Asgari Ücret Ne Kadar Olacak

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak

Son dakika asgari ücret ne kadar olacak haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan asgari ücret ne kadar olacak ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını asgari ücret ne kadar olacak haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak

haberleri sayfasında son dakika yaşanan asgari ücret ne kadar olacak gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.015 asgari ücret ne kadar olacak haberi bulunmuştur. Tüm asgari ücret ne kadar olacak haberleri aşağıda listelenmiştir.
Asgari ücrete ara zam var mı, temmuzda asgari ücrete zam gelecek mi? Asgari ücret ne kadar olacak 2023?
Asgari ücrete ara zam var mı, temmuzda asgari ücrete zam gelecek mi? Asgari ücret ne kadar olacak 2023?Asgari ücret ne kadar olacak 2023, asgari ücrete ara zam var mı? sorularının yanıtı belli oldu. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, milletvekili olarak seçildiği Mersin'in Erdemli ilçesinde Mersinli işadamı Hüseyin Çalışkan'ın otelinde düzenlenen "İş İnsanları ile Hasbihal Toplantısı"nda, işadamları ile bir araya geldi ve asgari ücrete ara zam konusunda açıklamalarda bulundu. Peki, asgari ücrete ara zam gelecek mi?
Bakan Bilgin'den flaş EYT açıklaması: Bu ay sonuna kadar herkese maaşları bağlanacak
Bakan Bilgin'den flaş EYT açıklaması: Bu ay sonuna kadar herkese maaşları bağlanacakÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, canlı yayında Emeklilikte Yaşa Takılanlar'la (EYT) ilgili son durum hakkında bilgi verdi.
11.05.2023Ekonomi
Asgari ücret zammı ile ilgili flaş açıklama! Asgari ücret zammı kesinleşti, oran verildi
Asgari ücret zammı ile ilgili flaş açıklama! Asgari ücret zammı kesinleşti, oran verildiAsgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Asgari ücret için olası zam tahminleri tek tek açıklandı. Asgari ücrete ara zam kesinleşti. Recep Tayyip Erdoğan, milyonların yüzünü güldürecek düzenlemeler için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı'na talimatını verdi. Asgari ücret 2023 Temmuz ayında yeniden belirlenecek. Asgari Ücret Tespit Komisyonu Haziran ayında toplanacak. 6 aylık enflasyon rakamları yeni asgari ücret için belirleyici olacakken, ihracat yönlü büyüme stratejisinin milli gelir üzerindeki artışları, çalışanların maaşları üzerindeki vergi düzenlemesi, asgari ücret ve sosyal transfer harcamaları ile tabana yayılması sağlanacak. 'Brüt-net asgari ücret ne kadar olacak' sorusu merak konusu olurken, masada 3 farklı hesap bulunuyor. En güçlü formül ise netleşti. İşte asgari ücret zammı ile ilgili tüm detaylar...
27.04.2023Ekonomi
Asgari Ücret Toplantısı bugün saat kaçta? 20 Aralık Asgari Ücret 3. toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak ve bitecek, yeni asgari ücret bugün belli olur mu?
Asgari Ücret Toplantısı bugün saat kaçta? 20 Aralık Asgari Ücret 3. toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak ve bitecek, yeni asgari ücret bugün belli olur mu?Bugün asgari ücret toplantısı saat kaçta başlayacak, bitecek, asgari ücret bugün açıklanır mı? sorularının ardı arkası kesilmiyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun asgari ücret belirleme maratonu devam ediyor. İlk iki toplantıda ücret miktarı şekillenmedi, bugünkü toplantıda anlaşma oluşması durumunda asgari ücret için ilk rakamlar konuşulacak. Peki, asgari ücret 3. Toplantısı saat kaçta, asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak?
Asgari ücrette son durum ne? 2023 asgari ücret ne zaman belli olacak? Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak?
Asgari ücrette son durum ne? 2023 asgari ücret ne zaman belli olacak? Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Asgari ücret görüşmelerinde sona yaklaşılırken yapılan açıklamalar da dikkatle takip ediliyor. 2023 yılı asgar ücretin belirleneceği Asagari Ücret Tespit Komisyonu toplantıları devam ederken milyonlarca çalışanın gözü Salı günü yapılacak görüşmelere çevrildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücretle ilgili yaptığı açıklamada ortak bir uzlaşma sağlanacağına inandığını belirterek, asgari ücretin belirlenmesi çalışmalarında Salı gününe işaret etti. Peki, Asgari ücrette son durum ne? 2023 asgari ücret ne zaman belli olacak? Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Asgari ücret 3. Toplantısı ne zaman, saat kaçta? İşte detaylar ve Bakan Bilgin’in asgari ücretle ilgili son açıklamaları!
