Eczacı Alımı

Eczacı Alımı

Son dakika eczacı alımı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan eczacı alımı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını eczacı alımı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Eczacı Alımı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan eczacı alımı gelişmeleri de dahil olmak üzere 90 eczacı alımı haberi bulunmuştur. Tüm eczacı alımı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Pamukkale Üniversitesi 81 sözleşmeli personel alacak!
Pamukkale Üniversitesi 81 sözleşmeli personel alacak!Pamukkale Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı! Yayımlanan ilana göre, Pamukkale Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne bağlı PAÜ Hastanelerinde istihdam edilmek ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacak. Peki, Pamukkale Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Pamukkale Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuru şartları!
Sağlık Bakanlığı sınavsız yeniden atama kurası ilanı yayımlandı! 65-72 yaş atama başvuru şartları!
Sağlık Bakanlığı sınavsız yeniden atama kurası ilanı yayımlandı! 65-72 yaş atama başvuru şartları!Sağlık Bakanlığı duyurdu! 2022 yılı 65-72 yaş yeniden atama kurası ilanı yayımlandı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Sağlık Bakanlığı sınavsız ve kura ile Uzman, tabip, diş tabibi ve eczacı alımı yapacak. Peki, Sağlık Bakanlığı yeniden atama başvurusu nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı 65-72 yaş atama kurası ne zaman? Uzman, tabip, diş tabibi ve eczacı alımı başvuru şartları!
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 83 sözleşmeli personel alıyor! 4B hemşire alımı  başvuru şartları!
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 83 sözleşmeli personel alıyor! 4B hemşire alımı başvuru şartları!Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği ile Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde istihdam edilmek üzere 83 sözleşmeli personel (4/B) alacak. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Peki, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Çanakkale 18 Mart Üniversitesi sağlık personeli alımı başvuru şartları...
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı ilanı yayında! 120 sözleşmeli personel alınacak!
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı ilanı yayında! 120 sözleşmeli personel alınacak!Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere 120 sözleşmeli personel alınacak. Peki, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı ilanı...
Dicle Üniversitesi 242 sözleşmeli personel alıyor! Başvurular nasıl yapılır? Dicle Üniversitesi personel alımı ilanı!
Dicle Üniversitesi 242 sözleşmeli personel alıyor! Başvurular nasıl yapılır? Dicle Üniversitesi personel alımı ilanı!Dicle Üniversitesi hemşire, diyetisyen, laborant, ebe, röntgen teknisyeni, psikolog, eczacı, fizyoterapist, sağlık teknikeri ve sağlık personeli kadrolarında 242 sözleşmeli personel alıyor. Peki, Dicle Üniversitesi personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Dicle Üniversitesi personel alımı ilanı...
270 sözleşmeli personel alınacak! Trakya Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı!
270 sözleşmeli personel alınacak! Trakya Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı!Trakya Üniversitesi Hastanesi'nde sözleşmeli personel statüsünde çalıştırılmak üzere 270 sözleşmeli personel alıyor. Sözleşmeli personel alımı 2018 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak yapılacak. Başvurular 24 Temmuz'da sona erecek. Peki, Trakya Üniversitesi personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte başvuru şartları...
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) 95 sözleşmeli personel alıyor! Başvurular nasıl yapılır?
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) 95 sözleşmeli personel alıyor! Başvurular nasıl yapılır?Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere hemşire, eczacı, laborant sağlık teknisyeni ve sağlık teknikeri alıyor. Peki, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) sözleşmeli personel başvuruları nasıl yapılır? İşte OMÜ sözleşmeli personel ilanı detayları...
Ankara Üniversitesi 557 sözleşmeli personel alıyor!
Ankara Üniversitesi 557 sözleşmeli personel alıyor!Ankara Üniversitesi Hemşire, Eczacı, Diyetisyen, Fizyoterapist, Biyolog ve Sağlık Teknikeri kadrolarına 557 sözleşmeli personel alacak. Peki, Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları nasıl yapılır? Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ne zaman, başvuru şartları ne? İşte Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanının detayları...
