Geri Dön
EkonomiHalkbank kredi fırsatını resmen duyurdu! 12 ay anapara ödemesiz, 60 aya kadar vade ile...

Halkbank kredi fırsatını resmen duyurdu! 12 ay anapara ödemesiz, 60 aya kadar vade ile...

Halkbank harekete geçti ve kredi fırsatını duyurdu. 12 ay anapara ödemesiz, toplam 60 aya kadar vade ile 750 bin TL’ye kadar kredi kullandırılacak. Halkbank'tan yeni açıklama geldi ve uygun kredi fırsatı devreye alındı. Bu destek paketinden yararlanacak müşteriler için aynı zamanda EFT/havale işlemlerinden ve ticari kredi kartlarından 1 yıl boyunca ücret alınmıyor. Kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin hizmetine sunulan Teknokent Destek Paketi'nin detayları ve paket kapsamında yer alan diğer destekler tek tek açıklandı. Halkbank'ın son dakika açıklaması...

Halkbank kredi fırsatını resmen duyurdu! 12 ay anapara ödemesiz, 60 aya kadar vade ile...

Halkbank, teknoloji ivmelerinin desteklenmesi, bu yöndeki Ar-Ge harcamalarının artırılması ve teknoloji yoğun istihdam oluşturulması amacıyla Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ile protokoller gerçekleştiriyor.

HALKBANK TEKNOKENT DESTEK PAKETİ HAYATA GEÇİRİLDİ

Banka bu protokoller çerçevesinde, teknokentlerde faaliyet gösteren girişimci firmaların desteklenmesi hedefiyle Halkbank Teknokent Destek Paketi’ni hayata geçirdi. Bu destek paketinden teknokent veya teknoparklarda ticari faaliyette bulunan veya kendisine ait bir iş yeri olmayıp, kendi işini kurmak isteyen girişimciler yararlanabiliyor.

UYGUN KOŞULLARDA MÜŞTERİLERE SUNULUYOR

Halkbank, Teknokent Girişimci Kredisi ile birlikte Paraf Ticari Kredi Kartı, Ticari Kredili Mevduat Hesabı ve Teminat Mektubunu da uygun koşullarla müşterilerinin kullanımına sunuyor.

12 AY ANAPARA ÖDEMESİZ, 60 AYA KADAR VADE

Paket kapsamında girişimcilere 750.000 TL’ye kadar kredi sunulabiliyor. Girişimciler bu finansal desteği; Ar-Ge harcamaları, mal, hizmet veya ekipman alımları, personel maaş ödemeleri, kira ödemeleri başta olmak üzere projelerini ilerletme noktasındaki ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılabiliyor. Kredilerde azami 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam 60 aya kadar vade imkânı sağlanıyor.

PAKET KAPSAMINDA SUNULAN DİĞER DESTEKLER

Teknokent Destek Paketi’nden yararlanacak olan girişimcilerin, internet ya da mobil şubeden gerçekleştirecekleri EFT/havale işlemlerinden ve ticari kredi kartlarından 1 yıl boyunca, POS kullanımlarında ise 6 ay boyunca ücret alınmıyor.

Halkbank kredi fırsatını resmen duyurdu 12 ay anapara ödemesiz, 60 aya kadar vade ile...

Ayrıca Girişimcilere özel; vergiden dış ticarete, KOBİ fırsatları ve kampanyalara, girişimcilikten İş ve Borçlar Hukuku’na kadar birçok konuda www.halkbankkobi.com.tr üzerinden ücretsiz danışmanlık hizmeti veriliyor, www.halkbankkobigelisim.com.tr‘de yer alan eğitim videoları ve makalelere de ücretsiz erişim sağlanıyor.