Yeni asgari ücret ne kadar oldu, 2023 asgari ücret zammı belli oldu mu? Asgari Ücret Tespit Komisyonu asgari ücret açıklandı mı?
Yeni asgari ücret ne kadar oldu, 2023 asgari ücret zammı belli oldu mu? Asgari Ücret Tespit Komisyonu asgari ücret açıklandı mı?Yeni asgari ücret açıklandı mı, asgari ücret ne kadar oldu? Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun ikinci toplantısı sona erdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın ev sahipliğinde, Çalışma Genel Müdürü Sadettin Akyıl başkanlığında toplanan komisyonda, işveren heyetine TİSK Genel Sekreteri Akansel Koç, işçi heyetine TÜRK-İŞ Genel Sekreteri Pevrul Kavlak başkanlık yaptı. Basına kapalı yapılan toplantı yaklaşık 2,5 saat sürdü. Peki, Yeni asgari ücret zammı belli oldu mu?
Asgari ücretin 2023 toplantısı! Asgari ücret ne kadar olacak? Yeni asgari ücret ne zaman açıklanacak? Son dakika açıklamaları!
Asgari ücretin 2023 toplantısı! Asgari ücret ne kadar olacak? Yeni asgari ücret ne zaman açıklanacak? Son dakika açıklamaları!Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2. toplantısı bugün gerçekleşiyor. Bakan Bilgin toplantı öncesi asgari ücret ile ilgili açıklama geldi. Bakan Bilgin, "Asgari ücreti, diğer ücretleri de rahatlatacak bir düzeyde bir uzlaşmayla belirleyeceğiz" dedi. Bugün yapılacak toplantıda asgari ücret maaş zammı için teklifler belirginleşecek. Peki, Asgari ücret ne kadar olacak? İşte Asgari ücret 2023 toplantıları…
2022 Asgari ücret zammı! Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Brüt ve net tahmini yeni asgari ücret ne kadar olacak?
2022 Asgari ücret zammı! Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Brüt ve net tahmini yeni asgari ücret ne kadar olacak?2023 yılı için belirlenecek asgari ücret için tespit çalışmaları başladı. Asgari ücret tespit komisyonu yapacağı 3 toplantının ardından yeni asgari ücret tutarını paylaşacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, bugün TÜRK-İŞ ve TİSK başkanlarıyla bir araya geliyor. Peki, Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Brüt ve net tahmini yeni asgari ücret ne kadar olacak? İşte 2022 Asgari ücret zammı ile ilgili son gelişmeler…
Asgari Ücret toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak? Asgari ücret nasıl belirleniyor? Asgari ücret zammı ne kadar olacak?
Asgari Ücret toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak? Asgari ücret nasıl belirleniyor? Asgari ücret zammı ne kadar olacak? Aralık ayının ilk gününde milyonların gözü kulağı Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun toplantısında olacak. Asgari ücrette zammın belirleneceği toplantının ilkini gerçekleştirecek komisyonda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, TÜRK-İŞ ve TİSK başkanları bir araya gelecek. Çalışanların merakla beklediği toplantının saati merak ediliyor. Peki, Asgari Ücret toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak? Asgari ücret ne zaman belli olacak? Asgari ücret zammı ne kadar olacak? İşte detaylar…
1.12.2022Ekonomi
Yeni asgari ücret net ve brüt ne kadar olacak? 2023 Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak, hangi ay alınacak?
Yeni asgari ücret net ve brüt ne kadar olacak? 2023 Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak, hangi ay alınacak?Asgari ücret 2023 zam oranı merak ediliyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu çalışma takviminin belirlenmesi için taraflar bir araya geliyor. 1 Aralık'taki toplantıda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, TÜRK-İŞ ve TİSK başkanlarıyla görüşecek. Yaklaşık 7 milyon asgari ücretli merak içinde arama motorlarına yönelerek “Asgari ücret 2023 zammı ne kadar olacak, Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak?” sorularına yanıt arıyor.
