Yeni Bölüm

Yeni Bölüm

Son dakika yeni bölüm haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan yeni bölüm ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını yeni bölüm haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yeni Bölüm

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yeni bölüm gelişmeleri de dahil olmak üzere 11.268 yeni bölüm haberi bulunmuştur. Tüm yeni bölüm haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kızılcık Şerbeti 33. bölüm fragmanı: Kıvılcım kumpası çökertti, Doğa'nın yeni aşkı Rüzgar geldi!
Kızılcık Şerbeti 33. bölüm fragmanı: Kıvılcım kumpası çökertti, Doğa'nın yeni aşkı Rüzgar geldi!Kızılcık Şerbeti 33 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Kıvılcım, Doğa'ya kurulan kumpası çökertti. "Benim kızıma tuzak kurmuş, seni de buna alet etmiş" diyerek Ömer'i suçlayan Kıvılcım aşktan başını kaldırdı. Ömer ise Fatih'e, "Amca deme bana yıkıl karşımdan" diyerek eski haline döndü.
29.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!Yalı Çapkını 40 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Halis Ağa, Kaya'ı Marmaris'teki mağazaya gönderiyor. Kızı Nükhet, "Seyran, Ferit de gitsin, Suna ve Asuman da gitsin" diyerek planın ilk kısmını tamamlıyorlar. Öte yandan son bölümde kızı Dicle'yi Orhan'la yakalayan Sultan'dan itiraf geliyor.
29.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı: Nursema boşanıyor, Doğa Cemre'yi kaçırıyor!
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı: Nursema boşanıyor, Doğa Cemre'yi kaçırıyor!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema'nın boşanma kararı yer aldı. Abdullah Umut'u uyardı: "Sen bu gece işlerine ara mı versen acaba, ben sana yardımcı olurum" Öte yandan Doğa, Cemre bebeği kaçırıyor ancak Fatih son anda polise yakalatıyor.
28.09.2023Televizyon
Mustafa Yılmaz kızı Cemre’yi koruyabilecek mi? Dilek Taşı’nın yeni bölümünden ilk görüntüler...
Mustafa Yılmaz kızı Cemre’yi koruyabilecek mi? Dilek Taşı’nın yeni bölümünden ilk görüntüler...Kanal D'nin yeni sezona damga vuran dizisi 'Dilek Taşı', 28 Eylül Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek. Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği dizinin yayınlanacak dördüncü bölümünden ilk kareler basınla paylaşıldı.
26.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı: Halis ağa Hattuç'a, Kazım yalıya kavuşuyor! Ferit'ten son hamle geldi
Yalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı: Halis ağa Hattuç'a, Kazım yalıya kavuşuyor! Ferit'ten son hamle geldiYalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit kendi işini kurmak isteyince Halis Ağa cevabını verdi: "Bu evde yaşamıyorsan hak yok" Buna karşılık Ferit, Kazım ve Hattuç dahil herkesi yalıya taşımaya karar verdi.
25.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 39. bölüm fragmanı: Ferit yalıyı terk etti, Suna ve Kaya aşkı geliyor!
Yalı Çapkını 39. bölüm fragmanı: Ferit yalıyı terk etti, Suna ve Kaya aşkı geliyor!Yalı Çapkını 39 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit yalıyı terk etti. Halis Ağa, "Kaya'ya yaptıklarının affı yok, Ferit yaptıklarının bedelini ödeyecek" diye haykırdı. "Benim senden tek bir istediğim var, kardeşimi ve kocasını rahat bırakman" diyen Suna ve Kaya arasında yeni bir aşk kapıda. İşte Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı...
23.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında mahkeme görüldü. Fatih, tek bir sebeple Cemre'nin velayetini Doğa'dan aldı. Salonda Doğa kriz geçirirken Pembe'nin güle oynaya çıkması dikkat çekti. Alev ise bombayı patlattı: "Ben de bir duyuru yapayım, evleniyorum. Hem de çok yakında"
23.09.2023Televizyon
Dilek Taşı 4. bölüm fragmanı: Figen yüzüğü attı, Mustafa ve Cemre'nin yanına koşuyor!
Dilek Taşı 4. bölüm fragmanı: Figen yüzüğü attı, Mustafa ve Cemre'nin yanına koşuyor!Dilek Taşı 4 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Salih Bademci, Hazal Odabaşı, Perihan Savaş'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmnında Figen, Kenan'ın eline yüzüğü veriyor. "Allah bahtını açık etsin" diyen Figen ile Mustafa ve Cemre'nin yolu kesişiyor. Rona ailesi ise Cemre ve Sinan'ın İsviçre'ye kaçırma planı yapıyor.
21.09.2023Magazin
Hudutsuz Sevda 2. bölüm fragmanı: Tek bölümlük Yasemin savaşı başlattı!
