Geri Dön
MagazinSerdar Ortaç: Sol ayağıma inme indi

Serdar Ortaç: Sol ayağıma inme indi

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, sağlık durumuyla ilgili hayranları korkutan açıklamalarda bulundu. Sol ayağına inme indiğini açıklayan Ortaç, bu sebeple bisiklet süremediğini söyledi.

Serdar Ortaç: Sol ayağıma inme indi

Serdar Ortaç geçtiğimiz akşam Şafak Sezer'in yeni filmi Kutsal Damacana 4'ün galasında görüntülendi. Yakın arkadaşına destek için galaya geldiğini belirten Serdar Ortaç, sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.

Artık bisiklet süremediğini belirten Ortaç, hayatının film yapılacağını ve kendisini de çok ünlü bir dizi oyuncusunun oynayacağının müjdesini verdi.

SERDAR ORTAÇ: "SOL AYAĞIMA İNME İNDİ"

Sohbet sırasında hangi tür filmleri izlemeyi sevdiğinden söz eden sanatçı, "Gençken komedi izlerdim. Şimdi savaş filmleri seyrediyorum, ara sıra da belgesel" diye konuştu.

Ünlü popçu, "Hayatınızın film yapılmasını ister misiniz?" sorusuna da şöyle yanıt verdi:

"Kendi filmim yapılıyor şu an. Ancak ben oynamıyorum. Ünlü bir dizi oyuncusu beni canlandıracak. Hayatımı yazdım onlara verdim. Şöhret olduktan sonraki kısmı film yapıyorlar. Öncesini de ilerleyen zamanda belgesel yapacaklarmış" diye konuştu.

Bir süredir hayatını zorlayan MS hastalığıyla ilgili de konuşan sanatçı "Konsersiz olmuyor. Bu hastalıkla uğraşamıyorum yoksa. Artık bisiklet de süremiyorum. Sol ayağıma bir daha inme geldi. 1 buçuk senedir binmiyorum" dedi.