29.11.2022Ekonomi
2023 asgari ücret tahminleri! Asgari ücret ne kadar olacak, asgari ücret zammı ne zaman belli olacak?
2023 asgari ücret tahminleri! Asgari ücret ne kadar olacak, asgari ücret zammı ne zaman belli olacak?2023 asgari ücret ne kadar olacak, Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun ilk toplantısı ne zaman? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin yeni asgari ücret rakamı için 'enflasyon karşısında koruyacak' açıklamaları yaparken yeni asgari ücret için öne çıkan rakamlar sorgulanıyor. Öte yandan Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun toplanacağı tarih de netleşti. Peki 2023 asgari ücret ne kadar olacak, Asgari Tespit Komisyonu ne zaman toplanacak? Yeni asgari ücret zammı ile ilgili merak edilenler…
Asgari ücret için yeni çalışma! Hükümet yeni asgari ücret için kolları sıvadı! Gözler 2023 asgari ücret belirleme toplantısında
Asgari ücret için yeni çalışma! Hükümet yeni asgari ücret için kolları sıvadı! Gözler 2023 asgari ücret belirleme toplantısında2023 yılı asgari ücreti için gözler Asgari Ücret Tespit Komisyonu’na çevrildi. Aralık ayında toplanacak komisyon yeni asgari ücret zammını belirleyecek. Asgari ücrete yapılacak zam beklenirken hem hükümet kanadından gelen açıklamalar hem de işçi ve işveren temsilcilerinin açıklamaları kamouyunda dikkatle takip ediliyor. Enflasyondaki artış nedeniyle tüm kesimlerin beklentilerini karşılayacak yeni asgari ücret için hükümet kolları sıvadı. Bakanlıktan yeni asgari ücret için ilk adım geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 2023 yılında geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında araştırma başlattı. Türkiye genelindeki küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeleri de kapsayacak bu araştırmada asgari ücret beklentileri tespit edilerek değerlendirilecek. Peki, Yeni asgari ücret zammı ne kadar olur? 2023 Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Asgari ücret zammı neleri değiştirecek? 2023 asgari ücret tahminleri ne? İşte detayları ile 2023 asgari ücret beklentileri ve yapılan çalışmalar…
Bakan Muş: 10 aylık ihracatımız 209,5 milyar dolar oldu
Bakan Muş: 10 aylık ihracatımız 209,5 milyar dolar olduTicaret Bakanı Mehmet Muş "İhracatımız 2022 yılı Ocak-Ekim döneminde, geçtiğimiz yıla göre yüzde 15,4 oranında artarak 209,5 milyar dolar olmuştur" dedi.
7.11.2022Ekonomi
Asgari ücrete zam geliyor! Asgari ücret ne kadar olacak? İşte zam oranı ve 2023 asgari ücret beklentisi
Asgari ücrete zam geliyor! Asgari ücret ne kadar olacak? İşte zam oranı ve 2023 asgari ücret beklentisiAsgari ücret, memur ve emekli maaşlarına zam geliyor. Asgari ücret, memur ve emekli maaşlarına zam oranlarıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Aralık ayı yaklaştıkça asgari ücrete, memura ve emekliye yapılacak zam konuşuluyor. Son olarak kulislerde asgari ücretin 7500-8000 TL aralığında olacak konuşulurken AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, asgari ücrete ilişkin, "İnşallah asgari ücrette vatandaşımızı mutlu edecek, alım gücünü artıracak bir gelişme yaşanacak." dedi. Peki asgari ücret ne kadar olacak? İşte son dakika haberinin detayları...
Ünlü iş kadını Dilek Ertek'ten 12 gündür haber alınamıyor! Delilleri kim kararttı?
Ünlü iş kadını Dilek Ertek'ten 12 gündür haber alınamıyor! Delilleri kim kararttı?Dünyaca ünlü mücevher markasının Türkiye distribütörü olan iş insanı Dilek Ertek, tatil amacıyla gittiği Haiti'de gemiden düştü. Ertek'ten 12 gündür haber alınamıyor. Eski cinayet polisi Savaş Kurtbaba da soruşturmadaki soru işaretlerini ve yapılan yanlışları Hürriyet'ten Çetin Aydın'a tek tek sıraladı...
7.11.2022Gündem
Asgari ücret ne kadar olacak 2023? “Telafi sözümüzü yerine getireceğiz” 2023 asgari ücret zammı ile brüt net asgari ücreti ne kadar olur?
