Geri Dön

Tek yumurta ikizi kardeşler aynı erkekle evlendi!

Dünya bu olayı konuşuyor. Görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Tek yumurta ikizi olan kız kardeşler, tanıştıkları erkekle evlendi. Bu evlilik sonrası polis de harekete geçti. İşte detaylar...

Tek yumurta ikizi kardeşler aynı erkekle evlendi!

Hindistan'ın Maharaştra eyaletine bağlı Solapur'daki Akluj Köyü'nde cuma yapılan düğünde Pinky ve Rinky adlı kadınlar, Atul Awtade'yle dünya evine girdi. Sosyal medyada tören görüntüleri paylaşıldı.

Tek yumurta ikizi kardeşler aynı erkekle evlendi

Independent'da yer alan habere göre; WION kanalı ikisi de bilgi teknolojileri mühendisi olan gelinlerin ve seyahat acentesi olan damadın ailelerinin evliliğe itiraz etmediğini yazdı.

Viral olan videonun ardından sosyal medya kullanıcıları evliliğin yasal olup olmadığını tartıştı.

ERKEKLE HASTANEDE YAKINLAŞTILAR

Solapur polisi gelen şikayetin ardından konuyla ilgili soruşturma başlattığını dün duyurdu. Ayrıca damat hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Yetkililer, kadınların anneleriyle yaşadığını bildirdi. Açıklamaya göre rahatsızlanan annelerini Awtade'nin aracıyla hastaneye götürmeye başlayan kardeşler, bu süreçte adamla yakınlaştı.

Tek yumurta ikizi kardeşler aynı erkekle evlendi

AYNI OLAY AVUSTRALYA'DA DA YAŞANMIŞTI

Benzer bir haber geçen sene Avustralya'dan gelmişti. Aynı adamla evlenmek isteyen tek yumurta ikizleri Anna ve Lucy DeCinque, 2011'Den beri beraber oldukları Ben Byrnes'le haziranda nişanlanmıştı.

Anna ve Lucy aynı zamanda hamile kalmak istediklerini ve bunu tüp bebek yoluyla yapmayı planladıklarını da söylemişti.