Geri Dön
Televizyon'Seversin' dizisinin afişi yayınlandı

'Seversin' dizisinin afişi yayınlandı

Yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği Kanal D dizisi 'Seversin', 1 Haziran Çarşamba günü izleyicisi ile buluşacak. Yayınlanan tanıtımları ile şimdiden izleyicinin ilgisini çeken dizinin afişi sosyal medyada büyük ilgi gördü.

'Seversin' dizisinin afişi yayınlandı

İlayda Alişan’ın 'Asya', Burak Yörük’ün de 'Tolga Tuna' karakterine hayat verdiği Seversin'in senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor.

OYUNCU KADROSU

İzleyicisi ile buluşmak için gün sayan dizinin oyuncu kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU

Eğlenceli hikayesi ile dikkat çeken Seversin’in genel hikayesi şöyle:
Tolga şöhretinin zirvesinde ama tatminsiz genç bir aktör, Asya ise üniversitede okuma hayalleri kuran ve AVM'de çalışan bir tezgahtardır. Hayata siyah ve beyaz kadar farklı bakan bu iki gencin yolları, tesadüfler sonucu kesişince adeta iki farklı dünya birbiriyle çarpışır. Asya bir anda kendini hiç meraklısı olmadığı bir hayatın içinde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga’da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Seversin dizisinin afişi yayınlandı