Geri Dön
YaşamYer: Yalova... Görenler şoke oldu! Su samurları böyle görüntülendi

Yer: Yalova... Görenler şoke oldu! Su samurları böyle görüntülendi

Yalova'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Dev dalgaların vurduğu sahil kesimi sular altında kalırken deniz kıyısında bulunan bazı iş yerlerinde maddi hasar oluştu. Sahilde avlanan su samurları ise ilginç görüntü oluşturdu.

Yer: Yalova... Görenler şoke oldu! Su samurları böyle görüntülendi

Yalovada önceki gün akşam saatlerinden itibaren etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Çınarcık ve Esenköy ilçelerinde dev dalgaların vurduğu sahil kesimi sular altında kalırken, araç trafiği olumsuz etkilendi. Fırtına nedeniyle 4 metreye ulaşan dalgaların vurduğu sahilde bulunan iş yerlerinde ve balıkçı barınağında maddi hasar meydana geldi. Ayrıca dev dalgalar nedeniyle sular altında kalan Yalova-Armutlu Yolunun bir kısmı geçici olarak trafiğe kapandı.

Fırtınada ilginç görüntüler de ortaya çıktı. Çınarcık'ta deniz kıyısında su samuru görüldü. Vatandaşlar bir anlık şaşkınlığın ardından telefonlarıyla su samurunu görüntüledi. Su samurunun avladığı balığı denizin üstündeki bir kayaya çıkartıp karnını doyurması sosyal medya hesaplarında çok beğenilerek paylaşıldı.