Emekl

Emekl

Son dakika emekl haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan emekl ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını emekl haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Emekl

haberleri sayfasında son dakika yaşanan emekl gelişmeleri de dahil olmak üzere 12 emekl haberi bulunmuştur. Tüm emekl haberleri aşağıda listelenmiştir.
SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensubu milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor! Ek ödeme emekli maaş hesabına yatırılacak
SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensubu milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor! Ek ödeme emekli maaş hesabına yatırılacakMilyonlarca emekli bekliyordu. Hesaplara yatırılıyor. SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensubu milyonlarca emekli ek ödeme alacak. Emekli Cumhuriyet Bayramı ikramiyesi ödemeleri hesaplara yatıyor. 100. Yıla özel emekliler tek sefere mahsus bu yıl 3. Bayram ikramiyesi alacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, 12.2 milyon emekliye ve dul ve yetim aylığı alanlara verilecek 5 bin TL emekli bayram ikramiyesinin hesaplara yatırılacağı tarih aralığı hakkında açıklama yaptı. Peki, 5 bin TL emekli bayram ikramiyesi yattı mı, ne zaman yatacak, bugün yatar mı, kimlere verilecek? İşte, SSK, Bağ-Kur 5.000 TL emekli ikramiyesi ödemeleri son durum...
Zam oranları ile ilgili son dakika gelişmesi! Memur, emekli, asgari ücretli milyonlar bekliyordu
Zam oranları ile ilgili son dakika gelişmesi! Memur, emekli, asgari ücretli milyonlar bekliyorduMemur maaşları, emekli aylıkları ve asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Enflasyon rakamlarının açıklamasının ardından zam oranları da netleşmeye başladı. Buna göre; 5 aylık enflasyonun açıklanmasının ardından SSK ve Bağ-Kur emeklileri yüzde 15.26, memur ve memur emeklileri ise yüzde 13.13 zammı cebine koydu. Öte yandan bakanlığa atanan Vedat Işıkhan asgari ücret, emekli ve memur zamları ile refah payının belirlenmesi için kolları sıvadı. Temmuzun ilk haftasında zamlar netleşecek, asgari ücret için de ilk toplantı yapılacak
Memur ve emekliye enflasyon ve sosyal denge farkı verilecek mi? Temmuz ayında memur ve emekliler enflasyon farkı alacak mı?
Memur ve emekliye enflasyon ve sosyal denge farkı verilecek mi? Temmuz ayında memur ve emekliler enflasyon farkı alacak mı? Memur ve emeklileri ilgilendiriyor! Yeni düzenleme geliyor! alışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin açıkladı. Temmuz ayı enflasyonuna göre, yapılacak yeni düzenlemede enflasyon farkı ele alınacak. Peki, Memur ve emekliye enflasyon ve sosyal denge farkı verilecek mi? Temmuz ayında memur ve emekliler enflasyon farkı alacak mı? Sosyal denge farkı nedir? İşte tüm detaylar…
5.04.2022Emekli
Türkiye Bankalar Birliği'nden emekli promosyonları ile ilgili açıklama
Türkiye Bankalar Birliği'nden emekli promosyonları ile ilgili açıklamaEmekliye promosyon ne zaman verilecek? aylardır emeklilerin gündeminde yer alıyordu. Bankalar ve SGK'nın aynı masaya oturacağı konuşulurken, Türkiye Bankalar Birliği (TBB), emeklilere promosyon ödemesi görüşmesiyle ilgili iddialara açıklık getirdi. TBB, herhangi bir çalışma veya görüşmesi yapılmadığını belirtti.
14.02.2020Emekli
Ucuz emeklilikte son fırsatı kaçırmayın!
Ucuz emeklilikte son fırsatı kaçırmayın!31 Aralık'tan önce borçlanma başvurusu yapanlar ucuz emeklilikten faydalanacaklar.
24.12.2016Ekonomi
Bu ay bitmeden yasalaşacak!
Bu ay bitmeden yasalaşacak!Memur emeklileri ikramiye farkı için gün sayıyor. Yasa çıkar çıkmaz, başvurular başlayacak. 7 bin 500 liraya kadar olan kısım da başvuru tarihinden itibaren 3 ay içinde ödenecek
23.12.2016Ekonomi
Büyük müjde! Tam 2 milyar TL...
Büyük müjde! Tam 2 milyar TL...408 bin memur emeklisine toplam 2 milyar ilave ikramiye ödenecek.
6.06.2016Ekonomi
Emekliye 200 lira müjdesi!
Emekliye 200 lira müjdesi!Milyonlarca emeklinin dört gözle beklediği promosyon sorunu nihayet çözülüyor...
14.02.2016Ekonomi
Emekli maaşı hesaplaması ve online maaş hesaplama nasıl yapılır?
Emekli maaşı hesaplaması ve online maaş hesaplama nasıl yapılır?Emekli maaşı hesaplama ve emekli maaşı sorgulama işlemlerini internet üzerinden yapmanız mümkün hale geldi. Bu sayede alacağınız emekli maaşı miktarını öğrenmiş oluyorsunuz. Detayları için haberimizi okuyunuz.
29.09.2021Gündem
SGK'dan flaş açıklama!
SGK'dan flaş açıklama!Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), emekli bir kişi hakkındaki yazıda "emekli olan" yerine sehven "vefat eden" ifadesinin kullanıldığını belirterek, bu ifadenin kullanılmasının tamamen dikkatsizlikten kaynaklı bir hata olduğunu, kurumun iş ve işlemleri ile maaş ödemelerine etkisinin bulunmadığını bildirdi.
29.09.2021Gündem
Gizlenen sırrı açıkladı!
Gizlenen sırrı açıkladı!Pilot Kurmay Yarbay Osman Çilekli Hava Kuvvetlerinin utandığı için gizlenen sırrını açıkladı
29.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Emekl ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki emekl haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.