Geri Dön

'128 milyar dolar' iddiası! CHP'nin üst mahkemeye itirazı reddedildi

"128 milyar dolar" davasında tazminat ödemeye mahkum edilen CHP'nin üst mahkemeye yaptığı itiraz reddedildi. Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın vekili Av. İsa Sinan Göktaş, kazanılan tazminatın Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı'na bağışlandığını gösteren dekontu da sosyal medya hesabından paylaştı.

'128 milyar dolar' iddiası! CHP'nin üst mahkemeye itirazı reddedildi

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın vekili Av. İsa Sinan Göktaş, "128 milyar dolar" davasında tazminat ödemeye mahkum edilen CHP tarafından yapılan itirazın üst mahkemece reddedildiğini bildirdi.

"CHP'NİN İTİRAZI REDDEDİLDİ"

Avukat İsa Sinan Göktaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"CHP yöneticileri tarafından senaryosu yazılan yakın siyasi tarihin en büyük iftirası "128 milyar dolar" yalanı, daha önce kamuoyuna duyurduğumuz üzere, CHP'nin tazminat ödemeye mahkûm edilmesiyle sonuçlanmıştır. CHP tarafından yapılan itiraz ise üst mahkemece reddedilmiştir.

Ana muhalefet partisi, her alanda"yalan ve iftira"üzerine politikalar üretmekte, bağımsız yargı tarafından tescillenen yalanlarına devam etmekte,hedefe koydukları kişilere karşı hiçbir etik değer gözetmeksizin saldırmakta ve bu uğurda yalanı dahi meşru görmektedir.

TAZMİNAT ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLER DAYANIŞMA VAKFI'NA

Önceki basın açıklamamızda ifade ettiğimiz üzere; davalı CHP'den tahsil edilen tüm bedelin, Sn. Berat Albayrak tarafından Türkiye Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı'na bağışlandığını kamuoyuna saygılarımızla bildiririz."

128 milyar dolar iddiası CHPnin üst mahkemeye itirazı reddedildi

128 milyar dolar iddiası CHPnin üst mahkemeye itirazı reddedildi