Memur

Memur

Son dakika memur haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan memur ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını memur haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Memur

haberleri sayfasında son dakika yaşanan memur gelişmeleri de dahil olmak üzere 9.693 memur haberi bulunmuştur. Tüm memur haberleri aşağıda listelenmiştir.
Memurların zam ve fark ödemeleri başladı! Hesabınızı kontrol edin…
Memurların zam ve fark ödemeleri başladı! Hesabınızı kontrol edin…Milyonlarca kişi bekliyordu zam ve fark ödemeleri başladı. Hesabınızı hemen kontrol edin. Memurun maaşları 15 Ocak’ta yüzde 27.9 zamlı olarak ödenmişti. Ancak yüzde 5’lik toplu sözleşme zammına ilave edileceği açıklanan yüzde 2.5’luk ek zamla ilgili teklif, maaşların yattığı tarihte yasalaşmadığından hesaba geçmemişti. Hem yüzde 2.5’luk zam farkları hem de 14 günlük zam farkı hesaplara geçmeye başladı. Yatan tutarlar 900-1.500 lira arasında değişiyor. Ödemeler dün itibarıyla başladı.
29.01.2022Memur
Engelli maaşlarıyla ilgili flaş açıklama! 1.298 lira ödeniyor
Engelli maaşlarıyla ilgili flaş açıklama! 1.298 lira ödeniyor Engelli maaşlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. 18 yaş üstü ve yüzde 40 engelli raporu bulunan vatandaşlara engelli aylığı veriliyor. Yüzde 40 ve yüzde 69 engelli vatandaşlara 865 lira ödenirken yüzde 70 ve üzeri engeli bulanan vatandaşlara ise 1.298 lira engelli aylığı ödeniyor. Evde bakım yardımından yararlanan kişi sayısı 2007 yılında 28 bin 583 iken bu sayı 2021 yılında yaklaşık 18 kat artarak 535 bin 700'e ulaştı. Engelli bireylere hizmet vermekte olan resmi yatılı bakım ve rehabilitasyon merkezi sayısı 2002 yılında 21 iken bu sayı 2021 itibarıyla 104'e ulaştı. Gelir vergisi indiriminden faydalanan engelli sayılarında 2012'den beri artış olduğu görüldü. Gelir vergisi indiriminden faydalanan engelli bireyler içerisinde çalışma gücü kayıp oranları yüzde 40-59 arasında olanlar daha fazla.
29.01.2022Ekonomi
Maaşlara 850 lira ek ödeme! Hesaplara yatıyor! Milyonlara güzel haber, kuruşu kuruşuna belirlendi
Maaşlara 850 lira ek ödeme! Hesaplara yatıyor! Milyonlara güzel haber, kuruşu kuruşuna belirlendiMaaşlarla ilgili son dakika açıklaması! Milyonlarca çalışana güzel haber! Milyonlarca çalışan maaşlarına ek 850 liraya kadar ödeme alacak. Asgari ücrete vergi istisnasıyla birlikte hem özel sektör hem de kamuda bordrolar yeniden düzenleniyor. Brütten ücret hesaplanan işyerlerinde vergi istisnası çalışanlara avantaj sağlayacak. Ağustos ayı itibarıyla çalışanların gelir vergisine uygulanacak istisna tutarı artacak. Brüt maaş alan herkes 638 liralık vergi istisnasından yararlanacak. Bu tutar tüm çalışanlar için gelir vergisinden indirilecek. Ancak asgari ücretli ağustos ayında yüzde 20 gelir vergisi dilimine gireceği için gelir vergisi istisna tutarı da artacak. Buna göre, gelir vergisi istisnası ağustos ayında 739 liraya, eylül, ekim, kasım, aralık aylarında da 850.68 liraya çıkacak. Öte yandan memur maaş zamları ve ilave artışla birlikte kıdem tazminatı tavanı 1 Ocak ile 30 Haziran tarihleri arasında 10 bin 596 lira oldu. Daha önce açıklanan düşük tavandan kıdem tazminatı alan işçilerin her bir yıllık çalışması için 252 liralık fark oluştu. Örneğin, işyerindeki çalışması 8 yıl süren işçi 2 bin 16 lira, işyerindeki çalışması 12 yıl süren de 3 bin 24 lira fark kıdem tazminatı ödenmesi gerekecek.