Hudutsuz Sevda 2. bölüm fragmanı: Tek bölümlük Yasemin savaşı başlattı!Hudutsuz Sevda 2 bölüm fragmanı yayınlandı. Fox Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Miray Daner, Deniz Can Aktaş, Esra Dermancıoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni blöüm fragmanında Halil İbrahim'in Yasemin'i ölüyor. Biran Damla Yılmaz'ın oynadığı Yasemin, ilk bölümde yer aldı. İkinci bölümde ölerek diziye veda ediyor. Ötr yandan Halil İbrahim'in savaşı bununla başlıyor.
21.09.2023Televizyon
Adım Farah yeni sezon fragmanı: Tahir Lekesiz ile Farah'ın eski kocası tanıştı! Kerimşah'ın babası Feyyaz Duman oldu
Adım Farah yeni sezon fragmanı: Tahir Lekesiz ile Farah'ın eski kocası tanıştı! Kerimşah'ın babası Feyyaz Duman olduAdım Farah yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fox Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Demet Özdemir, Engin Akyürek, Feyyaz Duman'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Kerimşah'ın gerçek babası ekrana geldi. Farah'ın kocasını oyuncu Feyyaz Duman da seyirciyle ilk kez buluştu. Fragmanda Tahir Lekesiz ile Farah'ın eski kocası da tanıştı.
19.09.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş 3. sezon oyuncuları kimler? Üç Kız Kardeş yeni sezonda kimler var?
Üç Kız Kardeş 3. sezon oyuncuları kimler? Üç Kız Kardeş yeni sezonda kimler var?Üç Kız Kardeş yeni sezon oyuncuları kimler sorusunun yanıtı merak ediliyor. Kanal D'nin fenomen dizisi Üç Kız Kardeş 3. sezonu için seyirci ekran başına geçti. Başrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Özgü Kaya, Berker Güven, Gökberk Demirci'nin rol aldığı dizinin yeni sezonunda sürpriz isimler yer aldı. Sıkı takipçiler diziye katılan yeni isimleri araştırmaya başladı. İşte Kanal D Üç Kız Kardeş yeni sezon oyuncu kadrosu...
19.09.2023Televizyon
Dilek Taşı nefesleri kesecek 3'üncü bölümü ile geliyor! Mustafa Yılmaz artık Rona köşkünde
Dilek Taşı nefesleri kesecek 3'üncü bölümü ile geliyor! Mustafa Yılmaz artık Rona köşkündeDilek Taşı Kanal D'de perşembe günleri milyonları ekranlara kilitliyor. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu, senaryosunu Can Sinan kaleme aldığı, büyük başarı yakalayan Kanal D dizisi 'Dilek Taşı', 21 Eylül Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek. Diziden yayınlanan iki tanıtım seyircinin merakını iyice attırdı.
19.09.2023Magazin
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!Yalı Çapkını 38 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran, Kaya ile konuştu. Kaya, "Karını göndermek yerine gelip benimle konuşsan" dedi, Ferit çıldırdı. Öte yandan Kazım, "Gerçek, hakiki torun bu" diyerek Ferit'i gösterdi.
18.09.2023Televizyon
Safir 4. bölüm fragmanı: Yaman artık yok, Ateş ve Feraye var!
Safir 4. bölüm fragmanı: Yaman artık yok, Ateş ve Feraye var!Safir 4 bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'de yayınlanan ve başrollerinde İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Yaman ve Feraye'nin ayrılığı geldi. Gülfem Gülsoy'un, "Benim ölümü çiğnemeden o kızla evlenemezsin, öldürmek mi istiyorsunuz beni" diyerek çığlık attı.
18.09.2023Televizyon
Bambaşka Biri 3. bölüm fragmanı: Kenan'dan cinayet itirafı geldi!
Bambaşka Biri 3. bölüm fragmanı: Kenan'dan cinayet itirafı geldi!Bambaşka Biri 3 bölüm fragmanı yayınlandı. Fox Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Hande Erçel, Burak Deniz, Cem Davran'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Kenan'dan Hamdi Atılbay cinayeti itirafı geldi. Savcı Leyla ise Kenan ile ilgili sırları çözmeyi yine onunla başarmak istedi.
18.09.2023Televizyon
Hapse girdi, araba çarptı, roket düştü! Ünlü oyuncu Gönül Dağı dizisine sonunda veda ediyor
Hapse girdi, araba çarptı, roket düştü! Ünlü oyuncu Gönül Dağı dizisine sonunda veda ediyorDramatik hikayesi her hafta seyircisiyle buluşan Gönül Dağı dizisine yeni sezon başlar başlamaz bir veda haberi geldi. Gedelli'de geçen hikayede her sezon başına bir iş gelen Veysel karakteri için yolun sonu göründü. İşte Gönül Dağı dizisine veda edecek ünlü oyuncu...
