Esnaf Kredi

Esnaf Kredi

Son dakika Esnaf kredi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Esnaf kredi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Esnaf kredi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Esnaf Kredi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan esnaf kredi gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.005 esnaf kredi haberi bulunmuştur. Tüm esnaf kredi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kredi kararı! 2 yıl ödemesiz, 120 aya kadar vade imkanı
Kredi kararı! 2 yıl ödemesiz, 120 aya kadar vade imkanıKredi fırsatı ile ilgili detaylar belli oldu. Kredi paketine başvuru koşulları ve ödeme seçenekleri açıklandı. 2 yıl ödemesiz kredi kullanımı mümkün. 10 yıla kadar da vade seçeneği bulunuyor. İstihdama destek olmak amacıyla başlatılan destek paketi sürecinde şartlar belli oldu. 100 bin TL ile 500 bin arasında destek paketi kredisinden yararlanabilecek olan esnafın yerine getirmesi gereken şartlar bulunuyor. Peki, destek paketi kimlere veriliyor, kredi başvurusu şartları neler?
9.12.2021Ekonomi
Faizsiz kredi fırsatı! 6 ay ödemesiz ve... HalkBank, İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank resmen duyurdu
Faizsiz kredi fırsatı! 6 ay ödemesiz ve... HalkBank, İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank resmen duyurduFaizsiz kredi fırsatı devreye alındı. HalkBank, İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank ve diğer bankalar kredi paketlerini duyurdu. Bazı kredilerin 6 ay ödemesiz ve uygun faizli ya da faizsiz seçenekleri bulunuyor. Girişimci, çiftçi, esnaf kadınlara destek olabilmek ve yeni iş kurmak isteyenler için bankalar kredi paketlerini devreye aldı. Limitler konusunda da çok sayıda seçenek sunuldu. İşte bankaların duyurduğu kredi paketleri...
22.11.2021Ekonomi
Faizsiz kredi verilecek! Başvuran alıyor, geri ödemesi...
Faizsiz kredi verilecek! Başvuran alıyor, geri ödemesi...Flaş kredi açıklaması! 100 bin liradan 250 bin liraya kadar sıfır faizli kredi verilecek. 1 yıl ödemesiz, toplamda 3 yıl ödemeli olacak. Vatandaşlar bankalar üzerinden hızlı bir şekilde krediyi kullanabilecek. KOSGEB'den açıklama geldi. Bozkurt'ta esnafa 40 milyon lira kredi verileceği bildirildi.
4.09.2021Ekonomi
Borçlar erteleniyor, ceza ve faiz ödenmiyor, 3 ay detayı...
Borçlar erteleniyor, ceza ve faiz ödenmiyor, 3 ay detayı...Kredi geri ödemeleri öteleniyor. Vergiler, sosyal güvenlik primleri erteleniyor. Detaylar belli oldu. 3 ay içerisinde başvuru yapılması gerekiyor. Afet bölgelerinde yaşayan vatandaşlara ne gibi destekler sağlanıyor? Prim ve kredi ödemelerinde kolaylık sağlanıyor. İşte detaylar...
5.08.2021Ekonomi
Kredi müjdesi! Bugün resmen başlıyor, ödemeler 6 ay sonra, faizler...
Kredi müjdesi! Bugün resmen başlıyor, ödemeler 6 ay sonra, faizler...Kredi kullanacaklar için büyük fırsat... 6 ay ödeme yok. Nakit ihtiyaçlar hemen karşılanıyor, ödemeler ise 6 ay sonra başlıyor. Avantajlı faiz oranları ile kredi kullanılabiliyor. Kredi başvuruları bugün itibarı ile başladı. İşte kredi kullanmayı düşünenler için 6 ay geri ödemesiz kredi kullanımı sağlayan bankalar ve kredi detayları....
1.06.2021Ekonomi
Kredi müjdesi! 1 yıl ödemesiz... Tek tek açıklandı, işte detaylar...
Kredi müjdesi! 1 yıl ödemesiz... Tek tek açıklandı, işte detaylar...1 yıl ödemesiz kredi fırsatı! Detaylar belli oldu. Nefes Kredisi için Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve Denizbank harekete geçti. 50 bin liradan 200 bin liraya kadar kredi kullanılabilecek. Nefes Kredisi'nden kimler yararlanacak? Herkes bu sorunun yanıtını merak ediyordu. Ve belli oldu. Avantajlı koşullarda 1 yıl faiz ödemesiz nefes kredisi ile ilgili tüm merak edilenler haberimizde...
