Geri Dön

Resmen vahşet! Hamile kadının karnını deşip bebeğini çaldılar

Günlerdir kayıp olarak aranıyordu. Cep telefonundan taksi çağıran genç kadın başına geleceklerden habersizdi. Günler sonra bulunan genç kadının arkasında vahşet dolu bir hikaye kaldı. İşte haberin detayları...

Resmen vahşet! Hamile kadının karnını deşip bebeğini çaldılar

Bir ülke vahşet dolu bu olayı konuşuyor. Meksika’nın Nuevo Leon eyaletine bağlı Escobedo şehrinde 26 Kasım günü cep telefonu uygulamasıyla çağırdığı taksiye bindikten sonra ortadan kaybolan 19 yaşındaki 8 aylık hamile kadının günler sonra cansız bedenine ulaşıldı.

Nuevo Leon Eyaleti Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, 8 aylık hamile olan Martha adlı genç kadının cesedinin öldürülen bir başka kadının cesediyle birlikte bir depoda bulunduğu bildirildi.

Resmen vahşet Hamile kadının karnını deşip bebeğini çaldılar

Martha'nın bebeğinin çalındığını ve kendisinin boğularak öldürüldüğünü açıklayan Başsavcılık, öldürülen diğer kadının ise takside Martha’ya eşlik eden Claudia adlı 34 yaşındaki arkadaşı olduğunu belirtti.

Resmen vahşet Hamile kadının karnını deşip bebeğini çaldılar

Çalınan bebeğin akıbeti henüz bilinmezken, Başsavcılık olayla ilgili soruşturmanın kadın cinayeti çerçevesinde yürütüldüğünü ve çalınan bebeğin arandığını bildirdi.