Geri Dön
MagazinYargı'da Serdar'ın katili ortaya çıktı!

Yargı'da Serdar'ın katili ortaya çıktı!

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Yargı, yeni bölümüyle yine nefes kesti. Son bölümde Ilgaz, Pars ve Eren'in tekrar göreve dönmesi ve Serdar'ın cesedinin bulunması 'Katil kim?' sorusunu akıllara getirdi. Peki Yargı'nın son bölümünde neler oldu? İşte detaylar...

Yargı'da Serdar'ın katili ortaya çıktı!

Ceylin ailesinin neler çevirdiğini çözmenin peşinde.

KATİL AİLEDEN BİRİSİ


Posta'dan Büşra Eracun Akkaya'nın haberine göre; Serdar'ın cesedini şehir çöplüğünde bulan polis ekipleri kimlik belirlemek için cesedi aldı.

Ilgaz, Pars ve Eren'in mesleklerine geri dönmesini kutlamak için Ceylin'in annesinin evinde toplandı. Masada oturan Ilgaz, Pars, Ceylin, Metin ve Derya dışında herkesin yüzleri asıktı. Serdar'ın ölümüne tanık oldukları için ne yapacaklarını şaşırdılar ve açık etmemek için ellerinden geleni yaptılar.

Sahte pasaportunu teslim almak için buluşma yerine giden Serdar'ı yakalayan Çınar, polise teslim etmek yerine Gül'ü çağırdı. Gül ve ailesi olay yerine gelince arbede yaşandı. Çınar'ın elindeki silahı alan Serdar Osman'ı kolundan vurdu. O sırada Ceylin'in ailesinden birisi de Serdar'ı vurarak öldürdü.

YEKTA ÇÖP KOKUYOR


Laçin'in evine gelen Yekta üzerindeki kötü kokuyla Laçin'i rahatsız etti. Neler olduğunu soran Laçin Yekta'dan "Şehir eşkıyaları beni tehdit edip çöpe attılar" dedi.

GÜL OSMAN'I EVİNDE SAKLIYOR


Aylin ile boşanma aşamasında olan Osman vurulduktan sonra Gül'ün evinde kalmaya başladı. Tedavi amaçlı Osman'ı evinde tutan Gül, Ilgaz'ın nöbete gitmesi gerektiği için Ceylin'in onlarda kalmasından rahatsız oldu. Olup bitenlerden Ceylin'in haberi yoktu.

CEYLİN KIZLARIN GERGİNLİĞİNDEN ŞÜPHELENİYOR


Yemek boyunca kızların yüzünün asık olması ve birbirlerine kaş göz işareti yapmaları Ceylin'in gözünden kaçmadı. Herkes evine gittikten sonra Kızların odasına giren Ceylin neler olduğunu sordu. Tuğçe Ceylin'e renk vermemek için elinden geleni yaptı.

SERDAR CİNAYETİNİN SAVCISI ILGAZ


Gece yemekte Eren'i Rafet amir göreve çağırdı. Cesedin Serdar'a ait olduğunu bilmeyen Eren ve Ilgaz olay yerine gitti.

Olay yeri inceleme cesedi alırken Ilgaz cinayet aletinin bulunması için komut verdi.

HALUK VE YEKTA YENİ ANLAŞMA YAPIYOR


Sabah saatlerinde Yekta'yı yanına çağıran Haluk Ilgaz ve diğerleri için intikam yemini etti. Yekta'ya yeni bir ofis tutan Haluk, Ilgaz ve diğerlerinin bakacağı her davada karşılarında olmak şartıyla Tilmen Hukuk Bürosu açacağı sözü verdi.

ILGAZ HABERİ VERİYOR


Nöbetten çıkan Ilgaz eşi Ceylin'i almak için Gül'ün evine gitti. Serdar'ın ölüm haberini veren Ilgaz evde şaşkınlığa neden oldu. Serdar'ın öldüğünü öğrenen Gül sinir krizi geçirdi.

Ceylin ailesinin neden bu kadar çok üzüldüğüne şaşırırken sevinmeleri gerektiğini söyledi.

YEKTA CENAZE EVİNDE


Haluk ile intikam yemini eden Yekta vakit kaybetmeden cenaze evine gitti. Serdar'ın annesinin yanına giden Yekta vekalet almak için uğraştı.

