Bahar Öztan

Bahar Öztan

Son dakika Bahar Öztan haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Bahar Öztan ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Bahar Öztan haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bahar Öztan

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bahar öztan gelişmeleri de dahil olmak üzere 38 bahar öztan haberi bulunmuştur. Tüm bahar öztan haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan'ın duygusal anları!
Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan'ın duygusal anları!Yeşilçam’ın unutulmaz komedi filmlerinden 'Doktor Civanım'ın başrol oyuncularından olan, Yeşilçam'ın 'gamzeli güzel'i olarak tanınan Bahar Öztan, merhum sanatçı Kemal Sunal’la bindiği sepetli motosikleti 41 yıl aradan sonra tekrar görünce duygusal anlar yaşadı.
8.05.2023Magazin
Bahar Öztan kansere yakalanmıştı! Sağlık durumu...
Bahar Öztan kansere yakalanmıştı! Sağlık durumu...Yeşilçam'ın 'Gamzeli Güzel'i olarak tanıdığımız Bahar Öztan, birçok kez yendiği kansere yeniden yakalandığını açıklamıştı. 'Şaşkın Milyoner' (1974) ve 'Ortadirek Şaban' (1984) gibi unutulmayan filmlerde rol alan usta oyuncunun, Muğla'da özel bir hastanede tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Ünlü sanatçı, son durumu hakkında açıklama yaptı.
28.03.2023Magazin
Bahar Öztan'dan kötü haber geldi!
Bahar Öztan'dan kötü haber geldi!Yeşilçam'ın gamzeli güzeli olarak tanınan Bahar Öztan, dört kez yendiği kansere yeniden yakalandığını açıkladı. Usta oyuncu, 10 gündür Muğla'da özel bir hastanede tedavi gördüğünü söyledi.
23.03.2023Magazin
Safiye Soyman ameliyat oldu! Sağlık durumunu açıkladı
Safiye Soyman ameliyat oldu! Sağlık durumunu açıkladıSafra kesesini aldırmak için ameliyat olan Safiye Soyman'ı, hayat arkadaşı Faik Öztürk yalnız bırakmadı. Soyman, operasyon sonrası yayınladığı videoda sağlık durumu hakkında takipçilerine bilgi verdi.
23.01.2023Magazin
Petek Dinçöz paylaştı! Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan kayıtsız kalamadı...
Petek Dinçöz paylaştı! Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan kayıtsız kalamadı...Şarkıcı Petek Dinçöz, 8 yıllık evliliğini 15 Mart'ta sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından sosyal medya paylaşımlarına hız veren Dinçöz, Instagram hesabında yayınladığı son pozla dikkat çekti. Ünlü şarkıcı, dekolteli kıyafetiyle verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Dinçöz'e ilk yorum Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan'dan geldi.
30.05.2022Magazin
Bahar Öztan'dan üzen haber geldi!
Bahar Öztan'dan üzen haber geldi!"Yeşilçam'ın Gamzeli Güzeli" olarak bilinen ünlü oyuncu Bahar Öztan'ın rahatsızlığı nüksetti. Daha önce 3 kez kanseri yenen Öztan, yeniden hastalıkla mücadele etmeye başladı
5.05.2022Magazin
Bahar Öztan: Bodrum'da 23 odalı otelim var
Bahar Öztan: Bodrum'da 23 odalı otelim varCengiz Semercioğlu’nun sunduğu 'Sabah Sohbeti' programına oyuncu Bahar Öztan konuk oldu. Bir döneme damga vuran usta oyuncu, hakkında merak edilenlerini anlattı.
2.07.2019Magazin
Bahar Öztan: O ekibe güvenseydim, bugün yaşamıyordum
Bahar Öztan: O ekibe güvenseydim, bugün yaşamıyordumBir dönem kanser tedavisi gören ve hastalığı iki kez geride bırakan Yeşilçam'ın usta oyuncularından Bahar Öztan, 2. Sayfa'nın konuğu oldu.