19.05.2021Ekonomi
Borcu olanları ilgilendiren flaş gelişme! Resmen değişti, artık...
Borcu olanları ilgilendiren flaş gelişme! Resmen değişti, artık...Borcu olan yüz binlerce kişiyi ilgilendiriyor. Vatandaşların borçların ertelenmesi talebi ile ilgili flaş gelişme. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Kovid-19 sürecinde 206 milyar liralık Tarım Kredi, esnaf kredi ile vergi ve prim borcunun ertelendiğini duyurdu.
6.05.2021Ekonomi
Bakan Elvan Türkiye'nin 2021 için büyüme tahminini açıkladı
Bakan Elvan Türkiye'nin 2021 için büyüme tahminini açıkladıHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan CNN TÜRK ekranlarında Gece Görüşü programında gazeteciler Hande Fırat, Hakan Çelik ve Hacer Boyacıoğlu'nun sorularını yanıtladı. Elvan, 'Kovid-19 sürecinde bugüne kadar kredi programları kapsamında firmalara 315 milyar liralık kredi verildi.' bilgisini paylaştı. 'İhracat performansı olarak oldukça iyi gidiyoruz.' diyen Elvan, 'İlk kez bu yıl ihracatta 200 milyar doları aşabiliriz.' ifadelerini kullandı. Bakan Elvan '2021 ilk çeyrekte yüzde 5,5-6, ikinci çeyrekte baz etkisiyle çift haneli, yıl genelinde de yüzde 5'in üstünde büyüme göreceğimizi düşünüyorum' dedi. İşte detaylar...
6.05.2021Gündem
Kredi fırsatı! 100 bin lira... Kefil-teminat yok
Kredi fırsatı! 100 bin lira... Kefil-teminat yokKredi ile ilgili flaş karar! Bankalar harekete geçti. 100 bin liralık destek kredisi geliyor. Kefil, teminat yok. Ödeme ile ilgili birçok kolaylık sunulacak. Hükümet, Acil Destek Kredisi Programı’na göre bir çalışma başlattı. Daha önce, deprem ve sel felaketi gibi durumlarda KOBİ’ler ve işletmeler için acil destek kredisi kapsamında yapılan çalışmanın bir benzeri, ‘pandemi’ nedeniyle yeniden uygulamaya konulacak. Daha önce KOSGEB aracılığıyla, son olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, 100 bin liralık kadınlara girişim desteği sağlamıştı.
22.04.2021Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! Faizsiz kredi fırsatı
Halkbank resmen duyurdu! Faizsiz kredi fırsatıHalkbank resmen duyurdu. Yüz binlere güzel haber. Dev banka harekete geçti. Sıfır faizli kredi fırsatı! 100 bin liraya kadar kredi kullanılabiliyor. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, "Kadın girişimcilerin finansmana erişimini kolaylaştırmak ve iş fikirlerinin filizlenmesine imkan tanımak amacıyla 100 bin liraya kadar finansal destek sunacağız." dedi.
8.03.2021Ekonomi
Kredi fırsatı! 6 ay ödemesiz ve...
Kredi fırsatı! 6 ay ödemesiz ve...Halkbank resmen duyurdu. İmzalar atıldı. 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatı duyuruldu. 100 bin liraya kadar kredi kullanılabiliyor. Dev banka tarafından yapılan açıklamada 36 ay vade seçeneğinin bulundu ifade edildi. . Halkbank Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi seyahat acentelerine, ticari faaliyetlerinde kullanmak üzere 6 ay anapara ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadelendirilebilecek 100 bin TL’ye kadar finansman desteği sağlayacak.
28.02.2021Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! 6 ay ödemesiz kredi fırsatı
Halkbank resmen duyurdu! 6 ay ödemesiz kredi fırsatıHalkbank harekete geçti. Dev banka tüm vatandaşlara duyurdu. İmzalar atıldı. 6 ay anapara ödemesiz kredi fırsatı. 36 ay vade imkanı bulunuyor. Flaş finansman desteği açıklaması... 100 bin liraya kadar destek sağlanacak.
24.02.2021Ekonomi
Halkbank'tan flaş kredi açıklaması!
