Geri Dön
TelevizyonZeynep Billur Uludağ kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Doya Doya Moda Zeynep Billur’un katıldığı programlar ve hakkında merak edilenler….

Zeynep Billur Uludağ kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Doya Doya Moda Zeynep Billur’un katıldığı programlar ve hakkında merak edilenler….

Doya Doya Moda yeni sezon başladı. Jüri üyeleri dışında yarışmacılar da bu yıl çok renkli. Hafta içi her gün izleyicisiyle buluşacak dizinin dikkat çeken isimlerinden biri de Zeynep Billur Uludağ oldu. Peki, Doya Doya Moda Zeynep Billur Uludağ kimdir, kaç yaşında, mesleği ne? Doya Doya Moda Zeynep Billur’un katıldığı programlar hangileri?

Zeynep Billur Uludağ kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Doya Doya Moda Zeynep Billur’un katıldığı programlar ve hakkında merak edilenler….

TV8 ekranlarının moda ve eğlence yarışması Doya Doya Moda’nın yeni sezonu başladı. Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Serdar Uzuntaş ve Gamze Yılmaz jürisinde yer aldığı programda birbirinden iddialı yarışmacılar dikkat çekti. Doya Doya Moda Zeynep Billur Uludağ kimdir, aslen nereli, mesleği ne? İşte Zeynep Billur Uludağ hakkında bilgiler...

ZEYNEP BİLLUR ULUDAĞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, MESLEĞİ NE?

Zeynep Billur Özkaya 32 yaşındadır. Aslen Erzincanlı olan Özkaya Anaokulu öğretmenliğini bitirdi. Uludağ, aynı zamanda mimarlık eğitimi almış ve şu anda iç mimarlık yapmaktadır.

Zeynep Billur Uludağ kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne Doya Doya Moda Zeynep Billur’un katıldığı programlar ve hakkında merak edilenler….

ZEYNEP BİLLUR ULUDAĞ KATILDIĞI PROGRAMLAR

Zeynep Billur Uludağ, daha önce 'Yemekteyiz' programına katılmıştı. 'En İyi Benim' isimli programda da ekrana çıkan Uludağ, yarışmada iddialı sözleriyle şimdiden dikkat çekti.