Gazete Vatan Logo

Tek gecelik ilişkiden hamile kaldı! Trans birey çocuk doğurdu, hem anne hem de baba oldu

ABD'de şaşkınlık veren bir olay yaşandı. Washington eyaleti Seattle kentinde trans bir çiftin biyolojik yollarla çocuk dünyaya getirdiği iddia edildi. Trans çiftten Danny Wakefield, iki yıl önce testosteron ilaçlarını kullanmayı bırakmaya karar verdikten sonra aniden hamile kaldığı söyledi. İşte şaşkına çeviren haberin detayları...

Tek gecelik ilişkiden hamile kaldı! Trans birey çocuk doğurdu, hem anne hem de baba oldu

ABD'de trans bir baba, dokuz yıllık testosteron tedavisine ara verdikten sonra tek gecelik bir ilişkinin ardından 2020 yılında ilk çocuğunu doğurduğunu iddia etti.

Daily Mail'de yer verilen habere göre, Washington eyaletindeki Seattle kentinde kadın üreme organlarıyla dünyaya gelen 36 yaşındaki Danny Wakefield, kendini trans-maskülin olarak gösteriyor yani kendisini kadın olarak tanımlamıyor.

İLACI KESTİ, HAMİLE KALDI

Wakefield, iki yıl önce testosteron ilaçlarını kullanmayı bırakmaya karar verdikten sonra aniden hamile kaldı.

Baba Wakefield, iki yıl önce testosteron ilaçlarını kullanmayı bırakmaya karar vermesinin ardından isimsiz bir adamla tek gecelik bir ilişkinin ardından hamile kaldı.

Tek gecelik ilişkiden hamile kaldı Trans birey çocuk doğurdu, hem anne hem de baba oldu

Wakefield dokuz ay içinde, şimdi iki yaşında olan Wilder isimli bebeği doğurduğunu söyledi.

Kendisini erkeksi olarak tanımlamasına rağmen aynı anda hem anne hem de baba rolünü üstlenerek hamileliğini sürdüren Wakefield şimdi sosyal medyada, kadının belirli cinsel organlarla bile baba olabileceğini vaaz ediyor.

Haberin Devamı