Asgari ücret ne kadar olacak 2023? “Telafi sözümüzü yerine getireceğiz” 2023 asgari ücret zammı ile brüt net asgari ücreti ne kadar olur?Asgari ücret ne kadar olur 2023? Asgari ücret Ocak 2022 döneminde yüzde 50,5 oranında artışla brüt 5.004 TL'ye net ise 4.253,40 TL'ye yükseldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'deki grup toplantısında ekonomiye ilişkin mesajlar da verdi. İşte Cumhurbaşkanı’nın asgari ücret açıklaması…
Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika! Ve açıklama geldi, yeni rakam ortaya çıktı
Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika! Ve açıklama geldi, yeni rakam ortaya çıktıAsgari ücret zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Asgari ücret zammı ile ilgili geri sayım başladı. Yeni asgari ücret rakamları ortaya çıktı. Çalışma Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücrete yapılacak olan zamma ilişkin “Aralık'ta asgari ücret komisyonunun alacağı kararla emekçinin üzerindeki tahribatı ortadan kaldıracağız” dedi. Sosyal Güvenlik Uzmanı Mert Nayır asgari ücret için 8 bin lirayı işaret etti. Öte yandan bazı uzmanlar asgari ücret için büyük zam geleceğini ifade ederek 10 bin lira olma ihtimalini değerlendirdi. İşte asgari ücret zammı ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
15.10.2022Ekonomi
Yeni asgari ücret nasıl belirlenecek? Asgari ücrete zam ne zaman belli olacak? 2023 asgari ücret ne kadar olur?
Yeni asgari ücret nasıl belirlenecek? Asgari ücrete zam ne zaman belli olacak? 2023 asgari ücret ne kadar olur?Yıl sonuna yaklaşırken asgari ücret ile ilgili tahminler de gelemeye devam ediyor. Enflasyon rakamlarına göre hesaplamalar yapılırken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’den asgari ücrete ilişkin açıklama geldi. Bakan Bilgin, asgari ücretle ilgili kamuoyunda farklı rakamlar ortaya atıldığını ancak asgari ücretin ne kadar olacağına ilişkin kararın Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nda olduğunu belirtti. Peki, Yeni asgari ücret nasıl belirlenecek? Asgari ücrete zam ne zaman belli olacak? 2023 asgari ücret ne kadar olacak? İşte asgari ücret ile ilgili son gelişmeler…
Asgari ücret 2023 ocak zammı ne kadar olacak, asgari ücrete ne zaman zam gelecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Nebati yeni asgari ücret açıklaması!
Asgari ücret 2023 ocak zammı ne kadar olacak, asgari ücrete ne zaman zam gelecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Nebati yeni asgari ücret açıklaması!2023 asgari ücret ne kadar olacak, asgari ücrete ne zaman zam gelecek? Asgari ücret zammına yönelik yapılan açıklamalar yakından takip ediliyor. Cumhurbaşkanı, Bakan Nebati peş peşe açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamaların ardından 2023 Ocak ayında yeni net asgari ücretin ne kadar olacağı, asgari ücrete yüzde kaç zam yapılacağı sorgulanıyor. Peki, Asgari ücret 2023 ocak zammı ne kadar olacak? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Nebati yeni asgari ücret açıklaması…
Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika! Ve açıklama geldi, yeni rakam ortaya çıktı
Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika! Ve açıklama geldi, yeni rakam ortaya çıktıAsgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmesi geldi. Asgari ücret zammı için tarih yaklaştıkça yeni rakamlar ve açıklamalar peş peşe gelmeye başladı. Son olarak Bakan Nebati asgari ücret zammı ile ilgili kritik açıklamalarda bulunarak, "Enflasyonun altında kalmayacak çalışmalar yapılacaktır. ifadelerinin kullandı Uzmanlar tarafından da asgari ücret zammı ile ilgili tahmin peş peşe yapıldı. Sosyal Güvenlik Uzmanı Mert Nayır asgari ücret için 8 bin lirayı işaret etti. Öte yandan bazı uzmanlar asgari ücret için büyük zam geleceğini ifade ederek 10 bin lira olma ihtimalini değerlendirdi. İşte asgari ücret zammı ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
8.10.2022Ekonomi
Asgari ücret 2023’te ne kadar olur? 2023 asgari ücret beklentisi ne? 2023 asgari ücret zammı ile ilgili son açıklamalar!
