Gazete Vatan Logo
MagazinSelin İmer'den Mustafa Ceceli açıklaması: Sarı saçla kapıya gelirse eve almam

Selin İmer'den Mustafa Ceceli açıklaması: Sarı saçla kapıya gelirse eve almam

Mustafa Ceceli, 2. Sayfa programına konuk oldu. Hepsi adlı müzik grubunun 2007 yılında çektiği 'Hepsi 1' adlı dizideki sarı saçlı haliyle ilgili konuşan şarkıcı, eşi Selin İmer'in sarı saçlı halinden nefret ettiğini söyledi. Canlı yayına telefonla bağlanan İmer ise çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Selin İmer'den Mustafa Ceceli açıklaması: Sarı saçla kapıya gelirse eve almam

Mustafa Ceceli 9 yıllık eşi ve oğlunun annesi Sinem Gedik'ten 25 Mayıs 2017'de boşanmış, boşandıktan 5 gün sonra da sosyetik güzel Selin İmer ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. İkili, Temmuz 2017'de nikah masasına oturmuştu.

SARI SAÇLI HALİYLE İLGİLİ KONUŞTU

Selin İmer'le mutlu bir evlilik sürdüren ünlü şarkıcı, 2. Sayfa'nın konuğu oldu. Bir dönem sarı saçlarıyla gündeme gelen Ceceli, eski haliyle ilgili açıklamalarda bulundu.

2007 yılındaki görüntüsüyle ilgili Ceceli, ''Çok seviyordum sarı saçı. Bıraksan şu an yapmaya hazırım. Ya nefret ediliyordu, ya çok seviliyordu. Nefret edenler daha çoktu.'' dedi.

''SARI SAÇLI BİR ADAM 'UNUTAMAM' DERSE KİMSE İNANMAZ''

O dönem; prodüktörüyle arasında geçen bir anısından da bahseden şarkıcı şunları söyledi:

Hepsi grubuyla beraber yaptığımız diziden beş ay sonra 'Unutamam' şarkısı çıkıyordu. Prodüktörüm bana, 'Mustafa saçlarını koyu renge boyamamız lazım. Sarı saçlı bir adam 'unutmam' derse kimse inmaz' dedi. Üç yıla yakın benim saçlarım sarıydı. Hatta beyaza yakın bir renkti.

''ESKİ HALİNE BAKINCA TANSİYONUM DÜŞTÜ''

Ceceli'nin eşinin eski halinden nefret ettiğini dile getirmesi üzerine, Selin İmer programa telefonla bağlandı. ''Mustafa'nın o sarı saçlarını gördüğünde ilk tepkin ne oldu?'' sorusuna Selin İmer, ''Eski görüntülerine bakınca tansiyonum düştü. Kendime gelemedim. Bakınca gözümde hep sarı saçı canlandı. Hoş olmayan şeyler.'' yanıtını verdi.

Haberin Devamı

 

''SARI SAÇLARLA KAPIYA GELİRSE EVE ALMAM''

''Bir gün saçlar sapsarı eve girse ne yaparsın?'' sorusuna gülerek ''Eve girdiğine emin misin?'' yanıtını veren İmer, şunları söyledi:

Sarı saçlarla kapıya gelirse eve almam. Eve almam ya da kapıda boyarım öyle alırım. Ben engellemesen yine saçlarını sarı yapar. Evlendikten sonra dolabını devirdim. Çiçekli, puantiyeli, tuhaf desenli olanları çıkarttım aradan. Mustafa'nın bütün alışverişini ben yapıyorum. Üstündeki gömleği de ben aldım. Kendim için alışverişe çıktığımda ona da bir şey almadan dönmem.

''İLİŞKİMİZ OLGUNLAŞARAK İLERLİYOR

5,5 yıllık evliliğiyle ilgili de konuşan İmer, ''Çok olgunlaşarak ilerliyor ilişkimiz. Konuşmadan, bakışarak anlaşabiliyoruz. Didişmelerimiz eften püften sebeplerden dolayı oluyor''