Abone

Abone

Son dakika abone haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan abone ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını abone haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Abone

haberleri sayfasında son dakika yaşanan abone gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.271 abone haberi bulunmuştur. Tüm abone haberleri aşağıda listelenmiştir.
Deprem bölgesindeki vatandaşların fatura ve borç işlemleri ertelendi
Deprem bölgesindeki vatandaşların fatura ve borç işlemleri ertelendiEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) deprem bölgesi için yeni bir karar verdi. Buna göre deprem bölgesindeki bazı elektrik tüketicilerinin fatura ve borç işlemleri ertelendi
25.03.2023Ekonomi
Depremzedelerin elektrik ve doğal gaz borçları silindi
Depremzedelerin elektrik ve doğal gaz borçları silindi6 Şubat günü meydana gelen depremler nedeniyle zarar gören bazı illerdeki tüketicilerin elektrik ve doğal gaz tüketimlerine yönelik tahakkuk ve tahsilat işlemlerinin ertelenmesi hakkındaki Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.
21.03.2023Ekonomi
Depremde son durumu Fuat Oktay açıkladı: 49 bin 589 kişi hayatını kaybetti
Depremde son durumu Fuat Oktay açıkladı: 49 bin 589 kişi hayatını kaybettiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kahramanmaraş merkezli depremlerde 49 bin 589, sel felaketine maruz kalan illerde ise 18 kişinin hayatını kaybettiğini belirterek, selde kaybolan 3 kişinin bulunmasına yönelik çalışmaların devam ettiğini açıkladı.
18.03.2023Gündem
Şeyma Subaşı'dan 'abonelik' açıklaması! 'Umarım birilerinin hayatına dokunabilirim'
Şeyma Subaşı'dan 'abonelik' açıklaması! 'Umarım birilerinin hayatına dokunabilirim'Mısırlı sevgilisi ile nikah masasına oturmaya hazırlanan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Instagram hesabı için abonelik özelliğini başlattığını ve her ay belli bir ücret karşılığında sayfasına abone olanlar için ekstra içerikler paylaşacağını duyurmuştu. Ünlü isim, çok konuşulan abonelikle ilgili açıklama yaptı.
17.03.2023Magazin
Doğal gaz fiyatlarıyla ilgili indirim kararı
Doğal gaz fiyatlarıyla ilgili indirim kararıBOTAŞ, mart itibarıyla elektrik üretim amaçlı gazın toptan satış fiyatında yüzde 20, sanayi kuruluşlarında ise yüzde 20,95 ila 26,12 arasında indirime gidildiğini açıkladı
28.02.2023Ekonomi
Fanatik’ten sporseverlere Süpertüyo
Fanatik’ten sporseverlere SüpertüyoTürk spor basınının lideri Fanatik, mobil uygulamasını yenilenen özellikleriyle güçlendirdi. Gündem yaratan haberler ve sunduğu kişiselleştirilmiş deneyim ile sporseverlerin ilgisini çeken Fanatik uygulaması şimdi de Süpertüyo’da kullanılan yapay zekâ teknolojisi ile analizler yapıyor, iddia severler için maçları simüle ediyor, uzmanlardan tüyolar paylaşıyor, canlı maç tüyoları veriyor ve yüksek oranlı tahminler sunuyor.
4.02.2023Futbol
Tutuklu ve hükümlülerin elektrik tarifesi değişti
Tutuklu ve hükümlülerin elektrik tarifesi değiştiAdalet Bakanlığı'nca yapılan yönetmelik değişikliği ile cezaevlerinde tutuklu ve hükümlüler, aydınlatma dışındaki kullandıkları elektrikli eşyaların elektrik faturasını 'ticarethane' yerine 'mesken tarifesi' üzerinden ödeyecek. Bakanlığın yönetmelik değişikliği kararını, elektrik faturalarını ödeyemediklerini belirten tutuklu ve hükümlülerin başvurusu üzerine Kamu Denetçiliği Kurumu'nun (KDK) tavsiye kararıyla aldığı ortaya çıktı.