Ne kadar emekli maaşı alırım? 2022, SGK 4A, 4B, 4C emekli maaşı hesaplama nasıl yapılır, emekli maaşı ne kadar oldu?
Ne kadar emekli maaşı alırım? 2022, SGK 4A, 4B, 4C emekli maaşı hesaplama nasıl yapılır, emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli olunca ne kadar maaş alırım? Aralık ayı enflasyon rakamları açıklandı, enflasyon oranlarının belli olmasıyla emekli maaşları da belli oldu. En düşük emekli maaşı 1500 liradan 2500 liraya çıkarıldı. Peki, bugün emekli olsam ne kadar maaş alırım? İşte 4A, 4B ve 4C emekli maaşı hesaplama…
28.01.2022Emekli
EKPSS tercih sonuçları açıklandı mı? ÖSYM EKPSS sonuçları bugün açıklanır mı, ne zaman açıklanacak?
EKPSS tercih sonuçları açıklandı mı? ÖSYM EKPSS sonuçları bugün açıklanır mı, ne zaman açıklanacak? EKPSS tercih sonuçları açıklandı mı, sonuçları ne zaman açıklanır? EKPSS tercih sonuçları merakla bekleniyor, gözler ÖSYM'den gelecek açıklamaya çevrildi. 24 Nisan 2022 tarihinde yapılacak sınavın başvuru kılavuzu 27 Ocak 2022 tarihinde yayımlandı. 27 Ocak-15 Şubat 2022 tarihleri aralığında başvurular alınacak. Peki, EKPSS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak, bugün açıklanır mı? İşte ÖSYM EKPSS yerleştirme sonuçları nasıl, nereden öğrenilir?
28.01.2022Eğitim
SGK harekete geçti ve MEB'e ceza kesti! Karar Danıştay'dan döndü..
SGK harekete geçti ve MEB'e ceza kesti! Karar Danıştay'dan döndü..Milyonlarca öğretmeni ilgilendiren son dakika kararı! Sözleşmeliyken kadroya alınmışlardı, düzenleme sonrası değişti. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) harekete geçti, MEB'e idari para cezası uyguladı. Danıştay 10. Dairesi, sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesi sırasında işten çıkış bildirgelerinin internet ortamı üzerinden süresinde gönderilmemesi nedeniyle 57.476 TL idari para cezası verilmesine ilişkin işlemin iptal edilmesi ile ilgili kararını açıkladı.
28.01.2022Gündem
Bugün zamlı olarak hesaplara yatıyor! En az 2.168 lira... Yüz binlerce kişi için ikramiye ve ek zam açıklaması!
Bugün zamlı olarak hesaplara yatıyor! En az 2.168 lira... Yüz binlerce kişi için ikramiye ve ek zam açıklaması!Paralar bugün yüz binlerce çalışanın hesabına yatırılıyor. Güzel haber geldi. En az 2.168 lira ödeme yapılacak. Kuruşu kuruşuna hesaplandı. Yeni yıl itibariyle ödeme miktarları artırıldı. Çalışanlar ilk kez ödemeleri zamlı olarak alacak. Kamu işçilerinin 2022 tediye ödemelerinin ilki bugün yapılacak. Banka hesaplarına en az 2 bin 168 lira yatırılacak. Bu tutar maaşa göre değişiyor. Yüksek aylık alan daha fazla ödeme alacak. İkramiye ödemeleri 2 taksitte yapılıyor. Kamu işçileri her yıl maaşlarına göre 52 günlük ikramiye alıyor. İkramiye ödemeleri dışında bir de ek zam müjdesi geldi. İşte yapılan son açıklamalar...
Maaş farkları ne zaman yatacak? BAĞKUR, Memur, emekli  zamlı maaş farkları bugün yattı mı, 15 günlük maaş farkı ne kadar 2022?
Maaş farkları ne zaman yatacak? BAĞKUR, Memur, emekli zamlı maaş farkları bugün yattı mı, 15 günlük maaş farkı ne kadar 2022?Emekli maaş farkları ne zaman yatacak, zamlı maaşlar ne zaman ödenecek? Zamlı maaş farkları aramaları devam ediyor. Memur ve emeklileri maaş farklarının ne zaman yatacağını sorguluyor. 3 Ocak Pazartesi günü gerçekleşen kabine toplantısı sonrası, memur ve memur emeklisine yüzde 30.5 oranında zam yapıldığı açıklandı. Zamların belli olmasıyla zamlı maaşların ayın kaçında hesaplara yatacağı merak konusu oldu. Peki, maaş farkları ne zaman yatacak? Memur ve emekli zam farkı ne zaman ödenecek, zamlı maaşlar hangi ay alınacak, ocak ayının kaçında maaş farkları yatar?
