Demirören Medya

Demirören Medya

Son dakika Demirören Medya haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Demirören Medya ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Demirören Medya haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Demirören Medya

haberleri sayfasında son dakika yaşanan demirören medya gelişmeleri de dahil olmak üzere 564 demirören medya haberi bulunmuştur. Tüm demirören medya haberleri aşağıda listelenmiştir.
Geleceğin habercileri burada yetişecek
Geleceğin habercileri burada yetişecekTürkiye’nin ilk ve tek medya lisesi Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yeni eğitim-öğretim yılına hazır. Demirören Medya Center bünyesinde açılan okulda öğrenciler ‘geleneksel’ ve ‘yeni’ medyayı sektörün en başarılı ve tanınmış profesyonellerinden, yerinde öğrenecek. LGS’de bu devlet okulunu seçen öğrencileri neler beklediğini okul müdürü Atila Ertoğan anlattı: “Okulumuzu tercih eden öğrenciler ilk günden medya tecrübesi kazanmaya başlayacak. Demirören Medya Center’ın içinde, Hürriyet, Milliyet, DHA, Kanal D, CNN Türk gibi kuruluşlarla yan yanayız. Öğrencilerimiz sınıftan çıkıp stüdyoya girecek ya da gazeteci abla-abilerinin yanına geçecek.”
3.07.2022Eğitim
Uzi, Heijan ve Muti Boğaz'ı salladı!
Uzi, Heijan ve Muti Boğaz'ı salladı!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında önceki akşam Uzi & Heijan & Muti Boğaz’ı salladı.
1.07.2022Televizyon
NATPE Budapeşte 2022 Fuarı'nda Üç Kız Kardeş rüzgarı!
NATPE Budapeşte 2022 Fuarı'nda Üç Kız Kardeş rüzgarı!Dizi, film, içerik, televizyon ve yapım sektörünün bir araya geldiği NATPE Budapeşte 2022 Fuarı'nda Kanal D International tarafından satışı gerçekleşen diziler büyük ilgi gördü. Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de 27-30 Haziran tarihleri arasında düzenlenen fuara Demirören Medya Grup CFO’su Nihat Ulu ile birlikte Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş’in başrol oyuncularından Özgü Kaya ve Berker Güven de katıldı.
1.07.2022Televizyon
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilk öğrencileri ile buluşmaya hazır
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilk öğrencileri ile buluşmaya hazırZengin müfredatla dünya standartlarında çağdaş medya eğitimi verecek olan Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ilk öğrencileriyle buluşmaya hazır. 2022-2023 eğitim öğretim döneminde ders başı yapacak öğrenciler, geleceğin medyasını şekillendirecek yetkin elemanlar olarak yetiştirilecek.
30.06.2022Foto Galeri
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini bekliyor
Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini bekliyorZengin müfredatla dünya standartlarında çağdaş medya eğitimi verecek olan Demirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ilk öğrencileriyle buluşmaya hazır. 2022-2023 eğitim öğretim döneminde ders başı yapacak öğrenciler, geleceğin medyasını şekillendirecek yetkin elemanlar olarak yetiştirilecek.
30.06.2022Eğitim
Boğaz'da Sefo ile rap rüzgarı!
Boğaz'da Sefo ile rap rüzgarı!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam rap müziğin sevilen ismi Sefo’yu ağırladı.
29.06.2022Televizyon
Çakal&Reckol Kuruçeşme Açıkhava'yı salladı!
Çakal&Reckol Kuruçeşme Açıkhava'yı salladı!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında önceki akşam Çakal & Reckol Boğaz’ı salladı.
28.06.2022Televizyon
Boğaz'da ikinci kez Serdar Ortaç izdihamı!
Boğaz'da ikinci kez Serdar Ortaç izdihamı!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam ikinci kez Serdar Ortaç’ı ağırladı.
27.06.2022Televizyon
Gazi Koşusu canlı izle! Gazi Koşusu hangi kanalda? Gazi Koşusu canlı izleme linki!
Gazi Koşusu canlı izle! Gazi Koşusu hangi kanalda? Gazi Koşusu canlı izleme linki!96. Gazi Koşusu için geri sayım başladı. Türk at yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu’nda yarışacak atlar ve jokeyler belli oldu. Büyük yarış yaklaştıkça yarışseverler Gazi Koşusu’nun yayınlanacağı kanalı ve canlı izleme ekranını merak ediyor. Peki, Gazi Koşusu hangi kanalda? Gazi Koşusu nereden izlenir? Gazi Koşusu canlı izleme linki!
26.06.2022Gündem
Kabare tadında Boğaz konseri!
Kabare tadında Boğaz konseri!Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında önceki akşam Volkan Konak rüzgârı esti.
26.06.2022Televizyon
Gazi Koşusu’nu en çok kazanan jokey kim? Gazi Koşusu’nda en iyi dereceyi yapan at hangisi? Gazi Koşusu’nda tarihe geçen notlar!
Gazi Koşusu’nu en çok kazanan jokey kim? Gazi Koşusu’nda en iyi dereceyi yapan at hangisi? Gazi Koşusu’nda tarihe geçen notlar!1927 yılından bu yana düzenlenen Türk at yarışçılığının derbisi Gazi Koşusu'nun 96’ıncısı için nefesler tutuldu. At yarışı tutkunlarının yakından takip ettiği Gazi Koşusu'nda ilk düzenlendiği tarihten bu yana en çok kazanan jokey merak ediliyor. Peki, Gazi Koşusu’nu en çok kazanan jokey kim? Gazi Koşusu’nda en iyi dereceyi yapan at hangisi? İşte detaylar…
26.06.2022Diğer Sporlar
Gazi koşusu ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? İşte 2022 Gazi Koşusu jokeyleri ve koşacak atlar!