3.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bursa'ya hızlı tren müjdesi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bursa'ya hızlı tren müjdesi!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Gemlik Büyükkumla Barajı, Bursa Bölge İdare Mahkemesi Hizmet Binası, Dağyenice Doğal Yaşam Turizm Kompleksi ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni’ne katıldı. Erdoğan, kuraklık yaşandığını belirterek ''Çare bizim de yaptığımız gibi baraj. Eğer barajlarınız olmazsa kuraklıkla mücadele edemezsiniz.'' dedi. Erdoğan, "Bandırma-Bursa-Osmaneli Hızlı Tren Hattı'nı 2025 yılında hizmete açmayı planlıyoruz" dedi.
21.01.2023Gündem
Günün En Çok Oynanan Maçları
Günün En Çok Oynanan MaçlarıMisli.com’da, İddaa programı içerisinde yer alan günün en çok oynanan bahislerini ve Misli.com yazarlarının bu maçlar için yaptığı yorumları sizler için derledik. Maçların heyecanını “Süper Oran”larla Misli.com’da daha fazla yaşayın!
14.01.2023İddaa
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'seçim tarihi' açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'seçim tarihi' açıklamasıCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan, memur ve emekli maaş artış oranını yüzde 30'a çıkardıklarını açıkladı. En düşük emekli maaşı 5 bin 500 lira oldu. Erdoğan, asgari ücret desteğini de 400 liraya yükseltme kararı aldıklarını söyledi. Erdoğan, Tayfun füzesi sonrası Yunan gazetelerinde atılan manşetlere dikkat çekti. Yunanistan'ı uyaran Erdoğan, "Siz uslu durun, bizim sizinle bir işimiz yok." dedi. Erdoğan grup toplantısı sonrası 'Seçim tarihi öne çekilecek mi?' sorusuna da yanıt verdi.
4.01.2023Gündem
Elektrik tarifelerinde indirim! EPDK duyurdu
Elektrik tarifelerinde indirim! EPDK duyurduEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, “Yeni tarife döneminde mesken aboneleri için herhangi bir artış ya da zam yok. Halihazırda meskenler en düşük tarifeden yararlanmaktadır. Sanayi abone grubunda ise yüzde 16 düzeyinde bir indirim söz konusu. Kurulumuzun aldığı kararla serbest piyasada elektrik tavan fiyatını 4 bin 800 Türk lirası/megavatsaatten 4 bin 200 Türk lirası/megavatsaate düşürdük" dedi.
30.12.2022Ekonomi
EPDK'dan doğal gaz ve petrol kararı! Ödeme bedelleri belli oldu
EPDK'dan doğal gaz ve petrol kararı! Ödeme bedelleri belli olduEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), petrol piyasası faaliyetlerine ilişkin 2023'te uygulanacak gelir payı bedellerini belirledi.
24.12.2022Ekonomi
TÜBİTAK destekli Ar-Ge projesi ile tersine beyin göçüne katkı hedefi
TÜBİTAK destekli Ar-Ge projesi ile tersine beyin göçüne katkı hedefiTÜBİTAK 1515 kodlu Öncül Ar-Ge Laboratuvarları Destekleme Programı desteğine hak kazanan ‘Turkcell 6GEN LAB’ projesi, geleceğe yönelik 6G şebekelerin yapay zeka tabanlı otonom yetenekler ile geliştirilmesine odaklanacak. Ayrıca proje sayesinde şirket, yerli teknolojiler alanında nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesine ve tersine beyin göçüne katkı sağlamayı hedefliyor.
22.12.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Ankara-Sivas hızlı tren hattı bittiğinde seyahat süresi 2 saate düşecek
Bakan Karaismailoğlu: Ankara-Sivas hızlı tren hattı bittiğinde seyahat süresi 2 saate düşecekUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Ankara-Sivas hızlı tren hattının altyapı yapım çalışmalarında yüzde 99,67 fiziki ilerleme sağladık. Kısmi olarak test ve sertifikasyon çalışmaları tamamlandı. Proje 2023 yılı Nisan ayında tamamlandığında seyahat süresi, 12 saatten 2 saate düşecek" dedi.