28.01.2022Emekli
Emekli ve EYT’li milyonları ilgilendiriyor! Maaş ve ikramiye kararı…
Emekli ve EYT’li milyonları ilgilendiriyor! Maaş ve ikramiye kararı…Emekli, EYT’li, işçi, memur, ev kadını herkes merak ediyordu. Emekli, maaşı, ikramiyesi, EYT düzenlemesi, kıdem tazminatı ile ilgili her şeyi tek tek açıkladı. Sosyal Güvenlik Kurumu primsiz bildirilen sigortalılık tescillerini emeklilik hesabında dikkate almıyor. Sigortalı olduğunuz dönemlerde adınıza tarım sigortası borcu yersiz çıkarılmış. Kuruma ilgili dönemlerde sigortalı olduğunuzu, yersiz ödemiş olduğunuz tarım sigortası primlerinin iade edilmesine ilişkin bir dilekçe verin. İsteğe bağlı ödemeleriniz 1260 günü geçmediği sürece 4/b kapsamında alınmazsınız. Vatan gazetenizi sıklıkla okumaktayım, bilgi anlamında yardımlarınızı rica ederim. Merhaba, yazılarınız sayesinde bilgilenmemizi sağladığınız için teşekkür ederim. Yaşım 48 ,5525 gün ve 52 yaşa tabiyim. 4 A 4350 günüm var. Askerliğimi alırsam ve kalan 960 günü 4 b isteğe bağlı sigorta ödersem 4 A dan emekli olabilirim diye biliyorum. Bu doğru mu? Emekli maaşım tüm primlerim 4 A dan ödenmişe göre çok düşük olur mu? gibi çok sayıda soruya İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı yazarımız Mert Nayır yanıt verdi…
28.01.2022Uzmana Sor
Asgari ücretle ile ilgili flaş gelişme! Vergi istisnası başladı, maaşlar değişti! AGİ, teşvik, indirim ve...
Asgari ücretle ile ilgili flaş gelişme! Vergi istisnası başladı, maaşlar değişti! AGİ, teşvik, indirim ve...Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Vergi istisnası başladı. Maaşlar değişti. Milyonlarca çalışanı yakından ilgilendiriyor. Asgari ücretin gelir ve damga vergisi dışında tutulması sonrası tüm detaylar belli oldu. Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığının Gelir Vergisi Genel Tebliği Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Asgari ücretin vergi dışı bırakılmasına ilişkin esaslar belirlenirken, yapılan düzenleme ile 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren yapılan ücret ödemelerinde asgari geçim indirimi uygulanmayacağı bildirildi. Öte yandan asgari ücretin üzerinde ücret alanların ise asgari ücrete isabet eden ücretlerinden gelir ve damga vergisi alınmayacak.İşte detaylar...
ÖSYM duyurdu! 2022-EKPSS başvuru kılavuzu yayımlandı!
ÖSYM duyurdu! 2022-EKPSS başvuru kılavuzu yayımlandı!2022 Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı başvuruları başladı! ÖSYM, 2022-EKPSS başvuru kılavuzunun yayımlandığını duyurdu. Adaylar, EKPSS başvurularını https://ais.osym.gov.tr adresinden 27 Ocak - 15 Şubat 2022 tarihleri arasında yapabilecek. Peki, 2022-EKPSS başvurusu nasıl yapılır? İşte ÖSYM 2022-EKPSS başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı!
27.01.2022Eğitim
Asgari ücretli, memur, işçi... Milyonları ilgilendiriyor! Resmen bugün açıklandı, AGİ, teşvik, indirim ve...
