleme nasıl yapılır, belli mi? Halkbank esnaf destek kredisi erteleme (1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 ay erteleniyor)
Halkbank esnaf kredisi erteleme nasıl yapılır, belli mi? Halkbank esnaf destek kredisi erteleme (1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 ay erteleniyor)Halkbank esnaf destek kredi ödemeleri ertelendi mi? sorusu yanıt buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredileri 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitleri ertelenecektir. Hayırlı olsun." dedi. Peki, Halkbank esnaf kredisi erteleme nasıl yapılır? Halkbank esnaf kefalet kredisi erteleme 2021…
Kredi müjdesi! Halkbank harekete geçti, 6 ay ödeme yok...
Kredi müjdesi! Halkbank harekete geçti, 6 ay ödeme yok...Yüz binlerce kişiye kredi müjdesi! 6 ay ödeme yok... Halkbank harekete geçti. 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatı sunuldu. Çok sayıda vatandaş bu fırsattan yararlandı. Düşük faizli 6 ay geri ödemesiz kredi paketinin ardından yeni bir karar geldi. Müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Esnaf ve sanatkarların faiz destekli kredilerinde 6 aylık taksitleri ertelenecek” dedi.
25.01.2021Ekonomi
Esnaf kefalet kredi faiz oranları 2021! Esnaf kefalet kredi başvuru şartları nelerdir, nasıl başvurulur?
Esnaf kefalet kredi faiz oranları 2021! Esnaf kefalet kredi başvuru şartları nelerdir, nasıl başvurulur?Enflasyon oranları açıklandı. Enflasyonun açıklanmasıyla iş yeri kira bedellerinde de artış oldu. Pandemi süreci devam ederken devlet esnafa 3 ay, ayda 1000 lira destekle kira yardımı yapıyor. Destek ödemelerinin dışında esnaf kredi imkanlarını da araştırıyor. Esnaf tarafından araştırılan kredilerden biri ise Esnaf Halkbank Kredisi oluyor. Esnaf kefalet kredisi 2021 faiz oranları merak ediliyor.
6.01.2021Gündem
Halkbank esnaf kefalet kredisi! Halkbank esnaf kefalet kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları nedir?
Halkbank esnaf kefalet kredisi! Halkbank esnaf kefalet kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları nedir?Koronavirüs salgını en çok esnafı etkiledi. Pandemi sürecinde peş peşe yapılan desteklerin sonuncusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Cumhurbaşkanı, esnafa kira yardımı ile 3 ay süreyle ayda 1000 lira destek ödemesi yapılacağının açıklanmasının ardından bankaların esnaf kredileri hakkında da araştırma yapılamaya başlandı. Esnafın en çok araştırdığı kredilerden biri Halkbank esnaf kefalet kredisi oldu. Halkbank esnaf kefalet kredisi başvurusu şartları nedir, nasıl başvuru yapılır? Sizin için Halkbank esnaf kefalet kredilerini derledik…
15.12.2020Gündem
Halkbank'tan 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatı! Faiz oranı...
Halkbank'tan 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatı! Faiz oranı...Halkbank resmen açıkladı. Halkbank kredi faiz oranı belli oldu. Dev banka düşük faiz oranı ve 6 ay geri ödemesiz kredi paketini hayata geçirdi. Koronavirüsün etkilerini azaltmak için destek paketini devreye alan Halkbank, düşük faiz oranı ve 6 ay geri ödemesiz kredi sunuyor. Peki, Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank 6 ay geri ödemesiz kredi nasıl alınır? İşte Halkbank düşük faiz oranı ve 6 ay geri ödemesiz kredi paketi...
1.11.2020Ekonomi
Altında yeni dönem! Uzmanlar uyardı...
Altında yeni dönem! Uzmanlar uyardı...Kovid-19 nedeniyle uygulanan genişletici para politikası terk ediliyor. Parasal sıkılaştırmayla para arzı azaltılarak, enflasyona yol açacak talep artışı frenlenecek.
10.08.2020Ekonomi
Bakan Pekcan: Esnaf ve sanatkarların kredilerini yapılandırıyoruz
Bakan Pekcan: Esnaf ve sanatkarların kredilerini yapılandırıyoruzTicaret Bakanı Pekcan, "Esnaf ve sanatkarlarımızın Kredi ve Kefalet Kooperatifleri aracılığıyla kullandıkları kredilerden takipte olanları yapılandırıyoruz." dedi.
13.07.2020Ekonomi
Ömer Çelik'ten son dakika önemli açıklamalar
Ömer Çelik'ten son dakika önemli açıklamalarAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulundu.
30.06.2020Siyaset
TÜRES'ten flaş talep! Ziraat Bankası kredisi...
TÜRES'ten flaş talep! Ziraat Bankası kredisi...TÜRES Genel Başkanı Bingöl, Ziraat Bankası'nın turistik restoran ve işletmelere sağladığı kredinin sadece Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli değil, sektörde faaliyet gösteren tüm restoran ve kafelere verilmesi gerektiğini bildirdi.
22.06.2020Ekonomi
Esnaf destek paketi başvurusu e-devlet ile nasıl yapılır? Halkbank esnafa destek paketi 2020
Esnaf destek paketi başvurusu e-devlet ile nasıl yapılır? Halkbank esnafa destek paketi 2020Halkbank esnaf kredisi başvurusu yapan vatandaşlar, esnaf kredisi başvurusu sorgulama işlemlerini araştırmaya başladı. Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında, devreye giren esnaf kredisi destek paketi işletmelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Peki, Halkbank esnaf kredisi başvuru sonucu nasıl öğrenilir? 2020 Halkbank 25 bin TL esnaf kredisi başvurusu sorgulama…
28.04.2020Gündem
Halkbank esnaf paketi kredi başvurusu nasıl yapılır? 25 bin TL Halkbank destek kredisi sonucu sorgulama…
Halkbank esnaf paketi kredi başvurusu nasıl yapılır? 25 bin TL Halkbank destek kredisi sonucu sorgulama…Ekonomik İstikrar Kalkanı, tedbirleri kapsamında esnaf kredisi destek paketi devreye girdi. Halkbank da esnaf kredisi veren bankalardan biri. Halkbank iş dalı ayırmaksızın başvuruda bulunan esnafa 25 bin lira nakit kredi desteğinde bulunuyor. Öte yandan banka ayrıca 25 bin lira ticari kart desteği verileceğini bildirildi. Halkbank kredi başvuru şartları ise kurumun resmi internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Halkbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır? 25 bin TL kredi başvurusu sonucu nasıl sorgulanır? Halkbank 25000 esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir? Halkbank kredi sorgulama...

Benzer Haber Etiketleri

Esnaf Kredisi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki esnaf kredisi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.