21.11.2022Gündem
Bakan Dönmez: Her şey dahil Avrupa’nın en ucuz doğal gaz kullanan ülkesi durumdayız
Bakan Dönmez: Her şey dahil Avrupa’nın en ucuz doğal gaz kullanan ülkesi durumdayızEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Şu anda çalışan 102 bin megavatlık santralin yüzde 80’i özel sektör, önemli bir kısmı da yerli yabancı yatırımcı ile yapılmış. Biz gelen yatırıma 'senin memleketin neresi' demiyoruz ki. Pasaportuna da bakmıyoruz. Türkiye’de yapılan her yatırımı biz yerli yatırım olarak telaffuz ediyoruz” dedi. Doğal gaz fiyatlarında hacmi en büyük olan piyasanın Title Transfer Facility (TTF) olduğunu hatırlatan Dönmez, "TTF’de fiyatlar 120 dolarlardan ağustos ayında 3 bin 300’ü aşan dolarlara yükseldi. Ama bir miktar gevşeme var. Biz buna rağmen gerek geçtiğimiz yıl ve bu yıl aldığımız tedbirlerle vatandaşımıza en az oranda aktaran ülkelerden birisiyiz. Birçok Avrupa ülkesi sübvansiyon yapmaya çalışıyor. Ama ciddi faturalar karşısına çıkıyor. Ekim ayı itibariyle Avrupa’da başkentlerdeki kullanılan doğal gazın hane halkı fiyatlarını sizlerle paylaşmak isterim. Hollanda'da bin metreküp gaza 81 lira 25 kuruş ödeniyor. İtalya 58 lira 24 kuruş. Almanya 41 lira 42 kuruş. Komşumuz Bulgaristan 31 lira 53 kuruş. Biz Avrupa’da AB üyesi olmayanları da dikkate aldığımızda 5 lira 72 kuruş ile her şey dahil Avrupa’nın en ucuz doğal gaz kullanan ülkesi durumdayız" dedi.
16.11.2022Ekonomi
1000 TL doğalgaz yardımı kimlere verilir? Doğalgaz yardımı başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir? E devlet doğalgaz desteği başvuru ekranı
1000 TL doğalgaz yardımı kimlere verilir? Doğalgaz yardımı başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir? E devlet doğalgaz desteği başvuru ekranıİhtiyaç sahibi ailelere Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilecek olan 'Doğal Gaz Tüketim Desteği' için yapılan aramalar devam ederken Doğalgaz destek paketi detayları netleşti. e-Devlet üzerinden yapılacak başvuruların nasıl yapılacağı, desteğin kimlere verileceği ise merak konusu oldu. Peki, Doğalgaz yardımı başvurusu nasıl yapılır, 1000 TL doğalgaz yardımı şartları neler? İşte, e-Devlet doğalgaz desteği başvuru ekranı...
16.11.2022Ekonomi
Doğalgaz yardımı tamamlandı ne demek? Doğalgaz yardımı nakit mi verilecek 2022, ne kadar sürecek, kaç ay verilecek?
Doğalgaz yardımı tamamlandı ne demek? Doğalgaz yardımı nakit mi verilecek 2022, ne kadar sürecek, kaç ay verilecek?Doğalgaz yardımı destekleri hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine sonrası açıklamada bulunmuş ve tarihlerini açıkladı. Öte yandan destek başvurusunda bulunan vatandaşlar Doğalgaz yardımı tamamlandı ibaresinin olduğunu da sorguluyor. Peki, doğalgaz yardımı nakit mi verilecek, kaç ay verilecek? Doğalgaz yardımı tamamlandı ne demek?