Asgari ücretli, memur, işçi... Milyonları ilgilendiriyor! Resmen bugün açıklandı, AGİ, teşvik, indirim ve...Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Resmi Gazete’de yayımlandı, istisnalar tek tek açıklandı. Asgari ücretin gelir ve damga vergisi dışında tutulması sonrası tüm detaylar belli oldu. Tebliğde 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren yapılan ücret ödemelerinde asgari geçim indirimi uygulanmayacağı bilgisi yer alırken, teşvik uygulamalarında öncelikle istisna uygulanacağı ile yönetim ve denetim kurulu üyelerine ödenen huzur hakkı, bilirkişilere, resmi arabuluculara, eksperlere, spor hakemlerine, sporculara yapılan ödemeler de istisnadan yararlanacağı ifade edildi.
27.01.2022Ekonomi
Memurlara yüzde 120 zam! Belediye Başkanı duyurdu
Memurlara yüzde 120 zam! Belediye Başkanı duyurduBelediye çalışanlarına en yüksek oranla zam yaptığını duyurdu. Çanakkale’nin Çan Belediyesi memurlara en yüksek tavan oranı olan yüzde 120 artış verdi. Belediye Başkanı açıklamasında “Çalışan memur emekçilerimizi memnun edecek sözleşme ile haklarını koruyoruz” dedi.
Hesaplara yarın en az 2.168 lira yatırılacak! Yüz binlerce çalışan alacak, ek zam ve ikramiye...
Hesaplara yarın en az 2.168 lira yatırılacak! Yüz binlerce çalışan alacak, ek zam ve ikramiye...Yüz binlerce çalışan bekliyordu. Müjdeler peş peşe duyuruldu. Maaşlara ilave zam yapıldı. Resmi açıklama geldi. Maaşlar yeniden hesaplanıyor. Net maaşlar değişti. Ayrıca çok sayıda çalışanın beklediği ödemelerin yarın yapılacağı duyuruldu. Hesaplara en az 2.168 lira yatırılacak. Kuruşu kuruşuna hesaplandı. 2022 itibarı ile ödeme miktarları arttı. Çalışanlar ilk kez zamlı olarak alacaklar. Kamu işçilerinin 2022 tediye ödemelerinin ilki yarın yapılacak. Banka hesaplarına en az 2 bin 168 lira yatırılacak. Bu tutar maaşa göre değişiyor. Yüksek aylık alan daha fazla ödeme alacak. Öte yandan kamu işçilerinin ek zam talepleri gerçekleşti. Zam açıklamaları art arda geldi. Önce Türk-İş ek zammın yolda olduğunu açıkladı. Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ek zam müjdesini duyurdu. Erdoğan, katıldığı canlı yayında, "Bir müjde de işçilerimizin toplu sözleşmede aldıkları zammın üzerine ortaya çıkan enflasyon farkı zaten eklenecektir. Buna memur sözleşmesinde yaptığımız gibi yüzde 2,5 ilave ediyoruz" diye konuştu.
Memur ve emekli maaş farkları yattı mı? Memur maaş farkları ne zaman yatacak 2022?
Memur ve emekli maaş farkları yattı mı? Memur maaş farkları ne zaman yatacak 2022? Milyonlarca memur ve memur emeklisini ilgilendiriyor! Memur ve memur emeklilerine yapılan zam oranı ek zam ile birlikte 30,95 olarak açıklanmıştı. Ek zamla ilgili görüşmelerin ertelenmesi nedeniyle maaş farklarının ödemeleri ay sonuna ertelenmişti. Memur ve emeklinin maaş farkı ödemeleri için beklenen gün geldi. Peki, Memur ve emekli maaş farkları yattı mı? Memur maaş farkları ne zaman yatacak 2022? Memur ve emekli maaş farkları bugün mü yatacak? İşte maaş farkı ödemeleri ile ilgili merak edilenler…
27.01.2022Memur
Son dakika kredi açıklaması! Hazırlıklar tamamlandı, detaylar belli oldu! 60 milyar liralık yeni kredi...
Son dakika kredi açıklaması! Hazırlıklar tamamlandı, detaylar belli oldu! 60 milyar liralık yeni kredi...Kredi ile ilgili son dakika açıklaması! Kredi paketinin hazırlıkları tamamlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi duyurmuştu. İstihdamı koruma ve geliştirme öncelikli işletme, yatırım kredileri vermeye yönelik Kredi Garanti Fonu (KGF) destekli paket ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Sıkı takip geliyor. Verilen bu kredilerin amacının dışında kullanımının önüne geçmek için sıkı takip yapılacağı, kamu gelirlerine dayalı sertifika çıkarılacağına ilişkin bilgi paylaşıldı. KGF Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen de yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki günlerde farklı sektör ve alanlarda 60 milyar liralık yeni bir kredi imkanı reel sektörün hizmetine sunulmuş olacak" şeklinde konuştu.
