Geri Dön
MagazinSerdar'ın asıl katili kim? Ortaya çıktı

Serdar'ın asıl katili kim? Ortaya çıktı

Pazar gecelerine damga vuran Yargı dizisi dün akşam yine soluksuz izlendi. Ailesinin davranışından şüphelenen Ceylin harekete geçti. Peki Serdar'ın katili kim? İşte son bölümde yaşananlar...

Serdar'ın asıl katili kim? Ortaya çıktı

Serdar'ın katili gerçekten Merdan mı?

CEYLİN OSMAN'DAN HESAP SORUYOR

Posta'dan Büşra Eracun Akkaya'nın haberine göre; Osman'ı Çetin'in vurduğunu öğrenip Çetin'den hesap soran Ceylin, Osman'ın yalan söylediğini öğrenince ailesinden hesap sordu.
Merdan Ceylin'i arayıp beklemesi gerektiğini söyleyince Ceylin Merdan'ın bu olay ile ilgisini anlayamayıp daha da sinirlendi.

Merdan'da eve gelince Serdar'ın öldürüldüğü gün Serdar'ı gördüklerini söyleyen Merdan Ceylin'i daha da kızdırdı. Ceylin ise olay ile ilgisi olan herkesi elinden tuttuğu gibi emniyete götürüp ifade verdirdi.

ILGAZ NE YAPACAĞINI ŞAŞIRIYOR

Eren ile birlikte Serdar'ın öldürüldüğü gün gençlerin telefon sinyalinin geldiği bölgeye gidip inceleme yapan Ilgaz ve Eren, Ilgaz'ın bulduğu delil ile ne yapacaklarını şaşırdılar. Ilgaz Eren'e olay yeri incele ekibini çağırmasını söyledi.

Serdar'ın silahla değil de başına aldığı darbe sonucu öldüğünü söyleyen Eren, duvarda bulunan mermi izine bir anlam veremedi. Olay yeri inceleme ile birlikte Ilgaz ve Eren'de delil ararken Tuğçe ve Parla'nın okuluna ait bir kantin fişi buldular.

Gelen olay yeri inceleme işlerini yaparken Ilgaz Pars'ı çağırdı ve olayı anlattı. Pars ise gençlerin böyle bir olaya karışacaklarına ihtimal dahi vermek istemedi.

YEKTA DNA TESTİ YAPTIRIYOR

Laçin Yekta'nın başkasından olma oğlunu Yekta'nın karşısına çıkardı. Ömer doğrudan konuya girip siz benim babamsınız deyince Yekta başta gülme krizine girdi ve daha sonra sinirlendi. Ne yapacağını şaşıran Yekta başta durumu kabullenmese de Laçin DNA testi istedi. Laçin ise Yekta'ya oğlu Ömer'e iş vermesini istedi.

DERYA PARS'I TERK EDİYOR

Haklarında çıkan haberden sonra Derya'ya evlenme teklifi eden Pars beklediği tepkinin aksine çok sert bir tepki aldı.

Derya Pars'ı gördüğü her yerde bahaneler uydurarak kaçmaya çalıştı.

BU SEFER İFADELER DOĞRU

Ceylin herkesi karakola ifade vermesi için getirdiğinde Pars, Ilgaz ve Eren ifadelerden önce Ceylin ile konuşmak istedi. Dosyanın yeni savcısı Pars olunca Ceylin hepsinin avukatı olacağını söyledi. Ceylin Serdar cinayetine karşında herkesin ifadesine tek tek girdi. Hepsinin ifadesinde Serdar'ın yaşadığı ve hiçbir yerinden kan akmadığını söyledikleri için Pars hepsini serbest bıraktı.

Çınar'ın yine belaya bulaştığını sindiremeyen Ilgaz, ifadeler bittikten sonra Çınar'ı karşısına alıp bütün öfkesini kustu.