11.11.2022Ekonomi
Mavi tik alma | Twitter Blue Mavi tik nasıl satın alınır? Twitter mavi tik satın alma ve Türkiye mavi tik ücreti
Mavi tik alma | Twitter Blue Mavi tik nasıl satın alınır? Twitter mavi tik satın alma ve Türkiye mavi tik ücretiTwitter mavi tik satın al ile ilgili aramalar arttı. Mavi tik başvuru süresine yönelik araştırmalar, Elon Musk'ın mavi tik aboneliği kararı sonrası yoğunlaştı. Mavi tik alma süreci ve ücreti merak ediliyor. Peki, Mavi tik nasıl alınır? Mavi tik alma süreci ve ücreti hakkında merak edilenler…
Türk Telekom yatırım hedefini 14 milyar TL’ye yükseltti
Türk Telekom yatırım hedefini 14 milyar TL’ye yükseltti2022’nin ilk 9 ayında Türk Telekom’un net kârı 3 milyar 124 milyon lira olurken toplam abone sayısı da 52,8 milyona ulaştı.
10.11.2022Ekonomi
Bu Kasım Amazon’la herkes gülecek!
Bu Kasım Amazon’la herkes gülecek!Amazon Türkiye’nin gelenekselleşen alışveriş etkinliği Gülümseten Kasım Kampanyası, bu yıl 1 – 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşiyor. 1-7 Kasım tarihleri arasında Prime üyelerine özel erken erişim ayrıcalığının da sunulacağı kasım ayı boyunca Amazon müşterileri tüm kategorilerde popüler markalara ve sezonun olmazsa olmaz ürünlerine muhteşem fırsatlarla erişirken, Amazon.com.tr’de gülümsemek için birçok sebep bulabilecek.
4.11.2022Advertorial
Elon Musk'tan Dogecoin paylaşımı! Yükseliş başladı
Elon Musk'tan Dogecoin paylaşımı! Yükseliş başladıTwitter'ı satın almasıyla gündeme gelen ünlü iş insanı Elon Musk, son yaptığı paylaşımda Dogecoin'e göz kırptı. Musk'ın paylaşımı sonrasında Dogecoin hızla yükselişe geçti.
1.11.2022Ekonomi
Twitter'da yeni dönem başlıyor! Artık ücretli olacak
Twitter'da yeni dönem başlıyor! Artık ücretli olacakTwitter’ın yeni patronu Elon Musk’ın ‘mavi tik’ yani onaylanmış hesapları ‘Twitter Blue’ isimli premium hizmet kapsamına almak istediği ileri sürüldü. Musk’ın ayrıca, sadece ABD, Avustralya ve Kanada gibi ülkelerde kullanıma açık olan bu hizmeti herkese açmak ve fiyatını 4.99 dolardan 19.99 dolara çıkarmak istediği de belirtildi. Eğer Musk dediğini yaparsa Türkiye’deki ‘mavi tik’li kullanıcılar da aylık 19.99 TL gibi bir ücretle karşı karşıya kalabilir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhtara müjde: Ödenekleri kesilmeyecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhtara müjde: Ödenekleri kesilmeyecekCumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da Muhtarlar Evi Açılışı ve 100 Muhtar Hizmet Binası Temel Atma Töreni'nde konuştu. Erdoğan, "Muhtarlarımızın izin, hastalık veya başka sebeplerle görev başında bulunamadıkları zamanlarda ödenekleri kesilmeyecek" dedi.
19.10.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: 6G teknolojilerinde Wi-Fi yerine Li-Fi kullanılacak
Bakan Karaismailoğlu: 6G teknolojilerinde Wi-Fi yerine Li-Fi kullanılacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türksat 6A uydusunun Cumhuriyet'in 100'üncü yılında uzaya gönderileceğini belirterek, "Haberleşme uydularımızın da sağlayacağı iletişim ortamında 6G haberleşme teknolojilerinde Wi-Fi yerine Li-Fi; yüksek enerjili LED'lerle görünür ışıkla haberleşme teknolojileri kullanılacak" dedi.
19.10.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Abone ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki abone haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.