Tanıtım

Tanıtım

Son dakika tanıtım haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan tanıtım ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını tanıtım haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Tanıtım

haberleri sayfasında son dakika yaşanan tanıtım gelişmeleri de dahil olmak üzere 8.287 tanıtım haberi bulunmuştur. Tüm tanıtım haberleri aşağıda listelenmiştir.
Gelinim Mutfakta’da neler oluyor? Herkes kırmızılı kadını konuşuyor
Gelinim Mutfakta’da neler oluyor? Herkes kırmızılı kadını konuşuyorYayınladığı tanıtım filmleri ile ekranlara farklı bir soluk getiren Kanal D, yeni sezon öncesi merak uyandırmaya devam ediyor. 7’nci sezona hazırlanan Gelinim Mutfakta’nın ilk tanıtım filmi de şimdiden ilgi odağı oldu. O tanıtım filminden sonra herkes, kırmızı halıda, kırmızı topuklu ayakkabıları ve kırmızı tuvaleti ile yürüyerek Kanal D binasına giriş yapan kadını konuşuyor.
19.07.2024Magazin
23 yıllık dostlar ‘Password’de buluştu! Hem güldürecek hem kazandıracak
23 yıllık dostlar ‘Password’de buluştu! Hem güldürecek hem kazandıracakEkrana gelen tanıtım filmleriyle çok konuşulan yeni yarışma “Password” seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Başarılı oyunculuklarının yanı sıra, dijital platformlarda paylaştıkları videolar ile de her daim gündem olmayı başaran Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu, ilk kez bir yarışma programıyla yani Password ile izleyici karşısına çıkacak.
15.07.2024Magazin
Hadise ve Seda Bakan dizide başrolde! İşte setten ilk fotoğraflar...
Hadise ve Seda Bakan dizide başrolde! İşte setten ilk fotoğraflar...Başarılı müzik kariyerinin yanında özel hayatıyla da magazin gündeminde adından söz ettiren Hadise, oyuncu olmaya karar verdi. Dijital bir platformda yayınlanacak 8 bölümlük dizide yakın arkadaşı Seda Bakan ile başrolü paylaşacak olan ünlü isim, setten çekilen ilk görüntüleri yayınladı.
14.07.2024Magazin
Adana'da sahte bakanlık kartı düzenleyen şüpheliler: "Kartları kırtasiyeden kendimiz bastırdık"
Adana'da sahte bakanlık kartı düzenleyen şüpheliler: "Kartları kırtasiyeden kendimiz bastırdık"Adana'da İçişleri Bakanlığı'nın ismini kullanarak sahte kimlik ve basın tanıtım kartı düzenleyen şüphelilerin ifadelerinde, pişman olduklarını, kartları kırtasiyeden kendilerinin bastığını itiraf ettikleri öğrenildi.
15.07.2024Gündem
İŞKUR'dan genç istihdamına rekor destek: 15-24 yaş aralığındaki 4 milyon 719 bin 597 genç İŞKUR aracılığıyla işe yerleşti
İŞKUR'dan genç istihdamına rekor destek: 15-24 yaş aralığındaki 4 milyon 719 bin 597 genç İŞKUR aracılığıyla işe yerleştiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, “15-24 yaş aralığındaki 4 milyon 719 bin 597 genç İŞKUR aracılığıyla işe yerleşirken, 1 milyon 843 bin 710 genç mesleki eğitim kursları ve işbaşı eğitim programları gibi aktif işgücü hizmetlerinden yararlandırılarak mesleki beceri ve nitelik kazandı” dedi.
10.07.2024Ekonomi
Kozan'da kadın ve gençlere istihdam imkanı! İmzalar atıldı
Kozan'da kadın ve gençlere istihdam imkanı! İmzalar atıldıAdana'nın Kozan ilçesinde hayata geçirilen proje ile hem kadınlar hem de gençler desteklenecek. Üretimden satışa kadar devam ededen destek programında hibe anlaşması imzalandı.
10.07.2024Adana
Galatasaray forma lansmanı ne zaman, saat kaçta? 2024-2025 Galatasaray yeni sezon formaları tanıtılıyor
Galatasaray forma lansmanı ne zaman, saat kaçta? 2024-2025 Galatasaray yeni sezon formaları tanıtılıyorGS forma lansmanı ne zaman, saat kaçta? Galatasaray forma lansmanının tarihi sorgulanmaya başlandı. Yeni sezon formalarını merak eden taraftarlar “Galatasaray yeni sezon forma lansmanı ne zaman?” sorusuna yanıt arıyor.
4.07.2024Şampiy10
SPK, kripto varlıklara ilişkin sürecin detaylarını duyurdu
SPK, kripto varlıklara ilişkin sürecin detaylarını duyurduSermaye Piyasası Kurulu, kripto varlıklara yönelik düzenlemeleri kapsayan Sermaye Piyasası Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un yürürlüğe girmesinin ardından kripto varlıklara ilişkin sürecin detaylarını açıkladı.