Halkbank'tan flaş kredi açıklaması!Halkbank'ın nakdi kredileri yüzde 45.5 artışla 449.7 milyar liraya ulaştı. Halkbank'tan yapılan açıklamada, "Pandeminin ekonomik etkilerini aşabilmeleri için; küçük işletmelere, şirketlere ve bireysel müşterilerine finansman erişiminde önemli açılımlar sağlayan Halkbank, nakdi ve gayri nakdi olmak üzere toplam kredi hacmini yüzde 41,4’lük artışla 564,3 milyar TL seviyesine çıkarttı" denildi.
16.02.2021Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! Ertelendi ve...
Halkbank resmen duyurdu! Ertelendi ve...Borcu olan yüz binlerce kişiye güzel haber. Halkbank harekete geçti. Karar Resmi Gazete'de yayımladı. Borçlar ertelendi. Pandemi nedeniyle ekonomik olarak zorluk çeken vatandaşların borçları Halkbank tarafından ötelendi. Borçlarını erteleyen esnaf ve sanatkarlar talep etmeleri durumunda düşük faizli kredi kullanma hakkına da sahip olacak. Ayrıca karar kapsamında kredisi ertelenen esnaf ve sanatkârlardan, erteleme dönemi boyunca çalışan sayısını azaltmayacağına dair taahhütname alınacak.
4.02.2021Ekonomi
Halkbank esnaf kredisi erteleme nasıl yapılır, belli mi? Halkbank esnaf destek kredisi erteleme (1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 ay erteleniyor)
Halkbank esnaf kredisi erteleme nasıl yapılır, belli mi? Halkbank esnaf destek kredisi erteleme (1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 ay erteleniyor)Halkbank esnaf destek kredi ödemeleri ertelendi mi? sorusu yanıt buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredileri 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitleri ertelenecektir. Hayırlı olsun." dedi. Peki, Halkbank esnaf kredisi erteleme nasıl yapılır? Halkbank esnaf kefalet kredisi erteleme 2021…
Kredi müjdesi! Halkbank harekete geçti, 6 ay ödeme yok...
Kredi müjdesi! Halkbank harekete geçti, 6 ay ödeme yok...Yüz binlerce kişiye kredi müjdesi! 6 ay ödeme yok... Halkbank harekete geçti. 6 ay geri ödemesiz kredi fırsatı sunuldu. Çok sayıda vatandaş bu fırsattan yararlandı. Düşük faizli 6 ay geri ödemesiz kredi paketinin ardından yeni bir karar geldi. Müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Esnaf ve sanatkarların faiz destekli kredilerinde 6 aylık taksitleri ertelenecek” dedi.
25.01.2021Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! Faizsiz kredi fırsatı...
Halkbank resmen duyurdu! Faizsiz kredi fırsatı...Halkbank harekete geçti ve resmen duyurdu. Yüz binleri yakından ilgilendiren faizsiz kredi fırsatı devrede. Başvuran alıyor. İndirimli ve faizsiz kredi uygulaması 1 yıl geçerli. Dev bankadan yapılan açıklamada esnafa yüzde 50 faiz indirimi sunulduğu belirtildi. Öte yandan yok olma riski taşıyan esnafa ise bu oran yüzde 100'e çıkıyor yani faiz sıfırlanıyor. 1 Ocak'tan itibaren yeni uygulama başladı. Aynı zamanda genç girişimci esnaf ve sanatkarlara da sıfır faizli kredi imkanı sunuluyor. İşte detaylar...
19.01.2021Ekonomi
Esnaf kefalet kredi faiz oranları 2021! Esnaf kefalet kredi başvuru şartları nelerdir, nasıl başvurulur?
Esnaf kefalet kredi faiz oranları 2021! Esnaf kefalet kredi başvuru şartları nelerdir, nasıl başvurulur?Enflasyon oranları açıklandı. Enflasyonun açıklanmasıyla iş yeri kira bedellerinde de artış oldu. Pandemi süreci devam ederken devlet esnafa 3 ay, ayda 1000 lira destekle kira yardımı yapıyor. Destek ödemelerinin dışında esnaf kredi imkanlarını da araştırıyor. Esnaf tarafından araştırılan kredilerden biri ise Esnaf Halkbank Kredisi oluyor. Esnaf kefalet kredisi 2021 faiz oranları merak ediliyor.