Serdar'ın annesi Kerime'yi alıp karakola giden Yekta, Çınar, Tuğçe, Parla ve Merve'nin adını dosyaya şüpheli olarak ekletti.

KATİLİ SAKLAMAYA ÇALIŞIYORLAR


Serdar'ın yaşadığını sana Gül, Çınar, Parla ve Tuğçe Merdan'ın yanına gittiler. Merdan paniklememeleri için öldüğünü söylemediğini ve Serdar'ın kaçak olduğu için kimsenin onu çöplükte bulamayacağını düşündüğünü söyledi. Çınar ve Gül'ün korktuğunu gören Merdan "Korkmanın sırası değil, olay yerini temizlememiz gerekiyor" dedi ve Serdar'ın öldürüldüğü yeri temizlemeye başladı.

ILGAZ GENÇLERİDE İFADEYE ÇAĞIRIYOR


Yekta dosyada gençlerin adını verince Ilgaz bütün gençleri ifade vermesi için emniyete çağırdı. İfadeye çağrılan gençler oldukça panik oldular.

İfadeye gidecek olan gençler arkadaş gruplarındaki Merve'yi bulamayınca tartışmaya başladılar.

Karakolda gençlerin ifadesini alan Ilgaz ve Eren bir tek Merve'nin ifadesini almadı. Ağız birliği yapan gençler, olay saatinde Gül'ün evinde yemeklere yardım ettiklerini söyledi.

CEYLİN'İN MÜVEKİLLİ KARISI VE ÇOCUĞUNU BULAMIYOR


Ceylin'i eski arkadaşı Arda'nın aramasıyla Ceylin evlerine gitti. Korkunç bir şekilde dağılmış evi gören Ceylin, evin içinde Arda'yı aradı. Neler olup bittiğini soran Ceylin Arda'dan "Bilmiyorum. Evi geldiğimde böyle buldum Ceylin. Karım ve kızım yok" dedi.

Olayın savcısı olarak gelen Derya olay yerinde inceleme yaparken Rafet amir de olay yerine geldi.

CEYLİN İLE DERYA KARŞI KARŞIYA GELİYOR


Arkadaşı Arda'yı savunan Ceylin Derya'nın yanına gitti. Olay yeri incelemeleri sonucu Arda'yı gözaltına alan Derya ile Ceylin burun buruna geldi. Delillerin yetersiz olduğunu söyleyen Ceylin Derya'dan "Canım öyle istedi" cevabını alınca deliye döndü.

 

TUĞÇE EREN'İN AĞZINI YOKLUYOR


Babasıyla yemeğe çıkan Tuğçe Serdar cinayetinde delil bulunup, bulunmadığını sordu. Israrlı ve meraklı soruları Eren'i rahatsız etti. Yaşının küçük olduğunu ve bu yaşananların ona fazla olduğunu söyleyen Eren Serdar hakkında bilgi vermedi.

OSMAN FENALAŞIYOR


Gül günlerdir evinde Osman'ı iyileştirmek için çabaladı. Ayağa kalkan Osman tam kapı eşiğine geldiğinde yere yığıldı.

PARS RAFET'E SORUŞTURMA AÇIYOR


Emniyetteki muhbiri bulması için Pars Rafet'e emir verdi. Rafet ise muhbir olarak Umut'un adını verdi. Yalan konuştuğunu anlayan Pars, Emniyet Müdürü ile iletişime geçip Rafet hakkında soruşturma açılmasını istedi.

CEYLİN GÜL VE AYLİN'İN YALANINI ORTAYA ÇIKARDI


Aylin'in şüpheli hareketlerinden kuşkulanan Ceylin, Aylin'in peşine düştü. Önce eczaneye giren Aylin daha sonra fenalaşan Osman'ın yanına gitti. Aylin'den sonra sessizce eve giren Ceylin Osman'ın yattığı odaya girdi. Osman'ı görünce Ceylin açıklama istedi. Gül ise o sırada yaşananları aklına getirdi. Serdar'ın kafasına vurup ölümüne sebep olan Gül'dü.

Yargı dizisinin son bölümünde yaşananlar yine hayretlere düşürdü. Katilin kim olduğunu tam olarak anlamasak da ilk darbenin Gül'den geldiğini öğrenmiş olduk. Yargı 44. bölümü izleyemeyenler için aşağıya link bırakıyorum.