Gazete Vatan Logo
MagazinTuba Büyüküstün ile Engin Akyürek birlikte mi? Açıklama geldi

Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek birlikte mi? Açıklama geldi

'Kara Para Aşk' dizisinde beraber oynayıp sevenlerinin gönlünde taht kuran, son olarak 'Sefirin Kızı'nda (2019-2021) birlikte kamera karşısına geçen Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek hakkında magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Ünlü oyuncuların Paris'te birlikte vakit geçirdikleri iddia edilirken; Akyürek'in, Büyüküstün'ün başına taktığı bandanasını bileğinde taşıdığı öne sürüldü. Aşk iddialarına Tuba Büyüküstün'den açıklama geldi.

Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek birlikte mi? Açıklama geldi

Seren Serengil, Arto Dalga ve Bircan Bali'nin sunumuyla Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz' programında, Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in Paris’te ortaya çıkan ve ikilinin aşk yaşadığı dedikodularını beraberinde getiren görüntüler konuşuldu. Yıllar önce de aşk yaşadıkları iddia edilen ünlü isimlerin, Paris tatilinde arkadaş grubundan ayrı bir şekilde yürümesinin kafaları karıştırdığı belirtildi.

"İKİSİNİ ÇOK YAKIŞTIRIYORUM"  

Seren Serengil "Bunlar önceden aynı dizide oynarken, Tuba'nın kendi sahnesi olmadığı halde, Engin’in sahnesine gittiğini duymuştum. Sanki o dönem aralarında bir şey oldu ama devam etmedi gibi. Engin çok sakin bir şekilde yaşayan biri. Enteresan kadınlar da hayatına girdi. Tuba ile Engin’i çok yakıştırırım. Tuba dediğim dedik bir kız. Engin de sıkılgan bir çocuk. Gittiği yere kadar gitsin. Yarım kalan her aşk tamamlanır, tamamlanmazsa olmaz. Bu ilişki bence bu sefer olabilir. İkisini de çok seviyorum, yakıştırıyorum ben onları. Aşk yaşamak saklanacak bir şey değil, ne güzel" yorumunda bulundu. 

Haberin Devamı

 "ADAM BANDANAMI TAKIYORSA BİR ŞEY ARARIM"

Bircan Bali, "Benim bandanamı bir adam bileğine takıyorsa orada bir şey ararım. Engin her şeyi gizli saklı yaşıyor. O dönem dedikodu çıktı hatta bence bir şeyler de yaşandı. Sonrasında Paris'te tekrar bir güncelleme gelmiş olabilir mi? Bu işi patlatan da Tuba'nın yakın arkadaşının paylaşımı" dedi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN AŞK İDDİASINI YALANLADI

Instagram hesabından hakkındaki aşk iddiasını yalanlayan Tuba Büyüküstün, "Aşk yaşayan Engin ve ben değiliz karıştırmayın. Elif ve Ömer... Ve evet çok güzel bir aşk hikayesiydi. Dünyanın pek çok yerinde birçok kişinin hala bu aşkın etkisinde olması tesadüf olmasa gerek. Herkes yeteri kadar sevinip, üzülüp üzerine konuşup tartıştıysa artık sakinleşebiliriz. Ya da bu dedikoduya gerçekten inanıyor musunuz? demek için birkaç gün daha beklemese miydim?" ifadelerini kullandı.

Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek birlikte mi Açıklama geldi