2.07.2024Ekonomi
Emine Erdoğan 'Anadoludakiler Tanıtım Programı'na katıldı: Ulusal kalkınmayı desteklemeyi hedefliyoruz
Emine Erdoğan 'Anadoludakiler Tanıtım Programı'na katıldı: Ulusal kalkınmayı desteklemeyi hedefliyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ile Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Anadoludakiler Tanıtım Programı”na katıldı.
29.06.2024Gündem
Truba Veri Merkezi açıldı! Stratejik alanda simülasyonlar eş zamanlı yapılacak
Truba Veri Merkezi açıldı! Stratejik alanda simülasyonlar eş zamanlı yapılacakSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, MODSİMMER TRUBA Veri Merkezi ve ARF Hesaplama Kümesiyle Türkiye’nin bilimsel araştırma yetkinliklerine yeni bir boyut kazandırdıklarını belirterek, “Veri merkezi ve ARF kümesi yatırımımızla ülkemizin gelişimi ve kalkınması için kritik öneme sahip yüksek başarımlı hesaplama altyapısını özel sektör, kamu ve akademimizin çalışmalarına tahsis ediyoruz. 35 bin dizüstü bilgisayara eşit bilgi işlem kapasitesiyle dünyanın en kuvvetli 313’ncü süper bilgisayarı olan ARF ile ülkemiz bazı önemli yeteneklere de sahip oluyor. Çözme şansımız bulunmayan problemleri çözülebilir hale getirerek, bizim için erişilemez olan araştırma alanlarını ve teknolojilerini ulaşılabilir hale getireceğiz. Savunma sanayiden, üretim sektörüne; ilaç tasarımından, hastalık tespitine birçok stratejik alanda araştırmacılarımız ihtiyaç duydukları simülasyonları eş zamanlı olarak gerçekleştirebilecek.” dedi.
25.06.2024Gündem
Yusuf Atala tutuklandı! Ünlü oyuncu pazarlama direktörü çıktı, haftada 4,5 milyon dolandırıyorlardı
Yusuf Atala tutuklandı! Ünlü oyuncu pazarlama direktörü çıktı, haftada 4,5 milyon dolandırıyorlardıYalova merkezli Adana, Aydın, İstanbul ve Kütahya illerinde eş zamanlı düzenlenen ve 11 kişinin tutuklandığı devre mülk dolandırıcılığı operasyonunda çetenin 8-10 milyar değerinde haksız kazanç elde ettiği ortaya çıktı. Örgüt liderliğini Karaderili Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karadereli'nin yaptığı yapıda, tutuklular arasında yer alan ünlü oyuncu Yusuf Atala'nın, “line manager” olarak adlandırıldığı ve yapının pazarlama ekiplerinin başı olduğu öğrenildi. Öte yandan örgütün şikayet sitelerine para vererek şikayetleri sildirdiği de öğrenildi.
15.06.2024Gündem
İsviçreli saat markası Türkiye’de
İsviçreli saat markası Türkiye’de1911 yılında kurulan İsviçreli Saat Markası EBEL’in Türkiye’de satılmaya başlandığı duyuruldu.
12.06.2024Vitrin
Turizm Bakanlığı'ndan sinema sektörüne büyük destek
Turizm Bakanlığı'ndan sinema sektörüne büyük destekKültür ve Turizm Bakanlığı, sinema sektörüne uzun metraj ve çekim sonrası türlerindeki 30 proje için toplam 141 milyon 500 bin lira destek sağlandığını açıkladı.
12.06.2024Gündem
Mehmet Ali Erbil: Yuvama dönüyorum, Kanal D ekranlarında olmam özel bir şey
Mehmet Ali Erbil: Yuvama dönüyorum, Kanal D ekranlarında olmam özel bir şeySağlık sorunları nedeniyle ekrana ara veren Mehmet Ali Erbil, Kanal D’de yayınlanacak “Turnike” ile dönüyor. Ünlü şovmen, özlenen yarışmayı tekrardan izleyici ile buluşturacaklarını söyledi: “Yuvama dönüyorum. Kanal D ekranlarında olmam özel bir şey.”
10.06.2024Magazin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milli Eğitim Akademisi kurulacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milli Eğitim Akademisi kurulacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Ataşehir'deki Ahmet Keleşoğlu Fen Lisesi'nde düzenlenen Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Tanıtım Programı'nda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Eğitim, öğretim konusunu günübirlik siyasi tartışmaların çekişme alanından uzak tutalım, yıpratmayalım istiyoruz" dedi.
7.06.2024Gündem
Adana mor haritada! Cinsiyet eşitliğinde iş birlikçi adımlar hayata geçiyor
Adana mor haritada! Cinsiyet eşitliğinde iş birlikçi adımlar hayata geçiyorUN Women Türkiye (Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Türkiye Ofisi), toplumsal cinsiyete duyarlı interaktif bir araç olan Mor Haritam uygulamasını Ankara, Eskişehir ve İstanbul’dan sonra Adana’da da hayata geçirdi.
7.06.2024Adana
Taş Kağıt Makas’tan sezon arası... Nefesler tutuldu: Umut içine düştüğü cehennemden kurtulabilecek mi?