DERT SOFRASI

Serdar cinayetinde aileleri tarafından nasıl kandırıldığını konuşan Pars, Ilgaz, Ceylin ve Eren birbirleriyle dertleşti. Derya'nın tavrı Pars'ın içine dert olunca konuyu açtı. Sofradakiler ise Pars'a tatlı şakalar yaptı.

METİN AYTEN İLE YÜZLEŞİYOR

Ayten'in kim olduğunu kafaya takan Metin, Ayten'in kim olduğunu araştırdı.

Edindiği bilgilerden sonra Ayten'in kapısına dayanan Metin Ayten'den hesap sordu. Ayten ise bu soruları Babası Merdan'a sormasını istedi.

Ayten'in kim olduğunu Merdan'a soran Metin aldığı cevap karşısında şok oldu. Meğer Görkem'in babasını Merdan öldürmüş ve vidanı yaptığı için Merdan kiracısı olarak eve aldı.

MERDAN ÖLÜYOR

Metin ile tartıştıktan sonra evi terk eden Merdan'ın peşinden Çınar'da gitti. Dede torun dertleşme başladı. Merdan Çınar'a çok hasta olduğunu ve yakında öleceğini söyleyince Çınar Parla'yı arayıp dertleşti.

AYLİN VE ÇETİN YÜZLEŞİYOR

Aylin evden çıkıp işe giderken kapısında Çetin'i gördü. Çetin neler olduğunu sorunca Aylin sanane diyerek tepki gösterdi. Çetin ise sakince konuşabilmek için Aylin'i müsait bir yere götürmek istedi.

Çetin Aylin ile dertleşmeye başlayınca Çetin gerçek adının Selçuk olduğunu ve istihbarat için çalıştığını söyledi.

DERYA VE CEYLİN YİNE BURUN BURUNA

Ceylin müvekkili Arda'yı savunmak için dosyanın savcısı olan Derya ile sürekli irtibat halinde kalması gerekti. Durum böyle olunca ve fikir ayrılığı yaşanınca Derya rütbesi gereği Ceylin ile arasına sınır koyması gerekti.

MERDAN YEKTA'YI TEHDİT EDİYOR

Serdar'ın ölümünde yaşanan detayları bilen Yekta, Merdan'ın ailesini köşeye sıkıştırmak için elinden geleni yapmaya devam etti. Bu durumu fark eden Merdan Yekta'yı durdurmak ve gözdağı vermek için yanına gitti.

EREN GERÇEKLERİ ANLATIYOR

Pars'ın yanına gidip olay yeri inceleme ekibinin bulduğu detayları rapor edecekken Ceylin ve Ilgaz'ı gördü. Hep birlikte Pars'ın odasına girdiler. Bulunan delilleri bir bir anlatan Eren'in ciğeri parçalanırken Ceylin ise sinir krizi geçirdi.

 

MERDAN'DAN İTİRAF
Serdar'ın ölümünden şüpheli olarak gözaltına alınan gençler ve Ceylin'in ailesini kurtarmak için Merdan kendini yaktı. Pars'ın yanına gidip Serdar ölümünü bütün detaylarıyla anlatan Merdan bütün suçu üstlendi.

İfade için toplanan ekip Merdan'ın bütün suçu üstüne aldığını görünce daha da şaşırdılar.

ASIL KATİL KİM?
Merdan tutuklanınca Parla Ceylin'in yanına gitti ve Serdar'ı öldürdüğünü itiraf etti.

O an Serdar'ın öldüğü günü anımsayan Parla olay anını bir bir hatırladı. Serdar Çınar'ı tam vuracakken Merve bir törpü çıkarıp Serdar'ın boynuna sapladı. Serdar sendelese de yine terör estirmeye devam etti. Serdar tam Tuğçe'ye zarar verecekken Parla arkasından tuğla ile kafasına vurdu. Serdar bayılınca Merdan herkesi eve yolladı ve Serdar'ı tedavi için ben uğraşırım dedi.

Yargı'nın 46 bölümün izleyemeyenler için aşağıya link bırakıyorum.

YARGI 46. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.