27.01.2022Ekonomi
İşçiye ek zam! Kamu işçilerine ek zam verilecek mi? Kamu işçi maaşlarına ek zam var mı?
İşçiye ek zam! Kamu işçilerine ek zam verilecek mi? Kamu işçi maaşlarına ek zam var mı?700 bin kamu işçisini ilgilendiriyor! Kamu işçilerine zam geliyor! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu! Katıldığı bir televizyon programında Türkiye gündemi ile ilgili soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kamu işçilerine müjdeyi verdi. İşçi maaşlarına yapılacak artış ile ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yaklaşık 700 bin kamu işçisini doğrudan ilgilendiren bu artış için gereken düzenleme kısa sürede yapılacaktır. Özel sektörün de kendi çalışanları için benzer bir iyileştirmeye gideceğine inanıyorum.” dedi. Peki, Kadrolu işçi maaşları ne kadar olacak? Kamu işçi zammı ne zaman yapılacak? İşçi zammı 2022 ne zaman belli olacak? İşte işçiye yapılacak ek zam ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB yönetimine sert tepki: Tam anlamıyla basiretsizliktir
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB yönetimine sert tepki: Tam anlamıyla basiretsizliktirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. İstanbul'da kar yağışı sonrası yaşananların basiretsizlik olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Siz kar yağdıktan sonra tedbir alamazsınız, kış mevsimine girerken bütün tedbirlerinizi almalısınız. Biz İstanbul'umuzu kaderine terk edemeyiz. Çalışmaları koordine etmeleri için ben bakanlarımı o gece İstanbul'a gönderdim." dedi. CHP'li belediyelerin 'engelleniyoruz' iddiasının yalan olduğunu belirten Erdoğan, İstanbul, Ankara, İzmir'in bütçelerinin artırıldığını ve İBB'nin borç batağına sokulduğunu söyledi. Rusya ile Ukrayna arasındaki mevcut gerilimin yeni bir krize dönüşmeden çözülmesi gerektiğini vurgulayan Erdoğan'ın sözleri şöyle;"Ukrayna'nın toprak bütünlüğü ve egemenliğine en başından beri destek verdi. Bu tutumumuzun değişmesi söz konusu değildir. Rusya'nın Ukrayna'ya silahlı bir saldırı ve işgal yoluna gitmeyeceğini temenni ediyorum."
26.01.2022Siyaset
Memur ve emekliye ek zam ile ilgili flaş gelişme! Maaşlar hesaplara yatıyor, belli oldu! Öğretmen, polis, doktor, hemşire ve...
Memur ve emekliye ek zam ile ilgili flaş gelişme! Maaşlar hesaplara yatıyor, belli oldu! Öğretmen, polis, doktor, hemşire ve...Memur ve emekliye ek zam ile ilgili son dakika gelişmesi. Ve hesaplara yatıyor. Öğretmen, polis, doktor, hemşire, imam ve emekli... Milyonları ilgilendiriyor. Maaşlara yansıyacak. Yeni maaş oranları belli oldu. En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Zamlı maaşlar ne zaman yatacak? Ek zam maaşlara ne zaman yansıyacak? Kimin maaşı ne kadar yükselecek? Tüm sorular yanıtını buldu. Memur ve emeklilere yüzde 2.5 ek zam kararı verilmiş ve böylece üzde 27.9 olan Ocak zammı, yüzde 30.95'e çıkmıştı. Ancak yasanın gecikmesi nedeniyle ek zam maaşlara yansıtılamamıştı. Milyonlarca emekli ek zam farkını yarın almaya başlayacak. İşte meslek meslek ek zam dahil emekli memur maaşları.
26.01.2022Memur
Yarın tatil mi, idari izinli kamu personeli ne zaman işe başlayacak? İdari izinler devam ediyor mu?
Yarın tatil mi, idari izinli kamu personeli ne zaman işe başlayacak? İdari izinler devam ediyor mu?Kamu personeli yarın izinli mi, kamu personeli ne zaman işbaşı yapacak? Olumsuz hava şartları nedeniyle oluşan mağduriyetin giderilmesi için kamu personelleri izinli sayılmıştı. İznin devam edip etmeyeceği merak ediliyor. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya açıkladı. Peki, İdari izinler devam ediyor mu? idari izinli kamu personeli ne zaman işe başlayacak?