Asgari ücret 2023’te ne kadar olur? 2023 asgari ücret beklentisi ne? 2023 asgari ücret zammı ile ilgili son açıklamalar!2023 asgari ücreti ile ilgili tahminler yapılırken aralık ayında görüşülecek 2023 yılı asgari ücreti ile ilgili hükümet tarafından açıklamalar gelmeye devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hemen hemen her açıklamasında ücretli çalışanların maaşlarında iyileştirme yapacaklarını dile getirirken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin de asgari ücret ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Peki, Asgari ücret 2023’te ne kadar olur? 2023 asgari ücret beklentisi ne? İşte 2023 asgari ücret zammı ile ilgili son açıklamalar!
Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Zam için tarih ve rakam verildi, 10 bin lira
Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Zam için tarih ve rakam verildi, 10 bin liraAsgari ücret zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Asgari ücretli milyonlarca vatandaşı ilgilendiren zam için açıklama yapıldı. Asgari ücrete yılsonu gelmesi planlanan zam ile ilgili son dakika tahminler yapıldı. Asgari ücret için büyük zam ve zam oranıyla ilgili açıklamalar sıralandı. Yapılan tahminlerde olası asgari ücret için rakam verildi. Sosyal Güvenlik Uzmanı Mert Nayır asgari ücret için 8 bin lirayı işaret etti. Öte yandan bazı uzmanlar asgari ücret için büyük zam geleceğini ifade ederek 10 bin lira olma ihtimalini değerlendirdi. İşte asgari ücret zammı ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
1.10.2022Ekonomi
Asgari ücret ve özel sektör maaşları için zam açıklaması! Tarih ve rakam belli oldu! En düşük maaş...
Asgari ücret ve özel sektör maaşları için zam açıklaması! Tarih ve rakam belli oldu! En düşük maaş...Asgari ücretli ve özel sektör çalışanlarının maaşlarına zam geliyor. Asgari ücret ve özel sektör maaşlarıyla ilgili hükümet çalışmalara başladı. Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücrete ne kadar zam gelecek? En düşük asgari ücret ne kadar olacak? soruları cevabını buldu. Milyonlarca çalışanın gözü kulağı asgari ücrete temmuz ayında yapılacak zamda. Ocak ayında asgari ücrete yapılan yüzde 50’lik zammın ardından, yüksek enflasyon nedeniyle asgari ücrete temmuzda da ara zam yapılması beklentisi oluşmuştu. Asgari ücrete zamla ilgili hükümetten peş peşe açıklamalar geldi. Gelen bu açıklamalarla birlikte asgari ücrete gelmesi muhtemel zam oranları da belli oldu. Masada 3 formül bulunuyor. Buna göre çalışmalara bakıldığında en düşük formülde asgari ücret 5004 TL olacak. Öte yandan Türk-İş Başkanı Ergün Atalay'dan asgari ücretle ilgili son dakika açıklamaları geldi. Özel sektör yöneticileri de asgari ücret zammına destek veriyor. İşte asgari ücret zammı ile ilgili son dakika tüm detaylar...
Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Büyük zam için yüksek oran verildi
Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Büyük zam için yüksek oran verildiAsgari ücret zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Asgari ücrete yıl sonu gelmesi planlanan zam ile ilgili son dakika tahminler yapıldı. Yapılan tahminlerde olası asgari ücret için rakam verildi. Sosyal Güvenlik Uzmanı Mert Nayır asgari ücret için 8 bin lirayı işaret etti. Öte yandan bazı uzmanlar asgari ücret için büyük zam geleceğini ifade ederek 10 bin lira olma ihtimalini değerlendirdi. İşte asgari ücret zammı ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
29.09.2022Ekonomi
Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Yeni oran verildi, rakamlar tek tek açıklandı
Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Yeni oran verildi, rakamlar tek tek açıklandıAsgari ücret zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Asgari ücrete yıl sonu gelmesi planlanan zam ile ilgili son dakika tahminler yapıldı. Yapılan tahminlerde olası asgari ücret için rakam verildi. Sosyal Güvenlik Uzmanı Mert Nayır asgari ücret için 8 bin lirayı işaret etti. Çok sayıda uzmanda tahminlerini peş peşe sıraladı. İşte asgari ücret zammı ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
27.09.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki asgari ücret ne kadar olacak haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.