Taş Kağıt Makas’tan sezon arası... Nefesler tutuldu: Umut içine düştüğü cehennemden kurtulabilecek mi?Yayın hayatına başladığı günden bu yana sürükleyici hikayesi ve aksiyon dolu sahneleri ile ekrana farklı bir soluk getiren dizi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” yaz arasına giriyor. Sezon finaliyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan diziden yayınlanan tanıtım filmleri merak uyandırdı.
5.06.2024Magazin
Vatandaş Diplomat Projesi nedir? Vatandaş diplomat projesi tanıtım programı yapıldı
Vatandaş Diplomat Projesi nedir? Vatandaş diplomat projesi tanıtım programı yapıldıVatandaş Diplomat Projesi tanıtım programında konuşma yapan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, projeye dair ayrıntıları ve detayları paylaştı. Peki Vatandaş Diplomat Projesi nedir?
4.06.2024Gündem
Kanal D’de perde aralandı parmak göründü! Bu işte kimin parmağı var?
Kanal D’de perde aralandı parmak göründü! Bu işte kimin parmağı var?Kanal D, yaz sezonuna sürprizlerle giriyor. Başarılı bir sezonu geride bırakan kanal “Yakında” diyerek yeni programının tanıtımını yaptı. Tiyatro perdesinin arasından beliren bir el, işaret parmağıyla izleyicileri ekrana davet ediyor.
31.05.2024Magazin
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Mesleki eğitimi özel bir gündem haline getirdik
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz: Mesleki eğitimi özel bir gündem haline getirdikCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Nüfusumuz maalesef hızla yaşlanırken, çocuklarımızın yeteneklerinin erken yaşlarda tespit edilmesi ve doğru metotlarla çalışma hayatına hazırlanmaları çok kıymetli. Bizim yaşlanmadan zenginleşmemiz lazım. Demografi çok önemli. Hem yaşlı hem yoksulsanız bu tam bir felaket senaryosu. Yaşlanmadan zenginleşirseniz, bu süreçleri daha kolay yönetebilirsiniz" dedi.
30.05.2024Ekonomi
Adana'da biyoçeşitliliği koruma merkezi açıldı
Adana'da biyoçeşitliliği koruma merkezi açıldıAdana’nın Çukurova ilçesine bağlı Seyhan Baraj Gölü Yaban Hayatı Geliştirme sahası sınırları içerisinde Çobandede mevkiinde Çukurova Biyoçeşitlilik Tanıtım Merkezi faaliyete geçti. Yüzölçümü 13 bin 823 metre kare alan içerisinde yapılan merkezde 39 adet memeli, 41 adet kuş, 24 adet sürüngen, 24 adet amfibi, eklembacaklılar, 10 adet kelebek, 12 adet odunsu gövde, 25 adet bitki canlandırması olmak üzere toplam 175 türün tanıtımı yapılıyor.
25.05.2024Adana
SOLOTÜRK'ten akrobatik gövde gösterisi!
SOLOTÜRK'ten akrobatik gövde gösterisi!Türk Hava Kuvvetleri'nin akrobasi timi SOLOTÜRK, 'KALEFEST 2024' Kırıkkale Tanıtım Günleri kapsamında kent merkezinde gösteri uçuşu yaptı. Kırıkkale Valiliği'ne ait açık otoparkta toplananlar, gösteriyi ilgiyle izledi. Yaklaşık yarım saat süren gösteri sırasında izleyenler, çalınan marş ve türkülere de eşlik etti.
23.05.2024Gündem
Bakan Şimşek’ten borsa ve enflasyon mesajı!
Bakan Şimşek’ten borsa ve enflasyon mesajı!Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek Finansal Okuryazarlık Platformu Tanıtım Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Şimşek enflasyondaki düşüş için ise tarih verdi.
22.05.2024Ekonomi
Ticaret Bakanlığı açıkladı! Sahte servislere ceza geliyor
Ticaret Bakanlığı açıkladı! Sahte servislere ceza geliyorTicaret Bakanlığı, yapılan başvurularda özellikle kombi, beyaz eşya, klima ve cep telefonlarına ilişkin olarak tamir, bakım ve yedek parça temini amacıyla yetkili servislerde yetkisiz çalışanların ceza alacak. Bakanlık, sahte yetkili servislere 15 milyon TL idari para cezası uygulanacağını açıkladı.
22.05.2024Gündem
Ekranda ‘Yalan’ rüzgârı! Bir annenin gücü tüm engelleri aşar mı?
Ekranda ‘Yalan’ rüzgârı! Bir annenin gücü tüm engelleri aşar mı? Kanal D’nin, yeni dizisi “Yalan” 27 Mayıs Pazartesi günü yayın hayatına “merhaba” diyor. Ekrana gelen ilk tanıtımı ile dikkatleri üzerine çeken diziden ikinci bir fragman daha yayınlandı. Büyük bir yalan üzerine kurulu hayatların gerçeklerle birer birer sınanacağı dizi şimdiden merak uyandırdı.
16.05.2024Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Tanıtım ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki tanıtım haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.