6.01.2021Gündem
Hesaba yatacak! Faiz indirimli kredi ve kira desteği
Hesaba yatacak! Faiz indirimli kredi ve kira desteğiHibe, kredi ve eğitim destekleri başladı. Esnaf ve sanatkarlar 2020'de Kovid-19'la mücadele kapsamında alınan tedbirlerden en çok etkilenen kesim olurken, hükümet bu etkileri azaltmak için çok sayıda desteği hayata geçirdi. Esnaf ve sanatkara 3 ay boyunca aylık 1000 lira olmak üzere toplam 3 bin lira hibe desteğine yönelik başvurular 30 Aralık itibarıyla hayata geçirildi. Yüzde 50 ve yüzde 100 faiz indirimli kredi desteği sağlandı, 962 bin 302 esnaf ve sanatkara 40,3 milyar lira tutarında faiz indirimli kredi kullandırıldı.
31.12.2020Ekonomi
Faizsiz kredi fırsatı! Resmen duyuruldu, başvuran alıyor
Faizsiz kredi fırsatı! Resmen duyuruldu, başvuran alıyorKredi çekmek isteyenler için büyük fırsat! Resmen açıklandı. Faizsiz kredi kullanımı sağlanıyor. Halkbank kredi kararını vatandaşlara duyurdu. Faizsiz kredi dışında yüzde 50 faiz indirimli kredi kullanımı da mümkün. Esnafa, kira ve hibe desteğinin ardından kredi kolaylığı geliyor. Halkbank kredilerde yüzde 50 faiz indirimi yapacak. Genç esnafa 100 bin liraya kadar sıfır faizli kredi verilecek. Geleneksel mesleklere faizsiz kredi verilecek. Ekipman, makine, hammadde alımlarının karşılanması için 30 bin liraya kadar verilen kredilerde de faiz sıfırlanacak.
30.12.2020Ekonomi
Halkbank'tan 60 ay vadeli kredi!
Halkbank'tan 60 ay vadeli kredi!Halkbank'tan yüz binlerin yüzünü güldürecek kredi fırsatı! Corona vürüs salgını nedeniyle zor günler geçiren vatandaşı ekonomik olarak rahatlatacak kredi paketi, uzun vade imkanı ile dikkat çekiyor. Cazip faiz koşulları ile alınan kredinin geri ödemesi 5 yılda yapılıyor. Halkbank'tan esnaflara özel olarak hazırlanan kredi başvurusunun detayları haberimizde...
16.10.2020Ekonomi
Pandemiden zarar gören esnafın borçları 3 ay ertelendi
Pandemiden zarar gören esnafın borçları 3 ay ertelendiResmi Gazete'de yayımlandı. Yüz binlerce esnaf ve sanatkara güzel haber... Salgından zarar gören esnaf ve sanatkârların, kredi ve kefalet kooperatifleri kefaletiyle ve Halk Bankası kanalıyla 30 Haziran öncesi kullandığı düşük faizli kredi borçları üç ay süreyle ertelendi. Kredisi ertelenen esnaf ve sanatkarlardan, erteleme dönemi boyunca çalışan sayısını azaltmayacağına yönelik taahhütname alınacak. Çalışan sayısını azaltan esnaf ve sanatkarlar erteleme kapsamından çıkarılacak.
23.07.2020Ekonomi
Bakan Pekcan: Esnaf ve sanatkarların kredilerini yapılandırıyoruz
Bakan Pekcan: Esnaf ve sanatkarların kredilerini yapılandırıyoruzTicaret Bakanı Pekcan, "Esnaf ve sanatkarlarımızın Kredi ve Kefalet Kooperatifleri aracılığıyla kullandıkları kredilerden takipte olanları yapılandırıyoruz." dedi.
13.07.2020Ekonomi
TÜRES'ten flaş talep! Ziraat Bankası kredisi...
TÜRES'ten flaş talep! Ziraat Bankası kredisi...TÜRES Genel Başkanı Bingöl, Ziraat Bankası'nın turistik restoran ve işletmelere sağladığı kredinin sadece Kültür ve Turizm Bakanlığı belgeli değil, sektörde faaliyet gösteren tüm restoran ve kafelere verilmesi gerektiğini bildirdi.
22.06.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Esnaf Kredi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki esnaf kredi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.