Gazete Vatan Logo
MagazinÖzge Özpirinçci, Berrak Tüzüntaç'la boy farkını tiye aldı!

Özge Özpirinçci, Berrak Tüzüntaç'la boy farkını tiye aldı!

İlk bebeğini Aralık 2021'de kucağına alan Özge Özpirinçci, yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç'la buluştu. Ayna karşısında poz veren ikilinin boy farkı gündem oldu. Özpirinçi o anları tiye alan bir paylaşım yaparken, Tüzünataç'ın boy farkına rağmen topuklu giymesi dikkat çekti.

Özge Özpirinçci, Berrak Tüzüntaç'la boy farkını tiye aldı!

Oyuncu Özge Özpirinçci, kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk ile 18 Eylül 2021'de nikah masasına oturdu. Genç çift aynı yıl kızları Mercan'ı kucağına aldı. İlk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşayan ikili, evlilikleriyle örnek çiftler arasında gösteriliyor.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Sık sık sosyal medya hesaplarından aşk dolu paylaşımlar yapan Özpirinçci ve Yamantürk, geçtiğimiz ay büyük bir kutlama organize etti. Yeni yaşını kutlayan Özge Özpirinçci, doğum günü etkinliğine çok sayıda ünlü dostlarını davet etti.

ÜNLÜLER GEÇİDİ

Ünlü akınının yaşandığı geceye; Kıvanç Tatlıtuğ, Birkan Sokullu ve sevgilisi, Berrak Tüzünataç, Aslı İnandık, Umut Evirgen, Necip Memili, Ece Sukan ve Serkan Keskin'in katıldı.

 

ARADAKİ BOY FARKI DİKKAT ÇEKTİ

Özge Özpirinçci, önceki gün yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç ile birlikte evde aynaya karşı poz verdi. Aralarındaki boy farkını tiye Özpirinçci'nin fotoğrafı gündem oldu. Berrak Tüzünataç'ın aradaki boy farkına rağmen topuklu ayakkabı giymesi dikkat çekti.