17.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 31. bölüm fragmanı: Abdullah Cemre bebeği kaçırıyor, Ömer'in hastalığı belli oldu
Kızılcık Şerbeti 31. bölüm fragmanı: Abdullah Cemre bebeği kaçırıyor, Ömer'in hastalığı belli olduKızılcık Şerbeti 31 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Alev'in "Aşkını itiraf etsene" diyerek Abdullah'ı darlaması anında Pembe her şeyi öğreniyor. Öte yandan Ömer'in hastalığı da belli oldu.
17.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!Yalı Çapkını 38 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit, Halis Ağa'nın torunu Kaya'yı evde istemedğini gösterdi. "Nasıl olur da abimin yerine oturur?" Öte yandan Nükhet, Halis Ağa ile konuşmasında intikam için geldiğini söyledi.
17.09.2023Televizyon
Fatih Kıvılcım'ın evini bastı, tokadı yedi! Kızılcık Şerbeti'nde Cemre bebek mücadelesi yaşanıyor
Fatih Kıvılcım'ın evini bastı, tokadı yedi! Kızılcık Şerbeti'nde Cemre bebek mücadelesi yaşanıyorKızılcık Şerbeti dizisinde yeni sezon başladı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölümünde bebeğini kaybeden Doğa, Kıvılcım'ın evinde kalmaya başladı. Fatih, Doğa'dan resti yemesi sonrası Nilay dahil herkesi suçlamaya başladı.
15.09.2023Televizyon
Ömer 23. bölüm 2. fragmanı: Gamze Haluk'la yattım dedi, Tahir yakayı ele verdi!
Ömer 23. bölüm 2. fragmanı: Gamze Haluk'la yattım dedi, Tahir yakayı ele verdi!Ömer 23 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı, Barış Falay'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ömer, "Sen Haluk'la yatmadın mı?" diye sorunca ağzının payını aldı. "Yattım" diyen Gamze, Reşat Hoca'ya da haddini bildirdi. Öte yandan Vicdan, Tahir'in evine bombayı bıraktı.
15.09.2023Televizyon
Star Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki
Star Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linkiStar Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Binnur Kaya'nın yer aldığı Yalı Çapkını 2. sezon başlıyor. 15 Eylül 2023 Cuma akşamı yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak Yalı Çapkını'nda Kaya ve Nükhet de ilk kez görülecek. Ferit ve Seyran düğünüyle başlayacak hikaye. İşte Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki...
15.09.2023Televizyon
Dilek Taşı 3. bölüm fragmanı: Mustafa Cemre'yi kaçıracakken Kenan işi bozuyor!
Dilek Taşı 3. bölüm fragmanı: Mustafa Cemre'yi kaçıracakken Kenan işi bozuyor!Dilek Taşı 3 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Salih Bademci, Hazal Subaşı, Perihan Savaş'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında kızı Cemre'ye kavuşan Mustafa onu kaçırmaya karar verdi. Ancak Figen, bu hamle sonrası yeni planını anlattı.
15.09.2023Televizyon
Üç Kız Kardeş 54. bölüm fragmanı: Kırmızı kapılı evden 3 kız kardeş çıktı, kimse vedalaşmadı!
Üç Kız Kardeş 54. bölüm fragmanı: Kırmızı kapılı evden 3 kız kardeş çıktı, kimse vedalaşmadı!Üç Kız Kardeş 54 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Özgü Kaya, Gökberk Demirci, Berker Güven'in yer aldığı dizinin yeni sezon fragmanında Dönüş'ün kardeşlerine söyledikleri yer aldı. "Kırmızı kapılı evden 3 kız kardeş çıkarken kimse birbiriyle vedalaşmadı"
14.09.2023Televizyon
Ömer 23. bölüm fragmanı: Vicdan'ın kızı Tahir'den, Ömer boşanmak istiyor!
Ömer 23. bölüm fragmanı: Vicdan'ın kızı Tahir'den, Ömer boşanmak istiyor!Ömer 23 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ömer, Gamze'den boşanmak istediğini söyledi. Vicdan'ın evine giden Tahir'e çocuk sürprizi gelebilir. İşte Ömer dizisi yeni bölüm fragmanı...
11.09.2023Televizyon
Ömer 2. sezon ilk bölüm izle! Ömer 22. bölüm tek parça Star Tv | Gamze dönüyor mu?
Ömer 2. sezon ilk bölüm izle! Ömer 22. bölüm tek parça Star Tv | Gamze dönüyor mu?Ömer 22. bölüm izle Star canlı yayınla takip ediliyor. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı, Barış Falay gibi isimlerin yer aldığı Ömer dizisi yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana geliyor. Gamze ve Tuna Amerika'ya gitti Ömer perişan oldu. Sevdiklerinin endişeli gözlerle izlediği Ömer, Gamze'ye kavuşacak mı? İşte Ömer 22. bölüm tek parça izle linki...
11.09.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Yeni Bölüm ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yeni bölüm haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.