Geri Dön
Televizyon'Üç Kız Kardeş', salı gününün galibi oldu!

'Üç Kız Kardeş', salı gününün galibi oldu!

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş', yayınlanan son bölümüyle zirvede yer aldı. AB kategorisinde 4,97 reyting ve 13,14 izlenme payı, Total kategorisinde 6,76 reyting ve 16,47 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde ise 6,41 reyting ve 14,64 izlenme payı elde ederek en çok izlenen yapım oldu.

'Üç Kız Kardeş', salı gününün galibi oldu!

Üç Kız Kardeş'in 27'nci bölümüyle ilgili sosyal medyada #Türmer ve #ÜçKızKardeş etiketlerine çok sayıda yorum yapıldı. Bölüme Türkan ve Mine arasındaki yüzleşme damga vurdu. Planlarını birer birer uygulamaya koyan Mine, Somer'i arayıp, Türkan'ın hastanede olduğunu söyledi. Hastaneye koşan Somer'in bebeğin öldüğünü öğrenmesi duygu dolu anların yaşanmasına sebep oldu.

SOMER BABASININ SIRRINI ÖĞRENDİSOMER BABASININ SIRRINI ÖĞRENDİ


Rüçhan’ın, bebeğin kaybına Mine’nin sebep olduğunu ortaya çıkarması ve Mine’yi evden kovması büyük ses getirdi. Dizinin finalinde ise Mine ve Türkan’ın yüzleşmesi ekranlara damga vurdu. Somer’in babasının sırrını öğrenmesinin ardından neler yaşanacağı ise merak konusu oldu.

YENİ BÖLÜM TANITIMI MERAK UYANDIRDIYENİ BÖLÜM TANITIMI MERAK UYANDIRDI


Bölümün ardından ekrana gelen yeni tanıtımda ise; Türkan’ın Mine'den intikamını yavaş yavaş almaya başladığı ve Mine'yle oynayarak yemesinden gezmesine kadar her şeyi kısıtladığı görüldü. Mine’nin Türkan'ın çocuğunu öldürmeye kastettiği için tutuklandığı tanıtımda Nesrin ve Sadık arasında yaşananlar da dikkat çekti.

Nesrin Sadık’tan özür dilemeye hazırlanırken Sadık'ın ise kendisine boşanma davası açtığını öğrenmesi şok etkisi yarattı.

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor. Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş, salı akşamları Kanal D’de.Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor. Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş, salı akşamları Kanal D’de.