Geri Dön
TelevizyonÜç Kız Kardeş yine zirvede yer aldı!

Üç Kız Kardeş yine zirvede yer aldı!

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, 40’ıncı bölümüyle total’de 5.99 reyting, 14.95 izlenme payı ile günün en çok izlenen dizi oldu.

Üç Kız Kardeş yine zirvede yer aldı!

 İzleyenlere duygusal anlar yaşatan dizinin bu haftaki bölümünde, Somer, Türkan'la yeniden evliliğini kurtarmanın peşine düştü ancak Somer'in geçmişte Türkan'a yaşattığı acılar ikilinin peşini bırakmadı. Mine’nin Türkan’ın iş yerine gitmesi ve Somer’in bebeğinin ilk kalp atışlarını duyduğu sahne sosyal medyada çok konuşuldu.

Yeni bölüm tanıtımı izleyiciyi meraklandırdı…

Türkan Somer'in yokluğuna alışamıyor. Somer ise Türkan'ın kapısına gelinlikle geliyor. Sadık, ailesini yeniden etrafında topluyor. Rüçhan ise polis ekipleri tarafından karakola götürülüyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik’in kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de..