Gazi koşusu ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? İşte 2022 Gazi Koşusu jokeyleri ve koşacak atlar!96. Gazi Koşusu için nefesler tutuldu! Mustafa Kemal Atatürk adına düzenlenen Gazi Koşusu bugün Veliefendi Hipodromu'nda koşulacak. Bu yılki Gazi Koşusu’nda 19'u erkek, 3'ü dişi 22 safkan Türk at sporu tarihine geçmek için piste çıkacak. Bu yılın ikramiyesi 2.5 milyon TL olarak belirlendi. Peki, Gazi koşusu ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? İşte 2022 Gazi Koşusu jokeyleri ve koşacak atlar!
26.06.2022Diğer Sporlar
Boğaz'da Hakan Altun rüzgarı!
Boğaz'da Hakan Altun rüzgarı!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Hakan Altun’u ağırladı.
26.06.2022Televizyon
İbrahim Tatlıses'ten 13 yıl aradan sonra kadınlar matinesi!
İbrahim Tatlıses'ten 13 yıl aradan sonra kadınlar matinesi!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında İmparator İbrahim Tatlıses “Kadınlar Matinesi” konseptiyle kadın hayranlarını ağırladı.
22.06.2022Televizyon
Levent Yüksel'den serin İstanbul gecesini ısıtan şarkılar!
Levent Yüksel'den serin İstanbul gecesini ısıtan şarkılar!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Levent Yüksel ve sevenlerini ağırladı.
16.06.2022Televizyon
Serdar Ortaç Kuruçeşme Açıkhava'yı coşturdu!
Serdar Ortaç Kuruçeşme Açıkhava'yı coşturdu!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğu ve Poll Prodüksiyon organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Serdar Ortaç hayranlarıyla doldu taştı.
14.06.2022Televizyon
Boğaz'da Serkan Kaya ile arabesk rüzgarı esti!
Boğaz'da Serkan Kaya ile arabesk rüzgarı esti!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında önceki akşam Serkan Kaya ile arabesk rüzgârı esti.
12.06.2022Televizyon
Boğaz'da Serkan Kaya ile arabesk rüzgarı esti!
Boğaz'da Serkan Kaya ile arabesk rüzgarı esti!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında önceki akşam Serkan Kaya ile arabesk rüzgârı esti.
11.06.2022Magazin
Koray Avcı ile karışık kaset tadında bir gece!
Koray Avcı ile karışık kaset tadında bir gece!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Koray Avcı ile sevenlerini ağırladı.
9.06.2022Televizyon
Demirören Medya'ya ödül yağdı!
Demirören Medya'ya ödül yağdı!Ratel Medya ve Luna Medya ortak organizatörlüğünde bu yıl ikincisi düzenlenen 2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni; iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasını muhteşem bir geceyle bir araya getirdi. Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenen törenin sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Yavuz Seçkin yaptı.
7.06.2022Televizyon
Boğaz “Mosso"landı!
Boğaz “Mosso"landı!Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Açıkhava Konserleri önceki akşam Melek Mosso’nun enerjisiyle doldu taştı.
7.06.2022Televizyon
Mahsun Kırmızıgül sevgisi sınır tanımadı!
Mahsun Kırmızıgül sevgisi sınır tanımadı!Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserleri kapsamında ikinci kez sevenleriyle buluşan Mahsun Kırmızıgül, yine unutulmaz bir geceye imza attı. 16 yıl sahnelere ara veren sanatçının sevenleri biletleri günler öncesinde tükenen konseri izleyebilmek için kilometrelerce uzanan bir kuyruk oluşturdu.
5.06.2022Magazin
16 yıllık hasret sona erdi! Boğaz’da Mahsun Kırmızıgül fırtınası esti
16 yıllık hasret sona erdi! Boğaz’da Mahsun Kırmızıgül fırtınası estiDemirören Medya Grubu medya sponsorluğunda, Poll Production organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserleri, önceki akşam sahnesinde 16 yıl sonra ilk konserini veren Mahsun Kırmızıgül'ü ağırladı. Kırmızıgül, biletleri günler öncesinden tükenen konserde, müziği ve hikayeleri harmanladığı ‘Anlatacaklarım Var’ isimli muhteşem şovuyla sevenlerine hem müzik ziyafeti yaşattı hem de onları zamanda yolculuğa çıkardı.
4.06.2022Magazin
TBMM Başkanı Şentop, Meclis'te bisiklet sürdü
TBMM Başkanı Şentop, Meclis'te bisiklet sürdüTBMM Başkanı Mustafa Şentop, '3 Haziran Dünya Bisiklet Günü' kapsamında milletvekilleriyle birlikte bisiklet sürdü.
31.05.2022Siyaset
Demirören Medya Lisesi açıldı! Eylül 2022'de eğitim hayatına başlayacak
Demirören Medya Lisesi açıldı! Eylül 2022'de eğitim hayatına başlayacakDemirören Medya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL), bugün törenle açıldı. 5 Haziran 2022’de yapılacak Liselere Geçiş Sınavı’yla 2022-2023 eğitim öğretim dönemi için ilk öğrencilerini kabul edecek olan lisede, Gazetecilik ve Radyo-Televizyon olmak üzere iki bölüm olacak. Törende konuşan Bakan Özer, 'İki tane ilk yaşıyoruz. İşbirliği neticesindeki ilk ve tek medya lisesini açtığımız gibi mesleki eğitim merkezi alanında da medya alanında açıyoruz.' dedi. Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören de "Bugün sektörün kalbinde ve tüm imkanları ile birlikte kapılarını açan okulumuz yarının doğru, ilkeli, dürüst basını için geleceği oluşturacak" ifadelerine yer verdi.
31.05.2022Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Demirören Medya ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki demirören medya haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.