Müjdeyi bakan verdi! Yeni model yolda
Müjdeyi bakan verdi! Yeni model yoldaSağlık Bakanı Akdağ Kamu üniversitelerinin hastanelerini kuvvetlendirecek, mali durumlarını iyileştirecek, biraz daha oraları birer güçlü sağlık kuruluşları hale getirecek bir yeni model üzerinde çalıştıklarını açıkladı
29.09.2021Gündem
Trakya Üniversitesi 65 sözleşmeli personel alacak! İşte Trakya Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
Trakya Üniversitesi 65 sözleşmeli personel alacak! İşte Trakya Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!Trakya Üniversitesi duyurdu! 65 sözleşmeli personel alınacak! İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, eczacı, hemşire, psikolog, sağlık teknikeri, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, büro personeli, temizlik, bahçe destek personeli ile güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Peki, Trakya Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Trakya Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
Pamukkale Üniversitesi 185 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Pamukkale Üniversitesi 185 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Pamukkale Üniversitesi personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, hemşire, büro personeli, eczacı, laborant, psikolog, röntgen teknisyeni, sosyal çalışmacı, sağlık personeli, sağlık teknikeri, mühendis, tekniker, teknisyen, temizlik personeli, bahçe bakım personeli, şoför, koruma ve güvenlik gürevlisi kadrolarında 185 sözleşmeli personel alınacak. Peki, Pamukkale Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Pamukkale Üniversitesi personel alımı şartları!
Akdeniz Üniversitesi 183 personel alacak! İşte başvuru şartları!
Akdeniz Üniversitesi 183 personel alacak! İşte başvuru şartları!Akdeniz Üniversitesi duyurdu! 183 sözleşmeli personel alınacak. Yayımlanan ilana göre, Akdeniz Üniversitesi’ne hemşire, eczacı, fizyoterapist, sağlık personeli, sağlık teknikeri, büro personeli, destek personeli ve tekniker pozisyonlarında çok sayıda alım yapılacak. Peki, Akdeniz Üniversitesi hastanesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Akdeniz Üniversitesi personel alımı şartları!
Atatürk Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı! İşte başvuru şartları!
Atatürk Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı! İşte başvuru şartları!Atatürk Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak! Yayımlanan ilana göre, eczacı, hemşire, psikolog, biyolog, sağlık personeli, sağlık teknikeri, laborant, veteriner hekim, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, hasta temizliği ve bakım, temizlik görevlisi, destek personeli, mühendisi programcı ve teknisyen kadrolarına alım yapılacak. Peki, Atatürk Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Atatürk Üniversitesi personel alımı şartları!
Afyon Kocatepe Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu 47 sözleşmeli personel alacak!
Afyon Kocatepe Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu 47 sözleşmeli personel alacak!Afyon Kocatepe Üniversitesi sözleşmeli personel alacak! Yayımlanan ilana göre, üniversiteye, büro personeli, diyetisyen, eczacı, veteriner hekim, tekniker, teknisyen, şoför, kaloriferci, temizlik personeli, bahçe bakımı, onarım ve insaat işçisi ile koruma ve güvenlik görevlisi alnacak. Peki, Afyon Kocatepe Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Afyon Kocatepe Üniversitesi personel alımı şartları!
Ege Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı! İşte sözleşmeli personel alımı başvuru şartları!
Ege Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı! İşte sözleşmeli personel alımı başvuru şartları!Ege Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, üniversite hastanesinde istihdam edilmek üzere, hemşire, sağlık teknikeri, sağlık personeli, röntgen teknisyeni, fizyoterapist, psikolog, büro personeli, çocuk gelişimcisi, destek personeli ve eczacı kadrolarına alım yapılacak. Peki, İzmir Ege Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Ege Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
Sağlık Bakanlığı atama kura başvurusu ne zaman? PBS açıktan atama başvuru ekranı (2.dönem ilk defa ve yeniden atama kura duyurusu yayınlandı)
Sağlık Bakanlığı atama kura başvurusu ne zaman? PBS açıktan atama başvuru ekranı (2.dönem ilk defa ve yeniden atama kura duyurusu yayınlandı)Sağlık Bakanlığı kura başvurusu başladı mı, 2. Dönem ilk defa ve yeniden atama kurası ne zaman? Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için, uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına ilk defa veya yeniden yapılacak atama başvuruları için tarihi verildi. Peki, Sağlık Bakanlığı atama kurası başvurusu ne zaman, açıktan atama başvurusu nasıl yapılır? İşte 2.dönem ilk defa ve yeniden atama kura PBS atamam başvuru ekranı!
2022 Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler?
2022 Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler?Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu ile ilgili süreç 8 Mart’ta başlamıştı. 2022 yılı ilk defa ve yeniden atama kurası için başvurular alınmaya devam ediyor. Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar ile diğer kamu kurum ve kuruluşları için eczacı, uzman diş tabibi, diş tabibi, tabip ve uzman tabip unvanında personel alınacak. Atama kurası için adaylarda aranan başvuru şartları ve diğer detaylar merak ediliyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? 2022 Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler? İşte Sağlık Bakanlığı personel alımı ile ilgili tüm detaylar…
Sağlık Bakanlığı 2022 yılı ilk defa ve yeniden atama kurası ilanı yayımlandı!