10.01.2019Magazin
Yeşilçam efsanesi açıkladı! 11 Kasım'da...
Yeşilçam efsanesi açıkladı! 11 Kasım'da...Yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle zorlu bir süreç geçiren Bahar Öztan bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında podyuma çıkacak
3.11.2018Magazin
Bodrum’a Bahar geldi!
Bodrum’a Bahar geldi!Mücadele ettiği yumurtalık kanserini yenen Bahar Öztan, önceki gün Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği’nin (ERDODER), Bodrum’daki davetine katıldı.
20.07.2018Magazin
Yeşilçam'ın gamzeli güzeli ameliyat oldu
Yeşilçam'ın gamzeli güzeli ameliyat olduUzun süre kanser tedavisi gören Bahar Öztan, hastalığının nüksetmesi üzerine yeniden ameliyat masasına yattı
17.04.2018Magazin
Bahar Öztan hastaneye kaldırıldı!
Bahar Öztan hastaneye kaldırıldı!Yakalandığı kanser hastalığı sebebiyle geçtiğimiz aylarda 11 saat süren zorlu bir ameliyat geçiren oyuncu Bahar Öztan, yeniden hastaneye kaldırıldı.
3.01.2018Magazin
Sağlık olsun
Sağlık olsunUzun süre mücadele ettiği yumurtalık kanseri yeniden nükseden Bahar Öztan, setleri çok özlediğini söyledi.
22.12.2017Magazin
Hastalığı yeneceğim
Hastalığı yeneceğimYeşilçam’ın ‘gamzeli güzeli’ Bahar Öztan, yumurtalık kanserinin yeniden nüksetmesi nedeniyle geçen ay acilen ameliyata alınmıştı.
26.11.2017Magazin
Bahar Öztan’dan müjdeli haber!
Bahar Öztan’dan müjdeli haber!Yeniden hastaneye kaldırılan Bahar Öztan'ın son durumunun iyi olduğu öğrenildi.
21.11.2017Magazin
Canı lahmacun çekti
Canı lahmacun çektiYumurtalık kanserinin nüksetmesi sebebiyle yeniden ameliyat olan ve yoğun bakıma alınan Bahar Öztan’dan güzel haber var.
6.11.2017Magazin
Bahar Öztan'dan haber var!
Bahar Öztan'dan haber var!Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncusu Bahar Öztan yakalandığı yumurtalık kanserinin nüksetmesi nedeniyle geçtiğimiz günlerde 11 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakıma alınmıştı.
22.10.2017Magazin
Dualar gamzeli güzel için
Dualar gamzeli güzel içinYeşilçam’ın ‘gamzeli güzeli’ olarak tanınan oyuncu Bahar Öztan, geçen yıl yakalandığı yumurtalık kanserinin nüksetmesi nedeniyle 11 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakıma alındı
14.10.2017Magazin
Bahar Öztan'dan haber var! İşte son durumu...
Bahar Öztan'dan haber var! İşte son durumu...Dün sabah ameliyata alınan Bahar Öztan'dan haber var!
14.10.2017Magazin
Yeşilçam’ın efsane ismi Bahar Öztan’dan kötü haber!
Yeşilçam’ın efsane ismi Bahar Öztan’dan kötü haber!Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Bahar Öztan, bir yıl önce yendiği yumurtalık kanserinin yeniden nüksettiğini duyurarak sevenlerini üzdü. Öztan, her şeye rağmen "Hiç üzülmüyorum, kendimi hazırladım her türlü güçlüğü yenmeye" dedi.
13.10.2017Magazin
'Şimdi ben sana gazoz ısmarlıyorum'
'Şimdi ben sana gazoz ısmarlıyorum'Gülden Karaböcek'ten muhteşem sahne. Karaböcek, dünden bugüne nostalji yaşattı.
'Duygusu olan tek canlı insan değil'
'Duygusu olan tek canlı insan değil'HAÇİKO Derneği'nin sokak hayvanları yararına hazırladığı 2017 yılı masa takvimi yeni yıla rekor satışla girdi.
4.01.2017Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Bahar Öztan ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bahar öztan haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.