Yeni genelge ile duyuruldu! Tüm çalışanları ilgilendiriyor, resmen değişti, artık 10.848 TL
Yeni genelge ile duyuruldu! Tüm çalışanları ilgilendiriyor, resmen değişti, artık 10.848 TLMilyonlarca çalışanı ilgilendiren değişiklik! Resmen duyuruldu. Ödeme miktarı arttı. 2022 itibarı ile 10 bin 848 lira oldu. Hazine ve Maliye Bakanlığı, memurlara yapılan 'Ek zam'larla ilgili yeni genelge yayımladı. Memur ve memur emeklilerinin zammı yüzde 30.95 olarak netleşirken, işçilerin kıdem tazminatı tavanı da yükseldi.
Zam açıklaması! Yüzde 2,5 ek zam yolda... Yüz binlerce işçi alacak, SSK ve Bağ-Kur emeklileri ise...
Zam açıklaması! Yüzde 2,5 ek zam yolda... Yüz binlerce işçi alacak, SSK ve Bağ-Kur emeklileri ise...Yeni yılla birlikte çalışanların maaşlarında artış oldu.Asgari ücrete yapılan yüzde 50'lik zam sonrası hem özel sektör hem de kamuda zam oranları yukarı çekildi. Çalışanların net maaşları belirlense de ilave zamlar gündemdeki yerini koruyor. Ek zam ile ilgili son dakika açıklaması Türk-İş'ten geldi. Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, devlet işçilerine de memurlara yapıldığı gibi ilave zam yapılacağını ifade ederek, "Memur emeklileri ve memurlara 2,5 puan ilave zam yapıldı. Aynısını bize de verecekler. Bu akşam ya da yarın Cumhurbaşkanı bu konuyla ilgili açıklama yapar. Ama bu yeterli değil. Aynısını Bağ-Kur ve işçi emeklisine de vermesi gerekiyor. Sanırım onunla ilgili de bir çalışma yapılıyor. Kamuoyunu bilgilendirirler diye düşünüyorum" dedi.
Bankalar açık mı, bugün bankalar kaçta kapanıyor? 26 Ocak bankalar kapalı mı, çalışıyor mu, işlem yapıyor mu?
Bankalar açık mı, bugün bankalar kaçta kapanıyor? 26 Ocak bankalar kapalı mı, çalışıyor mu, işlem yapıyor mu?Kar İstanbul’da resmen hayatı durma noktasına getirdi. Kar yağışı nedeniyle Vali Yerlikaya kamuda görevli memur, işçi ve diğer personelin idari izinli sayılacağını açıklamasının ardından bankaların durumu sorgulanmaya başlandı. Peki, Bankalar bugün açık mı 26 Ocak, kapalı mı? 26 Ocak bankalar tatil mi?
26.01.2022Gündem
Yasak ve izin kararı 13 il tek tek açıkladı! İstanbul, Bursa, Denizli, Kocaeli...
Yasak ve izin kararı 13 il tek tek açıkladı! İstanbul, Bursa, Denizli, Kocaeli...Günlerdir süren kar kabusu Türkiye'nin 81 ilinde hayatı olumsuz etkiliyor. İller yasak ve izin kararlarını tek tek açıklıyor. 13 ilde idari izin kararı geldi.
25.01.2022Gündem
Kamu tatil mi, yarın kimler izinli,? 26 Ocak kamu çalışanları idari izinli mi, kamu kurumları yarın tatil mi?
Kamu tatil mi, yarın kimler izinli,? 26 Ocak kamu çalışanları idari izinli mi, kamu kurumları yarın tatil mi?Kamu çalışanları yarın izinli mi, kamu kurumları yarın tatil mi? İstanbul'da geçen haftadan beri etkili olan kar yağışı nedeniyle yeni tedbirler alındı. Vali Yerlikaya yaptığı açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan malûl, engelli ve hamilelerin 26-27-28 Ocak 2022 tarihlerinde izinli sayılacağını duyurdu. Peki, Yarın kimler izinli?

Benzer Haber Etiketleri

memuremekliek zamzamçalışan

Memur ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki memur haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.