Sağlık Bakanlığı 2022 yılı ilk defa ve yeniden atama kurası ilanı yayımlandı!Sağlık Bakanlığı duyurdu! 2022 yılı ilk defa ve yeniden atama kurası için başvurular alınacak. Kura için 2 ayrı yerleştirme yapılacak. Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlar ile diğer kamu kurum ve kuruluşları için eczacı, uzman diş tabibi, diş tabibi, tabip ve uzman tabip unvanında personel alınacak. Peki, Sağlık Bakanlığı atama başvurusu nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı persone alımı atamaları ne zaman, başvuru şartları ne? İşte Sağlık Bakanlığı personel alımı ile ilgili detaylar…
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 419 kadroya atama yapacak!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 419 kadroya atama yapacak!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu! Bakanlık tarafından kamu kurum ve kuruluşlarındaki 419 kadroya noter huzurunda, eğitim durumlarına göre şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması gerçekleştirilecek. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı ne zaman? Şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması ne zaman yapılacak? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı atama sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
Yozgat Bozok Üniversitesi en az lise mezunu 4/B sözleşmeli personel alacak!
Yozgat Bozok Üniversitesi en az lise mezunu 4/B sözleşmeli personel alacak!Yozgat Bozok Üniversitesi duyurdu! 4/B sözleşmeli personel alınacak! İlan Resmi Gazete’de yayımlandı! İlana göre, Yozgat Bozok Üniversitesi Hastanesi’nde istihdam edilmek üzere, 21 sağlık personeli alınacak. Peki, Yozgat Bozok Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Yozgat Bozok Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
Pamukkale Üniversitesi en az lise mezunu 110 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Pamukkale Üniversitesi en az lise mezunu 110 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Pamukkale Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak! Üniversitenin Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere, hemşire, röntgen teknisyeni, eczacı, sağlık teknikeri, sağlık personeli, laborant, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personeli alımı yapılacak. Peki, Pamukkale Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Pamukkale Üniversitesi personel alımı şartları!
Harran Üniversitesi 107 sözleşmeli personel alacak!
Harran Üniversitesi 107 sözleşmeli personel alacak!Sözleşmeli personel alınacak! Harran Üniversitesi duyurdu. Üniversite hastanelerinde görevlendirilmek üzere sağlık ve genel hizmet birimlerine personel alımı yapılacak. Peki, Harran Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Harran Üniversitesi sağlık personeli alımı şartları!
Sağlık personeli alımı ne zaman yapılacak? 40 bin sağlık personeli alımı başvuru şartları neler, branş dağılımı belli oldu mu?
Sağlık personeli alımı ne zaman yapılacak? 40 bin sağlık personeli alımı başvuru şartları neler, branş dağılımı belli oldu mu?Sağlık Bakanlığı 40 bin personel alımı detayları sorgulanıyor. Bakanlık bünyesinden çalışmak isteyenler Sağlık Bakanlığı 40 bin personel alımı başvurularının ne zaman yapılacağını, şartlarının neler olacağını, kontenjanların nasıl belirleneceğini merak ediyor. Sağlık personeli alımı ne zaman yapılacak, Sağlık Bakanlığı 40 bin personel alımı başvuru şartları neler, 40 bin sağlık personeli kontenjan dağılımı belli oldu mu?
Atatürk Üniversitesi 121 sözleşmeli sağlık personeli alacak! İşte başvuru şartları!
Atatürk Üniversitesi 121 sözleşmeli sağlık personeli alacak! İşte başvuru şartları!Atatürk Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı. İlana göre, lise, ön lisans ve lisans mezunu 121 sözleşmeli personel alınacak. Başvurular, 3 Aralık'ta sona erecek. Peki, Atatürk Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Atatürk Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık bakanlığı kura çekimi ne zaman, sonuçlar nereden ilan edilecek?
Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık bakanlığı kura çekimi ne zaman, sonuçlar nereden ilan edilecek?Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları 12 Kasım’da başladı, 16 Kasım’da sona erdi. Başvurularını tamamlayan adaylar Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları hakkındaki aramalarını arttırdı. Sağlık Bakanlığı tarafından 2021 Yılı 3. Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Duyurusu yayımlanmasıyla adaylar, başvuru sürecine yönelmişti. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık Bakanlığı personel alımı kurası ne zaman, nerede çekilecek?
17.11.2021Memur

Benzer Haber Etiketleri

Eczacı Alımı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki eczacı alımı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.