Selin Ciğerci soluğu karakolda aldı!
Fenomen Selin Ciğerci, Çeşme’de bulunan evine hırsız girdiğini belirterek soluğu karakolda aldı.
05.12.2022 - 16:44 |
![Selin Ciğerci soluğu karakolda aldı!](https://image.gazetevatan.com/i/gazetevatan/75/0x410/638df5b2693d563bf086ad51.jpg)
Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Selin Ciğerci, Çeşme'deki evine hırsız girdiğini ve yaşananları sosyal medyadan paylaştı. Ciğerci, yardımcısıyla soluğu karakolda aldı.
"Nargilemi çaldılar"
4 adamın evine girdiğini söyleyen Selin Ciğerci, "Eve girip su ve tatlı istemişler. 3 tanesi oyalarken Tea'yı diğeri kış bahçesinden nargile filan bir şeyleri çalıyor. Şikayetçi olduk. Polise anlattık memur bey bile şaşırdı. Yardımcım Tea, gerçekten çok korkmuş daha yeni kendine geliyor." dedi.